SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Hardware - Software - Mobilna telefonija kao i što sam naslov kaže... sve vesti iz sveta mobilne telefonije, kompjutera i interneta će naći mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 14-04-2012   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Display Recorder - Snimite sve sto radite na iPhone-u

Display Recorder je aplikacija koja omogućuje snimanje svakog pokreta i onoga što se događa na ekranu vašeg iUređaja.






Mnogi iPhone korisnici zapitali su se kako je moguće snimiti ekran iPhone-a kako bi pokazali, objavili rad aplikacije, ili kako obarate rekorde u omiljenoj vam igrici. Evo odgovora i na to pitanje. Display Recorder je aplikacija developera imena Ryan Petrich koja omogućuje upravo snimanje svakog pokreta i onoga što se događa na zaslonu iPhone-a.

Šta sve možete sa ovom aplikacijom?

Direktno snimanje u visokoj kvaliteti AVI
Web sučelje za upravljanje snimke
Učitavanje snimke direktno na YouTube
Podesivi frame rate i postavke kvalitete
Hardverski ubrzano video kodiranje
Activator integracija za brzi pristup
Daljinsko upravljanje putem web sučelja





Display Recorder namjenjen je svim korisnicima jailbreakanih iPhone, iPod Touch i iPad uređaja, a može se pronaći u Cydia trgovini (BigBoss repo source) po cijeni od $4,99.


Kako bi koristili Display Recorder app potrebno je da vaš iUređaj bude jailbreak-ovan te da ga pokreće minimalno iOS 4.0 ili noviji.
Neke od zanimljivih opcija aplikacije je da možete omogućiti prikazivanje “šapica” dok vladate ekranom kako bi na primer što bolje prikazali lični review neke aplikacije. Snimljeni video možete direktno uploadati na YouTube putem iUređaja, a ukoliko ga želite prebaciti na vaše računalo to možete učiniti jednostavno putem nekoliko iPhone file managera kao što su i-FunBox ili iPhone Explorera tako da otvorite raw file System > Var > Mobile > Library > Keyboard >Display recorder gdje će se nalaziti snimljeni video zapisi koje možete lako kopirati na računalo. Postavke aplikacije se uređaju unutar samih postavki iPhonea gdje će biti prikazan Display Recorder nakon njegove instalacije, a poželjno je odmah postaviti aktivacijske geste za pokretanje snimanja ekrana.
A možete ga besplatno skinuti na repo: repo.insanelyi.com


A kako radi Display recorder, pogledajte sami, na snimku koji smo napravili sami:




Izvor: BIZNISKLUB.com
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 14-04-2012   #2
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Evo jos jedan video sam napravio za drugu vest

iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2012   #3
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

a gde skide ovu JK app ???

btw, tut ti je extra,ide ti,nemoj da stajes na ovome,kad god budes imao vremena uradi po neki jer nista ne pomaze ljudima kao ovo,video...
svaka cast...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2012   #4
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

i planiram da nastavim brate
na nasem jeziku ovo ili je retko ili nema nikako... a za iPhone, iPad, iPod i svi drugi Smartphone-ovi... ce dobro doci
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2012   #5
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

niko ne radi na nasem jeziku,svi se prave englezi
ali stvarno je tako, i ljudi su cesto u zabludi jer ne razumeju bas najbolje...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2012   #6
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

moze moze, imas neku zelju za tutorijal?
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2012   #7
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

svaki je dobar,garant ce pomoci bar jednoj osobi i sta ces vise kad znas da si nekom pomogo...
a ti znas kad je nesto dobro da ja to pratim tako da cu i ja probat da vidim kako mi ide
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
display, iphoneu, radite, recorder, snimite, sto, sve


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:49. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)