SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 08-03-2010   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Anabela i Mladen: Ucinicemo sve da carolija potraje!

Tridesetpetogodišnja pevačica Anabela Đogani i devet godina mlađi maneken i menadžer Mladen Radulović govore o fatalnoj privlačnosti koja ih je spojila, ali i nadi da će njihova ljubav uspeti da prebrodi sve prepreke





Romansa između ukućana nedavno okončanog rijaliti šou-programa VIP Veliki brat, pevačice Anabele Đogani i manekena i menadžera Mladena Radulovića, po izlasku iz kuće na Košutnjaku postala je još jača i intenzivnija. Daleko od nagoveštaja mnogih dušebrižnika da će se, nakon što se vrate stvarnom životu, njihove emocije raspršiti poput pene, njih dvoje su nastavili da neguju svoju vezu s puno nežnosti i smeha. A pre samo mesec dana, oboje su se mogli zakleti da im se zaljubljivanje pred kamerama ne može desiti, budući da je njegova nekadašnja višegodišnja veza sa folk pevačicom Sekom Aleksić izuzetno eksponirana, baš kao i njen brak, a na kraju i razvod, od frontmena dens grupe Fanky G, Gagija Đoganija, s kojim ima ćerke Lunu i Ninu. Susret sa realnošću nije im doneo i surovo otrežnjenje, već nesvakidašnju ljubav koju ne mogu, a i ne žele da sputavaju. O tome kada su počeli da se zaljubljuju jedno u drugo, nastojanjima da se odupru fatalnoj privlačnosti, ali i zajedničkim planovima, atraktivna tridesetpetogodišnja brineta i njen devet godina mlađi zgodni partner ekskluzivno govore prvi put.


Anabela, da li vam se Mladen dopao kada ste ga videli u kući? Kakvo ste mišljenje o njemu imali?
- I pre nego što sam ušla, čula sam da će on biti jedan od učesnika VIP Velikog brata, ali to nije izazvalo moju reakciju. Štaviše, nisam ga poznavala ranije, pa o njemu nisam imala ni dobro, a ni loše mišljenje. Znala sam ko je on, ali ništa više od toga.


Mladene, šta ste vi mislili o Anabeli?
- Ona mi je bila jedino iznenađenje u kući jer su svi prethodni ukućani po meni bili logičan izbor. Odranije mi je bila simpatična, a kako je ušla s velikim osmehom, učinilo mi se da nisam pogrešio što sam i kroz medije stekao utisak da je draga i pozitivna osoba.


Jeste li još na početku osetili da prijate jedno drugom?
Anabela: Iako se nismo poznavali, osetili smo da imamo istu energiju i oslonili smo se jedno na drugo.

Mladen: Najpre smo imali drugarski odnos i još prve večeri dogovorili smo se da ona meni čuva leđa, a ja njoj. Malo sam se opustio nakon što sam s njom otpočeo konverzaciju.



izvor: www.NewsRide.net




Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
anabela, carolija, mladen, potraje, sve, ucinicemo


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:17. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)