SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 15-06-2009   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Zvezdice sa Zvezdama

Zvezdice sa zvezdama

Sinoćnu emisiju „Nove zvezde Granda“ obeležilo sedam fenomenalnih dueta, koji su oduševili publiku u studiju i gledaoce kraj malih ekrana





Sinoćnu emisiju „Nove zvezde Granda“ obeležili su fenomenalni dueti finalista ovogodišnjeg izbora sa sedmoro najpopularnijih pevača „Granda“, što je oduševilo publiku u studiju, ali i brojni auditorijum kraj malih ekrana. Sjajan spoj dobrih vokala pokazao se u slučaju Milana Topalovića i Ane Bekute, koji su otpevali njen veliki hit „Veseljak“. Na zahtev žirija da se vrati u prošlost i predstavi kao da je na početku karijere, Ana je kao iz topa rekla:
- Ja se zovem Nada Polić, imam 19 godina i dolazim iz Priboja - što je prisutne nasmejalo do suza!
Mlađani Slobodan Vasić i Svetlana Ražnatović otpevali su stari Cecin hit „Ko na grani jabuka“ i tako dodatno podgrejali atmosferu u Košutnjaku. Kako bi ispala duhovita, pevačica nije želela da odgovara na novinarska pitanja već je počela da se sa njima prepucava.
Saša Kapor i Lepa Brena izveli su pesmu „Ovako ne mogu dalje“, koju inače pevaju Kemal Monteno i Danijela Martinović, i pobrali sve simpatije publike.
Jelena Kostov i Aca Lukas otpevali su njegovu pesmu „Niko kao ti“, koju je snimio sa Danijelom Vranić, a Jovan Stefanović i Mira Škorić maestralno su prezentovali pesmu „Ako je do mene“, koju u originalu izvode Darko Radovanović i Ivana Selakov. Na novinarska pitanja Mira je odlično odgovarala, što je samo potvrdilo da je pravi profesionalac i da za nju nema glupih i pametnih pitanja.

Darko Lazić je imao čast da peva s legendarnom Snežanom Đurišić, i to pesmu „Kako ti je, kako živiš“, koju je pevačica nekada davno snimila sa Šabanom Šaulićem. Darko je uz njenu pomoć i podršku još jednom dokazao da s razlogom nosi epitet naslednika Šaulića pošto je bez greške otpevao njegovu deonicu. Svetlana Tanasić i Saša Matić pevali su pesmu „Princeza“, koju u originalnoj verziji izvode Dado Topić i Slađana Milošević, i tako po ko zna koji put dokazali da im zabavne pesme leže podjednako dobro kao i narodne.

Bilo kako bilo, žiri, publika u studiju i ona kraj malih ekrana uživali su u njihovim interpretacijama, koje su bile vrhunske pošto su ovom prilikom odlično spojeni dobar glas, mladost i iskustvo.


izvor: Kurir




Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 16-06-2009   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

imao sam prilike da pogledam ovo izvodjenje,i za ljubitelje ove vrste zabave,u koju i ja spadam,mogu reci da je odlicno...
mladi pevaci super zvuce,uz stare zvezde jos i bolje...
evo,za sve vas koji imate zelju da ovo pogledate ja sam postavio snimak da vidite...

SNIMAK POGLEDAJTE OVDE
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2009   #3
sabahudin
Registrovan
Prijatelj
 
sabahudin's Avatar
 
Join Date: May 2009
Location: Svedska
Godine: 64
Posts: 2,400
Default

Dobro ti je ovo,meni doslo ko 1 na 10 da ubijem dosadu a i nemam mogucnosti da gledam ;Pink:
sabahudin is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2009   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Sabahudine,dobro ti nama doso,na pravom si mestu da se opustis...
Uz ovaj forum nema odsade,nema bolesti,nema sekiracije i svega sto je lose...
Ovde smo da se opustimo,da se nasalimo,da se ispircamo,saznamo bitna desavanja iz naseg kraja a iznad svega da se dobro zabavimo...
Ima ovde materijala svih vrsta,imas dosta snimaka sjenice i okoline,a skoro svakog dana ima po nesto novo za gledanje.Ovde se svi trudimo da damo maksimum za dobro ovog mesta i svih nas ovde...
Snimaka ce biti jos,jeste da se blizi odmor i da cemo ubrzo dole,ali svaki dobar snima ce biti postavljen ovde da se pogleda....
i,jos jedan put,dobro dosao...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
zvezdama, zvezdice


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:49. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)