SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Old 14-09-2006   #1
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default strasti u Novom Pazaru se nestisavaju

Pucnjava u Novom Pazaru, bez žrtava



Nepoznata osoba ispalila je pretprošle noći u Novom Pazaru nekoliko hitaca u pravcu kuće Hidajeta Plojovića u ulici Save Kovačevića broj 30, saopštila je novopazarska policija. Incident se dogodio oko 3 sata i 40 minuta, a pucano je najverovatnije iz vozila u pokretu.



Oštećena su vrata lokala u prizemlju i polomljeno je vetrobransko staklo na vozilu pred kućom. Hidajet Plojović je član Sandžačke demokratske partije, rekla je novinarima njegova majka Sadija. Predsednik SDP Rasim Ljajić izjavio je da su u trenutku napada pored Plojovića u kući bili i njegova žena i troje dece, ali da niko nije povređen.



Mešihat Islamske zajednice Sandžaka osudio je juče ponašanje koalicije Lista za Sandžak - Sulejman Ugljanin i podržao poglavara te zajednice muftiju Zukorlića u svemu što čini u cilju odbrane zgrade Islamske ustanove i Islamske zajednice u celini.



Koalicija LZS je u utorak podnela krivičnu prijavu protiv muftije Zukorlića i dekana Fakulteta za islamske studije Mevludina Dudića zbog „lažnih optužbi na račun te koalicije“.

preuzeto iz BLICA
riki is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 14-11-2006   #2
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

Nekoliko ljudi je povredjeno u eksploziji bombe bacene rano jutros u kucu aktiviste Stranke demokratske akcije (SDA) Mahmuta Hajrovica u Novom Pazaru...

BACENA BOMBA U KUCU AKTIVISTE SDA U NOVOM PAZARU
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2006   #3
cicupnide
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Oct 2006
Location: BG
Godine: 38
Posts: 358
Default

bruka i sramota
cicupnide is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2006   #4
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

bas tako bruka i sramota...Prezivela je SDA Sloba,rezerviste,policiska matletiranja a da ne prezivi pretnje 2-3 narkomana.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2006   #5
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

bzvz
__________________
"Jer jos se taj nije rodio, ko bi me celu dobio"
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2006   #6
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

policija N.Pazara privela je dvadesetdevetogodisnjeg Fahrudina sa inicijalima prezimena cinimi se B.pod sumljom da je pocinioc ovog cina.Suljo sumlja na SDP...
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2006   #7
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

To je objavila RTS........
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2006   #8
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

sad ce ponovo pocet sa svadzom....nisu ni stajali...
liliput is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2006   #9
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Upravu si,nikad nisu ni prestajali...
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2006   #10
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

Policija u Novom Pazaru saopštila je da je uhapsila Fahrudina G. [29] zbog osnovane sumnje da je jutros oko 3.30 sata bacio rucnu bombu na kucu porodice Hajrovic.

Lider Sandzacke demokratske partije Rasim Ljajić uputio je javni poziv lideru Stranke demokratske akcije Sulejmanu Ugljaninu i muftiji Islamske zajednice Sandzaka Muameru Zukorliću da se što pre sastanu i razgovaraju o prevazilazenju krize i mogućnostima za smirivanje političkih strasti u Novom Pazaru.

UHAPSEN OSUMNJICENI ZA NAPAD NA PORODICU HAJROVIC
liliput is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2006   #11
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

KONACNO!! Eto sta mora da se desi da bi liderima konacno doslo iz guzece u glavu. Pozdravljam to sto je Rasim pozvao da se sastanu, dace valjda Bog da dodju do nekog resenja, pa da posle zajedno krenu da RADE ZA DOBROBIT SANDZAKA!!
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2006   #12
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Bilo bi pametno da dodje do kompromisa, alli jos pametnije da se prvo odkrije krivac i NALOGODAVAC........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2006   #13
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

NAZALOST - Propale inicijative za susret sandzackih politickih i verskih lidera posle novog bombaškog napada u Novom Pazaru



- Mešihat trazi zabranu rada Regionalne televizije



- Zumreta Hajrovic prebacena u Beograd







Ljajic sa DS, Ugljanin sam na izbore
liliput is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2006   #14
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

"Da je San*dzak mo*nar*hi*ja i da je go*spo*din Uglja*nin Luj 14, nje*gov na*log Bo*šnjackom na*ci*o*nal*nom ve*cu da po*zo*ve go*spo*du Ome*ra*gi*ca, Lja*ji*ca i muf*ti*ju san*dzac*kog imao bi smi*sla. A, po*što ni*je ta*ko, on*da se taj cin mo*ze pro*tu*ma*ci*ti kao oma*lo*va*za*va*nje svih dru*gih, da*ju*ci im za*dat*ke ko*je tre*ba za in*te*res "ne*pri*ko*sno*ve*nog" da iz*vr*še. Oci*to je da ni*je do*šlo vre*me ka*da ce go*spo*din Uglja*nin shva*ti*ti da se di*ja*log vo*di is*klju*ci*vo na rav*noj osno*vi, uz pu*no me*dju*sob*no uva*za*va*nje. Za di*ja*log ima hra*bro*sti sa*mo oni ko*ji ve*ru*ju u is*prav*nost ono*ga što ci*ne i ne bo*je se su*sre*ta sa oni*ma ko*ji dru*ga*ci*je mi*sle - ka*ze muf*ti*ja san*dzac*ki Mu*a*mer Zu*kor*lic, ko*ji je pre*kju*ce iz*ja*vio da bi "troj*nom sa*stan*ku" tre*ba*lo da pri*su*stvu*je i ne*ko iz vr*ha Vla*de Sr*bi*je.





San*dzak tra*zi mir
liliput is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2006   #15
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Tim ljudima nije stalo do mira u Sandzaku,oni samo skupljaju politicke poene na zrtvama sirotinje.Ako im je potreban neki posrednik kako je Zukorlic zahtevao iz vlade Srbije onda......Sta covek da kaze....Zalosno,sramno....nemam rijeci.Tri coveka u interesu jednog naroda .I...Nema dogovora..Sutra.. Nova zrtva,nova optuzba,novi predlog i DOKAD MORA NEKO DA PLACA ZIVOTOM ZARAD SULUDE POLITIKE ..........
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2006   #16
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Iznenadio si me,burazeru!

Jesili to ti okrenuo,ĆURAK NAOPAKO!?

Znao sam,da ćeš odustati od Suljove politike,hahah!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2006   #17
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Nikad necu odustat od Suljove politike,to je kritika Rasimove i muftine politike.Pokusat atenat na SAMO clana SDA............Sta je to?...Zlocin,izdaja i prodaja Vere.ZASTO???????
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2006   #18
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ne opravdavam nasilje,bilo koje vrste!I ti to znaš!

Ali,nisi imao prilike da čuješ,svaki incident koji se desi nekom iz SDA,i prije nego je policija obavila uviđaj,prebacuju krivicu na SDP!



To je isto,kao u Sjenici ovo prije neki dan što se desilo,te kriva je droga,te rakija,pa babo i majka!Što su krivi oni,ako nisu dali sinu pare za rakiju,drogu!?Nisu ga oni nagovorili,već možda neko od društva sa kojim provode vrijeme!

Ko bre garantuje,da je taj u Pazaru potpuno čist,da nije nekog zeznuo!?Pa da je osveta u pitanju!Nije rekao Rasim,ili neko drugi,idi baci bombu tome i tome,što je taj i taj predsednik pododbora SDA za V mesnu zajednicu!Velika funkcija,da bi ga neko prstom pipnuo!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2006   #19
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Nema veze zasto se ovo desilo, trebali bi ti ljudi da se sastanu da se makar dogovore da do toga ne dolazi vise. Narod ce, cim vidi da se ista radi sto je u njihovom interesu, i za jihovo dobro, okrenuti drugi list. To se makar ja nadam. Ali ovako su prepusteni sami sebi, slijepo veruju politickim liderima, koji se njih sete samo zza vrijeme predizborne kampanje. Zao mi jue sto se nisu sastali, i iskreno se nadam da ce se u skorije vrijeme pojaviti neki skroz deseti bosnjacki politicar koji ce ISTINSKI zastupati interese Sandzaklija, ne samo da im maze oci dok se ne dokopa beograda.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2006   #20
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Juce sam u N.Pazaru video muftiju, vozi se iskljucivo u vozilima BG tablica, a cuvaju ga kao izumirajuceg medveda u svom gradu, da je politicar ok ali muftija - sramota......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
nestisavaju, novom, pazaru, strasti


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
U Novom Ruhu Do Novih Pobeda Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 3 05-12-2007 20:24
Kulturna Srebrenica u Novom Pazaru Talino Politika Sjenice 34 21-11-2007 10:55
Komentar Muftije Muamera Zukorlica na zbivanja u Novom Pazar Sjenicak-Wien Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 51 30-03-2007 21:25
Krvavi izbori: Ruždija Durovic ubijen u Novom Pazaru fraer Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 11 12-09-2006 18:07
dogadjaji u novom pazaru riki Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 6 29-06-2006 09:51


All times are GMT +2. The time now is 16:49. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)