SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 08-05-2007   #41
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Mislim da je Ljiv napisao u rublici predlazem sajt al evo da ponovim http://www.intervizia.info ,na portalu imaju minimum 3 televizije koje ce prenositi eurosong2007(Svetsko A NASE ).........
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 08-05-2007   #42
lejla
Registrovan
Početnik
 
lejla's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Sarasota,FL
Godine: 42
Posts: 482
Default

Quote:
Originally Posted by borichi



Turska pjesma nije ni malo losa. A sta se jezika tice" Pricaj bree Srpski da te ceo svet razume"


U potpunosti se slazem sa tobom.Kao i uvek moj favorit je zemlja u kojoj sam rodjena.
__________________
Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni,a jos cudnije kako

nam bas to malo nedostaje
lejla is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2007   #43
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC
hehehehe....

opet @borichi i opet njeno ne poznavanje evrovizije...

pa dobro,kazu da se istorija ponavlja,pa cu i ove godine,draga nasa,da ti dam par informacija,i ako veruj da nisma bas puno u toku ali kad si ti u pitanju-nema prepreka....



pesma ce biti u subotu,oko 21čas po nasem srednjeevropskom vremenu...

pravo na prenos eurosonga,imaju SAMO DRZAVNE(nacionalne) TELEVIZIJE,pa cak i zemalja koje nisu ucesnice na eurosongu....

secam se,prosle godine si imala probleme sa slikom i kasno si uhvatila signal i to mislim sa rumunske radio televizije....



ovaj put ti postavljam link na kome ces naci i RTS mozes naci i mnogo drugih drzavnih televizija koje ce prenositi eurosong...



http://wwitv.com/portal.htm



ja ti predlazem da nadjes SLOVENIJU i da uzmes SLO1 jer imaju solidan stream,ali mozes da biras....

za sve ostale infose stojim na raspolaganju...


Sta bi ja bez tebe??

Problem sam rijesila, ovi ovdje to ne prenose, nemaju kad od emy awords i preokupirani su sa sobom.

Hocemo li glasati...
borichi is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2007   #44
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

NARAVNO,kao i uvek do sada,i sto rece @LEJLA,glasacu putem sms-a za zemlju u kojoj sam rodjen i cije drzavljanstvo imam...

nije samo patriotski vec je moralno...

a ja nemam potrebu da snobujem,jer znam ko sam i odakle sam i istina mi je uvek draza od svih ideala...

zato,glasacu za srbiju....
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2007   #45
feksem
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bihać
Godine: 59
Posts: 77
Default

Kad bi država Srbija imala isti tretman za sve svoje građane,bilo bi logično da i svi njeni državljani glasaju za Mariju Šerifović!No,ja primjećujem "ljubav"samo sa jedne strane i to ,što je još čudnije,bezuvjetno!Što li smo ovoliko rasuti po svijetu?Možda je neko i srećan zbog toga,jer je to bio jedini način da vidi "bijeli svijet"
feksem is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2007   #46
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

da je imala pometnih u sandzaku kao sto nije,sigurno bi i uslovi za druge bili bolji,ali eto bilo kako jebilo...

nema vise cekanja da ti neko da nesto,moras sam stvarati,pa tako i uslove u zemlji u kojoj zivis...

i sto je jedan americki predsednik govorio(a mislim da je ruzvelt)

NE PITAJ STA DRZAVA MOZE DA UCINI ZA TEBE VEC STA MOZES TI ZA NJU....

tako i mi da pokusamo da uradimo nesto za nju,jer radeci protiv nista dobro nismo ni dobili...

i vreme je da vidimo gde smo,dosta nam je vise nacina GLAVOM U SANDZAKU a DUPETOM U SARAJEVU....

posle 1999.godine i takvog (ne)ljubaznog prijema kakav smo dobili od tih bednih bosanskih sugalja,radije bih bio eskim nego bosanac i njima pruzio bilo sta...

oni kojima se tamo svidja i nasli su sebe,verovatno imaju neku korist od toga a vecina njih ni sama nije bolja od kanalizacije u kojoj se zaglibila...



a,rece jedan,neki dan....



DA SE PAMETAN BOSANAC(ako ga ima-ali teško) onome glupome u bosni javlja telefonom,i to iz inostranstva...



a ja vas sve ovako sellamim iz ovozemaljskog dzenata,severne i prohladne SWEDSKE....

i neka pobedi najbolji....

a ja mislim da ce to biti srbija...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2007   #47
feksem
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bihać
Godine: 59
Posts: 77
Default

To za pobjedu,daj Bože da ti se želja ne ispuni!Ako te baš zanima,meni je u Bosni,u kojoj živim od 1983.kad sam upisala fakultet pa sve dosad,sasvim solidno!Imam njeno državljanstvo,a srpsko nisam ni tražila ponovo nakon rata.Uostalom,šta će mi?I ne koristi tako ružne riječi za BiH!Primjerenije su današnjoj Srbiji!
feksem is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2007   #48
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

veceras je odrzano polufinalno vece eurosonga...



zahvaljujuci magiji Zeljka Joksimovica,proslogodisnja pesma bosne i hercegovine je pomenutu zemlju direktno plasirala u zavrsnicu...



od ostalih EX-YU



plasirala se slovenija,makedonija

i naravno srbija...

ne prodjose hrvati i montenigersi....





@feksem

ne zelim da potrosim ni 1kj energije na tako nebitnu stvar za koju ti mislis da je vazna...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2007   #49
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Elem,Marijina pesma je super ali nisam htela da glasam(nisam patriota kao neki),ne dozivljavam Srbiju kao svoju drzavu,ne osecam se slobodno kada sam dole,fali mi nesto u zraku dok setam ulicama grada svog..
amlA is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #50
lejla
Registrovan
Početnik
 
lejla's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Sarasota,FL
Godine: 42
Posts: 482
Default

Joj bas mi zao za Hrvatsku. Dado Topic je kralj
lejla is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #51
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Znam da ovo nije mjesto da se raspravljaq o ovoj temi ali je stranac spomenuo neke teske rijeci koje su za kritiku. U svakom zitu ima kukolja a zito se ne mjeri po kukolju. Mnogi nasi ljudi su poginuli za tu drzavu koju ti svakojakim imenima nazivas a mnogi su nasli utociste u njoj. Ne vjerujem da Srbi iz republike srpske glasaju za Bosnu, oni glasaju za Srbiju. Isto kao i Hrvati iz Bosne , za Hrvatsku. Dobro je sto ce Srbija dobiti jos jedaqn glas od jednog takvog patriote, kao sto si ti .Sto se mene tice, od raspada Jugoslavije ja drzave nemam i od tada ne glasam niti navijam za bilo koju drzavu

Kao sto ti rece , neka pobjedi najbolji a to Srbija nikad nije bila niti ce bit
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #52
feksem
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bihać
Godine: 59
Posts: 77
Default

U potpunosti se slažem sa prethodnim postom!Hvala Bogu da većina nas ovako trezveno razmišlja!A za stranca poruka:nije Željko Joksimović isključivo zaslužan za ovakav plasman BiH;svako zna,osim tebe,da je Hari Varešanović i njegova vrhunska scenska izvedba pjesme LEJLA,glavni "krivac" za to!To su javno izrekli i neki srpski članovi žirija,kao i pjevači.
feksem is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #53
waga
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Godine: 43
Posts: 296
Default

Sto se pesme iz Srbije tice ona je predivna i mislim da ce pobediti ima bar nekog smisla u odnosu sta drugi pevaju,a to sto su srbi radili je nesto drugo ja se zbog toga nemogu odreci zemlje iz koje poticem,Hitler je takodje svasta radio ali su to ostali zaboravili........
waga is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #54
sabina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 279
Default

slazem se sa prethodnim postom. pesma je prava i odlicno otpevana. pesma koju su hrvati poslali je boze sacuvaj. dado topic jeste zvezda ali je pesmu otpevao kao pocetnik. svidela mi se i turska pesma. u svakom slucaju mislim da treba da se glasa za kvalitetnu pesmu, a ne "po babu i stricevima". i sta ima lose u tome da pobedi srbija ako imaju najbolju pesmu? uostalom videcemo u subotu ko ce pobediti.
sabina is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #55
feksem
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bihać
Godine: 59
Posts: 77
Default

Bitno je da se slažemo da treba da pobijedi najbolji!A što neki silno žele da to bude Srbija kao država,a ne Marija Šerifović kao pjevačica,njihova je zabluda!
feksem is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #56
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

hahhhaha....

neka,dobro je da ima svakakvih...

eto,sta da se kaze...

srbija na 1.mestu......





svima vama koji razmisljate kao ja,ČESTITAM,jer pokazali ste da nemate kesu na glavi i da ne gledate tudjim ocima i ne jedete sta vam ko servira,vec jednostavno posedujete karakter koji je spreman odupreti se na najgorim mestima u najgorim temama u losem vremenu...

ipak,mi nismo naucili da pricamo drugima NA MOBU,i ne pricamo nikome ZA HATAR...

jednostavno tako osecamo....



mnogo je nas koji smo puno izgubili mnogo cega u bosni,ali se ne bijemo u prsa i ne pucamo iz praznih...

u ostalom,21.vek je...

sloboda govora i misljenja je u ekspanziji,a oni koji to ne shvataju,ja ih obavestavam da su se turci povukli sa balakna pre 100godina,da je tito umro pre 27,i milosevic isto skoro preseli,tako da je vreme da se uhvatite prvog sledeceg voza(ako ga ima) i njime pokusate uhvatiti prikljucak za savremenicima....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #57
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Stranac,take it easy

Ne znam o kakvoj mobi prichash i chijem hataru,a sama chinjenica da mislish drugachije- ne daje ti za pravo da prozivas druge i da govorish o "posedovanju karaktera koji je spreman odupreti se na najgorim mestima"...(ovo ti je bas konfuzna izjava) i da ne analiziram dalje.A o slobodi misljenja i govora lako je pisati sa simpaticne razdaljine od puno stotina kilometara
amlA is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #58
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ko je razumeo-shvatice...



konfuziji ovde mesta nema,a ako je neko i nasao moze da je zadrzi...

posto se ovde skoro svi poznajemo,i evo ovako javno iznosimo misljenja,znaci da bi smo ovo sto ovde sad pisemo rekli i bilo gde drugde...

ja sam uvek javno iznosio svoje misljenje i kada je bilo mnogo teze nego sto ti mozes i da zamislis,ima ovde mnogo njih koji to znaju,pa i sada eto i sa ove udaljenosti isto to mogu da uradim...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 12-05-2007   #59
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Ja sam samo napisala svoje mishljenje i za mene neke tvoje izjave jesu konfuzne.Ne zalazim u tvoje izjave o Bosni i ljudima koji su tamo...to me ne dodiruje,ali mi je zasmetala izjava o slobodi misljenja i demokratiji u Srbiji i" tako i mi da pokusamo da uradimo nesto za nju,jer radeci protiv nista dobro nismo ni dobili"... Ne mogu da verujem da osecash toliku lojalnost prema drzavi "nashoj" Eto toliko.
amlA is offline   Reply With Quote
Old 12-05-2007   #60
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Ma pustite sad misljenja, on je verovatno imao drugacije misljenje 90tih godina a drugacije sad, ono kako vjetar duva, nego da se mi vratimo temi.

Evo pratim ovaj Euro-song, ovo je cirkus od glasanja, da se covjek samo smije , nista drugo. Uostalom , kao i svake godine
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2007, eurosong


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Eurosong Contest 2009 borichi Muzika i Video 50 29-05-2009 11:47
Motor godine 2007 adnan Automobili 51 15-04-2009 19:01
Predstavnik Srbije na Eurosong 2009. (Evrovizija) STRANAC Muzika i Video 21 12-03-2009 21:15
F1 2007 adnan Sport 207 30-12-2007 14:51
Budva 2007 Shele Automobili 10 12-12-2007 20:27


All times are GMT +2. The time now is 22:09. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)