SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 25-02-2014   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Zalbe invalida iz Sjenice na direktora Centra za socijalni rad - VIDEO




Položaj ljudi kojima je život i onako već dovoljno težak, čini se da dodatno se otežava.

Tutinska televizija juče je obišla Sjenicu i napravila kratku reportažu sa ovim ljudima.
Neke od ovih tvrdnji zahtevaju reakciju tužilaštva.
Na čemu će se sve ovo završiti ostaje da se vidi.



Redakcija www.SJENICA.com - Zvanična prezentacija grada Sjenica



__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM





Last edited by iSelektor; 26-02-2014 at 18:40..
STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 25-02-2014   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

najgora stvar u svemu ovome je zapravo medij koji prenosi ovaj i slicne dogadjaje, a rec je jednom u nizu koji kontrolise muftija i kojim on upravlja a za svoju korist.
ko je i malo na netu, vidi koliko prljavo igra ovaj covek, i svi ti mediji su strasniji od rts-a iz 90-ih godina.

mislim da bi mi mogli da imamo blize informacije o ovome, samo ako neko bude raspolozan da pise

elem, ako je istina, ovo je katastrofa i reakcija nadleznih mora da bude odlicna, brza, i jaka.

a, i familija, ako je imaju ove osobe, mogla bi da prozbori koju, obrazovnu
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2014   #3
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Ovaj slucaj mi je poznat.. Josu avgustu je pokrenut taj postupak,neznam zasto se nije vec do sad nesto uradilo protiv te dve osobe iz zavoda..
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2014   #4
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ako je tutinksa tv onda nije muftina, vec Opstine Tutin ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2014   #5
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

sandzak tv, cija je?
video sam par klipova na netu, lici mi na muftijin scenario, sato sam i pomislio da je njegova...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2014   #6
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sandzak tv je muftin al u tekstu vijesti pise tutin
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2014   #7
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Cija god da je tv,nemojte na osnovu toga suditi o pojedinacnim postupcima,niti sumnjati na osnovu toga.Ovde se ne radi o pljuvanju politickih protivnika niti bi neko pricao i pominjao imena i sebe,javno zarad politike.
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2014   #8
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

nisi ti s´ neputa sigurno.
ali sumnja u medije je opravdana.
kada bih verovao kuriru, ovim sto kontrolisu razno razen stranke, imao bih utisak da je ratno stanje u drzavi.

ja i rekoh, da znam da neko zna ako bude hteo da napise vise o ovome.

sto se tice pomenutog direktora, onoliko koliko ga ja znam i kada ga ja znam, ne mogu nista lose da kazem.
ali to nikako nije merodavno, jer ako je meni dobrlo ili lose ne znaci da je drugima tako.

ovo su ozbiljne optuzbe, ovo je slucaj za nadlezne oragne u svim normalnim zemljama.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2014   #9
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ovaj slucaj sa ovim Novakom Dumicem treba u svakom slucaju ispitati.
Jer sto bi se neko pred televiziju bilo ciju predstavio punim imenom i prezimenom i pricao ovako grozne stvari?

Treba ispitati, a i ime Novak Dumić mi je nepoznato.

Pozzzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2014   #10
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Kažem..priča mi je poznata i pre objavljivanja..u stvari..ovde sam i video da je izneta u javnost..I nije bitno što je objavila Sandžačka tv pa je laž ili je istinita što je objavila Rtv Novi pazar,koju opet kontroliše ko je na vlasti u Novom pazaru..
Verovatno će se naći neko da učini što treba..Neko da pokuša da demantuje,a drugi da potvrde verodostojnost izjava,a treći..da preduzme neophodne korake.. I znam..da ćemo ovde imati potvrdu ovih priča..
I znam,neko će tvrditi da i mi lažemo,da nas kontroliše SDA,SDP..ili BDZ ..
Elem..Mediji su čudo..oni i sahranjuju,ali dižu i iz mrtvih...
halilce is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2014   #11
DILAVNI-Serif
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 60
Posts: 16
Default

Hvala svima koji nam pruzaju podrsku,a molim vas da ne koristite tudju nesrecu za vase politicko nadmetanje.Mi smo se najpre obratili Murizu Turkovicu,posle par dana smo se obratili i gospodi Hazbu Mujovicu i Zlatku Jusufovicu koji su nas lepo saslusali.Gos.Mujovic je rekao da mu je poznato sta radi Dumic Novak i da je imao veci broj prituzbi od korisnica materijalnog obezbedjenja gde je trazio protiv usluge... DAJMI PA DA TI DAM.Gos Mujovic je rekao da je on nemocan,da moze on bi ga odmah smenio ali nemoze jer iza Dumica stoji jaka politicka partija.
Molim sve gradjanke koje su prezivele bilo koju vrstu nasilja od strane Centra za socijalni rad i bilo kojih javnih ustanova da nam se jave.
__________________
UDRUŽENJE INVALIDA" DILAVNI"-Sjenica
DILAVNI-Serif is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2014   #12
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

trebao si odmah ovde da pises i da objasnis.
nego, nije ni sad kasno.
ovo se daleko culo a cuce se jos i dalje.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2014   #13
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by DILAVNI-Serif View Post
Hvala svima koji nam pruzaju podrsku,a molim vas da ne koristite tudju nesrecu za vase politicko nadmetanje.Mi smo se najpre obratili Murizu Turkovicu,posle par dana smo se obratili i gospodi Hazbu Mujovicu i Zlatku Jusufovicu koji su nas lepo saslusali.Gos.Mujovic je rekao da mu je poznato sta radi Dumic Novak i da je imao veci broj prituzbi od korisnica materijalnog obezbedjenja gde je trazio protiv usluge... DAJMI PA DA TI DAM.Gos Mujovic je rekao da je on nemocan,da moze on bi ga odmah smenio ali nemoze jer iza Dumica stoji jaka politicka partija.
Molim sve gradjanke koje su prezivele bilo koju vrstu nasilja od strane Centra za socijalni rad i bilo kojih javnih ustanova da nam se jave.
Serife, ti si trebao odmah nama da se javis. Iza nas stoji ljudskost i nijedna stranka!
Mi mozemo i zelimo da iznesemo samo istinu, pa kakva god ona bila.

Budi siguran, da cemo da ukljucimo i pisane medije u sve ovo. I da ce korupcija biti iskljucena.
Znam dobro sta znaci invaliditet u familiji i kad ti treba pomoc od nekoga!!!!!

Pozzzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2014   #14
DILAVNI-Serif
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 60
Posts: 16
Default

veruj mi da smo dva meseca trcali od jedne ustanove do druge,opstina ,centar i zavod. kada mi je posle toliko vremena u centru na ruke uruceno resenje,i pale uvrede od onog cije ime vise nemogu od gadosti da spomenem,obratili smo se ministarstvu. dalju proceduru znate.
Pre par dana smo imali opet problem gde je napadnuta clanica naseg udruzenja u Elektrodistribuciji od radnika LJubise Siljkovica,kada je isla da trazi reklamaciju za struju da bi se on njoj drao i vikao na nju.Ona je nakon toga zbog bolesti nekoliko dana bila nepokretna.U ovom slucaju smo prijavili policiji koja je napravila zapisnik u Dom zdravlja.Vise cutati necemo.O svim nasim problemima cemo vas obavestit a posebno o diskriminaciji.
selam
DILAVNI-Serif is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2014   #15
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

i o onom pijanom siljkovicu si isto trebao da nam javis pa da pisemo.
svi znamo ko je i kakav je.

daj mi vise podataka o svemu tome, kad se desilo, ko je clanica, sto joj je rekao, nalaz od lekara, ako mozes slika mi nalaz, sto vise mozes podataka da vest bude kompletnija i objavicemo to.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
centra, direktora, invalida, rad, sjenice, socijalni, video, zalbe


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:39. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)