SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 11-02-2010   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Sve lazi Maje Nikolic

Pevačica i bivša farmerka plasira različite informacije

Pop pevačica Maja Nikolić je tokom prethodnih nekoliko meseci u više navrata u javnost plasirala potpuno suprotne informacije. Najviše se odnosilo na o njenog tajanstvenog verenika, nemačkog advokata Jana Nikolasa Štajnplica!




Iako se već neko vreme po kuloarima šuška da „tu nisu čista posla“, najbolju potvrdu dala je sama pevačica svojim izjavama, koje su se drastično promenile za poslednja dva meseca. Na stranu to što je, prema Majinoj priči, Jan čas advokat čas biznismen, ali sumnja javnosti dodatno je podgrejana njenim oprečnim tvrdnjama o tome kada su se tačno verili. Tako je Nikolićeva u mini intervjuu u decembru 2009. izjavila da se verila 23. decembra, odnosno, čim je izašla iz rijalitija („odmah po završetku „Farme“, otišla sam kući, gde me je sačekao Jan i uz cveće i šampanjac zaprosio...“) da bi u poslednjem broju magazina „Stori“ doslovce rekla:

- Verili smo se pre nego što sam ušla na farmu, a tamo smo želeli da se venčamo.

Takođe, sve znatiželjnike prilično je iznenadilo i to što od famozne veridbe na Majinoj ruci nisu videli prsten, što je pevačica opravdala izjavom „da je to privatna stvar koju ne želi da deli sa javnošću“. Ipak, u decembru je i te kako podelila i mnogo intimniji detalj vezan za veridbu, poput cene vereničkog prstena:
- Prsten ima četiri karata i košta između 15.000 i 20.000 evra. Ne znam tačno cenu, a nije pristojno da pitam Jana koliko ga je platio - rekla je pevačica i bivša farmerka.

U želji da Maji pružimo priliku da nešto kaže, pokušali smo da kontaktiramo s njom, međutim, do zaključenja ovog broja njen telefon je ostao nedostupan.


U Nemačkoj nije registrovan advokat Štajnplic


U nemačkoj advokatskoj komori (registar se može pronaći na internetu) nije registrovan nijedan pravnik pod prezimenom Štajnplic. U pretrazi pod ovim imenom pronašli smo samo preduzeće za moleraj (tačan naziv: „Herr Schtajnplic & sohn“)



Jan i Milo

Tokom finalne večeri „Farme“, Aleksandra Kajganić rekla je Maji da je produkcija „Pinka“ kontaktirala sa dva čoveka, Milom i Janom.

- On se zove Jan, a ja ga zovem Milo zato što ima i nemačko i srpsko ime - rekla je pevačica, a na to je voditeljka upitala:
- Dakle, to nisu dva čoveka? - na šta je Maja spremno odgovorila:
- Ne, to je jedan isti čovek. On se zove Jan, a ja ga zovem Milo - izričita je bila Nikolićeva.(„Pink“, decembar 2009)

- Milo će biti naš kum kada se budemo venčali. I on živi u Nemačkoj i pošto Jan ne govori dobro srpski jezik, često ga je zastupao u medijima i u poslovnim pregovorima. („Stori“, februar 2010)


Tako je govorila Maja

Sve jahta do jahte
- Moj dečko je jahtu nazvao po meni „Maya Nikolas“ (sugerišući novinaru da naziv nije sa slovom J nego sa „dugačkim I“ („Alo!“, avgust 2009)
- Između ostalog, i meni je poklonio jahtu, na kojoj je ispisano „Maja i Jan“ („Stori“, februar 2010)


Ahtung, ahtung, ih šprahe dojč
- Jan i ja komuniciramo na španskom, nemačkom i engleskom jeziku. („Alo!“, avgust 2009)

Na pitanje novinara „Storija“ da li Jan uči Maju nemački jezik, on je odgovorio:
- Maja uskoro počinje s učenjem nemačkog. („Stori“, februar 2010)





izvor: www.NewsRide.net




Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
lazi, maje, nikolic, sve


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:47. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)