SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sela oko naseg grada sela oko sjenice i na putu do sjenice...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 5.00 average.
 
Old 02-10-2006   #121
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
Nismo svi sto zivimo van sjenice isti... i ne zivim svi za vašar


ma OK.ZNAM I tebe i vectru to je ona metalik zlatna jel tako?

Ali ti si tako reci "stari svaba" a ovi sto odu pa posle"VIDELA SE VILA U CEM NIJE BILA".....
keiselbach is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 02-10-2006   #122
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Cim ti ovaj Tahirovic dade malo podrske ti skide sa vilice i pokaza svoj nivo. Cim nekom nemozes da nametnes svoje misljenje pocnes sa niskim udarcima. JEDNOUMAN COVEK i "Shvatam ja da su moje teorije za tebe"AJNSHTAJNOVA TEORIJA RELATIVITETA" i slicne izjave pokazuju koliko si nizak. Kad nemas argumenata sluzis se prostaclucima. Sad mi je jasno sto mrzis "crevare", jer te sa razlogom ne primaju u svoje krugove.



Jos da ti u povernju kazem da se AJNSHTAJN pise EINSTEIN, samo cuti nemoj nikom da kazes, sto manje ljudi zna ti ces da delujes pametnije.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2006   #123
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ovako sam ja zaratio u vezi politike,sa Tahirovčetom!

Ali,vas dvojica ,baš preterujete!

Imam savet za obojicu!

Kad nekom ne možeš da dogovoriš,bar ja tako radim,ostaviš ga da živi u svojim ubeđenjima!

A koliko ste preterali,pogledajte u narodne umotvorine!

Bez ljutnje!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2006   #124
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Ja ne ratujem Halilce. Ja samo pokusavam da objasnim kako sam se druzio sa ljudima sa strane i ljudima sa sela i da nisam gledao ko je odakle, naravno ako smo na istom nivou. Druzio se u skoli, na fakultetu a i dan danas ne biram drustvo po tome ko je odakle nego ko je kakav. I ja nisam jedini. Ali ovde McBarny to ne moze da shvati i pokusava sve vreme da ispadne najpametniji.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2006   #125
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Quote:
Ovo se odnosi i na amLA.Lako je vama da sedite u inostranstvu i da solite pamet otuda da Sjenice "NEMA NIGDE U BIJELOM SVIJETU"

Kad sam ja iskompleksiran i ne zelm joj dobro zasto i vi onda ne ucinite nesto da potencijalno selo ne postane pravo.
Znash shta dete,meni malo smeshno da ulazim u diskusiju sa tobom jer vidim da si usijane glave i pun cinizma i (nazalost) kompleksa.Izgleda da ti ovaj forum dodje kao neki izduvni ventil,valjda nemash sa kim da igrash kosharke,a?Sad kad dodjem dole moracu da izmerim koliko minuta mi je daleko kuca od centra,poshto je tvoja 3 min.pa da vidimo ko je veci gradjanin,poshto ti imash tako chudne parametre,pa onda moze i takoA nikako da skontam shta ti radish u Sjenici kad ti ide toliko na nerve?Evo u Srbiji je toliki prosperitet na pomolu da mozesh da birash,sve bolje od boljeg.....pa bujrum:shiroko ti polje
amlA is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2006   #126
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

E moj Adnane samo se cudim kako ti mozes sa nekim ko je od tebe vise nego duplo mladji a jos nema ni neke prave price da ovoliko diskutujes. Stvarno nije mi jasno kako ovoliko zamaranje, i ovolika diskusija oko nicega ko je crevar ko je seljak i slicno.Ja sam rodjen u Sjenici ali se jos ne osecam starosedeoc, i u ovoh mojih 40 godina nisam nikad doziveo nikakvu neprijatnost od starosedeoca ili kako neki kazu ,,CREVARA".Jer ako se ponasas kako treba i u skladu drustva u kojem zivis onda nema razloga da te neko mrzi ili nesto uskrati. A ako nesto zaseres onda nis pristao ni u tunguziju a kamoli kod nas u Sjenici koja je tako mala pa se svi maltene poznajemo. A sto se tice koliko se para ostavi kakva je politika u Sjenici i u cijeloj Srbiji i ko je vodi da se ostave i milijarde sve je to dzaba. Jer svako gleda koliko ce da ugrabi i da sto vise stvori kapitala pljackom ali kulturnom, da mi sve vidimo ali smo bezpomocni da to sprecimo.Samo da vam dam jedan primer koji ovaj decko ,,McBarny" mozda zna a mozda i ne a u stvari nije ni vazno. Prosle godine su nasi ljudi iz Berlina poslali kamion sa medicinskim stvarima i aparatima za nasu bolnicu, a ovi iz bolnice je samo preusmerili u UZICE. I znate sta su rekli da oni nemaju mesta da to instaliraju i bolje da drugi to koristi a mi ce mo po starom, novorodjencad koja su prevremeno rodjena slati u inkubatore u druge gradove. Zalosno nema sta pa vidite sta nasa politika radi i koliko smo mi spremni za politiku i da vodimo grad kako treba.
  Reply With Quote
Old 03-10-2006   #127
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Cudim se i sam sebi Sadike.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #128
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
Jos da ti u povernju kazem da se AJNSHTAJN pise EINSTEIN, samo cuti nemoj nikom da kazes, sto manje ljudi zna ti ces da delujes pametnije.__


E vidis ja sam zaboravio da si ti otiso u Svedsku i da si se opismenio.Imaju tamo one vecernje skole sad mi pade na pamet.Ali posto ja zivim u Srbiji trudim se da upotrebljavam Srpski u svakoj prilici.Obecavam ti da cu se potruditi da naucim svedski iako znam par jezika drugih.Ali dzaba onda kad cemo moci samo nas dvojica da azgovaramo.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #129
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
Kad nemas argumenata sluzis se prostaclucima.


Sve sto tvrdim je cista istina da cistija biti ne moze ali ti prelazis preko tih dokaze cim ti se nesto ne svidi.



[quote]Ja samo pokusavam da objasnim kako sam se druzio sa ljudima sa strane i ljudima sa sela i da nisam gledao ko je odakle, naravno ako smo na istom nivou.



Ama covece OVO TI SAD POSLEDNJI PUT GOVORIM I PRESTAJEM DA SE RASPRAVLJAM to sto ti kazes je u redu i bilo je u tvoje vreme ali danas ima podela.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #130
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
A nikako da skontam shta ti radish u Sjenici kad ti ide toliko na nerve?Evo u Srbiji je toliki prosperitet na pomolu da mozesh da birash,sve bolje od boljeg.....pa bujrum:shiroko ti polje


Pre svega Sjenica mi ne ide na nerve i to si mi istrgla iz konteksta.Drugo ako hocemo pravo ja iz Sjenice ne pomisljam u opste da odem bar za sada jer nije ljudski kada je najteze otici ostaviti a posle se diciti time kao pojedinci.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #131
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Patriot,nema sta!! .Tvoj svaki komentar je s brda s dola,cas ovako cas onako.Spusti se malo na zemlju........
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #132
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Sucur nama za tebe kad si nam tako pismen i pametan. Vise se ne brinem za buducnost Sjenice kad imamo takve genijalce.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #133
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

hehehheh a sad ste ga svi napali...pustite covjeka ima pravo na sopstveno misljenje iako se ni ja ne slazem da treba tako da prica o svom rodnom mjestu...mada mlad je on jos...kad ode iz nje tek ce svatit da mnogo vise vrijedi nego sto on misli...i nece mu nista smetat...
__________________
"Jer jos se taj nije rodio, ko bi me celu dobio"
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #134
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

ha he ha he ha he ha he he ha

Zdravo da ste.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #135
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Ma kakav Prle,kakav Tihi,kakav Walter....dok Sjenica ima McBarny-ja za nju nema zime!

Ziveo!
amlA is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #136
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

zdravo smo hehhehehe
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #137
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Obecavam ti da cu se potruditi da naucim svedski iako znam par jezika drugih.Ali dzaba onda kad cemo moci samo nas dvojica da azgovaramo


Pa daj,jedini TI barni,ispade poliglota!

Sve ove tvoje konverzacije sam pratio,i šuteo, ali ga brate,PRETERASTE KO KAHRO STRINI!

Spusti se na zemlju,ti si mlađi pa popusti!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #138
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

tako je halilce...treba starije da slusa...
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #139
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
Ma kakav Prle,kakav Tihi,kakav Walter....dok Sjenica ima McBarny-ja za nju nema zime!

Ziveo!
HVALA HVALA HVALA PODANCI MOJI Bog vam srecu zdravlje i pamet dao.HVALA AVALA HVALA
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #140
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
Spusti se na zemlju,ti si mlađi pa popusti!


Ja rekoh nesto.Ajd me sad i ti napadaj.Nisam poliglota al cu se potruditi.Malo bolje kad razmislis skoro svi smo poliglote.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
najbogatije, selo


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
selo ZITNICE halilce Sela oko naseg grada 10 10-06-2012 17:31
Selo Cipalje I Selo Bagacice,moje Rodno Mesto!!! Petar Sela oko naseg grada 19 12-06-2009 04:10


All times are GMT +2. The time now is 14:49. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)