SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 05-09-2008   #41
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Hajradinovic View Post
Brate vi ste mene tako pogresno razumeli da je to katastrofa ja se izvinjavam svima koje sam ja uvredio....

Brate ne stidim se ni Bagacica niti toga sto jesam .... i nikad se stidet necu toga.. veruj mi

A nahara znam i mnogo sam ja dobar sa njim znam i tebe znao sam te jos dok si iamo prodavnicu DILKO bese kod bakija blizu BREZE posle si se samo izgubio mora da si otiso na stranu.. a nahar ostao

Ja nsiam doso brate ovde da provociram nikog nego onako sam izneo svoj predlog koji cu InsAllah ma koliko muke trebalo ostvarit.. mogao sam ja da postavim ovu temu na neki pazarsi site mada mi ne pada napamet to.. ovde ipak sam medju svojima... sad ako mozete da iznesete svoje misljenje onda nemoj da bude sa nekim vredjanjem kao malopre neka Wc sholja itd.. nije to fino brate kao malopre shto je napisala supergirl. opet kazem da nisam ovde sa namerom nikog da vredjam i provociram ensare
osecaj se ovde super,veruje da necec naci bolje mesto za to,i jesi ovde medju svojima...
ja,se slabo razumem u to i plasim se da ako ti ista kazem samo cu ti napravit gore...
zato,bolje da ostavimo nekom ko zna i ume,pa neka oni pisu...
jeste,ja sam sad daleko,ali dolazim,ima me...

halali...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 05-09-2008   #42
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
osecaj se ovde super,veruje da necec naci bolje mesto za to,i jesi ovde medju svojima...
ja,se slabo razumem u to i plasim se da ako ti ista kazem samo cu ti napravit gore...
zato,bolje da ostavimo nekom ko zna i ume,pa neka oni pisu...
jeste,ja sam sad daleko,ali dolazim,ima me...

halali...

Ma halalosu uzivaj...
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #43
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Vandalizam, tucu, bacanje pirotehnike i nacionalisticke parole nikako ne mogu da povezem sa sportom. Steta sto zbog malog broj divljaka i primitivaca pravi navijaci vise ne mogu da odu na stadion da navijaju za svoj tim.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #44
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

.... drago mi je da se bura stisala ....
mozemo biti razlicitih stavova ali hajdemo o tom lijepo diskutovati ...

.. hajde sad izljubite se ... evo i ja cu
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #45
ALMIR-
Ili jesi ili nisiLAV
Početnik
 
ALMIR-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Sjenica
Godine: 36
Posts: 525
Default

@Hajradinovic potpuno si u pravu, treba da ima druga navijacka grupa i to podrzavam u potpunosti!

@supergirl pogresila si sa onim wc solja i sta vec, jednostavno si mogla da kazes da ne podrzavas to a ne onako da pises!!!
ALMIR- is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #46
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

@supergirl
ako ti je jos u windowsima onaj "paint" iskoristi ga pa nacrtaj jedan "WC za stojećke"
jer ovde ili ne znaju da citaju,ili nisu svesni onoga na sta si ti htela da skrenes paznju...

a,evo ja cu,jer znam da se neces ljutiti objasniti asocijaciju "WC za stojećke"
jer nema nigde WC soljica niti skoljkica...

WC,valjda znate pa da vam ne objasnjavam
STOJEĆKE- (sa juga srbije-govorno podrucje) - STOJEĆI (stajati na nogama)

a sve to zajedno bilo bi vam:

WC za stojećke - WC za MUŠKARCE

pa je @supergirl,htela da skrene paznju na ociglednu diskrinimaciju zena u fudbalu,
pa i u navijacima fudbalskih klubava i sporta u opste stavom koji je izneo podpisnik ove teme...

u njenim stavovima pronasla se i @rarica,koja je vise puta pokazala da prati sport i da je ljubitelj sporta pogotovu fudbala...

ako ih niste shvatili,evo valjda je sad lakse...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #47
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

@supergirl, ako ni ovo ne pomogne najbolje da osnujes i trecu grupu navijaca ali bez STOJECKIH
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #48
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Kod Baca pise na WC stojeci i cuceci.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #49
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Kod Baca pise na WC stojeci i cuceci.
da orginalno je, slikacu....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #50
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Pise kod baca to se upravu ... mogla je samo da napise da je diskriminisana na prvobitnom nacinu kako je pisala mislio sam da vredja ali hajd nebitno...
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #51
ALMIR-
Ili jesi ili nisiLAV
Početnik
 
ALMIR-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Sjenica
Godine: 36
Posts: 525
Default

@stranac nismo ti trazili da nam ti prevedes znacenje te rijeci i odlicno znam sta je supergirl htela da kaze, a ja kazem ovo.. da ako joj ne odgovara osnivanje nove grupe gde ce biti vodja navijaca MUSKARAC a ne neka devojcica neka ili osnuje trecu grupu ili neka ne pise onako!!
ALMIR- is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #52
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Kod Baca pise na WC stojeci i cuceci.
A jel to kod Baca nema opcija SJEDECI
Ili ovi koji vrse nuzdu stojeci treba da predju u ovaj cuceci da bi uradili ono sto bi ovamo radili sjedeci
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #53
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by ALMIR- View Post
@stranac nismo ti trazili da nam ti prevedes znacenje te rijeci i odlicno znam sta je supergirl htela da kaze, a ja kazem ovo.. da ako joj ne odgovara osnivanje nove grupe gde ce biti vodja navijaca MUSKARAC a ne neka devojcica neka ili osnuje trecu grupu ili neka ne pise onako!!

nemoj almire...

Pazi.. Vodja navijaca sam ja posto sam ja i predlagac i osnivac samo sto necu moci ja sam da vodim to vec ce mi trebat jos 2

A @Supergirl.. ja neznam cemu bi sve to vodilo bolje da se ne svadjamo nego da se ujedinimoi da nam lepo objasnis u cemu je problem sta ti ne odgovara i sta nevalja ... almire bujrum imas msn dole na pocetak teme javi se ako imas volje.. da si medju navijacima
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #54
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Ja sam malopre bio sa vrcom i prico u vezi ovoga... pito ga prvo da se ujedinimo a da promene ime ili da osnujemo jos jednu

On reko najbolje jos jedna da se osnuje i zajedno da dejstvujemo jer bi bilo super da imamo dvije navijacke grupe i bolja atmosfera bi bila uvijek...

kad se on slaze ja neznam sto su ovde vecina protiv. . :S
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #55
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Daj boze Sejo da to krene kako si ti zamislio. Ali ja sam i dalje skeptican da ce tu prolaziti bez svadje izmedju vas i Katila. Sjenica je to, znas i sam kako to tamo ide. Opet kazem, daj Boze da grijesim, ali eto, to je moje misljenje. Znas kako se kod nas kaze: "Ocekuj najbolje ali se boj najgoreg". To hocu da ti kazem, tako ja gledam na sve ovo
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #56
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

U cemu bi se razlikovale te dvije grupe navijaca? Ja vam predlazem da podijelite igrace. Jedni da navijaju za golmana, bekove i centarfora a drugi za napadace. Ili po broju na dresu, katili za parne a vi za neparne brojeve pa se u poluvremenu zamijenite.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #57
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
U cemu bi se razlikovale te dvije grupe navijaca? Ja vam predlazem da podijelite igrace. Jedni da navijaju za golmana, bekove i centarfora a drugi za napadace. Ili po broju na dresu, katili za parne a vi za neparne brojeve pa se u poluvremenu zamijenite.


ni Katila nema dovoljno,a hocete novu navijacku grupu,probajte mada sam licno pesimista....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #58
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
U cemu bi se razlikovale te dvije grupe navijaca? Ja vam predlazem da podijelite igrace. Jedni da navijaju za golmana, bekove i centarfora a drugi za napadace. Ili po broju na dresu, katili za parne a vi za neparne brojeve pa se u poluvremenu zamijenite.


Hahhahahahh joj Atko legendo
Ada jedni ce da psuju sudije a drugi navijaci bi psovali protivnicke igrace
Samo nam fali jedna grupa "cucecih" navijaca, da uljepsaju atmosferu na utakmici
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2008   #59
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

.......ooohoohoohhho....vidi vidi sta se radi kad ja nisam tu.............Sejo.....ne sekiraj se .....bas te briga........ti si predlozio..ko hoce neka iznese svoje misljenje...ali po mogucnosti bez vrijedjanja...ko nece....neka lijepo zaobidje temu i zavrsi poso......A za onaj video klip....joj pa znas kako sam uzivala gledajuci ga.........
  Reply With Quote
Old 06-09-2008   #60
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default


DA SE NE MUCITE VISE
__________________
www.sandzak-sport.com
ado is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
navijacke, osnivanje, sjenice, skupine, sportova


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:47. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)