SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 04-09-2008   #21
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

pa valjda predlagac....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 05-09-2008   #22
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
Uzas!
Prvo i prvo,ovo je cisto kontriranje Katilima! Jos nam samo treba da se navijaci medjusobno dijeli i trve!
Drugo ne svidja mi se ovaj deo:
Potrebni su momci koji su ..... bi skandirali i navijali za nas klub ... MOMCI??? (wc za stojecke???) NAS KLUB??? (koji???)
i trece: Malo ti je podela,pa ih jos dijelis na CARSIJSKE momke i one druge!

Hajradinovic,ideja ti mozda i nije losa,ali nisi bas dobar u pretocavanju misli u post,pa je ovo ispalo:"Ne svidja mi se naziv Katili,vrijeme je za promene!"

Sta bi ta "nasa navijacka grupacija carsijkih muskih osoba koji nisu Katili" trebali da rade?? Da vriste na fudbalskim utakmicama,po uzoru na Katile i + na rukomet utakmicama kojih nema 10 u godini???
To mu dodje isto ko kad dodje neka nova vlast,pa pored svih problema u gradu,ona uzme da mijenja nazive ulicama,iako ce te ulice i pored novih imena ostati stari kaldrmisani,prljavi drum!
Izgleda kao da ponizavam nas sport,ali,iskreno,koje to uredjenje i vlast mogu nama da obezbede sve ono sto treba da uziva navijacki klub grada koji ima preko 30 000 stanovnika?
Hajd i da uzmemo da se sve to moze ostvariti,dobili smo svu mogucu pirotehniku, autobus, gorivo od grada,dje mi to mozemo da iskoristimo????

Mozda,ali mozda jednog dana kad nam bas-bas proradi hala,pa budemo imali vise klubova,skola sporta,sportskih manifestacija i nadmetanja,mozda bi tog dana trebalo PREUREDITI Katile (u smislu prosirivanja i na druge sportove),a do tad......



Ti ili si nepismena 200 ! Ili mene pokusavas da ponizis sa tim tvojim postovima!!


NORMALNO DA CE MO DIJELIT "CARSISKE MOMKE" Od ostalih!!

I svi koji budu medju navijacima bit ce medjusobno ravnopravni a ne da ih

Neke ko sto si ti nazivaju Wc Sholjama itd "tztztztz !!!! A sto se tice kluba tu sam se malo zeznuo u pisanju prvu noc sve to obuhvata nas sport !

I normalno da mi se ne svidja taj naziv ! a ti mala malo da smanjis tenzije....
Ne samo meni nego dosad par momaka su i oni rekli da je taj naziv ne samo zastareo nego jos mnogo sta da ne navodim...
A Bujrum ja nisam reko DA NEMOZE NIKO OD KATILA da bude medju navijace nemoj da lupas bre ! Svi se mi mozemo ujedinit u jedno ali zapocetak ce ostat kako sam ja smislio i bit ce dogovor sa ostatkom grupe !

A sta cemo mi radit ili uredjevat i menjat to ostavi ti nama i nemoj mnogo da se kidas oko ovoga ne lici ti... Sellam. !
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #23
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Vodja NAVIJACA Torcida 1989 Sandzak je moj mnogo dobar drug...skoro mi je nudio da damo naziv Torcida Sandzak Sjenica i da ih pratimo da budemo njihovo desno krilo pa skoro i transparenti da budu isti sa znakom Torcida 1989 Sandzak (Novi Pazar) i normalno da sam odbio ljudi necemo nicije krilo niti ruka da budemo jednostavno hocemo sjenicke Navijace naravno da cemo pratit i BiH najace klubove ako budemo u mogucnosti da idemo na utakmice koje ce se odigravat u sarajevu ( domaci ) jednostavno da budemo domaca navijacka grupa a ne pazarsko krilo ...

A ja retko kad sam i iso da gledam slogu mozda godisnje 2-3 puta a i to sto sam otiso nisam video KATILE video sam citu, vrcu, lindu i kicu kako s deru sa vrha tribina... nije to nista lose jednostavno navijaju za svoje linda je sto se tice atmosfere prvi ali nije ni jedini koji moze nesto tako napravit ja se ne secam da je iko baklju zapalio na nas stadion hahaha a kamo sta drugo ali hajd.. nebitno

A sto se tice neznam zbog cega bi mi bili protiv katila neprijateljski raspolozeni tu smo svi se medjusobno znamo Cita mi je rodjak vrcu znam lindu znam sve su to mnogo dobri momci iz carsije !
Na kraju krajeva ako nemozemo da saradjujemo ako se ne slazemo u nekim stvarima onda jedni za sebe nek prave atmosferu mi cemo za nas i na utakmici na kojoj budemo.

a
supergirl
vakica
u BUDCE ako nemas nista pametno i korisno da dodas na temi produzi dalje ima ovde tema da se coveku srce slomi pisajuci
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #24
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

To Sejo to legendo ti izgleda tvrdo resio da udjes medju ove poznate Hajradinovice
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #25
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Kao prvo,ovu sam temu pomerio u podforumu Sport,mada je mogla da ostane gde je i bila!
Katili su zvanično,navijači "Sloge"!
Koliko znam,čak i Fk Novi pazar,ima nekoliko grupa navijača a i mnogo veći klubovi!
Mislim da bi trebao kontaktirati sa vođama "Katila",jer mi ova ideja malo više liči na podelu nego na ukrupnjavanje navijača!
Nadam se da griješim,ali samo iznosim svoje mišljenje!
Pazi .. Katili jesu zvanicno navijaci sloge ja nemam nista brate protiv toga
Jednostavno sto kaze ado zbog cega da nema 2 navijacke grupe vi sve na negativno gledate sta vam se god pomene vi kazete nema sanse u sjenicu je to nemoguce izvini ali nije sjenica pustinja pa se nemoze nista nemoj da me pogresno razumete da ja ovde sad hocu sa nekim da se svadjam itd.. ja na fin i NORMALAN nacin (Za razliku od Supergirl) pokusavam da pojasnim neke stvari.. jedini ovde koji me sad za sad podrzavaju su ado i sabina trenutno i dovoljno jer ovo ostalo 90% je na neki nacin neprijateljski raspolozeni bujrum ko hoce kod katila nek ide ko ce sa nama nek ostane mada jos nismo nista pocinjali oko organizacije ali ako novi pazar moze da ima 3 navijacke grupe a sad treba jos jedna da se osnuje... Zbog cega mi nemozemo da imamo dvije...?? jel lepse videt na utakmicu grupu pa makar bilo i 10 navijaca sa transparentima bakljama .. nego 3 koji samo odu da gledaju utakmicu i nista vise.. ????

@supergirl Zamolio bih te da se na moj racun ne sprdas.. nije ti to fino prvo ni neznas me .. a ponasas se nekako nemam pojma nemogu da objasnim opet ti kazem ako nemas sta korisno da predlozis na ovoj temi idi dalje...
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #26
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by Unicknnamed View Post
To Sejo to legendo ti izgleda tvrdo resio da udjes medju ove poznate Hajradinovice

Hahaha ma jok bre nego brate loshe ovo allaha mi loshe do Boga loshe.. sjenica koja ima iza sebe veliku historiju i velikane sjenica o kojoj se i dan danas mogu napisat knjige itd... nema svoju redovnu navijacku grupu koja ako nista vise nemoze da doprinese gradu do bodrenja svojih igraca ma o kom se sportu radilo .. loshe je to pa se posle cudimo shto nas iz ostalih gradova nazivaju svakakvim imenima.. pa i treba kad smo budale treba...
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #27
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

... mozda je supergirl malo pretjerala u saljivom pisanju svojih postova
a u najmanju ruku si i ti pretjerao sto curi manje vise prijetis u tri posta zaredom - mislim da i to nije fino a tebi niko nije prijetio - nemoj zakon jaceg!

a sto se tice osnivanja druge grupe navijaca - samo naprijed - meni ne smeta ako se necete klati medjusobno po kakvoj politickoj il "religioznoj" osnovi!
a sportski se psujte do mile volje ako hocete
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #28
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Hajradinovic View Post
Ti ili si nepismena 200 ! Ili mene pokusavas da ponizis sa tim tvojim postovima!!
decace,ako si se vec drznu da pricas o necijoj pismenosti onda moras i sam biti pismen, a da jesi pismen-koliko nisi,znao bi da se
CARSISKE MOMKE-kako si ti napsao
CARSIJSKE MOMKE - pise


Quote:
Originally Posted by Hajradinovic View Post
NORMALNO DA CE MO DIJELIT "CARSISKE MOMKE"
Quote:
Originally Posted by Hajradinovic View Post
Od ostalih!!
a,ko su to ostali,i koji si ti koji jos u ustima drzis slamku SLAME
da delis nekoga po nekoj osnovi...
zar si zaboravio gde su ti rodni Bagacici,zar nisi jutros izbrojao koliko opanaka imas ispred svojih vratiju,zar si zaboravio da napojis krave u svojoj stali jutros...
ti,takav,ne mozes da budes ni dobar cobanin a kamo li vodja neke grupe,pa taman to bila i navijacka grupa iz jedne crne rupe evropskog kontinenta...

o pismenosti @supergirl,
ima onih koji mogu da procene i koji su se uverili,
a to sto ne mozes da pratis njenu inteligenciju pa pokusavas da nametnes pricu sile-nece ti proci,pogotovu ne ovde...
ima nas jos,koji umemo da se sluzimo i tvojom drugom tehnikom ivrlo rado cemo ti ispuniti zelju..


eh,jos i da znas da ti je ovo napisao
Ensar Turkovic
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #29
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Evo..... nesto

Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #30
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by nc.biber View Post
... mozda je supergirl malo pretjerala u saljivom pisanju svojih postova
a u najmanju ruku si i ti pretjerao sto curi manje vise prijetis u tri posta zaredom - mislim da i to nije fino a tebi niko nije prijetio - nemoj zakon jaceg!

a sto se tice osnivanja druge grupe navijaca - samo naprijed - meni ne smeta ako se necete klati medjusobno po kakvoj politickoj il "religioznoj" osnovi!
a sportski se psujte do mile volje ako hocete

Izvini brate ja nisam njojzi prijetio vec samo kazem da me na taj njen nacin ne vredja... nesporazum Srry !


Ja ovde nisam doso nikog da uvrijedim niti bilo sta sa LOSOM namerom nego sto sam postavio topic odma krenula neka ponizavanja i sta znam ja !

Last edited by Hajradinovic; 05-09-2008 at 17:51..
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #31
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
decace,ako si se vec drznu da pricas o necijoj pismenosti onda moras i sam biti pismen, a da jesi pismen-koliko nisi,znao bi da se
CARSISKE MOMKE-kako si ti napsao
CARSIJSKE MOMKE - pise




a,ko su to ostali,i koji si ti koji jos u ustima drzis slamku SLAME
da delis nekoga po nekoj osnovi...
zar si zaboravio gde su ti rodni Bagacici,zar nisi jutros izbrojao koliko opanaka imas ispred svojih vratiju,zar si zaboravio da napojis krave u svojoj stali jutros...
ti,takav,ne mozes da budes ni dobar cobanin a kamo li vodja neke grupe,pa taman to bila i navijacka grupa iz jedne crne rupe evropskog kontinenta...

o pismenosti @supergirl,
ima onih koji mogu da procene i koji su se uverili,
a to sto ne mozes da pratis njenu inteligenciju pa pokusavas da nametnes pricu sile-nece ti proci,pogotovu ne ovde...
ima nas jos,koji umemo da se sluzimo i tvojom drugom tehnikom ivrlo rado cemo ti ispuniti zelju..


eh,jos i da znas da ti je ovo napisao
Ensar Turkovic

Dobro brate ja se ne stidim ni rodnih BAGACICA ni tih opanaka koje ti pominjes mad aih pred vratima nemam niti tih krava takodje kojih nemam sad ti ciljas da ja ziviim u bagacice mada gresis ali nebitno.. Da sam SELJAK nebi se stido toga


A ja kakav sam najbolje znam da me ti nemoras uopste procijenit..
Pa dal si ti ensar ili nahar mene to licno ne interesuje veruj mi..

A ja neznam sta to meni ovde treba da prodje???? Jesam li ja pokuso nesto na silu ovde?????????
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #32
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ovde se vise poziva na nacionalizam nego na sport,kao navijaci u BG sto su protestvovali za hapsenje karadzica,zelis da budete isti kao i oni samo pod drugom zastavom???
gde je tu sport i navijacki duh???
ko da pusti decu sa vama na neku utakmicu gde je vecinsko stanovnistvo druge nacionalnosti???pa da prodjete kao Radovi navijacu u NP..

sta da ti kazem? probaj pa vidi dokle ce te dogurat,ja rijetko idem na utakmice i ako odem stacu pored Katila....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #33
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ovde se vise poziva na nacionalizam nego na sport,kao navijaci u BG sto su protestvovali za hapsenje karadzica,zelis da budete isti kao i oni samo pod drugom zastavom???
gde je tu sport i navijacki duh???
ko da pusti decu sa vama na neku utakmicu gde je vecinsko stanovnistvo druge nacionalnosti???pa da prodjete kao Radovi navijacu u NP..

sta da ti kazem? probaj pa vidi dokle ce te dogurat,ja rijetko idem na utakmice i ako odem stacu pored Katila....
Brate ne pozivam ja ovde nista na nacionalno niti cu niti mi to treba pogresno ste shvatili neke stvari a izgleda da sam pogesio sto sam postavio temu ovde...
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #34
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nisi pogrijesio sto si postavio ovde temu,da je tema ne prihvatljiva bila bi obrisana,napisao si svoju ideju i cuo si sta ljudi misle o tome.
ja sam prokomentarisao klip sa youtube,onde ima vise nacionalizma nego sporta,pogledaj klip pazljivo pa mozda i skontas o cemu ti govorim....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #35
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Znam da ima ali onako mi se svideo i postavio sam ga.. obrisi ga ako je previse.. na nacionalno..
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #36
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ma necu da ga brisem ali pojasni mi ovo
kazes tebi se to svidelo,eh sad mene zanima hoceli tvoja navijacka grupa biti kao ovi sa klipa koji si postavio????
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #37
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Hajradinovic View Post
Dobro brate ja se ne stidim ni rodnih BAGACICA ni tih opanaka koje ti pominjes mad aih pred vratima nemam niti tih krava takodje kojih nemam sad ti ciljas da ja ziviim u bagacice mada gresis ali nebitno.. Da sam SELJAK nebi se stido toga
i ne treba da se stidis Bagacica,vec da se ponosis ali i da ih nikada ne zabaravis...
i kada hoces da kazes za nekoga a je "seljak" moras prvo da razmislis sta si ti...
ako mislis da si gradjanin time sto si rodjen u sjenickoj bolnici i zivis u sjenici grdno gresis...
mnoga nasa sandzacka deca su rodjena po celom svetu,ali ni jedno od njih nije ni austrijance,ni amerikance,ni svedjance,vec jesu i zauvek ce to biti stranci...
tako,prvo vidi gde je babo rodjen,pa majka,pa koliko VEKOVA boravis na tom podneblju,pa tek onda sebi daj karakteristiku tog podneblja...
ne mozes preko noci i preko 20-30 godina zaboraviti KO SI,STO SI,I ODAKLE SI...


Quote:
Originally Posted by Hajradinovic View Post
A ja kakav sam najbolje znam da me ti nemoras uopste procijenit..
Iz tvojeg dosadasnjeg postovana nisam siguran u ovo,nego neka ti bude...

Quote:
Originally Posted by Hajradinovic View Post
Pa dal si ti ensar ili nahar mene to licno ne interesuje veruj mi..
super,znaci znas mog brata,mozda i mene i znas da ne mislimo lose nikome...

Quote:
Originally Posted by Hajradinovic View Post
A ja neznam sta to meni ovde treba da prodje???? Jesam li ja pokuso nesto na silu ovde?????????
tvoj nacin obracanja @supergirl,je podsecao na kafansku respravu preko stolova,i nisam ja jedini koji je primetio retoriku sile u tvojim postovima upucenim njoj...

OVDE SE NIKOME NE PRETI,OVDE SE NIKO NE SME VREDJATI
OVDE SMO SVI SVOJI NA SVOME
OVDE SVI ZELIMO DOBRO JEDNI DRUGIMA
OVDE NEMA RAZLIKA
OVDE NEMA PODELA

ako si ovo razumeo,znaci da necemo imati vise nesuglasica u daljoj komunikaciji...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #38
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Evo jos par kLipova od Torcida 1989 Sandzak (Novi Pazar)


( Ima slika navijaca eXtrema takodje Np.)


(Himna Torcide 1989 Sandzaka Uz Slike...)


(Torcida 1989 Sandzak Novi Pazar)


(Torcida Sandzak Bakljada)
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #39
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
i ne treba da se stidis Bagacica,vec da se ponosis ali i da ih nikada ne zabaravis...
i kada hoces da kazes za nekoga a je "seljak" moras prvo da razmislis sta si ti...
ako mislis da si gradjanin time sto si rodjen u sjenickoj bolnici i zivis u sjenici grdno gresis...
mnoga nasa sandzacka deca su rodjena po celom svetu,ali ni jedno od njih nije ni austrijance,ni amerikance,ni svedjance,vec jesu i zauvek ce to biti stranci...
tako,prvo vidi gde je babo rodjen,pa majka,pa koliko VEKOVA boravis na tom podneblju,pa tek onda sebi daj karakteristiku tog podneblja...
ne mozes preko noci i preko 20-30 godina zaboraviti KO SI,STO SI,I ODAKLE SI...



Iz tvojeg dosadasnjeg postovana nisam siguran u ovo,nego neka ti bude...


super,znaci znas mog brata,mozda i mene i znas da ne mislimo lose nikome...


tvoj nacin obracanja @supergirl,je podsecao na kafansku respravu preko stolova,i nisam ja jedini koji je primetio retoriku sile u tvojim postovima upucenim njoj...

OVDE SE NIKOME NE PRETI,OVDE SE NIKO NE SME VREDJATI
OVDE SMO SVI SVOJI NA SVOME
OVDE SVI ZELIMO DOBRO JEDNI DRUGIMA
OVDE NEMA RAZLIKA
OVDE NEMA PODELA

ako si ovo razumeo,znaci da necemo imati vise nesuglasica u daljoj komunikaciji...

Brate vi ste mene tako pogresno razumeli da je to katastrofa ja se izvinjavam svima koje sam ja uvredio....

Brate ne stidim se ni Bagacica niti toga sto jesam .... i nikad se stidet necu toga.. veruj mi

A nahara znam i mnogo sam ja dobar sa njim znam i tebe znao sam te jos dok si iamo prodavnicu DILKO bese kod bakija blizu BREZE posle si se samo izgubio mora da si otiso na stranu.. a nahar ostao

Ja nsiam doso brate ovde da provociram nikog nego onako sam izneo svoj predlog koji cu InsAllah ma koliko muke trebalo ostvarit.. mogao sam ja da postavim ovu temu na neki pazarsi site mada mi ne pada napamet to.. ovde ipak sam medju svojima... sad ako mozete da iznesete svoje misljenje onda nemoj da bude sa nekim vredjanjem kao malopre neka Wc sholja itd.. nije to fino brate kao malopre shto je napisala supergirl. opet kazem da nisam ovde sa namerom nikog da vredjam i provociram ensare
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2008   #40
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
ma necu da ga brisem ali pojasni mi ovo
kazes tebi se to svidelo,eh sad mene zanima hoceli tvoja navijacka grupa biti kao ovi sa klipa koji si postavio????

Skandiranje na utakmicama ne znaci da se mora vredjat na:

Verskoj Osnovi
Nacionalnoj Osnovi
Boji Koze ( )
itd...

A svidja mi se brate imaju dobar Koreo (Dobru koreografiju sto se tice i pesme i navijackog duha) ako me razumijes. . .
Hajradinovic is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
navijacke, osnivanje, sjenice, skupine, sportova


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:31. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)