SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 03-02-2009   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default FACEBOOK - ima li vas tamo...

Jedan od najpopularnijih sajtova komunikacije,zabave,i zapravo virtuelnog druzenja uopste....
Medjutim,citamo svakoga dana kako se mnogi zale da su im informacije koje su ostavili tamo-zloupotrebljene i iskoristene mimo njihove volje...
Ja licno ne znam sta su ocekivali kad su ih tamo i postavljali,jel ipak je to mesto gde su informacije dostupne skori svim korisnicima,a da ne pricam onima koji "sa kompjuterom nisu na VI"...

eh sad mene zanima da malo popricamo o:

-ima li vas na FB
-zasto ste se prijavili
-zasto niste (za one koji nisu)
-da li cete (za one koji se jos razmisljaju)

-sta ocekujete od jednog takvog sajta
-kako bitare prijatelje,tj.prihvatate li svakoga ko vam ponudi zahtev,ili ipak gledate malo o tome...
-koliko vremena dnevno provodite na FB
-da li osecate zavisnost od FB
-sta vam se najvise svidja na FB

eto,to su neka pitanja na koja bih ja bacio akcenat,
ali bih voleo da ih vi dopunite...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 03-02-2009   #2
aaliyan
Gost
 
Posts: n/a
Default

kada vidim ko je sve prijavljen ...place mi se
  Reply With Quote
Old 03-02-2009   #3
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by aaliyan View Post
kada vidim ko je sve prijavljen ...place mi se
zar si uspeo da vidis svih 1.500.000 ljudi...????
svaka ti cast...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2009   #4
aaliyan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
zar si uspeo da vidis svih 1.500.000 ljudi...????
svaka ti cast...
Ma ne,samo pojedince ali dovoljno je bilo da suze poteku
  Reply With Quote
Old 03-02-2009   #5
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Stranac, ovo je neverovatno! Ti mi citas misli!
Ja sam htela da otvorim ovu temu !

Imam nalog na FB (btw. Valida Hamidovic),prijavila se iz radoznalosti, zadrzala zbog druzenja, kako tad,tako i dan-danas! daleko od zavisnosti, to je puko interesovanje,bez kog se moze!

Dobra strana FB-a je broj posetilaca (koliko sam samo rodbine tu pronasla),medjutim po meni,moglo bi to mnogo bolje da se organizuje....postoji niz stvari koje treba da ima.... i jos duzi niz onih koje trebaju da se izbace... Nisam neki ljubitelj tih sajtova "za zabavu",pogotovu ne "praznog" upoznavanja preko neta,ali sam ne nekolicinu njih registrovana. Od svih, po toj organizaciji FB je na zadnjem mestu!

Prijatelje biram (tih,bi rek'o co'ek....! )

A najvise volim IQtraveler!
http://apps.facebook.com/travelpod-c...rc=_from_badge

Dnevno provodim...hmmm.... logijem se, proverim inbox, zahteve, notifikacije.... i onda to ostane tako dok ne "podjem kuci".
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2009   #6
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 36
Posts: 2,266
Default

Facebook
Naravno da sam prijavljena... mnogo dobra stranica, ali kao sto Vakica rece portoji niz stvari koje su nepotrebne kao npr. Grupe koje nicemu ne sluze...juce sam se ziva ismijala kada sam vidjela grupu "JA SAM ZA TO DA SE AMELA IZBACI SA CASA, ZAPISE I ISTJERA IZ SKOLE" hahahahaah
Mnogo rodbine sam pronasla preko FB, i starih prijatelja sa kojima se siurno nikad ne bih cula da nije FB.
Prijatelje koje prihvatam ili su mi stvarno prijatelji ili poznanici ili su prijatelji mojih prijatelja...tako nekako...
A ovisnost... ma ne... kad sed nema sta raditi pametnije i FB dobro dodje!
Ja bih prije rekla da sam ovisna o ovom forumu!!!
__________________




Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009   #7
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Facebok.....naravno da sam prijavljena,zavist od njega nikako ne moze da bude,lepo je shto neke ljude koje sam tamo srela i videla,verujte da sam zaboravila da postoje.........i ljudi sa ovog foruma nikad ne bih videla da nije Facebooka......Stranac super ti je ideja..........
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009   #8
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Bio sam prijavljen ali vise nisam, zatvorio sam account iz prostog razloga jer nemam bas puno vremena za takve stvari. Uostalom, za mene je www.sjenica.com moj FB i moj homepage
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009   #9
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Imame na facebooku-dobra je stvar druzenje,meni su zanimljivi oni ludi kvizovi....Drago mi je sto sam i neke od vas tamo pronasla Razumijem i Elvis Eka,sama sam imala nameru da se odjavim ali onda su mi se javili neki prijatelji koe 100 godina nisam videla i odustala sam.Slazem se da ima svasta i svakoga,ali svako moze da pronadje ono sto njemu odgovara.
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009   #10
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 38
Posts: 1,214
Default

Ima i mene tamo.Prijavila se zbog neke igrice i dugo nisam posecivala,ali me pronasli neki dragi ljudi tako da sam sad malo cesce tamo.Nisam zavisna.Prijatelji su mi uglavnom poznati.Nece biti tesko da me prepoznate-starke su tu.
__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009   #11
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default


evo vam za facebook na youyube
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009   #12
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ima me na facebook (ne na youtube ). Prijavio sam se prije malo vise od pola godine, na insistiranje jedne moje drage prijateljice iz Sarajeva. Od tada sam tamo nasao nekog naroda masu, vecinu njih sam zaboravio bio skroz. Pola odeljenja iz osnovne skole sam tamo isceprkao, stvarno nenormalno koliko je ljudi tamo.

Prijatelj nisam tamo sa svakim. Prvo gledam poznajem li osobu na bilo koji nacin, makar i ovako samo preko neta. Ako ne, gledam imamo li nekih zajednickih prijatelja. Na kraju krajeva, prihvatim poziv samo da bih pogledao da ne poznajem osobu iz vidjenja. Ako ne, odma brisi.

A da neku zavist imam, pa i nemam je. Sto rekose chupka i Eko, meni bolji FB od www.sjenica.com ne treba.

Last edited by Crni Gruja; 04-02-2009 at 19:55..
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009   #13
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
Originally Posted by Crni Gruja View Post
Ima me na youtube.
A i to sto kazes..............
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009   #14
Zijadina
Registrovan
Domaćin
 
Zijadina's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: xxx
Godine: 46
Posts: 3,921
Default

Quote:
Originally Posted by Crni Gruja View Post
Ima me na youtube. ....
na youtube
Zijadina is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009   #15
Zijadina
Registrovan
Domaćin
 
Zijadina's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: xxx
Godine: 46
Posts: 3,921
Default

hehhe...ti prva
Zijadina is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009   #16
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

hahahahahahaahahah..... a i vi odma, ko orlovi

Doduse ni to nisam slago
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2009   #17
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Uh Facebook...
Nista me vise ne nervira od njega, ali me naterase neki pevaci da to uradim i ja se registrovah...
Dodajem samo ljude koje poznajem sa kojima sam komunicirao ne bitno jel online ili uzivo...
Nepoznate osobe ne dodajem nikako, ustvari dodam pitam ko je... pa ako me je addovao samo zato sto je cuo za mene ili eto sto sam prijatelj sa nekim ko ga on poznaje, ja izbrisem...
Bas ga ne volim...
Mada sam nasao dosta prijatelja tamo tj oni nasli mene... ali tu i tamo udjem na FB, bar svaka 4 do 5 dana ili ako dobijem neku poruku!
One igrice i grupe i sve sto ima kao dodatak ja ignorisem, jer nemam vremena za to...
Tipa ko je koga sutnuo koliko daleko i sta ti ja znam...
Dosada...

I mislim Stranac da ti cifra nije tacna od 1.500.000 miliona... Neki dan sam slusao nesto na TV (bas slusao) i samo u USA je registrovanih 150.000.000 FB korisnika!
A ja koliko znam, skoro ceo Beograd je registrovan na FB, pa samo tamo ako nema milion bog me ubio!

Pozzzz Tahirovic
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2009   #18
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post

I mislim Stranac da ti cifra nije tacna od 1.500.000 miliona... Neki dan sam slusao nesto na TV (bas slusao) i samo u USA je registrovanih 150.000.000 FB korisnika!

Pozzzz Tahirovic
tacno,moja greska-permutovao sam cifre...

cuo sam da ima 580.000.000
ali zvanican podatak sa FB je sledeci...

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2009   #19
Beba
Srećno zaljubljena
Početnik
 
Beba's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Beograd
Godine: 42
Posts: 417
Default

Konacno neko da se seti ove teme da i ja kazem svoj stav, bravo Stranger Sad kad napisem svoje misljenje, imam utisak da cete me mrsnuti iz teme a i sa foruma bogme hehe
Za razliku od vecine vas, da ne kazem svih, ja sam totalni protivnik facebook-a...Ko me poznaje, zna da jako, jako mnogo vremena provodim na internetu. Imam svoje poslove i 'obaveze' i znam da sve svoje vreme posvetim tome sto me ceka na netu i dok ne zavrsim sta je planirano, ne ustajem od compa. To da neko ne pomisli kako sam protivnik uopste interneta i druzenja preko istog.

Ali! Ne znam iz kog razloga, valjda zbog tolike pomame i euforije koja je nastala oko FB, iz nekog licnog bunta nisam zelela da se registrujem tamo. Desava mi se da ljudi za koje provereno znam da do juce nisu znali da upale comp sad facebookuju sve u sesn'est i prave mi se pametni kako su u toku, i nedavno doziveh, kad sam kretala na put da cujem - 'e kao cujemo se na FB, potrazi me tamo ako hoces'...fujjj, ruzno mi je to i posebno tako glupo Sad ispade da je to jedini nacin da komuniciramo.

Dalje, sto se tice tih kontakata iz proslosti...eee pa svi mi imamo neko staro drustvo, neke ljude kojih bi se rado setili, pricali sa njima, ali i to mi je pomalo smesno. Zasto bih ja sad nekog trazila posle npr. 15 godina iz osnovne skole, ako ta ili taj sve ove godine nije nasao za shodno da mene potrazi? A mogao je, mali je ovo grad Kapirate sta mislim? Mozda je drugacije za ljude koji su ovde ziveli jedno vreme, pa promenili sredinu pa ne postoji drugaciji nacin da dodji do tih ljudi...ne znam, pretpostavljam samo

Kazem, jednostavno imam averziju prema tom, tom, tom..kako bih ga nazvala, sistemu okupljanja ljudi Ja sam pre za druge komunikacione programe, a ima ih koliko ti volja...Gde ne moze svako ni da ti pridje, jednostavno biras osobe sa kojima ces da se druzis, pises, pricas, kafenises internetski


Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
A ja koliko znam, skoro ceo Beograd je registrovan na FB, pa samo tamo ako nema milion bog me ubio!
Nisu bas svi, ali gro ljudi jeste...ali JA nisam

Imam svoju teoriju bas o tome, ako ikad budem jako usamljena i ne budem imala ono sto me zasigurno ispunjava i cini srecnom (kao sto je to sada), i to mi postane jedini prozor u svet, i jedini nacin da se druzim sa drugima, otvoricu nalog i ja, do tada sumnjam da cete me naci na fb. I ovo sad ne znaci da smatram da su svi facebookeri usamljeni, neee, nikako, da se ogradim odmah.

Izvinjavam se ako sam nekoga uvredila postom, samo sam iznela svoj stav


Pozzz Beba

__________________

...
Sta to ima u ljudima tuzno
da ulaze u tudje zivote...
Beba is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2009   #20
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 36
Posts: 2,266
Default

E pa Bebo, svi ljudi mogu da se potrude i da nauce nesto sto zele. Komp u danasnje vrijeme nije nista nedostizno, a internet jos manje!
Svi mi smo bili jednom u situaciji da ne znamo upaliti komp a kamoli sta drugo, ali uz interesovanje, mogucnost, evo danas smo tu, ne znam zasto to i drugi ne bi mogli, prije ili kasnije, sasvim svejedno! Izvini ali tvoj post mi zvuci kao da potcjenjujes ljude koji do juce mozda nisu mogli da imaju komp! Mozda sam pogresno protumacila, ali zaista tako mi zvuci!

A sto se tice tih kontakata iz proslosti...ti i sama rece:"Zasto bih ja sad nekog trazila posle npr. 15 godina iz osnovne skole, ako ta ili taj sve ove godine nije nasao za shodno da mene potrazi?" - vjerovatno ta ili taj tako i za tebe kaze...
Rat je ucinio svoje, ljudi su se rasuli po svijetu, meni licno drago bude kada vidim da me neko potrazio, a vjerujem i tim ljudima koje je potrazim!
Mnogo rodbine sam nasla(ili su me nasli) preko FB i uopste preko interneta, i mnogo mi je drago zbog toga!
Chupka_ is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
facebook, ima, tamo, vas


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:11. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)