SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 18-03-2009   #1
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 36
Posts: 2,266
Default ''Events''

Ako tema postoji, molim administraciju da post prebaci =), a ako ne postoji evo kutka za sva desavanja sa muzicke scene( koncerti, derneci, festanja) pa bujrum =)
__________________




Chupka_ is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 18-03-2009   #2
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 36
Posts: 2,266
Default

<H1>Koncert Đorđe Balašević




U Satiričkom kazalištu "Kerempuh" u Zagrebu.... s početkom u 20 sati održat će se koncert Đorđa Balaševića, PRETPREMIJERA KNJIGE "KALENDAR MOG DJETINJSTVA" uz klavirsku pratnju Aleksandra Dujina.



</H1>
Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2009   #3
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 36
Posts: 2,266
Default

Laurent Wolf & Fragma •

Beograd, Kolos



LAURENT WOLF - 04. Aprila 2009 na brodu Kolos. Ulaznice uskoro u prodaji u Bilet Servisu i svim Mamut i IPS radnjama!

Po prvi put u našoj zemlji, 4. aprila na brodu "Kolos", beogradska publika imaće priliku da sluša set francuskog di-džeja i producenta Lorana Volfa, i uživo nastup sastava "Fragma".

Loran Volf (pravo ime Laurent Debuire , 1971. Tuluz), francuski di-džej i producent. Veoma mlad je počeo svoju di-džej karijeru, a već 1992. počinje da radi u čuvenom francuskom klubu "QUEEN". Onda 1995. godine izdaje svoj prvi singl "House Train" da bi tek 2004. izdao svoj prvi album "Positive Energy" sa koga su pesme "Saxo" i "Calinda" postale veliki hitovi, o čemu govori i prodaja u više od 250 000 primeraka. 2008. apsolutnu svetsku slavu stiče singlom "No Stress" sa albuma "Wash My World", što je ujedno i njegov poslednji album kojim je densu vratio prioritetnu ulogu u elektronskoj muzici.

Vrlo je cenjen i po svojim produkcijskim ostvarenjima na temu velikih hitova, poslednje što smo mogli da čujemo bili su remiksi singlova "I'm Alive" - Selin Dion i "If I where a Boy" - Bijonse.

"No Stress" je singl izdat u preko 30 zemalja širom sveta, a u većini tih zemalja je hit No.1.

Sastav "Fragma" oformljen je 1998. godine, i njihov najveći hit singl "Tocas miracle" bio je na 1. mestu UK top liste i prodat je u preko 500000 kopija. Njihov prvi singl bio je "Toca me" i "I need a miracle".

Nakon toga u redovima ovog sastava od startnog četvoročlanog benda, nailaze razne izmene, ali nastavljaju s pravljenjem muzike. Krajem 2007. godine snimljen je remiks "Toca me" koji je izdat na kompilaciji "Deadmau5". nakon čega 2008. izlazi i "Tocas maracle 2008".

Dodatne informacije
Brod "Kolos" - Ispod Brankovog mosta

Cena
Karte se u pretprodaji mogu kupiti po ceni od 1.000 dinara.
Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2009   #4
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 36
Posts: 2,266
Default

Wien(Bec) 14.05.2009 g.

METALLICA - WORLD MAGNETIC TOUR •



U sklopu svjetske turneje, Metallica dolazi i u Wien, pa ko želi da ih vidi uživo ovo ne smije propustiti!
Karte su vec rasprodate ali se jos uvijek mogu kupiti iz druge ruke na ebay i sl. stranicama...
Ko bude dolazio(ima gdje ) obavezno da mi se javi....

Last edited by Chupka_; 18-03-2009 at 14:15..
Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009   #5
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Sto sa tice "Events" ja samo mogu da napisem svoju tuznu pricu.

..Nedavno u mom gradu je boravio "Cirque du Soleil", jedan od najvoljih cirkusa u svijetu, mislim da su iz Francuske..
I znas kad odgadjas ono "Sutra cu",... sutra promace.. i ne dogodi se..

A zamislite bili su tu 3 mjeseca

A dok su bili u gradu samo cujem price "Bilo je fenomenalno, nesto sto se ne smije propustiti!!" Ali na zalost meni se dogodi da propustim. Kako bi bilo lijepo kada bi i druge greske mogle da se ispravljaju na nacin da pritisnes; 'Ctrl,Alt,Delete". Ali....ne moze...

Buduci da borave po cijelom svijetu, ako vam se pruzi prilika obavezno ih pogledajte!!. Ja za nikakav drugi event u ne cuh boljih komentara...

Ali slijedece godine kada dodju sigurno cu biti njihov prvi gledalac.

Ovo je njihov official web site:
http://www.cirquedusoleil.com/showst...s/americas.asp


A evo kako izgledaju na YouTube snimku:

borichi is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
events


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:34. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)