SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Closed Thread
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 21-10-2007   #81
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by adnan
KIMI MAJSTORE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zadovoljan si,ha @atko...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline  
Sponsored Links

Old 21-10-2007   #82
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Zadovoljan, nego sta. Zao mi je Hamiltona jer je dobar vozac ali mi je McLaren postao odbojan od one spijunske afere. Sto se tice placi p..ke Alonsa on mi je bio uvek bio odvratan zbog nesportskog duha i lajanja po medijima.



Sto se tice trke bila je jedna od najzinimljivijih koje sam video. Posto je Hamilton bio na strategiji od tri stopa morao je da predje Alonsa koji je isao na dva stopa ali je bio veliki optimista i izleteo sa staze. Posle nekoliko krugova ´nije mogao da "nadje" pravu brzinu i spao na 18 mesto.



Trka je bila neizvesna do samog kraja jer su se Heidfield, Kubica i Rosberg ostro borili za poene. Da su na primer dva bolida od njih ispala iz trke, Hamilton bi bio svetski prvak.



Nadam se da ce Hamilton ovaj put nauciti lekciju, jer onu iz Sangaja ocigledno nije naucio.



Pravda je zadovoljena.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline  
Old 21-10-2007   #83
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Stvarno trka, a i sezona, vijeka!!! Pogrizo sam sve nokata sto sam imo dok sam gledo trku. Jeste mi bilo zao Hamiltona, ali, posto navijam za ferrari, ipak nemogu da se pozalim rezultatom. Cestitke Kimiju, i Massi naravno, a Hamilton ce sledece godine biti jos jaci jer ce imati i iskustvo tako da Ferrari mora doooobro da se pripremi za sledecu sezonu.
Crni Gruja is offline  
Old 22-10-2007   #84
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 45
Posts: 284
Default

Lhudi ja sam Alonsov navijac i mislim da je najprofesionalniji vozac u F1 cirkusu pored jos par vozaca. Svaka cas kimiju drag mi je on, ali ferrari ne toliko. A to Atko, z a alonsa sto po medijima l... Nadji neku izjavu za koju nije u pravu, covjeka od pola sezone bojkotuju u mercedesu i ti ocekujes da on bude nesto. Pretposlednja traka ako se sjecate desilo se to da je Hamilton postizao bolja vremena jer je covek, Alonso, "slucajno" imao veci pritisak u gumama nego sto je inace obicaj. A to je samo jedno u nizu "smicalica"koje covek doziveo ove godine. Sa druge strane Ferrari treba da se bas tom covjeku zahvali jer je dao svoje mailove i svedocio protiv mercedesa u afer, dok je hamilton dao samo 1 mail samo da ga nebi kaznili... U Mercedesu su izjavili da je Alonso najtezi vozac za saradnju a otkuda to kada je ranijih godina celnik Benetona izjavljivao da je drag momak i da su postali prijatelji. Neki ce se pitati pa zasto je otisao iz Renoa kada je tako pa da kazem cisto onako mozda necu imati vremena drugi dan. Reno nije trebao ove sezone da ucestvuje u F1, i Alonso nije hteo da rizikuje da ostane bez tima i presao. Ako ga pusti Mercedes covek se vraca u Reno bez ikakvih problema...
__________________
"Znam da nista ne znam"

Posjeti www.enes-arh.8m.net
Eko is offline  
Old 22-10-2007   #85
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Bravo za Ferari.......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline  
Old 22-10-2007   #86
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 45
Posts: 284
Default

Hamilton je sigurno talentovan vozac ali ne mora da znaci da ce on postici neki preveliki uspjeh, to se nikad ne zna. Govorim samo iz razloga sto se sjecam vozaca tipa Heinz-Harald Frentzen prvak u svim nizim kategorijama do F1 doveli ga u F1 da pobjedi Schumacher, Juan Pablo Montoya netreba koentrisati sta je bio na pocetku, Jacques Villeneuve prva sezona i drgo mjesto ispred Schumacher-a 1996, `97, prvak ispred Schumacher a treci Heinz-Harald Frentzen i tako dalje. Imalo je uvijek talenata ali Hamilton je britanac i to mu je prednost u odnosu na ostale jer ga mediji promovisu. Poslije dosta vremena tj. `96 i Damon Hill-a.
Eko is offline  
Old 22-10-2007   #87
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Dobro to sto je britanac, ali jamislim da ovde veeeeliku ulogu igra to sto je on od pocetka u jednoj od dve vodece ekipe u cijelom F1 cirkusu. Znaci nemora da se dokazuje po nizim ekipama i da ceka da ga angazuje ferrari ili McLaren, on to vec ima. Tako da moze od pocetka da razzvija svoj talenat, koji ocito poseduje, sa jednim od vodecih timova. Nisam njegov navijac, posebno ne McLarenov, ali moram coveku da odam priznanje za voznju i uspeh. Ne moze se reci da nije uspesan, ovo sto je on napravio ja mislim da nije niko drugi, od svih onolikih velikana u formuli 1. Nazalost, na kraju je platio danak neiskustvu, srecom po Kimija.
Crni Gruja is offline  
Old 23-10-2007   #88
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

Tracak nade za Hamiltona i Meklaren?





Luis Hamilton jos nije izgubio titulu prvaka u Formuli 1! Tračak nade za mladog Britanca i njegov tim Melaren pojavio se odmah posle odlucujuce trke za Veliku nagradu Brazila, jer su se pojavile sumnje da su Vilijams i BMW Zauber koristili nedozvoljeno gorivo, odnosno da je temperatura goriva bila nepropisna.prema pravilima FİA treba da koriste gorivo najvise 10 stepeni hladnije od normalne temperature ali oni su koristili gorivo 14 stepeni hladnije od normalne temperature.



ako se secate 1995 godine desilo se slicno nesto. Michael Schumacher i David Coulthard su imali problema oko temperature goriva ali FİA nije kaznila vozace vec tim i izbrisala je poene



ali ni alonso ne cuti nego je izjavio da ne bilo fer ako se titula dodeli hamiltonu.
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline  
Old 23-10-2007   #89
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by liliput
Tracak nade za Hamiltona i Meklaren?


Nista od toga, sudije FIA su odlcili da ne kazne BMW i Williams. Link



A ne bi bilo ni fer da McLaren osvoji vozacku titulu jer su postigli uspehe ove sezone zahvaljujuci ukradenoj tehnickoj doumentaciji od Ferarija.
adnan is offline  
Old 23-10-2007   #90
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 45
Posts: 284
Default

Quote:
Originally Posted by adnan

A ne bi bilo ni fer da McLaren osvoji vozacku titulu jer su postigli uspehe ove sezone zahvaljujuci ukradenoj tehnickoj doumentaciji od Ferarija.


____________________

SVE JE RELATIVNO...
Eko is offline  
Old 23-10-2007   #91
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 45
Posts: 284
Default

Eko is offline  
Old 23-10-2007   #92
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Ti si Eko u pravu kada kazes da je Alonso jedan od najprofesinalnih vozaca (verovatno mislis jedan od najboljih) ali je kao covek nikakav. Na stazi je izuzetno disciplinovan i vozi fer i ako bude imao konkuretan bolid bice u vrhu sledece godine.



Ja zbog Sumahera nisam voleo Ferari jer je i on cudan tip, i nije nikada birao sredstva da dodje do pobede. Medjutim ove godine sam zamalo postao navijac Ferarija zato sto su mi Kimi i Masa izuzetno simpaticni.



A sto se tice vozaca ja mislim da su svi tu negde po kvalitetu. Uporedi Alonsa i Hamiltona ove godine, imaju po 109 poena obojica. Formula 1 je jedan od rijetkih sportova gde pobedjuje onaj ko ima boji materijal. Uzmi za primer Baricela, on je dok je bio u Ferarju uvijek bio u vrhu a ove godine nije osvojio ni jedan poen. Jeli on odjednom postao losiji vozac ili je Honda gori bolid od Ferarija? Alonso je svoju karijeru zapoceo u Minardiju i osvojio 0 poena u prvoj sezoni i tek je kad je dobio konkuretan bolid pokazao rezultat. Sa Hamiltonom je obrnuto, u pocetku je dobio dobar bolid (zahvaljujuci Ferariju) i zamalo postao svetski prvak.
adnan is offline  
Old 23-10-2007   #93
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Eko izgleda pise nevidljiviim mastilom.
adnan is offline  
Old 23-10-2007   #94
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 45
Posts: 284
Default

Zakljucak je da nijeda vozac koji dodje u F1 nije neki bezveznjakovic vec je prije tog dobro guma potrosio da bi dosao do F1 izuzev kimia koji je bi biciklista prije F1. Dal` je Alonso los covek ne znamo 100%, jer nije on imao toliko ispada tokom svoje karijere. Njegova izjava koju niko iz Meclarena nije osporio je, da je on najvise zasluzan za napredak bolida meclarena time sto je donio neka znanja a i iskustva iz Benetona, zatim testiranja koja je on izvodio za njih i vrlo je moguce da je on najvise doprineo napretku meclarena, jer ako se sjetimo prosle godine i cesti kvarovi na bolidu, e sad i malo mozda ferrarijeve tehnologije je doprinelo usavrsavanju nekih detalja. Ja znam kada je covek prosle godine prelazio ma Mc, posto sam njegov navijac kao i jos nekih vozaca, ja sam se zabrinuo u smislu eto sledece godine se nece covek boriti za prvo mjesto...

Kao prilog tom govore ovi rezultati:

2006

1 Renault 206 - odustajanja 4

2 Ferrari 201 - odustajanja 4

3 McLaren-Mercedes 110 - odustajanja 12

2007

2 Ferrari 204 - odustajanja 2

3 McLaren-Mercedes 0 - odustajanja 2

Treba uporediti i sigurno da j neko zasluzan za toliki napredak McL...



P.S.Slika govori vise od rijeci. U prevodu vidis kakav sam pa ako nastavite da se prepirete sa mnom moracu neke stvari da prepustim mojim misicima...
Eko is offline  
Old 23-10-2007   #95
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Eko
Treba uporediti i sigurno da j neko zasluzan za toliki napredak McL...


To ti i kazem - Ferarijevi inzinjeri.



Procitaj linkove koje sam stavio u vezi spijunske afere. Alonso i Pedro de la Rosa su aktivno i svesno isprobavali Ferarijeva tehnicka resenja koja su imali pre pocetka sezone.



Sto se tice Alonsovog prelaska u McLaren on je prosle sezone jedva osvojio titulu i to zahvaljujucu Sumaherovim kurvosanjem i propustima. On je pred kraj sezone uvideo da Renault pocinje da zaostaje u razvoju i resio da promeni tim. Kako pisu nemacki casopisi Renault je vec Alonsu predstavio tehnicke detalje novog bolida za 2008 FW28 i da je potpisan ugovor na sledece tri godine. Kovalainen u tom slucaju prelazi u McLaren. Sigurno je da ni lani nije nacoravo presao u McLaren, vec se nadao tituli.



Quote:
Originally Posted by Eko
P.S.Slika govori vise od rijeci. U prevodu vidis kakav sam pa ako nastavite da se prepirete sa mnom moracu neke stvari da prepustim mojim misicima...


P.S. Pogledaj moju sliku. U prevodu um caruje snaga klade valja.



Ako bas hoces da iskoristis misice, stiglo mi je 5 tona uglja ...
adnan is offline  
Old 23-10-2007   #96
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by adnan
Eko izgleda pise nevidljiviim mastilom.
@adnane

od sad ima smolbu da bar jedan post napises dnevno...



evo pola sata se smejem kao lud...
STRANAC is offline  
Old 24-10-2007   #97
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 45
Posts: 284
Default

sto se tice prelaska iz renoa kada ti kazem da je jedini razlog jer reno nije bio siguran da li ce da ucestvuje ove sezone u F1 a covjek nije hteo da pauzira.



Quote:
Originally Posted by adnan

P.S. Pogledaj moju sliku. U prevodu um caruje snaga klade valja.

Ako bas hoces da iskoristis misice, stiglo mi je 5 tona uglja ...
Ako je po slici ne pise ti se dobro nikako.

Za ugalj ako je iz Stavlja moze u svako doba...
Eko is offline  
Old 02-11-2007   #98
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

Alonso napustio McLaren....
liliput is offline  
Old 02-11-2007   #99
cicupnide
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Oct 2006
Location: BG
Godine: 38
Posts: 358
Default

pa sta ce sad da radi?
cicupnide is offline  
Old 02-11-2007   #100
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

sigurno hoce ta trosi one silne pare sto je dobio od spijunaze......
liliput is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Tags
2007


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Motor godine 2007 adnan Automobili 51 15-04-2009 19:01
Slike iz Sjenice 2007 Tahirovce Slike iz Sjenice 764 27-01-2008 14:54
Budva 2007 Shele Automobili 10 12-12-2007 20:27
EUROSONG 2007. STRANAC Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 95 14-05-2007 21:24
PARLAMENTARNI IZBORI 2007 sema_bosnia Politika Sjenice 123 13-05-2007 20:43


All times are GMT +2. The time now is 17:15. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)