SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Sandzaka naleteli ste na zanimljivu vijest a vezana je za sandžak, onda joj posvetite novu temu

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 07-04-2012   #1
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default MUFTIJA KANDIDAT ZA PREDSEDNIKA SRBIJE

Muftija kandidat za predsjednika Srbije

Muamer-ef. Zukorlić


Glavni muftija Muamer ef.Zukorlić rekao je danas da će se kandidovati za predsjednika Republike Srbije.

„Obavještavam javnost da ću se kandiovati za predsjednika Republike Srbije na narednim izborima" -- riječi su kojima je glavni muftija Muamer ef. Zukorlić započeo današnju konferenciju zakazanu u pet do 12.

On je dodao da je ova odluka zasnovana njegovom uvjerenju da su država i društvo na ivici propasti te da bi bilo jako sebično posmatrati tu propast.

„Ja želim ponuditi građanima Srbije program spasa, koji će biti prihvatljiv za sve građana koji će moći da biraju između mog programa i programa ostalih kandidata. Uvjeren sam da ću imati potpuno autentičan program koji podrazumijeva sveopći preporod države i društva i koji će biti uvjerljiv za sve građane a posebno glasače koji će prepoznati kvalitet tog programa."

izvor:www.sandzak-x.net/news-readmore-3548.htmlww
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 07-04-2012   #2
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

HahahahA e ovo je vrh glupusti, nema dalje ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2012   #3
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Nisam mogla da verujem kada sam cula na tv,kako ga nije stid.....fujjjjjjjjjjj
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2012   #4
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

prodaje se www.ZUKORLIC.com
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2012   #5
peca
Registrovan
Domaćin
 
peca's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arnhem Netherlands
Posts: 8,592
Default

Ovo je moglo u temu vicevi ..
peca is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2012   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

izgubio je kompas.
njemu vise ni Bog ne pomaze da se vrati na pravi put.
vecina ljudi je znala da on nije covek za velike stvari ali je postovala instituciju koju je on predstavljao.
to je normalno,mnogi ljudi ne podrzavaju nekog coveka ali podrzavaju ono cime se bavi ili obratno.
greske drzave prema Bosnjacima su skoro pa genocidne.
narod sandzacki je prodan od rasima i sulja,to su svi osetili i pokusali da nadju spas ne trecu stranu. ovaj je to znalacki iskoristio,pogodio je pravo vreme i mesto i dobio podrsku na izbroma za veca nacionalnih manjina koju ni sam nije mogao da ocekuje.
to je bio jasan pokazatelj koliko je narod ogorcene na rasima i sulja,i koliko je velika potreba za nekom normalnom politikom bilo koje stranke koja ce bar i malo stati uz narod a ne izdati ga.

ponesen tim vetrom,muftija,izasao je iz svih normalnih okvira, i verskih i politickih a sto je najgore ljudskih.
poceo je da se ponasa kao beduini iz arapskih pustinja koje je sretao dok se skolovao po arapskim zemljama, i pokusao da uvede apsolutiskicku politiku koju je tamo vide a od milosevica doziveo.

svi znamo kako su se zavrsile arpaske politike od iraka do libije, a milosevica jos bolje pamtimo.

nazalost,nas narod je i dalje obrazovno i politicki prilicno tanak i veoma dobar deo njih ne vidi zlo koje ovaj covek iz dana i dan sve vise promovise.
on to vesto iskoristava,ne skida onu odoru ispod koje krije pandorinu kutiju koja bi pogodila sandzak ako bi on se ikad docepao vlasti.
sreca u nesreci je pa se to nece desiti jer beogradski vazali,suljo i rasim, morace da nastave po naredjenjima kao i do sada i drze se zajedno kako bi ovoga eliminisali.

sve u svemu,nekad sam se nervirao zbog situacije dole,a sada shvatam da tom narodu i ne treba bolje jer i ne zasluzuje.
ako nisu u stanju da sami vide sta im je dobro,ako su u stanju da i dalje propadaju, ma neka ih dok se ne "zatru ko sareni konji"
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2012   #7
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ti sad budi za Dzema ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2012   #8
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ne,ne,ne....
ja sam samo nezavisni analticar
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2012   #9
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

dal se farbaju jaja danas?
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2012   #10
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja sam moja satiro ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2012   #11
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2012   #12
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Gledao sam ovaj snimak od a do š i mogu vam reci da ovaj covek (efendija) nije pao na glavu.
U svakom slucaju za ovu dvojicu je tata mata... a bogme i za voditeljicu!
Recit je, skidam kapu...

Nego cuo sam da veceras gostuje ovde u frankfurtu muftija. Ako to bude tacno, ici cu da uradim par snimaka za sajt sjenica.com

Pozzzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2012   #13
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Muftija Zukorlic je vjerni sluga svome narodu

Akademik Muhamed Filipović
Muftija Zukorlić je vjerni sluga svome narodu
Užasno je, krivo i nepravedno da naši bošnjački političari, pa i predsjednik Sabora IZ, nastoje delegitimirati tog časnog čovjeka koji nije ništa drugo nego vjerni sluga svome narodu

·

U Dnevniku Face TV-a, koji vodi izvrsni Senad Hadžifejzović, čuo sam ocjenu gospodina Safeta Softića, predsjednika Sabora Islamske zajednice (IZ) u BiH, kako se muftija sandžački Muamer ef. Zukorlić ne bi trebao kandidirati za izbore u Srbiji i da to nije u skladu s njegovom funkcijom i položajem u IZ.

Mnoge uvrede

Prije i neposredno nakon toga sam pročitao veoma oštru i neuljudnu optužbu Rasima Ljajića, lokalnog srbijanskog političara, lišenu svakog razumnog argumenta i obilno opskrbljenu mnogim uvredama, u kojoj pokušava moralno, politički i vjerski, čak i s optužbom da Zukorlić ne zna šta je islam, obesnažiti i omalovažiti ovaj korak muftije sandžačkog.

Koliko god me stav i ponašanje, ton i način govora Ljajića nisu iznenadili, jer se u njegovom slučaju radi o realnoj mogućnosti da izgubi kredibilitet predstavnika Bošnjaka Sandžaka, jer je vjerodostojnost u zastupanju njihovog interesa izgleda već izgubio, toliko me iznenadila ocjena gospodina Softića.

Ona me i začudila, budući da u islamu, njegovom sistemu i konceptu islamskog vjerovanja i islamskog društva koji je jednakopravan svakom drugom takvom konceptu, npr. kršćanskom koji zastupa Sveti Otac i drugi predstavnici kršćanske demokratije, u pojmu države i politike i konceptu funkcije ulemanskog staleža u islamu ne postoji i ne može da postoji nikakva zabrana.

Za nas, muslimane, veoma je povoljna okolnost ako se ujedinjuju visoka vjerska kompetencija i visoka državna funkcija i to je od nastanka islamskog društva bio jedan od njegovih ideala. To proizlazi iz činjenice da islam nije religijska organizacija koja posreduje između Allaha, dž. š., i ljudi, nego je vjera svakog čovjeka u kojoj se on sam i bez posrednika odnosi prema Allahu, dž. š., kao svom apsolutnom tvorcu i gospodaru.

To znači da Islamska zajednica nije i ne smije ni na koji način i nikada da postane crkva, a mi, muslimani, ili ulemanski stalež, pogotovo, crkvena zajednica, što znači da ulemanska organizacija nije crkvena organizacija, nego samo jedna specifična društvena organizacija te, prema tome, ulema ne pripada nekom izvandruštvenom i posebnom staležu koji podliježe statusu koji ih stavlja izvan društva i koji im zabranjuje da unutar društva u kojem žive obavljaju sve nužne funkcije koje su neophodne za njegovo dobro funkcioniranje, posebno onda kada prilike to traže i kada je ta zajednica na određeni način dovedena u pitanje.

Nema zabrane

Nadam se da gospodin Softić zna da u islamu, ne samo da nije nezakonito i nije u neskladu s pravilima i tradicijom islama da ulema, kao poznavalac i tumač vjere, obavlja i najviše državne funkcije. Zapravo, u izvornom konceptu islama to pravilo obavljanja javnih funkcija bilo je izraženo u instituciji kalifata, imamata i uopće u mišljenju da je onaj koji je najodgovorniji za stanje vjere jednog naroda ujedno i najviše odgovoran za stanje muslimana u jednoj državi.

Dakle, nema principijelne zabrane ni za jednog člana ulemanskog staleža da se prihvati bilo koje funkcije u ljudskoj zajednici u kojoj živi, a posebno u onim slučajevima kada stanje te zajednice zahtijeva posebnu pažnju, veliku brigu i tijesnu povezanost moralnih načela koje zastupa vjera s pravima i interesima te ljudske zajednice.

Pogotovo je to moguće i čak nužno ako se postojeći predstavnici jedne ljudske zajednice, u ovom slučaju sandžačkih Bošnjaka, koju čine i vjernici, ne odnose prema interesima i potrebama te zajednice na odgovoran način, kakav je slučaj u našoj zemlji, a pogotovo u zemlji u kojoj živi i djeluje muftija Zukorlić.

Ako je gospodin Softić toliko osjetljiv na činjenicu da pripadnici ulemanskog staleža obavljaju državne funkcije, imao je u posljednjih dvadeset godina mnogo primjera kada su visoki predstavnici Islamske zajednice i ulemanskog staleža obavljali veoma visoke državne funkcije, pa, dakle, i prilika da reagira na način kako reagira u odnosu na postupak muftije Zukorlića.

Priznato pravo

Može biti da gospodin Softić izuzima iz svog pravila one visoke funkcionere Islamske zajednice i uleme koji su članovi SDA i Stranke za BiH, i koji su kao takvi obavljali brojne državne funkcije u parlamentima i vladama. No, ni gospodin Softić, niti iko drugi iz Islamske zajednice nije reagirao na tu pojavu, koja je, uostalom, logična i normalna, ali nije logično sačuvati i izražavati rezervu samo za Zukorlića, pogotovo to nije logično s pozicije predsjednika najvišeg organa IZ.

Uostalom, muftija Zukorlić ima status muftije, kojem je priznato pravo donošenja decizija i tumačenja značenja i primjene vjerskih načela i to zvanje nije služba i nema rok trajanja, jer je oduvijek važilo pravilo “jednom muftija uvijek, pa čak i nakon smrti muftija”, budući da je to znak statusa i prava unutar staleža, a ne nešto što treba da zavisi od neke organizacije, pa čak i od Sabora IZ.

U nas je oduvijek tako bilo i nema razloga da bude drugačije i naše muftije su igrale u našoj historiji ogromnu ulogu upravo zbog toga što se nisu ustručavale da za svoj narod preuzmu i najteže funkcije i zadatke.

Suprotna shvatanja su ostatak krivo shvaćenog sekularizma koji više ne postoji ni u zemljama klasičnog sekularizma, jer je opći razvoj ljudskog društva pokazao da je nemoguće ono što je stoljećima formiralo ljudsko mišljenje i ponašanje mehanički izbacivati iz života ljudi i to na liniji cijele strukture i fenomenologije tog života.

Međutim, budući da je kod nas neznanje osnovna karakteristika obavljanja javnih funkcija, nije čudo da neko ne zna da je sekularizam preživio i da je on deplasiran i kada se radi o Islamskoj zajednici, pa i ulemanskoj organizaciji, budući da to nije crkva nego slobodno udruženje ljudi koji vjeruju u jednog jedinog Allaha, dž. š., i slijede primjer njegovog Poslanika. Tretirati Islamsku zajednicu kao crkvu je nasilje nad njom i to nasilje se jasno vidi u našoj štampi i glasilima.

Ali, vratimo se sada još malo muftiji Zukorliću. Ko su ti i šta je to što muči mnoge kada je u pitanju muftija Muamer ef. Zukorlić? Prije svega, ko su ti koje on dovodi u nezgodan položaj zbog čega tako vehementno reagiraju na njegove postupke.

Status quo

Moje uvjerenje je da su to oni koji se danas zdušno zalažu za status quo, tj. za priznavanje i prihvatanje silom nametnutih i historijskih i aktuelnopolitčkih rješenja i potpuno podređenog položaja Bošnjaka i muslimana uopće na ovim prostorima, u Bosni i Hercegovini i drugim zemljama gdje oni žive i to je zajednički nazivnik za sve regionalne faktore koji danas vladaju, podjednako i srpske i hrvatske, ali, nažalost, i bošnjačke, prije svega one vladajuće ili one pri vladama, kao što je to slučaj s Ljajićem i Ugljaninom.

Da je to tako, može se detektirati ne samo iz njihovih izjava, iz napada glasila koji ih tako glasno podržavaju protiv muftijine linije u odnosu na Sandžak i na silno nasilje koje se vrši nad tamošnjim Bošnjacima, a koje je tek muftija jasno imenovao i predložio lijek za njega, nego prije svega iz sadržaja njihove apsolutno lažne i za Bošnjake smrtonosne politike u znaku stava “što je bilo – bilo je, okrenimo novi list i gledajmo unaprijed”. To, praktično, znači – prihvatimo naš inferiorni silom nametnuti položaj u koji smo dovedeni nasiljem obiju susjednih država, a koje se još u određenom smislu vrši nad nama, a koje nam obećava samo izolaciju na malom prostoru i budućnost jedne Palestine ili, još preciznije, Gaze.

To je smisao brojnih izjava o tome da mi, Bošnjaci, moramo dati nove ustupke drugima i da nam slijedi još gore stanje ako to ne učinimo, što je razlog da od naših političkih predstavnika nema uopće reakcija na brojne antimuslimanske i antibošnjačke izjave, postupke i akcije, na stalno i često ponavljano nipodaštavanje Bosne i Hercegovine kao države i njenog glavnog političkog, državnog i kulturnog centra Sarajeva.

Taj defetizam je nastavak katastrofalne politike redukcije naših interesa i prava koja je vladala u ratu, a sada je ne samo loša nego i besmislena, jer smo već izgubili 120.000 ubijenih i 400.000 nasilno raseljenih i nemamo više šta izgubiti, pogotovo ako uzmemo u obzir i gubitak više od 60 posto teritorija na kojem smo nekada bili naseljeni, a sada smo s njega protjerani.

Ugljanin i Ljajić

Ako je s nama stanje takvo, može se misliti kakvo je stanje u Sandžaku, u kojem su Bošnjaci stotinu godina izloženi razarajućoj politici srpske države koja je otjerala u emigraciju stotine hiljada tamošnjih Bošnjaka. I sada, kada se na sceni pojavi čovjek koji kaže dosta je toga, dosta je nasilja, ukinuli ste nam legalnu i legitimnu autonomiju nastalu u NOB-u, protjerali nas u Tursku i širom Evrope, a ovo je naša zemlja, kao što je Srbija i naša država, u kojoj želimo da budemo faktor koji se uzima u obzir, a ne sluge i poslušnici koji sjede u Beogradu i donose legitimitet vašoj vladavini, a nama ništa osim patnje, tada svi ustaju protiv njega.

To što protiv njega ustaju Ugljanin i Ljajić nije čudo, njima muftija oduzima legitimitet, jer za svoj narod nisu ništa učinili i svi bitniji pomaci u poziciji Bošnjaka, osim u vlasti koja je i gluha prema potrebama Sandžaka i njegovih stanovnika, postignuti su zalaganjem upravo muftije Zukorlića i njegovih sljedbenika. Ali, užasno je, krivo i nepravedno da naši bošnjački političari, pa i predsjednik Sabora Islamske zajednice, kao i dio kapitulantske štampe, nastoje delegitimirati tog časnog čovjeka koji nije ništa drugo nego vjerni sluga svome narodu, dok su svi dosadašnji naši prvaci smatrali da narod mora služiti njima, prije svega, kao glasačka mašina koja im osigurava učešće u vlasti, a oni njemu ništa.

Ovaj potez muftije zaslužio je pohvalu jer on, budući da može pod određenim okolnostima imati praktički značaj, ali je već jasno da ima veliki politički i moralni, ali i međunarodni značaj, upozorava na dvije stvari. Prva je da u Srbiji postoji jedan historijski i ustavnopravno Srbima potpuno jednak narod. Druga je da taj narod do sada nije imao prava i sloboda i da nema predstavnika svog političkog i pravnog statusa, jer su se svi njegovi predstavnici unaprijed odredili i deklarirali da su ljudi nižeg ranga i namjera i bili zadovoljni sinekurama u srpskoj državnoj i političkoj hijerarhiji.

Nadam se da nesavjesni ljudi neće nauditi časnom muftiji Muamer ef. Zukorliću.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2012   #14
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ovaj neuhranjeni gospodin je izdao Izedbegovica, a sad se ponasa kao kafanski bend svira kako mu se plati ... Sreca pa mirise na halvu ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2012   #15
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Zukorlić: Vec ima manipulacija spiskovima

Predsednički kandidat, muftija Islamske zajednice u Srbiji, Muamer Zukorlić zatražio je dostavljanje kompletnih biračkih spiskova. Zukorliće će na predsedničkim izborima imati i podršku Albanaca iz Preševske doline, saopštio Riza Halimi.

Ukazujući na konferenciji za novinare na problem biračkih spiskova, Zukorlić je rekao da je dostavljanje kompletnih biračkih spiskova zakonsko pravo svih koji učestvuju na izborima, prenosi Tanjug.

Govoreći o njihovoj zloupotrebi, Zukorlić je naveo da postoji određeni procenat birača koji nisu u biračkim spiskovima, što je "dokazano po broju ljudi čiji potpisi su odbijeni u slučaju predsedničke kandidature, ali i na drugim listama za lokalne i parlamentarne izbore".

Prema njegovim rečima, centralni birački spisak postaje trasa za pripremu manipulacija, za šta odgovorne smatra Ministarstvo za ljudska i manjinska prava, državnu upravu i lokalnu samoupravu.

Zukorlić je dodao da kampanja za predsedničke izbore koju vodi za sada ide po planu, vrlo intenzivno, na prostoru Sandžaka, u Srbiji i dijaspori.

Muamera Zukorlića će, kako je saopšteno danas, na predsedničkim izborima podržati Partija za političko delovanje, prenosi Fonet.

Prenma saoptešnju Zukorlićevog štaba, lider te partije Riza Halimi očekuje da će "na predstojećim izborima Albanci iz Preševske doline, paralelno sa učešćem na parlamentarnim izborima gde će glasati za Koaliciju Albanaca Preševske doline, učestvovati i na predsedničkim izborima, obzirom da imaju veoma ozbiljnu ponudu predsedničkog kandidata muftije Zukorlića".


Halimi je rekao da je Zukorlić prepoznatljiva ličnost kod Albanaca kao borac za ostavrenje kolektivnih i individulanih prava manjinskih zajednica u Srbiji.

"Zukorlić je u Preševskoj dolini prepoznatljiv po njegovim visokim intelektualnim vrednostima, a pre svega po njegovom bezrezervnom angažovanju za manjinska prava, za ostvarivanje individualnih i kolektivnih prava svih manjinskih zajednica u Srbiji", navodi se u video izjavi Halimjija, koju prenosi Zukorlićev izborni štab.



Da glasaju za Zukorlića Bošnjake je pozvao reis ul-ulema Islamske zajednice u BiH Mustafa Cerić.

Cerić je ovaj poziv uputio Bošnjacima prilikom posete delegacije Sandžaka Sarajevu, koju je predvodio predsednik Bošnjačke demokratske zajednice i nosilac liste "Sve zajedno" Emir Elfić.

Elfić je naglasio da "politika BDZ-a nije ništa drugo već kontinuitet onoga što nose reisu-l-ulema Cerić, muftija Zukorlić i ono što je u političkom smislu nosio Alija Izetbegović".

(MONDO/agencije)
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2012   #16
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post

Elfić je naglasio da "politika BDZ-a nije ništa drugo već kontinuitet onoga što nose reisu-l-ulema Cerić, muftija Zukorlić i ono što je u političkom smislu nosio Alija Izetbegović".
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2012   #17
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2012   #18
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Danas je u Sjenici održana zajednička završna konvencija BDZ-a i predsedničkog kandidata muftije Muamera Zukorlića..Po mojoj slobodnoj proceni,skupu je prisustvovalo bar hiljadu građana iako se u isto vrijeme u sali "Vesna AAA" održavala konvencija SDPS-a..
Nadam se da će imati video snimak,bar sa Tv Jedinstvo,za slike,nadam se da će biti dovoljno i zanimljivo....Sutra je završna konvencija u Beogradu u Sava centru a u ponedeljak u Novom pazaru...



I u Luksemburgu,i u Frankfurtu..i u rodnom gradu..za Muftiju..

__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2012   #19
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default





halilce is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2012   #20
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Predsednik izvršnog odbora BDZ...Sead Šaćirović



Lijep džip..pred opštinom...neko značenje ima...hahahah

halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
kandidat, muftija, predsednika, srbije


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:38. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)