SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 10-03-2009   #41
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
ma pijana budala,alkos je to...
Nemojte takve komentare,uzrok se jos ne zna a to svakom moze da se desi....licno,Halidu zelim sto brzi oporavak i sto pre da nas razveseli kako to samo on zna...
dido is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 10-03-2009   #42
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Operacija gotova
Bešlić stabilan, desno oko u lošem stanju

Portparolka Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu Biljana Jandrić za Sarajevo-x.com je saopćila da je operacija poznatog bosanskohercegovačkog pjevača Halida Bešlića koji je jutros teško stradao u automobilskoj nesreći, gotova te da je on prebačen na Kliniku za anesteziju i reanimaciju KCUS-a.
Kliniku za anesteziju i reanimaciju KCUS-a.



"Operacija je završena, doktori nisu optimistični kada je u pitanju njegovo desno oko, gdje je stanje loše u domenu vidne funkcije. Sve ostale povrede su sanirane, a za njegov potpuni oporavak sada treba vremena", kazala je Jandrić za naš portal.

Podsjećamo, Bešlić je jutros oko 4.20 sati povrijeđen u saobraćajnoj nesreći koja se desila na području općine Vogošća, u blizini Sarajeva.

Saobraćajna nesreća desila se kada je automobil kojim je upravljao naš estradni umjetnik Halid Bešlić sletio s kolovoza. On je na Klinički centar na Koševu primljen sa težim povredama kostiju lica.

Prilikom udesa, Bešlić je bio sam u automobilu i nije bio vezan pojasom.





(Sarajevo-x.com)


Stvarno tuzna vijest. Bas mi ga je zao!!
borichi is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009   #43
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by dido View Post
Nemojte takve komentare,uzrok se jos ne zna a to svakom moze da se desi....licno,Halidu zelim sto brzi oporavak i sto pre da nas razveseli kako to samo on zna...
daleko od toga da sam mislio nesto lose,meni je drag pevac,ali samo kazem da je Halid poznat kao "ljubitelj casice" i to nije nikakva tajna niti on to krije...
nema koncerta na kojem je ucestvovao a da se nije "olesio" da svi to vide...
ako to ne znas,ja cu ti postavit snimak sa njegovof koncerta prosle godien u zetri,kada mu se smeju Haris Dz. Enese Beslagic, Hari Varesanovic, i cini mi se Zeljko Joksimovic da je bio...
Toliko je bio "ubijen" da nije mogao da prica a kamo li da peva...

Drugo,vracao se sa lokaliteta Vogošca,a MI koji Sarajevo ne znamo samo sa Razglednice i sa dnevnika,znamo da se u tom delu nalaze razni restorani sa muziko,pa tu imamo restoran "kod Cige" gde je Beslic cesto gost i kao pevac i kao posetilac, pa je tu i cuveni "Royal" vlasnistvo Fikreta Kajevica sa kojim je Halid jako blizak prijatelj,i da ti ne nabrajm vise-ako ne verujes pozovi nekoga pa proveri ovo sto ti ja pisem...

Trece,u pola 5 ujutru,Halid sigurno nije krenuo ni da klanja sabah,niti da ide na pijacu,vec se vraco ili sa "tezge" ili iz kafane i siguran sam 100% da je bio pijan...

A,na kraju opet da ponovim nadam se da ce biti dobro,jer malo je muzicara obelezilo nasu scenu kao sto je to on...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009   #44
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

OK je sve to brate moj,nemam pojma odakle se vraco ili da li je posao negde ali samo ono kazem da mi ga je licno zao,jbg,nas covek,sto kazu,nego,sto se tice koncerta u Zetri,ako mislis na Safeta rahmetli koncert kada su oni bili gosti,znaci znam sigurno da je tih dana bio jako prehladjen i da je dan uoci koncerta izjavio DA CE PROBATI DA ODPEVA TU JEDNU PESMU ZBOG SAJA,KAKO JE REKAO,i,imas tamo kako promuklo peva na tom koncertu,jedva,znaci,nije bio pijan,100%
dido is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009   #45
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

Nego,helenejse!
dido is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009   #46
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by dido View Post
OK je sve to brate moj,nemam pojma odakle se vraco ili da li je posao negde ali samo ono kazem da mi ga je licno zao,jbg,nas covek,sto kazu,nego,sto se tice koncerta u Zetri,ako mislis na Safeta rahmetli koncert kada su oni bili gosti,znaci znam sigurno da je tih dana bio jako prehladjen i da je dan uoci koncerta izjavio DA CE PROBATI DA ODPEVA TU JEDNU PESMU ZBOG SAJA,KAKO JE REKAO,i,imas tamo kako promuklo peva na tom koncertu,jedva,znaci,nije bio pijan,100%
Buraz,odlicno znam da pisem,ako Bog da jos malo vise kad budes aktivan na forumu videces da ne pisem na pamet,ne pricam nikome na mobu,i da za sve sto kazem imam argumente...
Sajovog koncerta iz Zetre 2003. znam svako slovo na pamet,jer nikako ne prodje 15 dana a da ga "onako u prolazu" ne odgledam jer ono je vrhunac desavanja na nasoj estradi...
Potrazi malo po YouTube i videces da sam ja uploadovao nekoliko pesama sa tog koncerta...

A,pricam ti o Halidovom Koncertu 2008 u Zetri,
imam i njega,tako da nema razloga da sumnjas u ono sto pricam...

Znam da ga volis,a i ja nista manje veruj,ali ja nemam problem da kazem sta mislim...

Nego,pozdravlja tebe Ensar...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009   #47
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

STRANAC,koliko ja znam Halid je ostavio casicu ima taaa vakat,mada mozda nije ucineo tobe...ko zna???

U svakom slucaju,slazem se,da je velika steta ova nesreca koja ga je zadesila.
  Reply With Quote
Old 10-03-2009   #48
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

voleo bih bas da vidim kad se zauzesmo,gde taj deo koncerta od prosle godine gde mu se smeju te face Hari i Zeljko....e svasta,nego,nemo da se nesto naljutis buraz,razgovaramo eto...pozdravlja te brat puno!
dido is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009   #49
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by dido View Post
voleo bih bas da vidim kad se zauzesmo,gde taj deo koncerta od prosle godine gde mu se smeju te face Hari i Zeljko....e svasta,nego,nemo da se nesto naljutis buraz,razgovaramo eto...pozdravlja te brat puno!
Buraz,koncetr je odrzan tacno pre godinu dana u Zetri,tacnije odrzan je 7. Marta 2008 godine...
Daleko bilo da se naljutim na tebe,ali evo ti jedan link da osvezis pamcenje sa tog koncerta,
a ja kad mi ne bude mucno pretresacu svoju CD arhivu pa ti postaviti taj deo da vidis

nego,evo ti link da vidis deo koncerta

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009   #50
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

Dobar link,znam da je bila ludnica te noci,kao i uvek na njegovim koncertima i nastupima
dido is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009   #51
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by dido View Post
Dobar link,znam da je bila ludnica te noci,kao i uvek na njegovim koncertima i nastupima
ma dje je on ludnica tu ne gine...
nego,pogledaj jos ovaj klip,i obrati paznju na sam pocetak i njegovu facu...
a,ovo je pred kraj koncerta,znas i sam da se sevdalinke na koncertima pevaju za "ejvAllah"...

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009   #52
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

Ada gospoce,nema pesme dok se grlo ne podmaze
dido is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009   #53
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by dido View Post
nema pesme dok se grlo ne podmaze
Aferim...
a,i ja kad popijem koju,mučno li me slušat,secas li se...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2009   #54
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
Aferim...
a,i ja kad popijem koju,mučno li me slušat,secas li se...
Heheheheh,kako se ne secam,ma ti si bio Haris Dzinovic za poneke
dido is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2009   #55
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

jbg ja tek sad video da ovo vec postoji... a ja otvorio novu temu, izvinjavam se!

Pozzzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2009   #56
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
jbg ja tek sad video da ovo vec postoji... a ja otvorio novu temu, izvinjavam se!

Pozzzz

Vala dobro si to i uradio> Ovakva vijest zasluzuje da bude u "Aktuelnosti"

Ne mogu ti opisati koliko mi ga je zao!
borichi is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #57
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

U pravu si borichi. Jedan od kraljeva nase (dobre) narodne muzike. I ogromna je steta to sto mu je karijera dovedena u pitanje... Meni licno ga je mnogo zao prvo kao coveka, sto je normalno, a posle i kao umetnika.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2009   #58
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Preminuo Vladimir Savčić Čobi

20. mart 2009. | 14:59
BEOGRAD - Posle teške bolesti prošle noći je preminuo Vladimir Savčić - Čobi, poznati pevač, glumac i zabavljač.

Vladimir Savčić - Čobi rođen je u Nišu 6. juna 1948. godine, a karijeru je započeo kao bubnjar, iako je prethodno svirao violinu i trombon.
Godine 1967. osnovao je sarajevsku grupu "Vokins", pa zatim i grupu "Čobi i njegove sjenke", kada i dobija nadimak Čobi, po tada popularnoj svetskoj zvezdi Čabi Čekeru.
Godinu dana kasnije postaje član grupe "Pro arte", da bi više od dve decenije važio za jednog od najpopularnijih jugoslovenskih pevača.
Po prestanku rada sa grupom "Pro arte" nastavlja solo karijeru u saradnji sa tada najpopularnijim autorima: Đorđem Novkovićem, Arsenom Dedićem, Kemalom Montenom i drugim.
Na domaću scenu, nakon više godina gostovanja po gradovima Amerike i Australije, vraća se 1996. godine, kao jedan od glumaca poznate humorističke serije "Složna braća", sa ulogom Fikreta Halimića - Fike.
Tokom svoje karijere Čobi je osvojio brojna priznanja i prodao oko osam miliona ploča što ga čini jednim od najpopularnijih izvođača na prostorima bivše Jugoslavije.
Poslednji album "Povratak" objavljen je 2007. godine u izdanju Mjusik STAR Prodakšn Beograd, navodi se u pisanoj izjavi Čobijevog bivšeg menadžera Ilije Jovanovića.
Vladimir Savčić Čobi proteklih šest godina bolovao je od kancera debelog creva, a sahrana će biti u ponedeljak, 23. marta na Novom groblju u Beogradu.
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2009   #59
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Europska premijera Beyonce u Zagrebu



Beyonce u Areni 26. travnja. Beyonce Knowles slijeće u zagrebačku zračnu luku u subotu, a čeka ju rasprodana dvorana Arene za prvi europski koncert u nedjelju


ZAGREB - Beyonce Knowles slijeće u zagrebačku zračnu luku u subotu u jutro, a čeka ju rasprodana dvorana Arene za prvi europski koncert u nedjelju na večer. I strog sustav organizacije sa smanjenim brojem fotografa i televizijskih ekipa u Areni govori da vlada određena nervoza za europsku premijeru, jer ju treba odraditi sa što manje »propusnih« točaka i gužve oko pozornice.

I dolazak glavne zvijezde dan ranije pokazuje da se s nekoliko pokusa uigrava mašinerija, koja će potom obilaziti europske gradove sljedećih tjedana.

U svakom slučaju, nakon što je Alicia Keys lani u Domu sportova demonstrirala kako to u živo zvuči vrh američke R&B scene, dolazak Beyonce u Arenu još je jedna prilika za susret s najpopularnijim pjevačkim pop zvijezdama današnjice.

Podatak da u Zagrebu 26. svibnja gostuje i Macy Gray govori da ćemo u kratkom roku vidjeti nekoliko primadona, koje osim svoje pop lepršavosti nude i jako dobar glazbeni meni. Iako vlada ispravno mišljenje da se plesnom glazbom danas bavi tko stigne, samo je nekoliko izvođača dio vrha, a Beyonce je zasigurno među njima.
Nekadašnja članica postave Destiny"s Child ima iza sebe nekoliko visokonakladnih albuma, a najnoviji »I Am... Sasha Fierce« promovirat će u Areni uz zalihu prošlih hitova i pop spektaklom koji ne morate voljeti, ali mu morate priznati najviše profesionalne kriterije.
Unatoč lepršavoj karijeri i čestom gostovanju u rubnim rubrikama raznih magazina, Beyonce je jedna od »ozbiljnih« pjevačica koja je obilježila sveprisutnu američku R&B scenu zadnjih godina, a nedavno sudjelovanje na inauguracijskoj svečanosti Baracka Obame pred Lincolnovim spomenikom u Washingtonu pored Brucea Springsteena i U2 samo joj je dodalo na kredibilitetu.

Prije nekoliko godina upravo je Beyonce potvrdila da Grammy opet može biti i »ženska nagrada«, kada je osvojila pet statueta, usporedljivo s prošlim sezonskim dominacijama Norah Jones ili Lauryn Hill. Beyonce joj se pridružila s nagradama u ključnim žanrovskim kategorijama najboljega suvremenog R&B albuma, najbolje R&B pjesme i najbolje R&B izvođačice, a njena filmska karijera polako pokazuje da se traži izlaz i u druge žanrove.

Što se glazbe tiče, osim vlastitih albuma brojna gostovanja na albumima prve postave američkih zvijezda, od Jay-Z-ja nadalje, govore da je Beyonce postala »kućno ime« suvremene plesne glazbe i punopravna članica gornjega doma tima najuspješnijih američkih R&B zvijezda. [Hrvoje Horvat]
borichi is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2009   #60
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Sinoc je bila gost na "Larry King Live /CNN", gdje je izjavila da njeni kocerti po Evropi zapocinju u Zagrebu.
borichi is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
muzicke, novosti


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Sportske novosti Elvis-Eko Sport 236 07-05-2012 12:23
Novosti iz "Apple" borichi Mali oglasi 3 05-08-2008 21:04


All times are GMT +2. The time now is 19:33. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)