SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 13-07-2011   #1
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default Dzenan Loncarevic na otvaranju, Halid Beslic u finalnoj veceri

U sredu veče, u kafe restoranu Vavazu, poznatijem kao – kafić kod Baća, tražila se stolica više. Ni namenski, za ovu specijalnu priliku proširen prostor terase, nije bio dovoljan da primi sve one koji su želeli da podele radost proslave tridesetogodišnjeg jubileja kafića u kojem su provodili tako mnogo lepih trenutaka. Za kafe restoran sa renomeom najboljeg u nekadašnjoj Jugoslaviji, po oceni prvog Ju tabloida As, to se i očekivalo. Prvi Vavaz fest, još jedna je potvrda da je ovaj kafić uvek bio i ostao prvi. Od 6 do 28 jula, leto u Sjenici biće u znaku Vavazu festa sa zanimljivo osmišljenim i raznovrsnim programskim sadržajima. U svečanoj atmosferi uz vatromet, na oduševljenje prisutnih gostiju, koji su baš u ovom kafiću imali priliku da ga čuju i upoznaju još pre pet godina, kada nije bio tako popularan, Prvi Vavazu fest otvorio je Dženan Lončarević.
''Meni je jako velika čast što sam otvorio ovaj Fest, što sam opet u ovom lokalu i radovao sam se da dođem u Sjenicu. Prvenstveno što znam vlasnike, i Baća i Vahida, koji su moji prijatelji'', izjavio je za naš sajt, Dženan Lončarević. Na pitanje, da li se nešto promenilo u odnosu sa publikom koja ga je upoznala i pre nego je postao popularan u zemlji i okruženju, Dženan kaže: ''Što se tiče mene samog, promenilo se to što ja sad imam ceo bend, a pre sam radio samo sa klavijaturistom. Samim tim što sada ima tri svoja albuma i dosta svojih pesama, nešto malo sam izmenio repertoar, pa publika reaguje malo drugačije u odnosu na ono pre. Većinom znam te ljude. Okupilo se neko društvo staro, ali ima i novih, mladih, lepih lica. Samim tim mogu da kažem da se osećam isto kao i pre. Naravno, lepo mi je. Super! Ljudi znaju ko sam, šta sam, ali uvek je bilo lepo ovde u ovom lokalu'', kazao je on.
U skladu sa bogato osmišljenim kulturno zabavnim sadržajima Prvog Vavazu festa, druge večeri, u četvrtak, održano je poetsko veče. Kulturni poslenici Sjenice, sinoć su imali jednu od retkih prilika da uživaju u poeziji svog uspešnog sugrađanina, pisca i novinara, Radomana Kanjevca, a specijalni gost večeri bio je Milan Ignjatović. Već sutra, posetioce očekuje parti uz Jasmina Hodžića i Milicu Milić. Amicus bend nastupaće u utorak, uz specijalnog gosta, glumca beogradskog Indeksovog pozorišta, Branislava Petruševića. U danima Festa, sve do finalne večeri, posetioce očekuju i drugi poznati gosti ali i brojna iznenađenja. A u finalu, velika nagradna igra, letovanje za dvoje u Alanji, kojim Vavazu nagrađuje svoje posetioce. Nagradu će uručiti, poznati pevač, Halid Bešlić, koji je pevao i na otvaranju kafića, pre trideset godina.
Za kompletnu organizaciju Festa, trenutno jedine kulturne manifestacije u Sjenici, zaslužni su isključivo vlasnici lokala Vavazu, Ilijaz – Baćo Tahirović, i njegov sin Vahid. ''Jednom se slavi trideset godina i ovo će svakako postati tradicija'', kaže mlađi vlasnik, Vahid Tahirović. ''Ove godine smo se potrudili koliko smo mogli, a sledeće ćemo imati sve jače i jače sadržaje i razno-razne programe'', najavljuje.

__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 13-07-2011   #2
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Mogu samo predpostaviti kako ce biti super festa,zelim vam lijep provod
tidza is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2011   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Bilo je superr ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
beslic, dzenan, finalnoj, halid, loncarevic, otvaranju, veceri


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:03. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)