SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Religija islam, pravoslavlje i ostale vere...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 10-10-2009   #21
Eccolo
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 19
Default

Odricem se svega shto radi Saudijska vlada,kao i svakog onoga ko radi za Saudijsku vladu!
A da mi postirash nema potrebe,vjerujem da ima svega i svacega,raznoraznih profesora,doktora,daija,u sluzbi svega i svacega osim da sluze Allahu.
Al opet,sreca je da danas informacije pracene slikom dolaze iz svakog kutka zemaljske kugle,tako da ne moramo da cekamo da nam raznorazni sumnjivi tipovi javljaju ko koga i radi cega ubija.
Ummet je toliko podijeljen,i svaka grupacija se kune da je ona u pravu,i svi se pozivaju na iste Ajete i Hadise,samo shto ih skroz razlicito tumace.A kada pogledamo unazad,jako je lako skontat da su nas Englezi i Francuzi odradili zesce.Naravno,radi kolonija.A sada nas "rade" Jevreji i Amerikanci.Zesce.
I kada cujem tj.procitam,nekog poput tebe,sa koliko mrznje pishe,a imash znanja,shta da ocekujemo od vecine,koja su neznalice??Dodje pismen u selo u Pakistanu,seljani vide da zna da cita i pishe,i eto im vodje koga ce slijediti u svemu shta im kaze.Shta oni znaju da li ili ne cine shirk Allahu...?
Pa im objasni da u tom i tom hadisu pishe,ko ubije onoga za koga im on "objasni" da je "vehabija" ili shiija-ide direktno u dzenet!I tako u krug....
Eccolo is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 10-10-2009   #22
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by Eccolo View Post
Ne bih da ikoga ucim "poslu",ali eto,kao prijedlog:"proshetati"malo po drugim forumima,sa prostora bivse Yu,i vidjeti kada reaguju "funkconeri"
Ti stvarno mislis da imas bilo gde vecu slobodu pisanja nego ovde... Nemoj molim te da mi solis pamet glupostima... Ovde je vise dozvoljeno nego na 99% drugih foruma, znam samo jos jedan forum, gde je dozvoljeno vise nego ovde... prema tome... pisi o onome o cemu mislis da znas i zelis... ali ne vredjaj nikoga, narocito ne "funkcionere"... kako ih ti nazivas...


Pozzzzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009   #23
Eccolo
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 19
Default

Ne mislim nego znam koliko se slobode ima na jednom npr.hrvatskom forumu.I 2 bosanska.itd itd Naravno,bez psovki,sto se podrazumjeva.Sve drugo dozvoljeno.Pa forumi zbog toga i postoje-zbog razlicitih stavova i mishljenja! Nije bilo to soljenje pameti glupostima(dobro je ako ima shta da se posoli),nego samo prijedlog. Zato,smanji dozivljaj i uzivaj.
Eccolo is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009   #24
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

A dobro sta ti je to ovde zabranjeno de mi objasni, pa pises tako... vrijedjati licno ne smijes nikoga, zbog njegovog stava tamo negde na bliskom istoku... ili drugo... A inace smijes pisati sta hoces....

A da cifra ti je ogromna, jedan hrvatski i dva bosanska... hahahahaha a foruma milijaradu...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009   #25
Eccolo
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 19
Default

Pa eto,ti stigao svih milijardu da posjetish,i da vidish kako funkcionishu??? Bash si za "hahahahah"!!! Niti sam koga uvrijedio,niti se na koga zalio...Popusti me malo svega ti. Imash valjda pametnijeg posla.
Eccolo is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009   #26
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Pokazi nam te forume... napisi ih ovde, i to gde si pisao tako kao ovde... pa se javi, ostalo je suvisno sa tobom diskutovati...
ja stavljam tacku na ovu temu sto se mene tice

.
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009   #27
Eccolo
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 19
Default

Ne pada mi na pamet da ni tebi niti bilo kome ovdje polazem racune!! Idem gdje idem,pishem shta pishem... A tacku sam vec stavio bio,ali eto-bih prozvan. Dirnuo f-ju hahahah Ma....
Eccolo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
šijske, istinska, politike, pozadina, rafidijske, šijske


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:08. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)