SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Predstavljanje članova svi naši članovi na sajtu mogu ovde da se predstave i napise nešto o sebi...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 5.00 average.
 
Old 23-04-2006   #61
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Ma pravo :P .Daj krug
amlA is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 23-04-2006   #62
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

evo ti: 0

Hoces josh?
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2006   #63
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Setih se Elzane i njenih shampita..morala je da mi donosi shampite da bih joj dala da se voza na mom biciklu(josh tad sam ja znala da me zapad i kapitalizam chekaju)

Slabi ti krugovi Jale...da nije losha trava?))
amlA is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2006   #64
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

hahahahahah, znas kako se kaze: Kolko para, toliko i muzike. Nije trava dzabe

A sto se sampite tice, u nasoj mahali ti je vladao zakon dzungle, bilo je snadji se
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2006   #65
sead ljumic
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Mar 2006
Location: bec
Godine: 60
Posts: 254
Default

Boooooooooooorichiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ma predstavi se, nemoj da se ja derem ovuda po forumu.
__________________
Sava, Drava, Morava, svoj pos'o majko...
sead ljumic is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2006   #66
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Aman,prepade je!Sve ce joj shisharke poispadat!
amlA is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2006   #67
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

se4llam svima i pozdrav od Sadika jeste Suada ja sam taj sto ti kazes da sam Nedzov drug tako je mi smo odrasli zajedno i hiuhova kuca je bila kao i moja druga, i tako obrnuto moja za njih. Ali sta cemo kad smo se rasturili po svijetu ko polen po livadi, a sto se tice ovoga valtera neka kaze kako mu je bio nadimak dok je bio u Sjenici. On mene zna ja sam bio (zloco) moj nadimak a on neka kaze njegov jer ja necu prvi da pocinjem HAHAHAHAHAHAHA salim se. Sto se tice njegovoga RAHMETLI oca Vejsil Age to je bio covek da se ne pominje sedeci zadnji put sam ga video kada sam bio u Sarajevu 1992 na putu za Zagreb a Esko se seca da sam navratio da se vidim. Zato te sad Esko puno posellamljujem i Etka isto a sto se tice kluba Pahulja sada su to neka nova generacija koju ja odlicno znam ali o tom potom a nije ni nalik onoj iz JELENKA ali bolje je ista nego nista . Toliko od mene primite puno pozdrava i sellama iz Frankfurta
  Reply With Quote
Old 01-05-2006   #68
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

E sad da ja kazem jos jedno sto se tice Seada Ljumica on mene mozda zna a mozda i ne ja sam njegov najblizi rodjak sto se tice fam. Ljumic jer je meni majka od Ljumica a on sada neka se raspita i neka kaze. Moja majka se zove Ibrima i devojacko joj je prezime Ljumic toliko za sad primi sellam od rodjaka
  Reply With Quote
Old 01-05-2006   #69
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default

Quote:
Originally Posted by Sadik
E sad da ja kazem jos jedno sto se tice Seada Ljumica on mene mozda zna a mozda i ne ja sam njegov najblizi rodjak sto se tice fam. Ljumic jer je meni majka od Ljumica a on sada neka se raspita i neka kaze. Moja majka se zove Ibrima i devojacko joj je prezime Ljumic toliko za sad primi sellam od rodjaka
jesil ti Camilov
suad is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2006   #70
walter
Gost
 
Posts: n/a
Default

"Nikad covjek ne smije misliti da je siguran, ni da je umrlo sto je proslo."



Hej!!! Pa ne mogu da vjerujem... A gdje me nadje... Pa gdje si ti SADIK legendo iz moje (nase) mahale... E da znas da sam se veoma obradovao kada sam procitao tvoju poruku. Svakako cemo razmijeniti privatne emaile (da me ne bi ovdje opet neki tamo prozivali da chatujem na forumu - jer to uopste nije higijenski prozivat raju po forumima... gdje to ima ) ). Nadam se da ti je brat, Lepi dobro i zdravo svakako ga poselami...



Quote:
a sto se tice ovoga valtera neka kaze kako mu je bio nadimak dok je bio u Sjenici. On mene zna


Eh sto se tice nadimaka, nije nikakva tajna ali je malo neobicno, jer skoro od svake familije sam dobio po jedan nadimak.... Evo navescu samo nekoliko:

od rahmetli baba Vejsil Age dobih nadimak Leka od miloshti me zvao Lelo),

od ucitelja Iza Pecanina dobio sam nadimak Djule ili Djuka (izvedenica od djule - topovska municija) jer sam bio dosta brz (na kratke staze ,

od Ruse, Aljka, Fika i ostale klape dobio sam nadimak Mare tako da mi je po tome i prva registrovana firma u Sjenici bila "Foto Mare"

od Ipka, Maja, Cica, Masa, Rasida i ostalih dobih nadimak Chale. Ni kriv niti duzan... A ni dan danas ne znam zasto...

i jedan od karakteristicnih nadimaka je bio PikPirik, jer sam imao klapu (Buco, Belja, Rahman, Kemo i drugi) pa kada bismo navecer u guzvi htjeli stupiti u kontakt onda smo se sluzili sa veoma prodornim i karakteristicnim PikPirik... Valjda po uzoru na neke od crtanih filmova



Quote:
Sto se tice njegovoga RAHMETLI oca Vejsil Age to je bio covek da se ne pominje sedeci zadnji put sam ga video kada sam bio u Sarajevu 1992 na putu za Zagreb a Esko se seca da sam navratio da se vidim.


Nije sto mi je otac ali on je stvarno bio poseban rahmet mu dushi, ja znam da je vas dvojicu puno volio (tebe i Lepog) eto preguro je dva rata preko glave...
  Reply With Quote
Old 01-05-2006   #71
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

Pa dobro Esko kad se tako nadjosmo reci mi kako je tamo u toj daljini i sta inace rados ili cemo se dopisivati na privatnu adresu sto i sam kazes da nebi neki prozivali i pricali mozda svasta. A ja najbolje znam sta si ti znao i koliko si bio vest u svemu i za tvoje radio stanice i tvoje diskoteke koje ni u carsiji nisu bile a zahvaljujuci tebi mi smo to imali u mahali. I cijela je raja iz carsije dolazila kod nas, a bilo je to davno Bogami. A i mome rodjaku Suadu saljem sellam i samo da mu kazem da sam Camilov sin.
  Reply With Quote
Old 01-05-2006   #72
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ma samo vi pisite za to i jeste forum.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2006   #73
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Selam alejkum!

Walteru,Sadike ono moje "prozivanje"je bilo sala ali vidim da je niste shvatili,pa prozvaste i Vi mene. Vidim da imamo razlicito misljenje o tome kako jedan forum treba da izgleda.Posto i jedan o moderatora dijeli vase misljenje i za koga je ok ako neko napise "recenicu" primera-hahahahaha.Zbog toga oduzimam sebi pravo da ucestvujem aktivno na ovom forumu!Jos samo jedno,voleo bih da mi Sadik objasni sta je mislio sa onim ,da ovde neko "prica" svasta.U kojoj temi on kako "pametan"covjek to primeti.
joku is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2006   #74
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Daj Kujo, nemoj tako. Ako su te oni prozvali, nemoras nas sve sad napustat, ima nas ovde koji cijenimo tvoje prisustvo! Ako ste se zamerili jedni drugima (ako nisam pogresno sve to shvatio) pokusajte da to izgladite. Ako, pak, ne ide, jednostavno jedni drugima okrenite glavu, ima nas ovde vise sa kim se moze dopisivat

Selam!
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2006   #75
walter
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Walteru,Sadike ono moje "prozivanje"je bilo sala ali vidim da je niste shvatili,pa prozvaste i Vi mene.


Joku, Joku... Malo si kontradiktoran... Znaci kada ti nekoga "prozoves" to je shala, a ako tebe neko "prozove" onda je to katastrofa... : )



Quote:
Vidim da imamo razlicito misljenje o tome kako jedan forum treba da izgleda.


Iskren da budem, nisam uopste o forumu razmisljao sa toga aspekta, niti kako funkcionise niti kako da izgleda, samo sam obicni korisnik foruma... Jer forum je suvise ozbiljna stvar za profesionalce...



"Nista nije toliko naopako kao dobro ucinjeno s ciljem, ni toliko glupo kao covjek koji nesto hoce po svome kalupu."
  Reply With Quote
Old 02-05-2006   #76
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Joku ja tebe ne kontam...a da li ce neko dati komentar sa hahaha ili sa 20 recenica to je njegova licna stvar, stvarno ne kontam zasto si ljut?????
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2006   #77
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

sellam svima koje vas znam i neznam, malo me je dirnula ova poruka od gospodina (JOKU) kojega odlicno znam a nisam imao nameru da ga na bilo koji nacin uvrijedim ili nesto slicno, kako on kaze ,,prozivam". Ja sam samo mislio da se nasalim sa mojim velikim prijateljem Walterom i ja sa gospodinom Walterom sam razmijenio adresu pa vam necemo pojedincima dosadjivati na forumu sto se tice nekih stvari. A ti gosn. Joku mozes lako da dodjes do mojeg broja tel. pa me nazovi i reci mi sta si mislio da kazes a nemoj tako ruk-cuk da dajes sud o nekom i da se bez razloga ljutis
  Reply With Quote
Old 03-05-2006   #78
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

Sadik jedno pitanje: Jesam li ja izmlatila tebe ili Lepog kad smo bili djeca

Tada sam mislila da sam jača a sad znam da ste vi ustvari bili pristojni dječaci koji se niste usudili da udarite žensko čeljade ili niste smjeli od braće Zekića ha-ha

Gdje je Lepi ?
suada is offline   Reply With Quote
Old 03-05-2006   #79
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nadam se da Sadik nece zameriti ako odgovorim umesto njega,Lepi je takodje u Frankfurtu(kao i Sadik).......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 03-05-2006   #80
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

E Suada ja se stvarno izvinjavam sto te nisam odmah imenovao to jest (posellamio) malo sam iznenadjen sto sam video da je Walter tu. Pa te sad molim da mi oprostis, a sto se tice tuce jese da si mene tukla ja to i ne krijem jer si imala i podrsku od rodbine HAHAHAHAHAHAHA: i sam sam hteo da to kazem na forum da svi znaju kakva si bila kad si bila mala.Posto pitas i za Lepog i on je u Frankfurtu ( sto kaze Tahirovce)

Primite svi sellama i pozdrava od mene
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
clanova, predstavljanje


Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Slike clanova Crni Gruja Predstavljanje članova 2719 30-09-2013 09:57
Hiljadu clanova !!! ninica Ovo i ono 30 12-09-2008 00:03


All times are GMT +2. The time now is 05:51. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)