SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 31-01-2010   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Veliki Brat VIP 2010 - 4: U Kuci pevacice i manekenke

Četvrti serijal šoua "Veliki Brat VIP" počinje da se prikazuje 30. januara na televizijama: Pink (Srbija), Pink M (Crna Gora), Pink BH (Bosna i Hercegovina) i Sitel (Makedonija), a kako saznajemo, producentska kuća "Emotion" trenutno je u pregovorima sa manekenkama Sunčicom Travicom i Sanjom Brnović, te pevačicom Ildom Šaulić. Borbu za 50.000 evra za sada su osigurali folk pevači Era Ojdanić i Bora Drljača, majka Jelene Karleuše - Divna Karleuša, i makedonski transvestit Boki 13. U toku protekle nedelje ugovoreno je i učestvovanje tri pop pevačice - Anabele Đogani, Romane Panić i Zorane Pavić.



Iako je bilo planirano da u Kuću uđe manekenka Sanja Papić, organizatori šoua su ove nedelje kontaktirali sa manekenkama - Sunčicom Travicom, devojkom Viktora Troickog, i Sanjom Brnović, navodno bivšom devojkom Lenija Krevica, koja je od ove tri manekenke najbliža ulasku u Kuću. Sanja Brnović je atraktivna crnogorska manekenka kojoj su letos pripisivali vezu sa legendarnim pevačem Lenijem Krevicom, te je veoma verovatno da će upravo ona braniti boje Crne Gore.

Ove godine, producentska kuća "Emotion" očigledno tipuje na lepotice, jer kako saznajemo, postoji mogućnost da učesnica iz Bosne i Hercegovine upravo bude jedna manekenka iz Bijeljine. Podsećamo da su takmičarke iz BiH u proteklim serijalima mahom bile manekenke (Emina Hamzabegović, Slađana Pejić…), pa će se ta tradicija verovatno nastaviti i u 2010. Kako će osim Ere i Bore, u Kuću sigurno ući i bar jedna narodna pevačica, izbor je, izgleda, pao na Ildu Šaulić, ćerku legendarnog Šabana Šaulića. Ildi će uskoro izaći album, te je ovo najbolji način da ga promoviše. Ukoliko se organizatori ne dogovore sa Ildom, moguće je da će u Kuću ući neko iz poslednje postavke "Zvezda Granda".

Kada je u pitanju ulazak Nataše Bekvalac, šanse da je gledamo bar 24 sata u Kući svakim danom su veće i sada je već izvesno da će ona biti specijalni gost. Nataši će ovo biti odlična reklama za album koji je trenutno u pripremi, a samim tim što je ekskluzivac "Šoumastera", muzičkog dela producentske kuće "Emotion", teško da će lepa Nata moći da odbije ponudu. Ipak, kako je ostalo pet dana do početka šoua, velika je mogućnost da producenti promene mišljenje i u poslednjem trenutku u plan izbace nekog sa spiska i ubace nekog novog, jer dobro je poznato da "Emotion" nekoliko nedelja pre početka napravi dogovor sa tridesetak zvezda od kojih na kraju uđu odabrani.

Ono što je novina u svakom pogledu, jeste da će VIP učesnici u ovom serijalu biti podeljeni u dve ekipe, na bogate i siromašne, a najverovatnije je da će tabor bogatih tokom života u Kući uživati u svim blagodetima, dok će siromašni morati da se "muče" za osnovne potrepštine. Kuća Velikog Brata biće podeljena na dva dela, od kojih će jedan potpuno opremljen pripasti bogatima, dok će siromašni spavati u improvizovanom smeštaju, bez ikakvog komfora. Još nije poznato na koji će način podeliti stanare, ali imajući u vidu kakav je Veliki Brat, sigurno će biti "surova" borba.

Maca se vraća!

Dragan Marinković Maca, popularni voditelj i glumac, koji je već dva puta bio učesnik VIP sezone "Velikog Brata", ali i voditelj nekoliko emisija producentske kuće "Emotion", trebalo bi da u ovom serijalu vodi program izbacivanja i ubacivanja takmičara. On je, inače, trebalo da vodi i prethodni regularni serijal, međutim zbog glumačkih obaveza morao je da odustane. Glumačke obaveze je završio, i po svemu sudeći naći će se u predstojećem VIP serijalu, rame uz rame sa koleginicom Marijanom Mićić.


POGLEDAJTE OVDE CEO ULAZAK U KUCU:
Veliki Brat VIP 2010 - Ulazak u kucu | www.FolkoTeka.com



Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 31-01-2010   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

interesantna ekipa...
dnevni pregled ide u 20:00 svakoh dana,pokusacemo da propratimo koliko budemo u mogucnosti i postavljamo dnevne preglede ovde kod nas da se mogu pogledati...
neki ce biti istog dana po emitovanju,a drugi ce mozda kasniti ali potrudicemo se da ih imamo sve...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2010   #3
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Iznenađenje: Lepa Lukić ušla u kuću „Velikog brata”

U kuću „Velikog brata” na Košutnjaku uselilo se 14 poznatih stanara, koji će se narednih mesec dana boriti za nagradu, ali i status.


Pod načelom „Bogati protiv siromašnih” sinoć je počela četvrta sezona „VIP Velikog brata”, a i ovoga puta u ovom rijalitiju organizatori su spojili nespojivo. Tako će se za nagradu od 50.000 evra narednih 30 dana muzička legenda i najveće iznenađenje VB-a Lepa Lukić boriti sa transvestitom Bokijem 13, te kolegama Erom Ojdanićem i Borom Drljačom, ali i najjačim Srbinom Ervinom Katonom. U znatno promenjenom ambijentu kuće na Košutnjaku, boraviće pevačice Ena Popov i Ana Bebić, novinarka Divna Karleuša, glumac Milan Marić, bosanski glumac Alden Hadžikarić, bosanska manekenka Tamara Simić, pevačica Anabela Đogani, bivši dečko Seke Aleksić maneken Mladen Radulović, te bivša devojka Lenija Kravica crnogorska manekenka Sanja Brnović.
Grč na licu ukućana izazvao je ulazak makedonskog transvestita Bokija Jovanovskog, a svoje čuđenje najteže je skrivala vremešna Lepa, kojoj je kamen sa srca pao kada joj se u kući pridružio kolega Bora Drljača, koji nije skrivao oduševljenje mlađim delom ukućanki. S druge strane, Boki je bio oduševljen kada je u kuću ušla Divna, majka njegovog idola Jelene Karleuše, pa ju je čak oslovio sa „mama”. Ipak, frenetično oduševljenje među publikom izazvao je „povratnik” i najveći estradni švaler Era Ojdanić, koga je u kući dočekala njegova najveća noćna mora Lepa Lukić koja mu je nedavno „smestila” u „Nemogućoj misiji”.


Ana Bebić, pevačica

Nadimak: Aneee
Datum rođenja: 07.05.1986.
Horoskopski znak: Bik
Obrazovanje: Srednja škola
Mesto stanovanja: Metković
Bračno stanje: U vezi
Moto: Misli pozitivno i pozitivno će ti se vratiti
Motiv: Dobra zabava


Ana ima 23 godine, rođena je u Metkoviću. Bavi se pevanjem, a radila je kao rukometni sudija i di-džej. Misli da je nemoguće nju opisati u dve rečenice. Njeno najveće životno dostignuće su njeni prijatelji. Hobi su joj kuglanje i fotografija. Voli da sluša rok i da gleda komedije.



Milan Marić, glumac


Nadimak: Švaba
Datum rođenja: 26.09.1981.
Horoskopski znak: Vaga
Obrazovanje: Srednja mašinska škola
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: Neoženjen
Moto: /
Motiv: Tako stečen publicitet pomoći će mu da se više bavi onim što voli – glumom.


Švaba ima 28 godina. Glumom se kao natuščik bavi od srednje škole. Proslavile su ga „Rane” Srđana Dragojevića, nakon čega je snimio niz filmova. Na sebi ima tetovažu kosača – simbola smrti.



Ena Popov, voditeljka i pevačica

Nadimak: Mica
Datum rođenja: 9.10.1986.
Horoskopski znak: Vaga
Obrazovanje: Student
Mesto stanovanja: Novi Sad
Bračno stanje: Neudata


Moto: Život je suviše kratak da ljudima koje volimo ne bismo stalno to pokazivali
Motiv: Da vidim kako je biti na strani i bogatih i siromašnih.
Ena ima 23 godine. Živi u Novom Sadu, studira Fakultet za poslovnu ekonomiju. Za sebe misli da je vesela i komunikativna. Nema uzore, a omiljeni hobi joj je kuvanje. Njen najveći životni uspeh je što je uspela da sačuva sebe od svih iskušenja.




Bojan Jovanovski, šoumen

Nadimak: Boki 13
Datum rođenja: 19.08.1986.
Horoskopski znak: Lav
Obrazovanje: Fakultet za turizam
Mesto stanovanja: Skoplje
Bračno stanje: Neoženjen
Moto: Igrajte „loto”!
Motiv: Da me ljudi upoznaju u pravom svetlu


Boki ima 23 godine. Živi u Skoplju, za sada kao solo strejt dama. Sam je sebi uzor. Omiljeni film mu je „Seks i grad”, a pesma sa kojom se budi „Nek ti jutro miriše na mene”. Poklon koji najviše može da ga oduševi je dobra brendirana torba.




Andrija Ojdanić, pevač

Nadimak: Era
Datum rođenja: 13.12.1947.
Horoskopski znak: Strelac
Obrazovanje: Srednja škola
Mesto stanovanja: Lazarevac
Bračno stanje: Udovac
Moto: Treba raditi, a i živeti
Motiv: Da zezam druge koji ne znaju ništa


Andrija ima 63 godine. Kaže da je magistrirao na magistrali. Za sebe misli da je iskren, pošten i zabavan. Njegov hobi su dobre ribice. Za svoje najveće životno dostignuće smatra uspešnu karijeru dugu 40 godina. Uzori su mu Željko Mitrović i Saša Popović zato što su uspešni.




Lepa Lukić, pevačica

Nadimak: – - – -
Datum rođenja: 16.01.
Horoskopski znak: Jarac
Obrazovanje: Srednja škola
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: Udata
Moto: Volite ljude i imajte bar dva prava prijatelja
Motiv: Da se, eto, oprobam i u tome!


Lepa je legenda domaće izvorne i novokomponovane narodne muzike. Za sebe kaže da je normalna, pri zemlji, bez ikakvih specijalnih prohteva. U životu se najviše ponosi svojom dugom i uspešnom karijerom. Omiljeni modni detalj joj je marama oko vrata.




Alden Hadžikarić, menadžer i glumac

Nadimak: Akica
Datum rođenja: 1.07.1969.
Horoskopski znak: Rak
Obrazovanje: Pedagoška akademija u Sarajevu
Mesto stanovanja: Sarajevo
Bračno stanje: U kratkoj vezi
Moto: Budi ono što jesi i kakav jesi
Motiv: Upoznavanje novih ljudi


Alden je 39-godišnji glumac iz Sarajeva. Kad ne glumi, menadžer je restorana. Za sebe kaže da je pošten, realan, lagan, ma za sve kombinacije! Voli da gleda „Sve za ljubav”, čita „Graciju” i sluša domaću muziku. Dan ne može da zamisli baš bez seksa.




Sanja Brnović, model

Nadimak: – - – -
Datum rođenja: 19.01.1988.
Horoskopski znak: Jarac
Obrazovanje: Srednja škola
Mesto stanovanja: Prčanj
Bračno stanje: Neudata
Moto: Za sve u životu treba imati jaku želju i cilj
Motiv: Radoznalost, novo ludo iskustvo


Sanja ima 22 godine i živi u Prčnju u Crnoj Gori. Za sebe kaže da je vesela, nasmejana i puna života. Najviše se ponosi revijama i snimanjima na kojima je učestvovala. Voli da gleda filmske komedije.




Ervin Katona, sportista

Nadimak: – - – -
Datum rođenja: 5.01.1977.
Horoskopski znak: Jarac
Obrazovanje: Osnovna škola
Mesto stanovanja: Subotica
Bračno stanje: U vezi šest godina
Moto: Veruj u sebe
Motiv: Popularizacija njega i njegovog sporta


Ervin ima 33 godine. Živi u Subotici. Po zanimanju je sportista. Vlasnik je teretane u Subotici. Za sebe misli da je velika beba. Njegov hobi je internet. Za svoje životno dostignuće smatra ulazak u „Ginisovu knjigu rekorda”. Uzor mu je svetski prvak u njegovom sportu – Zidrunas Savickas.




Divna Karleuša, novinar

Nadimak: – - – -
Datum rođenja: 25.01.
Horoskopski znak: Vodolija
Obrazovanje: Gimnazija
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: Razvedena
Moto: Jednom se živi!
Motiv: Izazov i samopreispitivanje


Divna je proteklih decenija bila jedan od najslušanijih glasova Radio Beograda, pomogla karijere mnogih pevača, a najviše svoje ćerke Jelene Karleuše, koja je danas njena omiljena pevačica. Kada ne čuva unuke Atinu i Niku, brine o svoja četiri psa. Jutro počinje uz omiljenu pesmu „Insomnija”.


Tamara Simić, ekonomista i model

Nadimak: – - – -
Datum rođenja 13.11.1985.
Horoskopski znak: Škorpija
Obrazovanje: Fakultet
Mesto stanovanja: Bijeljina
Bračno stanje: Neudata
Moto: Život je kratak, a mladost još kraća
Motiv: Voli promene u životu


Tamara ima 24 godine. Živi u Bijeljini. Za sebe kaže da je osoba koja voli da ostvaruje svoje ciljeve i da bez obzira na tok dešavanja uvek ostaje ista. Njen hobi je tae-bo. Smatra da joj je najveće životno dostignuće što je završila ekonomski fakultet, dok se uporedo bavila modelingom.




Borislav Drljača, pevač

Nadimak: Bora
Datum rođenja: 29.08.1941
Horoskopski znak: Devica
Obrazovanje: Viša škola
Mesto stanovanja: Novi Beograd
Bračno stanje: Udovac
Moto: Rad i ljubav i rad i ljubav
Motiv: Želim da se oprobam u šouu kojem se mogu videti sve vrline i mane


Bora ima 68 godina i živi na Novom Beogradu. Po zanimanju je estradni umetnik. U slobodno vreme voli da ide u lov. Voli da gleda sportske i muzičke emisije. Kada bi mogao, u kuću bi poneo telefon i novine.



Mladen Radulović, maneken

Nadimak: – - – -
Datum rođenja: 23.09.1983.
Horoskopski znak: Vaga
Obrazovanje: Fakultet
Mesto stanovanja: Niš
Bračno stanje: Neoženjen
Moto: Živi punim plućima, jedino ti možeš usrećiti sebe
Motiv: Avantura i izazov borbe, doći do cilja kako kao pojedinac, tako i u grupi


Mladen ima 26 godina. Radi kao menadžer kluba „Mint”. Za sebe misli da je impulsivan, kreativan, emotivan i energičan. Hobi su mu motori. Njegova najveća dostignuća su bavljenje košarkom i uspešna manekenska karijera.




Anabela Đogani, pevačica

Nadimak: – - – -
Datum rođenja: 26.01.1975.
Horoskopski znak: Vodolija
Obrazovanje: Srednja škola
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: Razvedena
Moto: Ruka koja daje je uvek iznad one koja uzima
Motiv: Izazov, učešće u takvoj vrsti igre


Anabela ima 35 godina. Za sebe misli da je vredna i pravična. Nikada ne napada prva, ali ne da na sebe. U slobodno vreme voli da čita knjige. Svojim najvećim dostignućem smatra svoje dve ćerke. Uzor joj je Madona, zato što je jaka žena koja zna šta hoće.


Izvor:
Ko su ukucani velikog brata VIP 2010 | www.FolkoTeka.com
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2010   #4
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat 2010 VIP: Gde spava mlada?

Zanimljivo prvo veče i prvo jutro u Kući Velikog Brata. Boki "Trinaeska" u centru pažnje.

Prvi sati novog serijala Veliki Brat sa poznatim ličnostima protekli su u upoznavanjima ukućana, ali i prvim peckanjima usmerenih pre svega ka makedonskom pevaču Bokiju.

Legende srpske folk muzike Bora Drljača i Lepa Lukić nisu mogli da skinu pogled sa kontroverznog pevača i voditelja Bokija, koji je poneo toliku količinu garderobe kao da ide "na Mars" (citat Bore Drljače), a još više ih je šokirao kada se pojavio u dizajniranoj kućnoj haljini sa sve noćnom kapicom na glavi.

"Gde spava mlada?", pitala je Lepa Lukić, na šta su ostali popadali sa kreveta od smeha.

"E, kad sam čuo da će i on biti u kući bilo mi je lakše, da ima i neki veći čudak od mene", našalio se snagator Ervin Katona.

Imao je problema sa garderobom Boki "Trinaeska" (kako mu glasi "umetničko ime"), jer je trebalo rasporediti po sobi i fiokama tri kofera stvari(!?). Anabela Đogani mu je nesebično priskočila u pomoć, ali su nastali novi problemi kada je trebalo negde staviti i nakit. Mnogo nakita.

Bora Drljača, koji je netremice pratio situaciju, uleteo je sa "iskusnim" komentarom. "Pa, ono što ti je najpotrebnije, što ti treba za svaki dan ostavi tu negde blizu, a ostalo na drugo mesto".

Radnja se potom preselila u kuhinju i trpezariju. Divna Karleuša, majka Jelene Karleuše, prionula je na posao kao prava domaćica i latila se sunđera i sudopere.

"Situaciju" su nadgledali Milan Marić-Švaba, snagator Katona, tu se u međuvremenu pojavio i Boki. Makedonac je poželeo da skuva kafu, ali trebalo je naći džezvu.

Uposlio je Boki mačo mena Katonu da potraži džezvu, a kada su razmenili nekoliko pošalica, Makedonac mu je rekao: "Ti i ja bismo mogli da igramo u 'Ubavici i čudovištu' (Lepotica i zver). Ja bih bila Ubavica".

To je došlo kao kec na jedanaest Švabi.

"Hajde, Boki, da vidimo da li si spreman za udaju, da vidimo kakvu kafu praviš", krenuo je u ofanzivu Švaba, ali se Boki nije dao. "Nisi moj tip", odgovorio je spremno. Ni Švaba nije od juče: "Ali, ti moj jesi, osvojiću te!".

Švaba je nastavio da ispituje granice strpljenja makedonskog pevača. "Hajde, ćerkice, zameni mamu kod sudopere", a onda se umešala Divna Karleuša: "Neka, opraću ja sada, a vi ostalim danima. Nećete me često gledati ovde". Potom je i otkrila kakva je "domaćica" njena ćerka Jelena Karleuša: "Ona? Moja moja prava ćerka nikada ne bi oprala sudove, to još nisam videla".

UBAVICA I ZVER SE POSVAĐALI

Pranje sudova bio je i prvi uzrok razmirica u Kući. Makedonski voditelj se požalio da ne ume da kuva, a onda mu je zapala "neprijatna" dužnost pranja sudova.

Sve je počelo kada je Boki snagatora u šali zamolio za masažu. Kasnije, dok su jeli, nastavili su jedan drugom da upućuju otrovne "strelice".

Boki je priznao da ne ume da kuva, pa neće biti od velike pomoći u kuhinji. Ervin ga je zato uputio na pranje sudova.

"Je l' imamo rukavice, kako ću bez rukavica da ribam", žalio se Boki, a muški ukućani uglavnom su mu se smejali. Ženama je očigledno bilo neprijatno, pa su se trudile da pomognu Makedoncu. Ervin je bio glavni u dobacivanju, pošto mu je Boki rekao da ne dobacuje.

"Ja samo galamim, a ti samo jedeš. Šta radiš sa tom vodom, sve si isprskao kao da se kupaš", uzvratio je snagator, a Boki je pokušao da ga "stavi na ignor".

"Ometaš me, skloni se više, ne pričaj samnom, nisam ja tvoja opsesija! Mladene, molim te, napravi mi sendvič", rekao je voditelj, dok je u rukavicama sunđerom oprezno i sa gađenjem pipkao masni tiganj.

Dok su se njih dvojica "peckali", žene u Kući su kafenisale uz cigaretu pored otvorenog prozora, pošto zbog zime nisu izlazile napolje. U razgovoru je prednjačila Ena kao "stara" ukućanka sa savetima i anegdotama, dok se Lepa Lukić prisećala duge karijere, i otkrila ostalima da ne voli da se gleda u ogledalu.
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2010   #5
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Siromah sam, ali volim da živim

Ove stihove pevao je Bora Drljača u ćumezu u kojem se našao zajedno sa grupom sapatnika koje je odabrao njegov prijatelj Era Ojdanić.



Počele su podele u Kući, jer je tako želeo Veliki Brat. Već posle prvog dana ukućani su podeljene u dve grupe - bogati i siromašni.

Era Ojdanić i Sarajlija Alden imali su zadatak da provedu više od 24 časa u odvojenoj prostoriji (za koju će se kasnije ispostaviti da će biti dom pojedinih ukućana), a potom da se odluče koje ukućane će "napraviti" bogatim a koje siromašnim.

Pritom, Era je osvojio priliku da bude u bogatijem delu kuće, jer je izronio pravi ključ, ali je odlučio da pobedu pokloni svom novom velikom prijatelju Aldenu sa kojim se zbližio tokom boravka u više nego skromnom delu kuće.

Era je za siromahe izabrao: Lepu Lukić, Boru Drljaču, Anabelu, Švabu, Bokija "Trinaesku" i Crnogorku Sanju, čija tetovaža nije mogla da bude neprimećena u Erinim očima.

"Bogataši" su: Alden, snagator Ervin, maneken Mladen, Divna Karleuša, Ena Popov, manekenka Tamara.

Kako izgleda dom siromaha? Izgleda tako da su se Boki "Trinaeska" i Anabela baš dobrano smorili. Njihov deo kuće izgleda kao sklonište za vreme bombardovanja (pu, pu, daleko bilo!), ima tu ormana iz "praistorije", kauča napravljenih u vreme "hladnog rata" između SAD i SSSR, neizbežnih goblena na zidovima, dasaka na krevetima...

Boki "Trinaeska", naviknut na "svilu i kadifu", demonstrativno je odlučio da ne raspakuje svoja tri kofera (a taman ih je, mukica, sve fino rasporedio). Ne, siromaštvo nije za njega!

"Mi nismo sirotinja, mi smo puka sirotinja! Ali, dobro, nemam ja ništa protiv sirotinje, svi ti ljudi su mi draži od bogataša", konstatovala je Lepa Lukić, dok je sa Borom Drljačom jela glavicu kupusa (prethodno je 'Drki' izvadio koren i pojeo).

Raspoloženje siromaha se malo popravilo kada su saznali da mogu da komuniciraju sa bogatašima, ali samo preko žice. I ne smeju da razmenjuju stvari, hranu... Ništa.

Anabela je malo došla sebi kada je videla ostatak ekipe. "Nije meni zbog onih uslova tamo, nego što sam se uplašila da više neću da vas vidim! Baš mi nedostaju ljudi", rekla je Anabela, kao da je ostavila najmilije "sa druge strane žice" i kao da se sa "bogatašima" zna ceo život, a ne da ih je upoznala (neke od njih) pre 24 časa.

Mnogima sa bogatije strane žice, nije bilo jasno zašto je Era izabrao i Lepu Lukić i Boru Drljaču u svoju ekipu, gde su uslovi mnogo lošiji.

"Pa, gde vama da ih ostavim!?", šeretski je odgovorio Era.

Za to vreme, Lepa i Bora su malo negodovali. "Nije meni zbog ovoga ovde, da crknemo od gladi nećemo. Nego, što je predao, ako je već osvojio nagradu? Ako je predao sebe, što predade nas?", upitala je glasno Lepa, a potom stavila pasulj da se krčka.

Da li će se okolnosti promeniti? Da li će biti po onoj staroj: "Najgore je da imaš, pa nemaš"?

Veliki Brat je tako nešto najavio Erinom pesmom za buđenje u ponedeljak jutro: "I sve što sam stek'o, potrošiće neko...".
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2010   #6
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Počinje borba bogatih i siromašnih

Ukućani su podeljeni u dva tabora, siromašni žive na "rubu egzistencije", dok bogati uživaju u luksuzu, ali tome je došao kraj.

Prva radna nedelja u Kući Velikog Brata je počela uobičajeno, kaficom kod žice koja Kuću deli na bogate i siromašne, ali neobavezno ćaskanje nije trajalo dugo.

Veliki Brat je kapitenima ekipa Aldenu i Eri, podelio pravilnike koji važe za tekuću nedelju borbe bogatih i siromašnih.

Ukućani će se jedni protiv drugih nadmetati u intelektualnim, sportskim i fizičkim disciplinama koje će im osmišljavati Veliki Brat.

Lepa Lukić se već nekoliko puta žalila da joj postaje dosadno i da bi Veliki Brat trebalo što pre da ih uposli.

Kako će se Lepa snaći u, recimo, sportskim igrama?!

Veliki Brat VIP 2010 - 1. dan - online gledanje | www.FolkoTeka.com
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2010   #7
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Roni, Ero, roni! (VIDEO)

Era Ojdanić definitivno je bio pravi izbor za Velikog Brata! Sa prvim koracima u Kući napravio je histeričnu scenu kada je ugledao Lepu Lukić, a ništa manje zabavno nije bilo ni kada je morao da roni.





I dalje se pamti kako je Era prvi put muku mučio i morao da jede "stiropol", ali izgleda da je Veliki Brat odlučio da ga muči i tokom ovog boravka u Kući.


Veliki Brat dao je Aldenu i Eri zadatak da iz bazena izrone šest ključeva, od kojih samo jedan otvara automobil u dvorištu. Problem je nastao već kada je pevač počeo da oblači ronilačko odelo i peraja, i požalio se da ne ume ni da pliva "k'o čovek".


Ostali ukućani su se valjali od smeha kada su "ronioci" gacali preko dnevne sobe, bodrili ih i navijali.


Dok je Alden herojski skakao u vodu, Era je zabrinuto stajao pored bazena i raspitivao se da li ključevi plivaju. Ali onda je na njega došao red...
Tenzija je bila opipljiva u vazduhu dok je Era dramatično koračao ka bazenu, sa sve perajima.


"Ero, samo polako", davao je i Veliki Brat instrukcije, dok se pevač praćakao u plićaku i pokušavao da zaroni.


Kada je konačno ispunio zadatak, ukućani su opet dobili napad smeha, gledajući ga kako u perajima skakuće po dvorištu, kao da preskače prepone...


[media][/media]
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2010   #8
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Fudbal zabava za siromašne

Ko od bogataša nije po Bokijevom ukusu, kakav brushalter nosi Ana Bebić, zašto je fudbal ipak sport za "siromašne"...




Kuća Velikog Brata - pasulj i pirinač na trpezarijskom stolu kod "siromašnih" i sve ostalo kod "bogatih". Kako bi prekratili muke, uglavnom one koji se tiču upravo tog "nesrećnog pasulja" kojeg, kaže pevačica Lepa Lukić, "ako se sad ne najedosmo, nikad nećemo", siromašni su krenuli da napadaju bogate...i razbijaju ih u fudbalu. Idemo redom...


Jutro u najpoznatijoj Kući na Košutnjaku počelo je Bokijevom prozivkom glumca Aldena, odnosno "Aldene".
"Ti si transvestit u duši, videla sam ja to odmah. Dođi da te sredim da budeš kraljica!", provocirao je Boki 13 glumca. "Idem da vidim sa Velikim Bratom jel smem da te šminkam".


Boki se iz ispovedaonice vratio presrećan jer mu je Veliki Brat rekao da će moći da se "igra sa Aldenom", samo ako i ovaj pristane. I pristao je, ali samo na kratko. "Dođi do ograde", uzvikivao je Makedonac držeći tečni puder u ruci. "Joj, ženo, idi obrij se, vidi na šta ličiš", šokiran je bio Boki Aldenkinom namarnošću. "Idi ženo, sredi se, budi žena i spolja, ne samo iznutra".


Alden je, umesto po brijač, otišao do ispovedaonice i zamolio Velikog Brata da "šminkanje ipak ostave za drugi put": "Peku me oči od hlora iz vode kada sam se takmičio sa Erom, pa ne bih sad...".
Kada se vratio, saopštio je Bokiju da je Veliki Brat rekao da ne može da da ga šminka, što je Boki dočekao sa. "Znao sam da lažeš, ali toliko ne. Matora žena, pa laže. Sram te bilo!".
Kasnije su siromašni sa bogatima, preko ograde naravno, zaigrali igru istine. Zvezda - ponovo Boki.


IGRA ISTINE - ORALNO ILI NEORALNO?!




"Je li Bebićka, jel više voliš oralni ili vaginalni seks", upitao je voditelj slatku pevačicu iz Metkovića koja je u sekundi pocrvenela.
"Jel' si ti normalan! Kako možeš to da me pitaš, to je intimno", govorila je Ana, kojoj je u pomoć pritekla Lepa Lukić. "Kaži mu 'onako kako je bog rekao', jel treba ja da te učim! Vi mladi danas sve znate i ovako i onako, i odavde i odande, oralno, neoralno...a ja matora da objašnjavam!".
Kasnije, kada je ponovila Lepinu rečenicu, Ana je upitala Bokija ono što kopka sve selebriti učesnike: "Je li Boki, kada si poslednji put imao devojku?".


"Ne sećam se", kratko je odgovorio 13, a onda ga je Bebićka upitala kada je poslednji put imao dečka. "Ni toga se ne sećam!", nakon čega ju je samo još jednom izazvao da pokaže "kakav brushalter ima na sebi". "Crni", ali nije ga pokazala.


Što se tiče dnevnih zadataka, siromašni su dobili šansu da zarade još jedan poen koji će ih prebaciti "sa one strane ograde" - odigrana je fudbalska utakmica koju su Mladen, Tamara, Ervin, Anabela, Milan i Sanja igrali sa posebnim kacigama na koje su nalepljeni dvogledi...naopačke.
Ostali su stajali pored fudbalskog terena i vraćali loptu na teren. "Nikada u životu nisam ovoliko trčao", dahtao je Boki u bundi sa cigarom u ruci. Iako nije igrao...


Zahvaljujući Anabeli siromašni su pobedili rezultatom 1:0, i osvojili bod koji ih je približio svetlijoj budućnosti u VIP delu Kuće. "Ne zna Gagi šta je izgubio", rekao je kapiten Era na kraju meča.
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2010   #9
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Veliki Brat VIP 2010: Prve svađe i prelazak 'siromaha' u 'bogataše'

Kad "sirotinja" navali na meso





Era je bio u pravu jer "sve što je stek'o" u svom malom sirotinjskom domaćinstvu sada pripada dojučerašnjim bogatašima. Prva zamena je izvršena - siromašni su pobedili!
U borbama koje su se odvijale proteklih dana tim siromašnih je pobedio, a kada su saznali rezultate, Era Ojdanić je bukvalno skakao od sreće, dok su "bogataši" zanemeli.
"E, jesu stoke", bile su prve reči siromaha kada su zatekli krš i lom u bogataškom delu Kuće u koji su prešli odlukom Velikog Brata.


Pobedama u zadacima siromašni su zaradili da se tuširaju do mile volje, ne mese hleb i, što je najvažnije, zaborave na pasulj i pirinač. Era, Lepa, Milan, Sanja, Bora, Anabela i Boki 13 zamenili su uloge i prostorije u kojima su boravili - iza rešetaka trenutno se nalaze dosadašnji bogataši - Ena, Alden, Ervin, Divna, Tamara, Mladen i Ana Bebić, koji su, ne znajući šta ih očekuje samo dan ranije od Velikog Brata naručili ručak "sa sve konobarom", pedikir, manikir, masažu, đakonije iz poslastičarnice...koje će sačekati novi bogataši.


Rano ujutru, Veliki Brat je jednog po jednog ukućanina pozivao u ispovedaonicu. Ne obraćajući puno pažnje na to, Lepa je počela da sprema ručak - dva pileta koje su ona i Boki osvojili veče pre u zadatku "Slon u staklarskoj radnji". Ručak je "bio na pola" kada se oglasio Veliki Brat i objavio da je došlo vreme za "rokadu".


Šok jedne i radost druge grupe, pogotovo radost druge grupe, bili su više nego očigledni kada su se bogataši "upoznali" sa sirotinjskim odajama, a siromasi sa prepunom trpezom.
"Ovu kobasicu celo jutro gledam dok je onaj maneken ljušti, je*ala ga ona", mrmljao je Era punih usta. "Ma naći će oni način da nas vrate u onu bedu", nepoverljiv je bio Bora, dok je Lepa samo komentarisala "a ne ogovarala", u kakvom su stanju prostorije u bogataškom delu. "Naše je bilo mnogo čistije, mi smo njima sve ostavili 'na mestu'".


Na "tom mestu" su u isto vreme sedeli zbunjeni bogataši...Barem je sve čisto i ručak je "na pola"...
Po ulasku u luksuzni deo kuće, prvo što su Erini izabranici uradili bila je okupacija frižidera, jer su proteklih dana jeli samo krompir i pasulj.


"Mljac - mljac, njam - njam", jedino je što se čuje iz bogatog dela kuće, dok je u bedi muk!
Naviknuti na lusksuz - Alden, snagator Ervin, maneken Mladen, Divna Karleuša, Ena Popov, manekenka Tamara i Ana Bebić su još u neverici šta ih je snašlo.
U maloj dnevnoj sobi, sa nameštajem iz sredine prošlog veka samo se zgledaju, jer nisu verovali da su uslovi u ovom delu Kuće zaista takvi - nema satena, savremene kuhinje, ogledala, modernih fotelja...





Za zamenu su presudni bili poeni koje su "siromasi" Lepa i Boki osvojili u utorak uveče.
Koliko puta za nekoga rekli da je "kao slon u staklarskoj radnji", kada ste pokušavali da opišete njegovu trapavost? Veliki brat je u utorak uveče otvorio porcelansku radnju i negde zaboravio činiju za supu... Na ukućanima, odevenim u kostim slona, je da je pronađu i iznesu po utvrđenoj putanji, a da pritom ne razbiju nijedan drugi porcelanski predmet.


Bogataše su predstavljali Divna Karleuša kao "navigator" i manekenka Tamara, kao slonče, koja je morala da dobije veeeliki stomak. Tim siromaha bio je Lepa Lukić kao navodilac i Boki "Trinaeska" kao jedna od najvećih životinja na svetu. U kostimu, naravno.
Tamara se tresla od treme, jer je trebalo osvojiti prvi poen za bogataše i njeno provlačenje između šolja, tanjirića i ostalih krhkih stvari trajalo je...pa skoro kao večnost!
Došao je red potom i na Lepu i Bokija. Boki je jedva uspevao da dođe sebi od napada smeha, potom mu je smetala i mačka, od koje ga je "spasila" Lepa Lukić... Kada se konačno pribrao par iz redova siromašnih, počela je "vožnja" Bokija između prepreka.


Ali, avaj, Veliki brat im je naredio da moraju ponovo, jer je Lepa prešla dozvoljenu crtu, a Boki je malo podizao glavu slona, jer nije mogao da dođe do vazduha. Krenuli su iz početka, Boki je i pored napada smeha, a hteo je i da se upiški, vozio "slalom" između tanjira i šolja i, uz povremeno uzimanje vazduha, došao je do cilja mnogo brže nego "slonica" Tamara.


Očekivali su Lepa i Boki aplauze od svog tima, od siromaha, ali dočekalo ih je negodovanje! Anabela, koja sa njima deli koricu hleba, rekla je Bokiju da je varao i da ona ne može da uživa u takvoj pobedi(!?).





Počela je prva svađa ili bolje reći rasprava u kući VB.
Ena, koja je u bogataškom delu kuće, izrekla je rečenicu koja je ubola Anabelu u srce. "Mi igramo pošteno sve vreme...", rekla je Novosađanka, na šta je Anabela odgovorila: "To tako zvuči kao da mi igramo nepošteno, a ja sam rekla da ne uživam u pobedi koja nije fer".


Ispostaviće se da su i neki drugi članovi siromašnog dela kuće mislili isto kao Anabela, ali su samo nju ostavili da glasno kaže svoje mišljenje, a oni su se povukli u svoje "odaje" kao miševi. Bokija je pogodilo to što mu je Anabela rekla i odgovorio joj je da on nije varao, već da je morao da uzima vazduh kako se ne bi ugušio i da nije bilo šanse da vidi kuda se kreće od stomaka.


"Ali, Boki, znaš kako je izgledalo...Tamara je išla mic po mic, a ti si išao mnogo brže. Možda nije do tebe, možda su u međuvremenu, napravili veći prolaz između prepreka. Tako je to nama izgledalo", rekla mu je Anabela.
"Možda je to vama tako izgledalo, ali ja znam da nisam gledao. Uostalom, tu je Veliki brat da presudi ko je pobedio", zaključio je raspravu Boki i otišao na cigaretu.

VIDEO SVADJA IZMEDJU LEPE LUKIC I BOKIJA 13 OVDE:
Veliki Brat VIP 2010: Prve svadje i prelazak siromaha u bogatase | www.FolkoTeka.com
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2010, brat, kuci, manekenke, pevacice, veliki, vip


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:41. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)