SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 27-01-2014   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Ljajicu 10 mandata na listi SNS

IZVOR: DANAS



Beograd -- SDPS Rasima Ljajića imaće deset kandidata na izbornoj listi SNS za predstojeće parlamentarne izbore, saznaje Danas.

List piše i da će stranka Rasima Ljajića na listi SNS imati četvoro kandidata za izbore u Beogradu.

Prema rečima izvora Danasa, svi kandidati SDPS za narodne poslanike i odbornike na listama naprednjaka imaće takozvana garantovana mesta, odnosno biće na pozicijama odakle su im, s obzirom na rejting SNS, mandati u Skupštini Srbije i Skupštini Beograda praktično unapred obezbeđeni.

Razgovori naprednjaka s predsednicima Nove Srbije i SPO Velimira Ilića i Vuka Draškovića da se i njihovi kandidati nađu na listi SNS još traju, dok je sa liderom Pokreta socijalista, kako kažu izvori Danasa“, „skoro sve dogovoreno“.

Uveliko se pregovara, kako nezvanično saznaje Danas, formiranje nove predizborne koalicije koju bi činili Liberalno-demokratska partija Čedomira Jovanovića, Liga socijaldemokrata Vojvodine Nenada Čanka i Stranka demokratske akcije Sulejmana Ugljanina.

Ideja naprednjaka je da taj savez, ili neke njegove članice, posle izbora naprave vladajuću većinu sa SNS.

Bilo je ideja, navode izvori Danasa, da u koaliciji sa LDP, LSV i SDA bude i SDPS, ali je Rasim Ljajić to izričito odbio, ocenivši da bi to za njegovu stranku bilo „političko samoubistvo“.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 27-01-2014   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post

Uveliko se pregovara, kako nezvanično saznaje Danas, formiranje nove predizborne koalicije koju bi činili Liberalno-demokratska partija Čedomira Jovanovića, Liga socijaldemokrata Vojvodine Nenada Čanka i Stranka demokratske akcije Sulejmana Ugljanina.

auuu, evo razlog da resko napusti sda
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2014   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Zar ti licim ja na nekog ko bi izdao ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2014   #4
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
auuu, evo razlog da resko napusti sda
Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Zar ti licim ja na nekog ko bi izdao ...
Muftija izlazi samostalno

A Rasim je jednom izašao sa Čankom,mislim da se sećaš Stranac "Da komšiji crkne krava" i umalo ušao
Sa Čediicom,kako ga Reško zove...neće ići glatko i Ljider kaska jedno 10 godina sad za Raskom...sad će poćet i on da osniva odbore SDA po Srbiji
Sve u svemu...evo prilike da se podigne rejting našeg sajta za 50 %..a svim ostalim strankama će da opadne
Pitanje je..ko ne ulazi u Skupštinu...smije li neko da dadne prognozu?
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2014   #5
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Zar ti licim ja na nekog ko bi izdao ...

ada znam, nego kako ces sa cedom, znam da ga ne hajes a ja sam ti stalno prico kako je to insan da valja, a da su svi ostali samo sminka.
on prica jedno te isto 20 godina, dok neki su od kasapa i ubica postali reformisti.

ne mozeee!!! ne moze pita od go**a!!!


a, secam se 12.zajedno za toleranciju
bila je to fantasticna ideja za ono doba i steta sto nije prosla, sve bi bilo drugacije.

sto se tice onih koji nece uci u parlament bice ih dosta.
mislim da radikali i kostunica samo zajedno imaju sansu da udju, pojedinacno ne.
dinkic nema vise aduta, nema sta vise da slaze osim da svi dobijete po jedan 500L od njega.

ceda sa canskom i suljom sigurno ulazi u parlament, imacemo sns sa svima ostalima, od rasima, penzionera, ali bukvalno svih i imacemo sps i ds same a mislim da ce sps biti jaca bar za 1%.

mislim da ce sps biti opozicija, da ce to biti osveta za 90 kada su gazili radikale, i za izdaju u beogradu na prethodnim izborima, kada je vucic plakao sto niej gradonacelnik bg.

prica, kako je vlada fantasticna, ali idemo na izbore je za malu decu.

osetio je vucic snagu, zna kakvu je cenu platila ds 2003. kad niej raspisala izbore a narod je sav bio uz njih, politika je nesto sto se uci na greskama a jeftinije je na tudjim.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2014   #6
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post



sto se tice onih koji nece uci u parlament bice ih dosta.
mislim da radikali i kostunica samo zajedno imaju sansu da udju, pojedinacno ne.
dinkic nema vise aduta, nema sta vise da slaze osim da svi dobijete po jedan 500L od njega.

ceda sa canskom i suljom sigurno ulazi u parlament, imacemo sns sa svima ostalima, od rasima, penzionera, ali bukvalno svih i imacemo sps i ds same a mislim da ce sps biti jaca bar za 1%.

mislim da ce sps biti opozicija, da ce to biti osveta za 90 kada su gazili radikale, i za izdaju u beogradu na prethodnim izborima, kada je vucic plakao sto niej gradonacelnik bg.

prica, kako je vlada fantasticna, ali idemo na izbore je za malu decu.

osetio je vucic snagu, zna kakvu je cenu platila ds 2003. kad niej raspisala izbore a narod je sav bio uz njih, politika je nesto sto se uci na greskama a jeftinije je na tudjim.
Bravo...Istog smo mišljenja..Radikali su otpisani i ni sada šanse nemaju,a možda se nikada i ne oporave koliko i SPO..a to je već 14 godina..Koštunica..i ako pređe cenzus to će biti jedva..mada i njemu prognoziram da se ne povrati.. SPS će biti jači od DS,a mislim da će biti sa njihovim funkcionerima kao i sa DS..hapšenja i ispitivanja..SPS;PUPS(penzioberi) i Palma su zajedno..tako da ih ne mešaš sa SNS..
halilce is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2014   #7
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Prekljuce su mediji objavili da su sps i sns vec dogovorili vladu, svasta ce oni pisat da podignu citanost.
Provereno znam (babo bio tu) na poslednjem glavnom odboru stranke nije bilo ni pomena oko izbora i koalicija, mozda je neko ponudio tu koaliciju ali jos o tome nije donijeta nikakva odluka..
Rasim ide na izbore ko vozac pocetnik za Beograd, ima auto al mu sigurnije i jeftinije autobusom. SDA i BDZ samostalno ako izadju tesko da imaju vise od ovog sad (2 i 1) jedino kroz neke koalicije mogu imati vise poslanika.
U sustini meni su zanimljivi jedino lokalni izbori, na republickim izbori manjinske stranke hmmm dodju kao neki nebitni igraci koji mole Boga da bude tijesan rezultat da bi mogle da prevagnu vecinu...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2014   #8
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
SPS;PUPS(penzioberi) i Palma su zajedno..tako da ih ne mešaš sa SNS..
jok bre
ne mesam ih, znam da brojim,godine
nego znam da sta pricam.

jos jedan od razloga sto je vlada pala je vucicev autoritet i legitimitet koji je dosegao vrhunac iz jednog jedinog razloga, a to je borba protiv korupcije.
sve cesce se pravlaci pitanje afere "kofer" koja nikada nije zavrsena, a delo je sps.
cesto se pominje i afera "banana" koji niko ne uzima za ozbiljno jer je premijer ukljucen.
ono sto je vucicu prelilo casu, a dvomuio se oko izbora, je stav ruzica oko djurica, a vucic zna da ako popusti tu nece mu biti spasa.
zato pravi novu vladu, da bi imao odresene ruke, jer kad je udario na miskovica za koga se predpostavljalo da mu je jako blizak, bar nikolicu jeste, onda nema na kog ne sme da udari.

sto se tice penzionera, da zavrsim i to, stari su to misevi, znaju oni da osete ljuljane broda.
bolje im je 2 sigurna u sns, nego 10 u vazduhu kod sps.

malo je sigurno, cak sam ubedjen da je sps ovaj put van vlade, da ce sns da uzme malo manje od pola, i da ce uzeti nekoga reda radi, a o sns svi imaju reci hvale, od rasima, cede, canka, vuka i ostalih.

sda ovaj put moze da ostane van, i mislim da ce ostati.
razlog, vucic nece zeleti veliku vladu koja bi usporavala rad, a i clanstvo stoji za tim da njihovi kadrovi dobijaju mesta umesto nepotrebnih.
to mu se sad obilo o glavu sa radulovicem, nece on to ponoviti vise, on zeli discpilinu prije svega.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2014   #9
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

jos je rano pricati o koalicijama, tek na prolece o tome.. Ono znas kad krene prolecni miris da se siri ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2014   #10
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Muftija izlazi samostalno
Volim ga sto je informisan

razotkiren je izvor ovima iz novina danas, znaci ti si im izvor sve ove godine ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2014   #11
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

svi su se dobro unovcili ali rasim se prenovcio...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2014   #12
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ovaj naslov nije tacan, pogledaj listu sns i sve ce ti bit jasno ..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
listi, ljajicu, mandata, sns


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:31. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)