SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Sandzaka naleteli ste na zanimljivu vijest a vezana je za sandžak, onda joj posvetite novu temu

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 5.00 average.
 
Old 09-10-2007   #41
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

36310 je permutovao gde je ko gostovao, i gde je ko pretucen (vezano za napad na tv)....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 10-10-2007   #42
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Nisam permutovao vac lose formulisao...
  Reply With Quote
Old 10-10-2007   #43
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

hehe.... Sad skontah.
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2007   #44
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Rasim Ljajić, predsednik Sandžačke demokratske partije i ministar rada i socijalne politike





NEKIMA U BEOGRADU JE ODGOVARAO SUKOB UNUTAR ISLAMSKE ZAJEDNICE



Epicentar krize je Sulejman Ugljanin: Rasim Ljajić



Beograd - Predstavnici najvećih bošnjačkih stranaka, Rasim Ljajić ispred Sandžačke demokratske partije i Bajram Omeragić u ime Liste za Sandžak Sulejmana Ugljanina, potpisali su nedavno apel za smirivanje napetosti izazvanih podelama unutar Islamske zajednice. U međuvremenu bilo je novih incidenata, a lider SDP Rasim Ljajić strahuje da Bajram i predstojeći dani neće biti dani mira i pomirenja, što ovaj muslimanski praznik predstavlja.

- Do sada smo Bajram dočekivali s radošću, jer je to jedan od najvećih muslimanskih praznika. Ovogodišnji Bajram svaki razuman čovek dočekuje s velikom strepnjom. Sve nagoveštava da prete dalja destabilizacija i novi incidenti. Potpisali smo taj apel, i to se praktično odvijalo na moju inicijativu. Onda je inicijativu prihvatio premijer Koštunica. Kada je to potpisano učinio je to Omeragić, a ne Ugljanin, ali nisam pravio nikakav formalni problem jer je bilo važno da se taj apel objavi, da pokažemo ljudima minimum političke volje da se situacija smiri. Međutim, kada sam video da lokalna televizija nije emitovala nijednu reč tog apela, bilo mi je jasno da su oni potpisali apel forme radi, jer nisu mogli da odbiju Koštunicu.





Prvi sam kritikovao Zukorlića



Ja sam prvi kritikovao Zukorlića kada je pre sedam-osam godina bio pokrovitelj formiranja političke stranke dole. Prvi sam ga ja kritikovao: šta će on da bude i verski i svetovni vođa. A Ugljanin zapravo to hoće sada. On misli da je poslednja šansa da bude ono što je oduvek hteo, i verski i politički lider muslimana. Dakle, mi imamo principijelnu politiku. Ne možemo sada da se ponašamo kao da se ništa ne događa. Meni bi bilo najlakše da ćutim, najlakše bi mi bilo da se uopšte ne oglašavam oko svega ovoga, ali to je licemerno. Verovatno bih imao više političkih poena da sada mudrujem nešto, da kažem - ne, to se mene ne tiče, to se oni svađaju... To je isto kao kada na ulici vidite da neko tuče dete, a vi prođete mrtvi ‘ladni kao da se ništa nije dogodilo - kaže Ljajić.







Tvrdite da su iza sukoba u Islamskoj zajednici Sulejman Ugljanin i njegova SDA, ali on se o tome uopšte ne izjašnjava. S druge strane, vaša stranka svakodnevno objavljuje saopštenja?





Održavanje izbora će biti rezultat dogovora





Nedavno je potpisan koalicioni sporazum, ali nije još određeno kada treba da budu održani izbori. Kakav je Vaš stav i da li lokalni izbori mogu da pomognu stabilizaciji prilika u Novom Pazaru?

- Što se Pazara tiče, najvažnije je da se pregrmi ovih nekoliko dana, da se ne dogodi ništa tragično, da se stišaju strasti, i onda, verujem, u mirnijoj atmosferi traže rešenja kroz dogovore. A politička kriza će se rešavati, naravno, na izborima. Što se predsedničkih izbora tiče, mislim da bi bilo dobro da budu održani do kraja godine, ali je od datuma važnije da izbori budu rezultat dogovora stranaka koje čine vladajuću koaliciju. To je jedna od stvari koja je važna i koja bi mogla da ugrozi Vladu ako nema dogovor. Pre 15 ili 20 dana, kada sam rekao - ili dogovor ili kriza, rekao sam stvar koju svi vide, a onda su se svi čudili i to komentarisali: pada vlada ili ne pada vlada. Moj apel je bio da se postigne dogovor, jer ako dogovora nema logična je politička kriza. Realno, legitiman je interes DS da sada insistira na izborima. Verovatno je i legitiman interes DSS da sada ne insistira na izborima. S druge strane, imate ustavni zakon koji vas obavezuje da izbore održite sada, ali ako imate tako različite interese onda jedini način da ih prevaziđete jeste dogovor oko datuma održavanja tih izbora.







- Nismo direktno involvirani, ali reagujemo jer ne možemo da zatvorimo oči pred činjenicom da ovo preti da eskalira. Onaj ko je sve zakuvao ćuti. Cela javnost u Srbiji i svetu prati šta se događa u Sandžaku, komentariše na ovaj ili onaj način. Jedino čovek koji je sve zakuvao, koji, na kraju krajeva, i da ništa nije zakuvao predsednik je opštine gde se sve događa, nije se nijednom oglasio. Čujem oglasio se preksinoć i pozvao ljude, u ovoj vatri i uzavreloj atmosferi, na miting kojim bi u Novom Pazaru dočekali samoproklamovanog reisa. Svaki iole racionalan čovek rekao bi da u ovoj situaciji svi treba da ostanu uzdržani, da ne učine ništa što bi bilo guranje prsta u oko drugoj strani, a Ugljanin praktično doliva ulje na vatru. Nikakve dileme nema, pitajte bilo koga u Sandžaku, nije reč o Zukorlićevoj ili Zilkićevoj struji, ne - ovde je Zukorlić i ovde je Ugljanin.





Znate da u Beogradu Vas i vašu stranku povezuju sa ovim sukobima i podsećaju na neke ranije incidente u kojima su učestvovali simpatizeri SDP?

- Ko hoće iole da bude realan, nas ne može povezati sa ovim što se sada događa. Mi smo ranije imali te političke sukobe tokom kampanje. Uvek smo napadnuti, uvek bukvalno, godinama pozivamo Ugljanina da razgovaramo i smirimo strasti. Nedavno sam ponudio praktičan korak, zna Omeragić, njemu sam rekao: Hajde, evo, danas mi nudimo da u Prijepolju formiramo zajedničku vlast. Nudimo vam mesto gradonačelnika, gde mi imamo i gradonačelnika i opštinsku vlast u koaliciji, nudili smo da i oni uđu u tu koaliciju, sve da bismo stišali strasti, ali ne vredi. U Sandžaku 15 godina praktično imamo krizu na različite načine, uvek su se menjali akteri te krize, a jedan je ostao isti - Ugljanin. To je prvo bilo sa državom, kada smo zamalo ušli u rat u kojem bi nas Milošević verovatno zbrisao. Bukvalno igrom slučaja to se nije dogodilo, pa onda smo mi bili meta, sada je Zukorlić meta, pa će sledeći verovatno biti neko iz Ugljaninovog okruženja.





Pomenuli ste da kriza u Sandžaku traje poslednjih 15 godina, ali svih tih godina u samom Novom Pazaru i u Sandžaku bilo je mirno. Kako sad odjednom, poslednjih meseci, malo-malo pa su neki incidenti ?

- Zbog toga što je nekome potreban neprijatelj da bi opstajao u životu. Nekad je to bila država, nekad je to bio Milošević, nekad je to bila srpska opozicija. Sada kad svega toga nema morate da tražite neprijatelje u vlastitim redovima. Onda smo mi bili neprijatelji, i dalje smo neprijatelji, zbog toga što smo navodno izdali bošnjačke interese, zato što smo se "prodali" Beogradu. Sami znate kojim su me sve imenima nazivali zbog toga što sarađujem sa opozicijom, zato što sam mislio da je Beograd naš politički centar, a ne Istambul ili Sarajevo, i da tu treba da rešavamo probleme. Sada je neprijatelj Islamska verska zajednica. Lista potencijalnih neprijatelja će u nedogled da se produžava, jer neko može da opstaje samo u takvoj atmosferi. Šta će Ugljanin da ponudi ako se atmosfera smiri?





Nedavno ste izjavili da i neke strukture van Sandžaka imaju udela u ovim podelama. Direktno ste pomenuli potez ministra vera Radomira Naumova. Da li ste zadovoljni reakcijom ostatka Vlade koja tvrdi da se neće mešati u verske sukobe?

- Sigurno da je određenim strukturama odgovarala podela u Islamskoj zajednici. Odluka Naumova da primi delegaciju, faktički posle dva, tri dana, kad se videlo da sve vri od napetosti, politički je najblaže rečeno neozbiljna. Svrstavanje na jednu stranu, praktično dva, tri dana posle objavljivanja tog sukoba, govori o lošim namerama. Nekim strukturama u Beogradu je odgovaralo da postoje dve islamske zajednice. Dve islamske zajednice znače slabu islamska zajednica. Dve islamske zajednice znače da možete da koketirate i kalkulišete jednima i drugima. Ali, nemoguća je kohabitacija dve islamske zajednice. To nije stvar političkih stranaka, pa sad možemo da se volimo ili ne, ići ćemo na izbore, vi ćete dobiti 55 odsto, drugi će dobiti 45 odsto, i to će funkcionisati. Ovo je stvar vrlo egzaktna i ne može se time kalkulisati, ne može se igrati, suviše je osetljivo. Na kraju krajeva, igrate se verskim osećanjima ljudi. Ne kažem da je iko u Beogradu sve ovo inicirao, organizovao, odigrao. To naprosto nije tačno. Ja sam rekao šta je epicentar krize - Ugljanin, koji hoće da ostvari potpunu kontrolu nad islamskom verskom zajednicom, da je koristi za finansiranje i političku promociju.





Tomislav Nikolić je nedavno prozvao i Koštunicu i Tadića zbog destabilizacije prilika u Sandžaku time što su manipulisali, "gurali" najpre vas a onda Ugljanina. Da li ta njegova tvrdnja ima osnove?

- Mislim da u konkretnom slučaju, nema. Međutim, ima neke istine u toj izjavi Tomislava Nikolića. Evo u kom pogledu. Ugljanin je praktično počeo da radi ovo što radi onog trenutka kada je ušao u Vladu Srbije, kada je od njegova dva poslanika mnogo šta zavisilo i onog trenutka kada mu je protivzakonito vraćena vlast u Novom Pazaru. Mi smo najureni iako smo imali većinu u Skupštini opštine, pobedili na izborima, formirali multietničku vlast, i onda je jednom administrativnom političkom odlukom poništen izborni rezultat i Ugljanin vraćen na vlast. Tada je on protumačio da ima monopol na sve što se događa u Sandžaku i neograničenu vlast. Dobro ste primetili, ovo se nikada ranije nije dešavalo, dešavalo se onda kada je Ugljanin osetio da ima potpunu vlast dole i podršku određenih krugova u Beogradu. U tom kontekstu Nikolićeva izjava jeste tačna. DS se, kao što vidite, ne meša. Apsolutno se ne meša u sve to, niti ima nekih izjava, niti sam ja tražio neku podršku i pomoć u tom pogledu. Dosad, moram da kažem, radikali takođe zauzimaju stav da se ne mešaju i mislim da je to dobro. Ovo zaista treba da ostane unutrašnja stvar Islamske zajednice.





Da li na ova dešavanja imaju bilo kakav uticaj Sarajevo, tamošnja IZ i neke političke strukture?

- Nikakav. Kao što imam ja uticaja na dešavanja u Sarajevu, tako Sarajevo ima uticaj na ova dešavanja u Islamskoj zajednici. I ako ima uticaja, uticaj je pozitivan, smirujući. Pre neki dan sam razgovarao s ljudima iz Rijaseta u BIH, verujte, svaka njihova reč je upravo bila i molba da se stišaju strasti, da se ne učini ništa, da se traže rešenja kroz dogovore i razgovore. Duhovna veza o kojoj se govori sa Sarajevom korisna je i za državu Srbiju i za muslimane u Sandžaku. Problem je u tome što su javnost u Beogradu i većina medija naseli na priču da je ovo koncepcijski sukob unutar Islamske zajednice, da jedni hoće prema Sarajevu, a drugi hoće prema Beogradu. To je velika laž i prevara. Pojednostavljeno gledište onda je koristilo javnosti u Beogradu, koristilo kolumnisti Politike koji je, rekao bih, napisao sraman i navijački tekst. Logično je da ćete imati neku duhovnu vezu s muslimanima u Bosni. Šta je u tome strašno? Hoćemo li sada da osuđujemo Srbe iz Hrvatske, iz Bosne, iz Slovenije, bilo gde da žive, što hoće da imaju duhovnu vezu sa SPC u Beogradu. Ovde je duhovna veza sa Sarajevom predstavljena kao politički izbor između Sarajeva i Beograda, što je potpuno besmisleno.





Pošto ste vernik, koga smatrate za svog verskog poglavara?

- Neću da upadnem u zamku da se personalno opredeljujem, već principijelno govorim. Svi ovi ljudi koji sada učestvuju u akcijama protiv Zukorlića, tri meseca pre toga bili su u prvim redovima na Saboru gde je on izabran za glavnog muftiju u Srbiji. Svi do jednog su bili u prvim redovima kad je on biran. Znači, moja zamerka je što ti ljudi tada nisu rekli: "Mi se protivimo ovome, protivimo se vašem izboru". Podigli su, međutim, svi ruke. Pa, šta se desilo u protekla tri meseca? Šta se to desilo da onda sedite u kafani i formirate islamsku versku zajednicu. Podržaću svakog ko ima većinu unutar Islamske zajednice: Zilkića, Zukorlića, Hasa, Muja, Sulja bilo koga... neću da se mešam uopšte. Da li se meni neko sviđa ili ne - pa, mnogo mi se šta nije sviđalo unutar Islamske zajednice, nije mi se sviđalo, pa ništa. Praktično, ovo je atak, politički atak, i ja apsolutno imam potrebu da na to ukažem. Ne mogu da utičem da se to ne dogodi, ali imam pravo da to kažem. Čvrsto sam uveren da ovo što se sada događa ne doprinosi dobru niti muslimanima, niti Islamskoj zajednici, niti Srbiji.
  Reply With Quote
Old 13-10-2007   #45
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

pih videh krmka a bajram.....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2007   #46
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Tahirovce valja li to tako--psujes a bajram ?
__________________
www.sandzak-sport.com
ado is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2007   #47
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

Quote:
Originally Posted by ado
Tahirovce valja li to tako--psujes a bajram ?
nemoj tako to je islamski vredjat psovat i tako to hahaha

nerazumijes se ti u danasnji islam

treba novi ilmihal da kupis

hahaha

jesi zaosto ado u vremenu hahha
riki is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2007   #48
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by riki
...treba novi ilmihal da kupis


Aha Beogradsko izdanje...Tek sto je izaso iz stampe a vidi kako je delotvoran.
  Reply With Quote
Old 13-10-2007   #49
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Nisam to rekao zato sto je to rekao za Rasima, isto bi i za Sulja.....sve jedno ko je ..al Bajram je
ado is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2007   #50
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

nisam psovao samo sam uporedio........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2007   #51
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce
nisam psovao samo sam uporedio........


nidje veze al hajd
ado is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2007   #52
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Preti libanski scenario







Izjava ministra vera Radomira Naumova da Vlada izbor Adema Zilkića smatra legitimnim znači da je DSS otvoreno stao na stranu lidera SDU Sulejmana Ugljanina. Takav stav nije ništa drugo nego dolivanje ulja na vatru na ionako usijanu atmosferu u Sandžaku i predstavlja veliku političku grešku, kaže za „Blic“ Rasim Ljajić, lider Sandžačke demokratske partije i ministar za rad i socijalnu politiku u Vladi Srbije.



Da li ćete tražiti da se o stavu kolege Naumova raspravlja na sednici Vlade Srbije?

- Ljudima iz DSS sam rekao da je šteta napravljena i da je potrebno da uradimo sve kako bismo je sanirali. Dobio sam uveravanja da se Vlada neće mešati, ali Naumov nije ni morao da kaže da ih podržava - kaže Ljajić.

Tvrdite da napadi na Islamsku zajednicu dolaze spolja. Od koga?

- Iz Novog Pazara, od jedne političke stranke.

Koliko dogovor otežava činjenica da vas podržava DS, a Ugljanina DSS?

- DSS je sada otvoreno stao na Ugljaninovu stranu, a DS se, kao što vidite, ne meša.

Muftija Muhamed Jusufspahić izjavio je da novi reis-ul-ulema Islamske zajednice Srbije Adem Zilkić ima podršku više od pola imama u Srbiji, dok Zukorlić ima podršku iz Sarajeva.

- Priča o tome da li Islamska zajednica ima duhovni centar u Sarajevu ili Beogradu jeste čista zamena teza, jer ne postoji drugačije viđenje vere kada je reč o Sarajevu ili Beogradu. Iza svega je obračun Ugljanina sa legitimnim predstavnikom Islamske zajednice. Ovo je pokušaj da se podeli i kontroliše Islamska zajednica, i to se radi preko nekih ljudi koji su bili nezadovoljni svojim statusom. Izbor Zilkića, a to sam i njemu rekao, neće doprineti jedinstvu Islamske zajednice. Iza cele priče stoji SDA i njen lider. U situaciji kada imate ovakav problem u Sandžaku, čudno je da se predsednik opštine nije oglasio iako bi prvi trebalo da pozove na smirivanje tenzija.

Ponovo, kao i prilikom ponovljenih lokalnih izbora, pozivate Ugljanina na politički dogovor. Zašto bi to sada trebalo da urodi plodom kada nije ranije?

- Apsolutno se zalažem za dogovor sa Ugljaninom jer je u Sandžaku stvorena atmosfera kao u Libanu, puno je podela i mržnje, i mogla bi ponovo da kulminira u nasilje. Na inicijativu premijera, potpisali smo zajedničko saopštenje. Potpisao ga je Bajram Omeragić, a ne Ugljanin, ali je i to bolje nego ništa.

Da li će Ratko Mladić biti izručen Tribunalu kao što to očekuje Karla del Ponte? Da li joj je to neko iz Srbije obećao?

- Ne, takvog obećanja nije bilo. Što se nas tiče, i juče je bilo kasno da izručimo Mladića jer on koči naše integracije u EU. Dobro je što ćemo moći da parafiramo sporazum o pridruživanju, ali će nas već na narednoj krivini, kod potpisivanja sporazuma sačekati uslov izručenja haških optuženika.

Hoće li se Mladić, naći u Hagu do kraja mandata ovog suda?

- Moguće je da kod optuženika postoji kalkulacija da treba sačekati da istekne mandat Tribunalu. Međutim, već se vode intenzivni razgovori o tome kako naći način da optuženicima koji ne budu izručeni do okončanja rada ovog suda ipak bude suđeno. Sigurno je da će njima biti suđeno i kada Tribunal završi sa svojim radom.

Da li je izvesnije da tada budu izručeni optuženici Župljanin ili Hadžić?

- Trenutno se sprovode intenzivne provere o informacijama koje imamo. Narednih nedelja sprovešćemo nove akcije i nadam se da će one dati rezultat. Ipak, reč je o stvarima koje se ne mogu predvideti. Od 2004. Hagu je izručeno oko 20 lica, zašto bismo sada kalkulisali sa izručenjem preostala četiri optuženika kada naš put u EU zavisi od toga, reforme, a politička scena je delom podeljena upravo zbog odnosa prema tim ljudima.



BLIC
  Reply With Quote
Old 14-10-2007   #53
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

onovo, kao i prilikom ponovljenih lokalnih izbora, pozivate Ugljanina na politički dogovor. Zašto bi to sada trebalo da urodi plodom kada nije ranije?

- Apsolutno se zalažem za dogovor sa Ugljaninom jer je u Sandžaku stvorena atmosfera kao u Libanu, puno je podela i mržnje, i mogla bi ponovo da kulminira u nasilje. Na inicijativu premijera, potpisali smo zajedničko saopštenje. Potpisao ga je Bajram Omeragić, a ne Ugljanin, ali je i to bolje nego ništa..



JEDINO BI TO MOGAO DA BUDE RAZLOG DA NIKAD NE GLASAM ZA SDA, sa sdp ni kad bi se nasmrko onog njihovog brasna.........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2007   #54
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce
kad bi se nasmrko onog njihovog brasna.........


a zaseo na one VAŠE traktore....



ne zameri,salim se malo...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2007   #55
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

ma nemoj tako oni su fini melajcad hahahah

svi su na brasno ko kaze da je lider los
riki is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2007   #56
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Tacno riki i nek ostane tako.....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2007   #57
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Da ne skrecemo sa teme,evo linka ovo javlja vasa televizija,a ona tamo mala grupica sto cuva islamski fakultet (vecini viri brasno iz nosa) su za zukorlica, to su oni sto zvizde dok efendija Taib uci kuran...



Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2007   #58
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

negde davno sam rekao bio,

da smo mi sandzaklije majstori

da izmislimo nacin da se podelimo u sto vise grupa...

napomenuo sam tada bio sve,cak i da cemo se deliti na

CRNE I BELCE

ali ovakvu podelu nikada nisam mogao ni da naslutim...

SRAMOTA....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2007   #59
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

  Reply With Quote
Old 14-10-2007   #60
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

hahaha

a to onaj dan kad je bio onaj alkoholicar sa ahmedijom pa naravno da zvizde sta ocekujete
riki is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
sandzaka, vijesti


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vijesti iz Srbije Tahirovce Vijesti iz Srbije 160 15-11-2009 20:27
VIJESTI IZ SVIJETA 36310 Vijesti iz ostatka svijeta 317 10-10-2009 00:51
BOŠNJACI SANDŽAKA-MANJINA ILI KONSTITUTIVNI NAROD suada Ovo i ono 14 23-01-2007 16:31


All times are GMT +2. The time now is 07:29. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)