SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 08-12-2008   #21
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Sa tobom i u vatru ako treba ljubavi
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 12-12-2008   #22
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

SJENICKA SNAHA (QQ)

Samo nekoliko meseci pošto je okončala vezu sa crnogorskim glumcem Slavkom Kalezićem, Marija Šerifović je našla novog dečka.

Reč je o (")bosanskom pevaču(") Mirzi Šoljaninu sa kojim je mlada pevačica navodno u vezi već dva meseca. Novopečeni par je viđen na proteklom Radijskom festivalu, gde su se, kako kažu prisutni, sve vreme držali za ruke i grlili, ne pokušavajući da sakriju svoje emocije.




Par se upoznao u Pržnu na jednom od Marijinih nastupa i od tada su nastavili da se viđaju.

"Ne bih komentarisala naš odnos, samo ću reći da ga poznajem i da je on divan i talentovan dečko", rekla je pobednica Eurosonga.

__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2008   #23
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Sta reci!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2008   #24
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ako je suditi po odabiru tekstova, mislio sam da ima finiji ukus , ali .....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2008   #25
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Pronasao sam jos jednu sliku,ne znam da l' sam smeo da je objavim,ali evo je ipak (bas su slatki )

NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2008   #26
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Evo sta pise casopis KURIR ( cirkus od casopisa ) za Eminu Jahovic - Sandal

Pica sa dva lica


Dok Emina Jahović-Sandal u Srbiji slovi za pravu zvezdu, u Istanbulu pesmom veliča Aliju Izetbegovića

Pop pevačica iz Novog Pazara Emina Jahović-Sandal, koja je trajno uhlebljenje našla u Istanbulu udajom za tamošnjeg najpopularnijeg pop pevača Mustafu Sandala, nedavno je boravila u Srbiji kako bi promovisala spot i novi duet sa Sašom Kovačevićem. I, dok su se mediji u Srbiji utrkivali ko će pre da je dovuče u studio ili da joj gurne diktafon pod nos kako bi iskoristili njeno prisustvo, domaća Penelope Kruz (kako iz milošte zovu ovu pop pevačicu, pr.a.), u Stambolu peva drugu pesmu, odnosno ne libi se da kliče Aliji Izetbegoviću - tvrdi dobro obavešteni izvor Kurira.
Naime, na pretreživaču Jutjub, na linku htpp://, može se s vremena na vreme videti kako lepa Emina u Turskoj na jednom nastupu Dina Merlina, održanom u junu prošle godine, “pada u trans” uz “čuvenu” kompoziciju sarajevskog kantautora “Da te nije, Alija”! Link je dinamički i, nažalost, nećete imati prilike da ga otvorite kad poželite. Ali zato, ukoliko link ne radi, da biste videli gospođu Sandal, dovoljno je ukucati: Merlin Istanbul da te nije Alija.
U svakom slučaju, vidi se da se na ovom svetu baš ništa ne može doveka kriti, pa ni dva lica ove Novopazarke. Možda bi trebalo obratiti malo više pažnje na to koga promovišemo i primamo u goste kao da nam je rod najrođeniji.


p.s Po naslovu teksta se vidi kakav je to casopis a o samom tekstu ne treba puno komentarisat osim to da one pjevace koji i dan danas klicu Karadzicu i Mladicu velicaju do nebesa
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2008   #27
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

E, koja glupost majko moja!
borichi is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2008   #28
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Samo da se nadovezem na ovu pricu o Mirzi. Ja licno mislim da to nije istina, kolko znam on ima otvorenu i ozbiljnu vezu sa jednom Sjenicankom. Vi dole iz Sjenice to bolje znate. Osim ako ta veza nije zavrsena.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2008   #29
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Marija Soljanin heheee ...a zasto da ne ako se deca vole!
  Reply With Quote
Old 14-12-2008   #30
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

p.s Po naslovu teksta se vidi kakav je to casopis a o samom tekstu ne treba puno komentarisat osim to da one pjevace koji i dan danas klicu Karadzicu i Mladicu velicaju do nebesa[/QUOTE]


To se nesto uvije zaboravlja,Emina je super cura i nema dva lica i bas mi je drago da postoji ovaj snimak.
A za Mirzu/samo nek pisu,znaci da vrijedi/mozda dovede Mariju u Sjenicu
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2008   #31
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

ma ljudi nije ovo emina,samo lazu,ovo je ena djapo
evo linka sa tog istog koncerta i vidi se da nije emina

a evo i slika ene djapo
http://www.dinomerlin.net/band/ena.php?i=6
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2008   #32
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Michael Jackson se bori za život

Bivši kralj popa Michael Jackson navodno boluje od opasne bolesti pluća koja mu čak ugrožava i život. Jedva govori, a na jedno oko ne vidi. Hitno mu je potrebna transplantacija.


Zdravstveno stanje Michaela Jacksona rapidno se pogoršava zbog genetske bolesti alfa-1-antitripsina deficijencija, koju uzrokuje nedostatak proteina koji štite pluća, piše The Sun.

Jackson navodno boluje i od emfizema i kroničnog unutarnjeg krvarenja u gastrointestinalnom sustavu, što liječnici vrlo teško drže pod kontrolom. Upravo su krvarenja najteži problem i mogla bi ga ubiti, tvrdi Ian Halperin, njegov biograf i nagrađivani istraživački novinar.

Halperin, Kanađanin koji je pisao i za cijenjeni časopis Rolling Stone, kaže da Jacko jedva govori i da je na lijevo oko izgubio 95 posto vida.

Tvrdi da Jackon već godinama uz lijekove pokušava spriječiti napredovanje bolesti.

Njegov brat Jermaine potvrdio je da Michael trenutno u jako teškom stanju.

U međuvremenu ga tuži Billie Jean Jackson, koja kaže da je njegova supruga, i traži 700 tisuća funti. Tvrdi da je majka njegovog najmlađeg djeteta Princea Michaela II. i traži zajedničko skrbništvo.




Izvor
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2008   #33
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Zbog trudnoće prekida koncertne aktivnosti

Elvira Rahić uskoro će prekinuti sa koncertnim aktivnostima. Ova pjevačica koja je u četvrtom mjesecu trudnoće, u subotu će nastupiti u Bonu, a nakon toga, kako kaže, slijedi jednogodišnja pauza.

- Sigurno se toliko vremena neću družiti sa svojom publikom. Možda u tom periodu samo snimim neki singl ili spot - kaže Rahić.

Elvira i njen suprug Šaban Forić još nisu odlučili gdje će se pjevačica poroditi i gdje će živjeti u narednom periodu.

- Imamo nekoliko opcija. Dosta sam vezana za Njemačku i možda se odlučimo za ovu zemlju. Nije isključeno ni Sarajevo - govori Elvira.
  Reply With Quote
Old 04-02-2009   #34
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

BEOGRAD, 04.02.2009
PRESS
SAČEKUŠA ZA LUKASA

Maskirani napadač dva puta pucao u Acu Lukasa, jedan metak prošao kroz pevačevu desnu butinu. Kralj splavova pogođen kada je pokušao da uđe u svoj džip „porše kajen". Napadač čekao Lukasa 10-15 minuta

s3Uviđaj... Prema rečima očevidaca, Lukas je upucan pored svog džipa (označen deo na slici)


Maskirani napadač ranio je sinoć oko 19.30 časova folkera Acu Lukasa dok je poznati pevač ulazio u svoj automobil koji je bio parkiran ispred njegovog stana u Novom Beogradu u Gandijevoj ulici kod broja 66! Zasad nepoznati napadač je na Lukasa ispalio dva hica, od kojih ga je jedan pogodio u desnu butinu. Nakon pucnjave, Aca Lukas je uspeo da pobegne u svoj stan u prizemlju i ubrzo je prevezen kolima Hitne pomoći u Urgentni centar, u kom je odmah operisan.
Kako Press saznaje od očevidaca, Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas, prišao je svom džipu kada je iza garaža iskočio mladić i počeo da puca. Maskirani napadač je ispalio dva hica u pravcu poznatog folk pevača. Tom prilikom „kralj splavova" je pogođen u desnu butinu, dok se drugi metak zabio u beton, nekoliko metara od Lukasovog džipa „porše kajen".

- Kroz prozor svog stana video sam mladića sa kapuljačom na glavi kako se šeta po parkingu, 10 do 15 minuta pre pucnjave, ali ništa nisam posumnjao. Ubrzo sam čuo nekoliko pucnjeva. Istrčao sam iz stana jer sam pomislio da meni neko obija automobil, koji je bio parkiran kod Lukasovog džipa. Video sam mladića kako trči niz ulicu. Čini mi se da je bio visok oko 180 centimetara, na sebi je imao jaknu i tamne farmerke. Nisam znao da je Lukas povređen - ispričao nam je jedan od Lukasovih komšija.
On je dodao da je video nekoliko mladića koji su bili u dvorištu iznad garaža, koji su sve videli, ali da su se razbežali čim su shvatili šta se događa.
Komšija koji je pomogao Lukasu da uđe u kola Hitne pomoći rekao je da nije video ni čuo nikakvu pucnjavu, ali da je čuo da su se vrata Lukasovog stana jako zalupila.


s

- Izašao sam da vidim šta se dogodilo. Mislio sam da je nešto palo. Međutim, odmah sam primetio krvav trag od ulaznih vrata pa sve do Lukasovog stana. Pokucao sam i on mi je otvorio. Video sam da steže nogu i da je upucan. Pozvali smo Hitnu pomoć i policiju. Lekari koji su došli rekli su da mu je metak prošao kroz desnu butinu - dodao je Lukasov komšija.

Drago Jovanović, zadužen za odnose sa javnošću Kliničkog centra Srbije, potvrdio je da je metak prošao kroz Lukasov mišić desne butine, ali da nije oštetio krvne sudove ni kosti.
- Povreda je sanirana, a rana očišćena. Svi parametri su stabilni, a povreda ne zahteva operativno lečenje. Lukas će u bolnici biti zadržan do daljeg - saopštio nam je Jovanović.
Nakon pucnjave, policija je došla na mesto događaja i započela uviđaj. Tokom uviđaja moglo se čuti da je ovaj napad samo opomena poznatom pevaču.



Ehh, ko ima posla s drogom i mafijom nista drugo i ne moze da ocekuje osim ovakvih slucajeva
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2009   #35
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Bas tako...
Nisam znao za ovo...

pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2009   #36
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default Bosnia & Herzegovina Eurovison Entry 2009 (Regina - Bistra Voda




Regina - "Bistra voda"
Predstavljena BH. pjesma za Eurosong

U nedjelju je u specijalnom programu BHT1 "BH Eurosong show 2009" predstavljena pjesma predstavnica Bosne i Hercegovine na ovogodišnjem Eurosongu, koji se održava u Moskvi.

Na Eurosongu 2009, Bosnu i Hercegovinu predstavljat ce grupa Regina s pjesmom "Bistra voda". Autor muzike i teksta je Aleksandar Čović, član grupe Regina.
borichi is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009   #37
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default Ususret večerašnjem narodnjačkom spektaklu: Halidomanija zavladala Splitom

06.03.2009. | 16:02
velika dvorana na gripama rasprodana
Ususret večerašnjem narodnjačkom spektaklu: Halidomanija zavladala Splitom



Halidomanija je doslovce zavladala Splitom, Velika dvorana na Gripama, u kojoj će popularni sarajevski pjevač večeras održati koncert je - rasprodana.
S razlogom se očekuje spektakl, atmosfera kakvu samo grad pod Marjanom može stvoriti, što ju potvrđuje i sarajevska narodnjačko-rockerska dika.
Halid se veseli Splićanima, nakon brojnih koncerata po manjim dvoranama i diskotekama, te punih 25 godina od punjenja Velike dvorane, sarajevska legenda opet je u velikom zaletu.
Pun snage i svjež, Halid je prebrodio iscrpljenost, zbog koje je nedavno morao zatražiti liječničku pomoć. Nakon dobrog odmora i šetnje po bosanskim planinama napunio je, kaže, akumulatore za veliku splitsku zabavu.

Njegova godina

- Jako se veselim dolasku, splitsku publiku obožavam jer najviše nalikuje sarajevskoj! To je ista raja, sa specifičnim nabojem, humorom, atmosferom, dušom. Pamtim Split kroz njegove velike ljude i događaje, Smoju, Borisa i Dina, njegove nogometaše i košarkaše, sve odreda ljudine. I zato na Gripama očekujem puno dobre pjesme i još više odlične atmosfere - kaže Halid.
Za Split je pripremio pjesme za koje zna da će potpaliti publiku, osim apsolutnih hitova “Miljacke”, “Čardaša” i “20-ih”, bit će tu i “Prvi poljubac”, “Jablani”, “Jesen u meni” i “Malo je, malo dana”. Bit će to svojevrsna retrospektiva karijere sarajevskog pjevača, koji u posljednje vrijeme, gdje god da se pojavi, bilježi neviđenu pažnju.
- Možda je baš ovo moja godina. Ali s druge strane, pripomogli su mi i hrvatski mediji, koji su me podržali, pratili na svim kretanjima. Ali iznad svega, ipak, tu je pjesma koju narod voli! Iako sam osobno narodnjak koji voli rock’n’roll - smije se Bešlić, čiji će koncert, kroz humanitarnu crtu, biti povezan i sa splitskom Udrugom “Lastavice”.

Tanja ŠIMUNDIĆ BENDIĆ ( Slobodna Dalmacija)
borichi is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009   #38
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Sarajevo
Objavljeno: Uto, 10. 03. 2009. 12:36
HALID BEŠLIĆ TEŠKO POVRIJEĐEN




Jedan od najpopularnijih pjevača folk muzike Halid Bešlić teško je povrijeđen u saobraćajnoj nesreći kod Sarajeva, javljaju bosanskohercegovački mediji. Nalazi se van životne opasnosti
e-Novine

.kl1283a92532 A{font-weight:bold; color:#322864 } .kl1283a92532 A:hover{text-decoration:underline; color:#322864 } p {margin:0; padding:10px 0 0 0 } Bešlić je primljen u Klinički centar u Sarajevo u 4:20 sa težim povredama kostiju lica. Kako je za Sarajevo-x rekao portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo Dragan Mioković, saobraćajna nesreća se dogodila u Alipašinoj ulicu, na području općine Vogošća. “Do nesreće je došlo kada je automobil marke Škoda superb sletio s kolovoza kojim je upravljao Halid Bešlić. Popularni pjevač zadobio je teže tjelesne povrede te prebačen na Klinički centar Univeziteta u Sarajevu. Pripadnici policije obavili su uviđaj, a više detalja o uzroku nesreće znat će se nakon analize slučaja”, kazao je Mioković.
Odmah po prijemu u bolnicu Bešlić je operisan, nakog čega će biti prebačen na Kliniku za anesteziju i reanimaciju. Prilikom udesa Bešlić je bio sam u automobilu i nije bio vezan pojasem.
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009   #39
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ma pijana budala,alkos je to...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009   #40
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

Evo i auta kako je jutros izgledao posle udesa...
Attached Images
File Type: jpg Halid Beslic-udes 29 FF.jpg (16.4 KB, 4 views)
dido is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
muzicke, novosti


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Sportske novosti Elvis-Eko Sport 236 07-05-2012 12:23
Novosti iz "Apple" borichi Mali oglasi 3 05-08-2008 21:04


All times are GMT +2. The time now is 00:59. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)