SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sela oko naseg grada sela oko sjenice i na putu do sjenice...

Reply
Old 18-10-2007   #81
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by xineohp
U svjetskoj istoriji po tebi prvo nastaju sela pa gradovi.


A po tvojoj logici najprije nastaju gradovi pa posle sela???



Stanovnici "Pesterske" su dakle najprije stvorili Sjenicu pa su zatim prsli po ruralnim predelima kako bi formirali seoska naselja a potom su se,neki od njih,ponovo vratili u Sjenicu i stvorili Pestersku ulicu.



Hehehee,izgleda da je tebi Hasic predavao, jer ovo bi mogla da bude samo njegova teorija s' obzirom da on zivi u toj ulici.



ps:

I ja sam se rodio i odrastao u toj ulici.
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 21-10-2007   #82
bihorac edin
Gost
 
Posts: n/a
Default

ja znam samo da su bila tri brata zeco,selmo,i ago.ja licno sam od selmovskog plemena ciji su oni bili sinovi to neznam ali opet vam hvala na odgovoru
  Reply With Quote
Old 21-10-2007   #83
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
Ima cora onih koji nikada nisu SLJEGALI nego su uvijek bili odozgo
Pazi,moguce da su dosli iz nekog drugog mesta.

Ali,valla da su,sto ti rece:"Oduvijek bili odozgo!"....?!?!?!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2007   #84
xineohp
Gost
 
Posts: n/a
Default

Komsinice draga ja sa tobom nepocinjo rat zvezda.Samo hocu da kazem da ima familija u Sjenici koje su tu predugo i o kojima mi malo znamo. Gledam predsednike iz proslosti i vidim da se pogrijesilo kod alahrahmetelje Mehmedage CESOVICA a ne Cosovica.Da nije bilo Tita i ovih predsednika posle Mehmedage Cesovica nama bi sada bilo puno bolje.Jer se je znalo kome je gde mesto.
  Reply With Quote
Old 22-10-2007   #85
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by xineohp
Da nije bilo Tita i ovih predsednika posle Mehmedage Cesovica nama bi sada bilo puno bolje.Jer se je znalo kome je gde mesto.


Stara prica,podela na gospodu i na nas seljake.

Ljudi puni nekakve visine i kvazi-gradjanstva a u sustini provincijalci i malogradjani zbog kojih uglavnom Sjenica tapka u jednom mestu i nikako da se orijentise u prostoru.

S'ozirom da zivis u Americi valjda si u prilici da neposredno posmatras gradjane i gradjansko drustvo.Cudi me da nista nisi naucio.
  Reply With Quote
Old 22-10-2007   #86
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by xineohp
Komsinice draga ja sa tobom nepocinjo rat zvezda.Samo hocu da kazem da ima familija u Sjenici koje su tu predugo i o kojima mi malo znamo. Gledam predsednike iz proslosti i vidim da se pogrijesilo kod alahrahmetelje Mehmedage CESOVICA a ne Cosovica.Da nije bilo Tita i ovih predsednika posle Mehmedage Cesovica nama bi sada bilo puno bolje.Jer se je znalo kome je gde mesto.


Moguce da smo pogresili,prepisivali smo iz jednog od Sjenickih zbornika provericemo to i ako bude greska prepraviti...



ovo za Tita te podrzavam,i na K od komunizma se grozim......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2007   #87
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

to brate crevaru nedaj se haha
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2007   #88
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by xineohp
Da nije bilo Tita i ovih predsednika posle Mehmedage Cesovica nama bi sada bilo puno bolje.Jer se je znalo kome je gde mesto.


komsija moj dragi,mozda je tebi zao sto je tako,

ali veruj da je meni mnogo milo....

na kraju,da je imalo sposobnih TIH o kojima ti pricas,

veraovatno OVI koje ja volim ne bi IMALI ZAGARANTOVANU VLAST NAD SJENICOM...



zbog izreka, slicnih ovoj tvojoj,

i opredelio sam se i stao uz jednu stranu

i veruj da mi tek sada bi mnogo milo

sto sam uradio tako,

i pomogao sadasnjem predsedniku opstine

Dr Esadu Zornicu-KLADNIČANINU(neka ga ALLAH dz.s. sacuva)

da bude SUVEREN nad Sjenicom...



kada ti,koji si vec 15 godina iz Sjenice,

nisi zaboravio neke takve niske pobude,

sta onda ocekivati od onih

kojima je Novi Pazar ZAPADNA EVROPA...



Sreca te je ovih drugih iz dana u dan sve vise...

neka Allah dz.s. podrzi kako je do sada...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2007   #89
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
i opredelio sam se i stao uz jednu stranu
Nisam htela da se mijesam,al' ne izdrzah da priupitam. Ipak sam ja najmladji aktivni clan ovog foruma,pa ne kontam bas sve i ne uspeva mi da povezem bas sve kako treba. Na primer,ove dvije tvoje izjave. Jednu u kojoj si rekao da si trenutno u potpunosti apolitican i ovaj zadnji post! Izvini ako te smaram i usporavam,ali stvarno mi to nije jasno!
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2007   #90
xineohp
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by 36310
Quote:
Originally Posted by xineohp
Da nije bilo Tita i ovih predsednika posle Mehmedage Cesovica nama bi sada bilo puno bolje.Jer se je znalo kome je gde mesto.


Stara prica,podela na gospodu i na nas seljake.

Ljudi puni nekakve visine i kvazi-gradjanstva a u sustini provincijalci i malogradjani zbog kojih uglavnom Sjenica tapka u jednom mestu i nikako da se orijentise u prostoru.

S'ozirom da zivis u Americi valjda si u prilici da neposredno posmatras gradjane i gradjansko drustvo.Cudi me da nista nisi naucio.


Mladicu moj te podele ce biti uvijek.Otome nesudimo ja i ti nego je to rezultat svega onoga sto nas okruzuje i nasa kultura. I rodena se braca odvajaju kada za to dode vrijeme koje nosi zivot.Braca od jednoga baba i majke pa nemogu biti isti.A ova tvoja tvrdnja da kvazi gradani i provincijalci su krivi sto Sjenica tapka u mesto ti nije namestu.Nemoze se od vas braco nista. Videli ste da vam je bolje biti u carsiji i na internetu prosipati pamet, nego po njivama i pasnjacima se potucat po cijeli dan.A to sto sam naucio u Americi ti upravo i pokusavam obijasniti.Da svako ima svoje mesto u drustvu.Crnci, latinoamerikanci,indijanci ce uvijek ostati ono sto jesu, ma koliko se emancipovali i asimilirali u to kako ti kazes gradansko drustvo.Amerika i jeste jaka zato sto sve dobro i zdravo za njeno drustvo dolazi sa useljenicima.Istim onim useljenicima u koje i ja spadam.Ali se pitam kako ti stoji ova kravata sa avatara.
  Reply With Quote
Old 23-10-2007   #91
xineohp
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce
Quote:
Originally Posted by xineohp
Komsinice draga ja sa tobom nepocinjo rat zvezda.Samo hocu da kazem da ima familija u Sjenici koje su tu predugo i o kojima mi malo znamo. Gledam predsednike iz proslosti i vidim da se pogrijesilo kod alahrahmetelje Mehmedage CESOVICA a ne Cosovica.Da nije bilo Tita i ovih predsednika posle Mehmedage Cesovica nama bi sada bilo puno bolje.Jer se je znalo kome je gde mesto.


Moguce da smo pogresili,prepisivali smo iz jednog od Sjenickih zbornika provericemo to i ako bude greska prepraviti...



ovo za Tita te podrzavam,i na K od komunizma se grozim......


Resko znam da je greska veruj mi.Ako sumljas u ovo sto ti pisem svrati do banke tu kod ERKA CESA i pitaj ga kako mu se preziva alahrahmetelje dedo.
  Reply With Quote
Old 23-10-2007   #92
xineohp
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC
Quote:
Originally Posted by xineohp
Da nije bilo Tita i ovih predsednika posle Mehmedage Cesovica nama bi sada bilo puno bolje.Jer se je znalo kome je gde mesto.


komsija moj dragi,mozda je tebi zao sto je tako,

ali veruj da je meni mnogo milo....

na kraju,da je imalo sposobnih TIH o kojima ti pricas,

veraovatno OVI koje ja volim ne bi IMALI ZAGARANTOVANU VLAST NAD SJENICOM...



zbog izreka, slicnih ovoj tvojoj,

i opredelio sam se i stao uz jednu stranu

i veruj da mi tek sada bi mnogo milo

sto sam uradio tako,

i pomogao sadasnjem predsedniku opstine

Dr Esadu Zornicu-KLADNIČANINU(neka ga ALLAH dz.s. sacuva)

da bude SUVEREN nad Sjenicom...



kada ti,koji si vec 15 godina iz Sjenice,

nisi zaboravio neke takve niske pobude,

sta onda ocekivati od onih

kojima je Novi Pazar ZAPADNA EVROPA...



Sreca te je ovih drugih iz dana u dan sve vise...

neka Allah dz.s. podrzi kako je do sada...


Dragi moj Ensare zao mi je da si se bas ti javi na ovu temu i da ti moram ovako odgovoriti.Kompleks manje vrijednosti se i "lijeci" na ovaj nacin na koji ga ti lijecis.Kada neko nemoze da dode do izrazaja u sredini i drustvu koje ga okruzuje on obicno poseze da bude na drugoj strani od one vecine u kojoj se nesnalazi.Eto tako si ti i svi takvi izabrali VASEG predsednika.Koji je koliko vidim za cetiri godine "preporodio" Sjenicu.

A ovo sto za 15 godina nisam zaboravio ko sam, sta sam i ciji sam nemozes da nazivas niskim pobudama.Asto se tice ovih drugih neka je njih sve vise ( sve ukupno sve nas je vise ) ali nedo drgi ALLAH dz.s. da podrzi kako je sada, istijebicemo se medusobno vidis sta bi kod nas u dzamiju a i u Pazar. A sto se tice vaseg SUVERENA neka vam " suvenira ".Tako nam i jeste.
  Reply With Quote
Old 23-10-2007   #93
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by xineohp
Videli ste da vam je bolje biti u carsiji i na internetu prosipati pamet, nego po njivama i pasnjacima se potucat po cijeli dan.A to sto sam naucio u Americi ti upravo i pokusavam obijasniti.Da svako ima svoje mesto u drustvu.Crnci, latinoamerikanci,indijanci ce uvijek ostati ono sto jesu, ma koliko se emancipovali i asimilirali u to kako ti kazes gradansko drustvo.


Ti si care rodjen u predrasudama i nijedno drustvo i nikakav uticaj kulture to u tebi promijeniti nemoze.

A treba da znas da je svaka predrasuda nedostatak znanja!

Znanja o sebi i znanja o drugima.

Ajnstajn je jednom prilikom rekao:



"Tuzno je ovo nase doba u kojem je teze razbiti jednu predrasudu nego atom!"



I zaista jos koliko vremena ce proci da jedan Cile(i njemu slicni) shvate dubinu zablude u kojoj su rodjeni i u kojoj egzistiraju???



PREDRASUDA (uvjerenje)

Predrasuda je stvaranje suda unaprijed, donošenje odluke o nekoj osobi ili grupi ljudi bez odgovarajučeg znanja o njima. Mišljenje opterećeno predrasudama je zasnovano na stereotipima. Predrasuda je uvjerenje ili stav.





DISKRIMINACIJA (akcija)

Diskriminacija je ponašanje koje može proisteći iz predrasuda. Diskriminacija predstavlja negiranje pravde i poštenog odnosa prema nekome na mnogim poljima, uključujući zaposlenje, stanovanje i politička prava.







RASIZAM

Rasizam je je predrasuda i/ili diskriminacija zasnovana na mitu o rasi. Rasisti vjeruju da su neke grupe po rođenju superiornije od drugih i, u ime zaštite svoje rase od "zagađenja," oni pravdaju dominaciju nad drugim rasama koje smatraju inferiornijim od svoje, i njihovo uništenje.





NETRPELJIVOST

Netrpeljivost znači predrasudu i/ili diskriminaciju prema jednom ili svim članovima neke pojedine grupe, zasnovana na negativnom shvatanju njihovih vjerovanja i prakse, ili na negativnim grupnim stereotipima.





ETNOCENTRIZAM

Praksa nesvjesnog ili svjesnog privilegovanja izvjesnih etničkih grupa nad drugima. Ovo podrazumijeva prosuđivanje o ostalim grupama na osnovu vrijednosti sopstvene grupe.





KLASIZAM

Klasizam je predrasuda i/ili diskriminacija protiv ljudi zbog socio-ekonomske klase kojoj pripadaju.



STEREOTIP (ideja)

Stereotip je jako pojednostavljena generalizacija o nekoj ljudskoj grupi, koja ne uviđa individualne razlike. Čak i pozitivni stereotipi, kao na primjer onaj da su stanovnici Azije dobri u matematici i kompjuterima, imaju negativni uticaj.





STVARANJE ŽRTVENOG JARCA

Ovakvo žrtvovanje predstavlja akciju bacanja krivice za nešto na pojedinca ili grupu, u situacijama u kojima stvarno ne postoji nikakva ni pojedinačna ni grupna odgovornost za neki problem. Ona znači okrivljavanje druge osobe ili grupe za društvene probleme zbog identiteta te osobe ili grupe. Mišljenje opterećeno predrasudama i diskriminatorno djelovanje mogu dovesti do stvaranja situacije žrtvenog jarca. Članovima neomiljenih grupa odbija se pravo na zaposlenje, smještaj, politička prava, društvene privilegije, ili bilo koju kombinaciju navedenog, a oni su i meta napada i ubistava tokom perioda društvenih nereda.







Nadam se da ces naci malo vremena da procitas ovih par definicija.

Mozda ti budu od koristi.

Ja verujem u cuda.



ps:

KRAVATA MI JE HAOS!!!
  Reply With Quote
Old 23-10-2007   #94
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Nisam dugo bila na netu pa ne mogu da pohvatam sve(plus neki srednjovekovni racunar,lici na one pecom birvaktile,pritisnes 3 pojavi se 4 dok pohvatam muka moja),elem 36310 i ja mislim da je kravata super,nekako te ne mogu zamislit bez nje.
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2007   #95
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

vratimo se temi nemojmo je kvarit

hahah eh da je moj rahmetli djedo ziv pa da cita odma bi vam muhur overijo hahah

neno brate milo je meni sto si ti crevar neka si i ja sam haha

pusti ljude nek kazu odakle vode porijeklo ti kazi svoje i zdravo

evo ja jos malo pa privotim ova crevarska porijekla da objavim nemoj se sekirati nisi manjina ti ovde hahah

no vratimo se temi porijeklo stanovnista sjenice
riki is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2007   #96
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by 36310
Quote:
Originally Posted by xineohp
Videli ste da vam je bolje biti u carsiji i na internetu prosipati pamet, nego po njivama i pasnjacima se potucat po cijeli dan.A to sto sam naucio u Americi ti upravo i pokusavam obijasniti.Da svako ima svoje mesto u drustvu.Crnci, latinoamerikanci,indijanci ce uvijek ostati ono sto jesu, ma koliko se emancipovali i asimilirali u to kako ti kazes gradansko drustvo.


Ti si care rodjen u predrasudama i nijedno drustvo i nikakav uticaj kulture to u tebi promijeniti nemoze.

A treba da znas da je svaka predrasuda nedostatak znanja!

Znanja o sebi i znanja o drugima.

Ajnstajn je jednom prilikom rekao:



"Tuzno je ovo nase doba u kojem je teze razbiti jednu predrasudu nego atom!"



I zaista jos koliko vremena ce proci da jedan Cile(i njemu slicni) shvate dubinu zablude u kojoj su rodjeni i u kojoj egzistiraju???



PREDRASUDA (uvjerenje)

Predrasuda je stvaranje suda unaprijed, donošenje odluke o nekoj osobi ili grupi ljudi bez odgovarajučeg znanja o njima. Mišljenje opterećeno predrasudama je zasnovano na stereotipima. Predrasuda je uvjerenje ili stav.





DISKRIMINACIJA (akcija)

Diskriminacija je ponašanje koje može proisteći iz predrasuda. Diskriminacija predstavlja negiranje pravde i poštenog odnosa prema nekome na mnogim poljima, uključujući zaposlenje, stanovanje i politička prava.







RASIZAM

Rasizam je je predrasuda i/ili diskriminacija zasnovana na mitu o rasi. Rasisti vjeruju da su neke grupe po rođenju superiornije od drugih i, u ime zaštite svoje rase od "zagađenja," oni pravdaju dominaciju nad drugim rasama koje smatraju inferiornijim od svoje, i njihovo uništenje.





NETRPELJIVOST

Netrpeljivost znači predrasudu i/ili diskriminaciju prema jednom ili svim članovima neke pojedine grupe, zasnovana na negativnom shvatanju njihovih vjerovanja i prakse, ili na negativnim grupnim stereotipima.





ETNOCENTRIZAM

Praksa nesvjesnog ili svjesnog privilegovanja izvjesnih etničkih grupa nad drugima. Ovo podrazumijeva prosuđivanje o ostalim grupama na osnovu vrijednosti sopstvene grupe.





KLASIZAM

Klasizam je predrasuda i/ili diskriminacija protiv ljudi zbog socio-ekonomske klase kojoj pripadaju.



STEREOTIP (ideja)

Stereotip je jako pojednostavljena generalizacija o nekoj ljudskoj grupi, koja ne uviđa individualne razlike. Čak i pozitivni stereotipi, kao na primjer onaj da su stanovnici Azije dobri u matematici i kompjuterima, imaju negativni uticaj.





STVARANJE ŽRTVENOG JARCA

Ovakvo žrtvovanje predstavlja akciju bacanja krivice za nešto na pojedinca ili grupu, u situacijama u kojima stvarno ne postoji nikakva ni pojedinačna ni grupna odgovornost za neki problem. Ona znači okrivljavanje druge osobe ili grupe za društvene probleme zbog identiteta te osobe ili grupe. Mišljenje opterećeno predrasudama i diskriminatorno djelovanje mogu dovesti do stvaranja situacije žrtvenog jarca. Članovima neomiljenih grupa odbija se pravo na zaposlenje, smještaj, politička prava, društvene privilegije, ili bilo koju kombinaciju navedenog, a oni su i meta napada i ubistava tokom perioda društvenih nereda.







Nadam se da ces naci malo vremena da procitas ovih par definicija.

Mozda ti budu od koristi.

Ja verujem u cuda.



ps:

KRAVATA MI JE HAOS!!!


@cile

komsija moj,zbog nekih proslih dana,

i odnosa nasih dveju familija,necu nastavljati vise polemiku sa tobom po ovom osnovu...

video si sta milsim i tu cu zavrsiti,

ali ti predlazem,prijateljski,komsijski i kako god hoces,

da procitas ovu umetnost koju ti

je napisao @36310

i da naucis da ljudi sa ovakvim IQ

i nisu rodjeni ni za sta drugo nego da nose samo kravate

i da nemaju mnogo sebi ravnih na ovom svetu...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2007   #97
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Pratim ovu diskusiju i nisam hteo da se ukljucim alli moram. Ovakve rasprave ne vode nicemu. Ja sam ranije rapravljao o istoj temi, a najradije bih da nisam jer niko nikome pamet ne moze da promijeni.



Jedino mogu da kazem je, kao sto i drugi ovde pominju, da svako ima svoje mesto i ulogu u drustvu. Nazalost u nasim krajevima jedan deo (malo)gradjana smatra ljude sa sela losijim i manje vrijednim od sebe a takodje jedan deo ljudi sa sela (i na selu ima malogradjana) gradjanje pogrdno naziva crevarima i smatra ih losijim od sebe, umesto da se gledaju moralne vrijednosti coveka.



Ja zivim i radim u Svedskoj i ovde su seljaci bogatiji i zive bolje od vecine gradjana i ponose se time sto su seljaci.



Ove definicije sto je 36310 izneo su naravno definicije negativnih ljudskih shvatanja (Kako izvještavati o različitostima - pojmovi) i cinjenica je da su ovakva shvatanja realnost. Ja mogu ciste savesti da kazem da najmanje 50% Svedjana ima predrasude prema doseljenicima a najmanje 80% o muslimanima. Isto tako je poznato da se u Americi ne podnose crnci, bijelci i latinoamerikanci zbog rasne pripadnosti, a svi skupa imaju predrasude prema muslimanima. Stavrno bi bilo cudo da kod nas nema ljudi sa predrasudama.



I zato ne mislim da je xineohp rasista vec da je izneo cinjenicno stanje a ako misli ,mada sumnjam u to, da su gradjani bolji od seljaka samo zato sto su iz grada a seljaci sa sela grdno se vara. Jos ovde riki kao i obicno doljeva ulje na vatru svojim provokativnim postovima koji ne vode nicemu. 36310 se nasao uvrijedjenim a STRANAC ga podrzao i eto ti konflikta. Ja sam verovatno veci "crevar" od ovih koji se busaju po forumu i opet kazem: gledajte ljudske vrijednosti a ne porijeklo.



Mi se dijelimo na SDA i SDP, gradjane i seljake, mudzahere i starosedioce, umesto da se ujedinimo i izadjemo iz bijede i zaostavstine. Svake godine kad odem na odmor u Sjenicu pomislim da ce da krene na bolje, jer gore ne moze da bude ali se nazalost svaku put prevarim. Ne bi me iznenadilo da zbog smeca po gradu pocnu i epidemije bolesti koje su odavno istrijebljene u normalnom svijetú.



Mislim da je krajnje vrijeme da prekinemo sa glupostima i da pocnemo da vodimo zdrave diskusije i da nikome nije neugodno na ovome forumu.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2007   #98
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

@atko

riki ove gluposti valja danima ali me nikada nisu dotakle...

ali kada jedan nas covek koji zivi 6.000km daleko 15 godina

i sretne svakoga dana 100 razlicitih nacija-potegne ovako pitanje,

onda te stvarni iz cipela izvuce...

sto je najgore,mi smo malte ne porasli zajedno,

prijateljstvo porodicno koje je retko u sjenici,

ali te zaboli kada neko koga postujes,cenis i volis,

kaze nesto sto veze nema sa realnoscu i sto deli i onako

rajedinjeni deo prokletog Bosnjackog korpusa...



bas me izverviralo ovo reagovanje,

i ne znam vise sta da napisem,

osim da je tvoj post stvarno na mestu...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2007   #99
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

haha pa eto resko je iz zvala pa se nehuja jes da je dijete sa asfalta hahah

eso zna kao i mnogi od vas da pola onog sto kazem je u sali zato nemoze da nikog pogodi

ovde smo da se druzimo salimo nasmijemo a ne d ase prepucavamo

volim sto sam crevar hahahha a tek sto je za meze iznutrica dobra hahahha
riki is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2007   #100
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

Quote:
Originally Posted by 36310
Quote:
Originally Posted by xineohp
Da nije bilo Tita i ovih predsednika posle Mehmedage Cesovica nama bi sada bilo puno bolje.Jer se je znalo kome je gde mesto.


Stara prica,podela na gospodu i na nas seljake.

Ljudi puni nekakve visine i kvazi-gradjanstva a u sustini provincijalci i malogradjani zbog kojih uglavnom Sjenica tapka u jednom mestu i nikako da se orijentise u prostoru.

S'ozirom da zivis u Americi valjda si u prilici da neposredno posmatras gradjane i gradjansko drustvo.Cudi me da nista nisi naucio.


36310, da sam na tvom mestu,ja bih posle ove poruke sve komentare prekinula.Ko nesto zna dovoljno si reko,a ko nezna ???.Aferim...intelegencija,to se da primetit...Selam za tebe...
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bosnjaka, danasnjih, porijeklo, srba


Currently Active Users Viewing This Thread: 7 (0 members and 7 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Zastupljenost Bosnjaka u drzavnim institucijama u Sjenici mirsad Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 11 19-04-2006 18:16


All times are GMT +2. The time now is 23:44. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)