SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 22-03-2009   #41
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Jedan jedini web site na kojem ja provodim svoje vrijeme u cilju druzenja i zabave je stvarno ovaj nas Sjenicki. E, ako NSA (National Secutiry Association) hoce da preispita moj profil ovdje im je prilika!.......

Nevjerovatno je koliko je postalo tesko ocuvati svoju privatnost, pogotovo nama u Amrici! Ne znam kako je u drugim zemljama, ali kod nas postaje nepodnosljivo.

.. Pocinje da bude zabrinjavajuce!!


http://aclu.org/pizza/images/screen.swf

Uskoro ni pizzu neces smjeti naruciti!

Nadam se da cete razumjeti na Engleskom je...
borichi is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 30-03-2009   #42
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

sto bi reko Zlatko,
da imate sta da čitate,ili da vidite...

__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #43
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sad cu ja registrovati i zukorlia, nije fer da ga iskobimo ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2009   #44
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
sto bi reko Zlatko,
da imate sta da čitate,ili da vidite...

E,znajući da te "razbija"nostalgija,mislim da si ga prihvatio!hahahahah
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2009   #45
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Čuveni društveni veb sajt Facebook zauzeo je četvrto mesto među najposećenijim Internet sajtovima na svetu dostigavši u junu 340 miliona pojedinačnih poseta mesečno, što predstavlja rast od 157 odsto za godinu dana, objavila je istraživačka kompanija ComScore.
Ispred Facebooka se nalaze Google (844 miliona pojedinačnih poseta), Microsoft (691 milion) i Yahoo (581 milion).
Prema podacima kompanije ComScore, od ukupno 250 miliona aktivnih korisnika Facebooka njih 120 miliona se konektuje najmanje jednom dnevno, dok se preko njegovih servera mesečno postavi milijardu fotografija, kao i 10 miliona video sadržaja.


Facebook ima, između ostalog, ukupno 45 miliona aktivnih grupa.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2009   #46
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
E imaju clana manje... Ja sam moj FB nalog deaktivirao!

Pozzz
Bog ti pomogo
dido is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2009   #47
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 38
Posts: 1,214
Default

Ja sam prijatelje izbrisala-jos sebe!
__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 17-08-2009   #48
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

Facebook staje na crtu Twitteru
14.08.2009u 13:16 h


Rukavica je bačena, Facebook je ove nedelje objavio novi servis kojim preti da ugrozi lidersku poziciju koju Twitter drži na polju mikroblogovanja. Facebook Lite je uprošćena verzija originalnog Facebook sajta i predstavlja uvid u najnovije apdejte statusa korisnika i njegovih prijatelja.

Kada su u pitanju vizuelne izmene vidljivo je da Lite poseduje samo Wall, Info, Friends, Photos & Video kategorije s leve strane, kao i odeljak za nekoliko oglasa. Ceo centralni deo rezervisan je za statusne poruke.

Ovim će Facebook u potpunosti moći da iskoristi potencijale FriendFeed alata za upravljanje aktivnostima na Internetu, koga je u toku nedelje kupio za 50 miliona američkih dolara.

Da li će Facebook uspeti u svojoj na meri da otme tržišni deo kolača od kompanije Twitter ostaje da se vidi, ali je sigurno da je polje mikroblogovanja postalo izuzetno zanimljivo i unosno na Internetu.
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2009   #49
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

Facebook dostigao 100 miliona u SAD

Vodeća društvena mreža Facebook, koja ima preko 350 miliona članova širom sveta, uspela je da dođe do uspeha koji se ogleda u tome da je u SAD u mesecu novembru ovaj sajt posetilo 100 miliona ljudi. Na ovaj način Facebook je dospeo među velika imena Web sajtova koji su u bližoj ili ne tako bliskoj prošlosti mogli da računaju na ovakvu posetu kao što su Google, Yahoo i Microsoft sajtovi. Isto tako u decembru je Facebook proglašen za četvrti najveći sajt prema ComScore-ovom Web rangiranju. Facebook takođe može da računa da se na njemu provodi oko 5.5% ukupnog online vremena interneta u odnosu na 2.5% na koliko je Facebook računao krajem 2008.
Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2009   #50
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Jesam na FACEBOOK,neshto hiper aktivana nisam osim shto igram poker....meni je sajt svaki zanimljiv....
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #51
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Ima me na facebook mada i nisam neki ljubitelj ali jedan od glavnih razloga zbog kojeg provodim vecinu vremena tamo je GRUPA: SJENICA-STARE FOTOGRAFIJE,naseg zemljaka i mog prijatelja Adnana Muftarevica - Cupa
Tu se nalazi jedna zbirka jako lijepih i vrijednih fotografija i preporucio bih svakom,ko se vec nije uclanio da to sto prije uradi jer sigurno nece zazalit
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #52
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

hahaha eko ne zajebavaj, da se zbog cupa uclanim na facebook? i u tu grupu...
on da je imalo imao u glavi, on ne bi zbog drugih otisao sa sajta, nego bi delio slike i sa nama ovde...
ali ovo ovde verovatno za njega nisu sjenicaci, vec neljudi i monstrumi koji nisu istog misljenja kao drugi

sve u svemu fb za mene strogo poslovno vezano za folkoteku
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #53
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Zlaja, ne ulazim u to sta je izmedju vas niti me zanima. Ja sam clan i onog tamo foruma i ovog ovdje. Doduse, tamo nisam bas aktivan i ovaj forum je daleko bolji i bez obzira na sve ja sam clan svega kad je Sjenica u pitanju. A ovo u vezi grupe na facebook, nisam preporucio licno zbog njega vec zbog onog sto on radi jer tamo se nalazi jedna mala arhiva starih fotografija Sjenice.
Helenejse, to je samo bio moj predlog pa ko voli nek izvoli a kome smeta nemoj ni da ide tamo,nebih da se siri nepotrebna rasprava u vezi toga.
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #54
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default


pa sta je problem sa FB prebaciti slike ovde
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #55
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Ima me na facebook mada i nisam neki ljubitelj ali jedan od glavnih razloga zbog kojeg provodim vecinu vremena tamo je GRUPA: SJENICA-STARE FOTOGRAFIJE,naseg zemljaka i mog prijatelja Adnana Muftarevica - Cupa
Tu se nalazi jedna zbirka jako lijepih i vrijednih fotografija i preporucio bih svakom,ko se vec nije uclanio da to sto prije uradi jer sigurno nece zazalit
Zlajo, fotke su prelijepe lično sam ih pogledala ne samo ja već i mnogi naši članovi. Vidim po komentarima. Naravno kao što i ti sam kažeš nije problem prebaciti fotke sa fb, a ne vidim razlog zašto i ne bi to uradili. I ono najbitnije i što mi se svidjelo na tim fotografijama je ono što se mi ovdje pitamo: ko li je ovaj na slici? Volio bi znati....E TO IMA ISPOD OVIH PREDIVNIH FOTOGRAFIJA
Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2010   #56
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

ima me na fejsu,do dushe u poslednje vreme sve cheshcje...
nekako mi se dopao...
sto zbog starih poznanika i prijatelja,shto zbog novih poznanstava...
ma koliko ozbiljnosti zivot zahtevao,uvek je potreban prijatelj sa kojim se mozes glupirati...
a fejs je idealno mesto za to...
najlakshi nachin za provaliti u dushe ljudi i u njihove skrivene zelje...
u dushe ljudi za koje nisam ni sanjala da tako misle i osecjaju....
sve mogu podneti i podrzati osim nacionalne mrznje,zelje za osvetom,ubijanjem ,klanjem....
i pitam se dokle vishe...
ne mogu shvatiti ljude koji to podrzavaju...
a neki od mojih "prijatelja" bash to rade...chlanovi su grupa utopljenih u grafite ispisane krvlju...
i ne zelim ih za prijatelje...
morala sam ovo ovde napisati ,jer nisam nashla prigodnu temu,a mislim da cje se neki prepoznati....
izvinjavam se administraciji i chlanovima,ali u mojoj dushi i srcu nema mesta za takva osecjanja i takva prijateljstva...
cobanica is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2010   #57
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Cobanice nije mi jasno zashto ne napishesh na svom zidu na facebook shta te nervira ili najdednostavnije ignorishi takve stvari.....ja na facebook se samo kockam i nishta vishe u zadnje vreme
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2010   #58
Zijadina
Registrovan
Domaćin
 
Zijadina's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: xxx
Godine: 46
Posts: 3,921
Default

eh bako, znala sam!!!
Uvek pomislim da si negde po kazinu

Ima i mene na fejsu ali ja naprotiv ne zelim tamo nova prijateljstva,primam samo one koje poznajem i svoju rodbinu .
A sto se tiche grupa....eh...sto se ono kod nas kaze...na vrh glave su mi...sve pozive i zahteve ignorishem..
Zijadina is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2010   #59
Sani
Gost
 
Posts: n/a
Default

A igrice....
Ima i mene, ja samo sadim farmu, ucim malo oko krava i ostalog (mozda zatreba)...
Saljite mi poklone pliiizzzz...
  Reply With Quote
Old 16-02-2010   #60
Zijadina
Registrovan
Domaćin
 
Zijadina's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: xxx
Godine: 46
Posts: 3,921
Default

...
ja sad ignorisah ostale zahteve nakon sto sam pokupila poklone za farmu i pade mi na pamet sta sam ovde malopre napisala
...pa dobro...to mi je jedina mahana
dojadilo do bola al ipak me neshto tera da dalje radim.....
Sani, na mene mozesh da rachunash
Zijadina is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
facebook, ima, tamo, vas


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:51. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)