SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 24-07-2008   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Karadzica izdao Mladic

DT: Ratko Mladić odao Karadžića 24. jul 2008. | 00:21 | Izvor: Dejli Telegraf London -- Radovan Karadžić uhapšen je na osnovu informacija koje je dao Ratko Mladić, tvrdi britanski Dejli telegraf.

List, pozivajući se na izvor blizak nemačkoj obaveštajnoj službi BND, dodaje da je Mladić to uradio da bi izbegao da mu se za ratne zločine sudi u Hagu i dobio suđenje pred lokalnim sudom u Srbiji. "Mladić je dao neke informacije o Karadžiću, verovatno pre nekoliko meseci, kako bi spasio sebe", kazao je taj izvor.

Hapšenje Mladića se očekuje u narednim nedeljama navodi list i dodaje da je malo verovatno da Mladić neće biti izručen u Hag kada bude uhapšen.

vest preuzeta OVDE
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 24-07-2008   #2
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Mora da mu je ponestalo para pa ga je morao izdati, ipak je 6,5 miliona primamljiva suma.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2008   #3
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

Grozne su informacije koje se plasiraju o tome ako je živio Karadžić(potpuno javno),osjećam se na momente poniženo.Još će ispasti da je jedan psihopata zajebavao čitav svijet.Malo sutra.Imao čitavu mrežu pomagača.Samo mi nije jasno kako mediji na ovaj način plasiraju priču o tome,emisije su uglavnom o njegovom životu,prijeratnom i ratnom.To me ne zanima a jako me ljuti.Želim priču koja treba da odgovori na to:
kako je mogao da radi javno
kako je mogao da radi kao ljekar a da mu niko ne provjerava diplomu
kako je mogao da se zaposli kao ljekar a da ne priloži diplomu
kako je mogao i gdje da dobije dokumente na novo ime......
Odgovori daju i jasnu sliku o onima koji su mu pomagali,JER SVAKI DOKUMENAT IMA POTPISNIKA I PEČAT( policija,PIO,ZDRAVSTVENO,DAKLE DRŽAVA)E,TE POTPISNIKE TREBA HAPSITI I POČETI KLUPKO ODMOTAVATI.Naravno,jasno je da i od te priče u Srbiji nema još dugo ništa jer je to dio dogovora.Ali sam ljuta na BIH medije.
suada is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2008   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

@suada
definitivno si u pravu,ali mislim da odgovor na ova pitanja javnost nikada nece dobiti,
i ako dobije bice nesto implicitno i tako ce vremenom,pod velicinom cina njegovog hapsenja i izrucenja sve pasti u zaborav...
tuzna je i ponizavajuca cinjenica,ako je istina,da je ziveo tako slobodno covek koji je planirao i u nestanak odveo 300.000 ljudi...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2008   #5
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Smijesan je to narod, opet pokusavaju da nam provucu pricu kako nisu znali gde je i sta radi itd.Njegov sinovac tvrdi kako je jedini on znao gde je on i da mu je pomagao u skrivanju,davao novac donosio novine i sve to je tako vesto radio kao pravi hajduk.Po tri taksija je kaze menjao dok bi dosao do njegovog stana jer je znao da ga prate i tako je gubio trag pratiocima, hehehehe mali je toliko glup da nema pojma gde je supalj.Niti jednog trenutka karadzic nije bio a da ga obavestajci nisu pratili i znali sta radi.To nebi nijedna ozbiljna drzava dopustila sebi da jedan od dvojice najtrazenijih ratnih zlocinaca u svijetu umakne njihovoj pratnji, oni su samo cekali povoljan trenutak da ga uhapse kao sto su i uradili.Zao mi je samo sto ce na suzama bosnjackih majku bas najvise profitirati ona ista srbija koja je pomagala iste te koljace koje danas hapsi.Ali eto mozda ce nam biti mirnija savest kad znamo da je i on konacno dosao u ruke pravde i ostaje nam samo da se nadamo da ga nece uklniti prije presude kao sto uradise sa nejgovim zapovednikom milosevicem.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2008   #6
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

... tog sinovca treba odmah uhapsiti jer pomaganje pri bjekstvu ubice je vec kaznjivo a kamoli ubice od desetina hiljada...
a to sto bulazni to su price za malu djecu
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2008   #7
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

Nije mi ni jasno šta radi na slobodi,ovo je više cirkus ali isto tako ništa što se nije moglo pretpostaviti-politika i politička trgovina

Samo se kod nas zakuhava zbog straha od dokazivanja da je entitet RS nastao kao tvorevina zla,što i jeste
suada is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2008   #8
Eldin
Registrovan
Početnik
 
Eldin's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Sarajevo
Godine: 39
Posts: 46
Default

Ma cim je dosao novi direktor BIA-e , i vlast koja je imala volje odmah je uhapšen. Naravno da ga Koštunica nije hteo hapsit jer je on sam 1994. godine obilazio srpske linije u okolini Sarajeva.
Eldin is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
izdao, karadzica, mladic


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:06. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)