SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Old 12-08-2008   #21
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

svakako.......
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 12-08-2008   #22
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 49
Posts: 6,463
Default

Fantasticno,.....
mersija is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2008   #23
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Zamisli,,, covjek radio u skladistu. Eto otvorio mu se put prema slavi, i zasluzio je.
borichi is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2008   #24
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

parada italijanske policije 1950.

__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2008   #25
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2008   #26
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

i oni nesto lepo da urade....panduri...
  Reply With Quote
Old 21-08-2008   #27
Musko
Soldiers of fortune
Prijatelj
 
Join Date: Jul 2007
Location: Highway to hell
Godine: 58
Posts: 2,544
Default

Nigerijcu koji ima 86 žena preti smrtna kazna

Autor: Blic online | Foto:BBC | 21.08.2008. - 21:51
Mohamed Abubakar Islamski verski zvaničnici u Nigeriji naredili su čoveku koji ima 86 žena da u naredna tri dana izabere četiri i da se pokaje pred Bogom ili će biti osuđen na smrt, prenosi BBC.

Verski autoriteti su bivšeg učitelja i muslimanskog propovednika Mohameda Abubakara (84) proglasili otpadnikom i vođom privatnog kulta jer se većina muslimanskih propovednika slaže da je muškarcu dozvoljeno da ima najviše četiri žene i to ako je u stanju da ih sve jednako tretira i izdržava. Međutim, Abubakar izaziva ove zvaničnike i tvrdi da u Kuranu nije propisana kazna za čoveka ima više od četiri žene.
"Bog nije izrekao kaznu za muškarca koji ima više od četiri žene iako postoje kazne za blud i prevaru", tvrdi on.
"Svaki drugi čovek sa 10 žena bi se srušio i umro", dodaje on. "Ali meni je Alah dao moć da kontrolišem svih mojih 86 žena", kaže čovek koji takođe ima najmanje 170 dece.


Neke od Abubakarovih žena i dece Abubakar dalje tvrdi da on ne traži žene već da one njemu same dolaze jer je poznat po svojoj moći zalečenja i po ljubavnim sposobnostima.
"Čim sam ga upoznala nestala mi je glavobolja", tvrdi Šarfat Abubakar, koja je imala samo 25 godina kada se pre 12 godina udala za Abubakara.
"Ja sam najsrećnija žena na svetu", kaže Ganijat Abubakar.
"Kada se udaš za čoveka sa 86 žena, znaš da on zna kako da se brine o ženi", dodaje ona.
Abubakar i njegove žene nisu zaposleni i on odbija da otkrije kako izdržava njegovu ogromnu porodicu.
__________________
www.motori.8m.net
Musko is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2008   #28
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

uh ne bio mu u kozi,svaka samo po rijec da kaze,dovoljno da covek poludi.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2008   #29
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Musko View Post
Nigerijcu koji ima 86 žena preti smrtna kazna

Autor: Blic online | Foto:BBC | 21.08.2008. - 21:51
Mohamed Abubakar Islamski verski zvaničnici u Nigeriji naredili su čoveku koji ima 86 žena da u naredna tri dana izabere četiri i da se pokaje pred Bogom ili će biti osuđen na smrt, prenosi BBC.

Verski autoriteti su bivšeg učitelja i muslimanskog propovednika Mohameda Abubakara (84) proglasili otpadnikom i vođom privatnog kulta jer se većina muslimanskih propovednika slaže da je muškarcu dozvoljeno da ima najviše četiri žene i to ako je u stanju da ih sve jednako tretira i izdržava. Međutim, Abubakar izaziva ove zvaničnike i tvrdi da u Kuranu nije propisana kazna za čoveka ima više od četiri žene.
"Bog nije izrekao kaznu za muškarca koji ima više od četiri žene iako postoje kazne za blud i prevaru", tvrdi on.
"Svaki drugi čovek sa 10 žena bi se srušio i umro", dodaje on. "Ali meni je Alah dao moć da kontrolišem svih mojih 86 žena", kaže čovek koji takođe ima najmanje 170 dece.


Neke od Abubakarovih žena i dece Abubakar dalje tvrdi da on ne traži žene već da one njemu same dolaze jer je poznat po svojoj moći zalečenja i po ljubavnim sposobnostima.
"Čim sam ga upoznala nestala mi je glavobolja", tvrdi Šarfat Abubakar, koja je imala samo 25 godina kada se pre 12 godina udala za Abubakara.
"Ja sam najsrećnija žena na svetu", kaže Ganijat Abubakar.
"Kada se udaš za čoveka sa 86 žena, znaš da on zna kako da se brine o ženi", dodaje ona.
Abubakar i njegove žene nisu zaposleni i on odbija da otkrije kako izdržava njegovu ogromnu porodicu.
eh...vidi mu se na licu da je jadan sav izmucen....tesko njemu...
  Reply With Quote
Old 22-08-2008   #30
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Mora da ima dobre komsije.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2008   #31
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

E ovooga zene nema sanse da uhvate u svaleraciji
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2008   #32
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
uh ne bio mu u kozi,svaka samo po rijec da kaze,dovoljno da covek poludi.....
Nek jednu dnevno "posecuje",triput je godisnje vidi!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2008   #33
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
uh ne bio mu u kozi,svaka samo po rijec da kaze,dovoljno da covek poludi.....
E vala mu ja bio u kozi....Nek one pricaju..Oo ko jedna zvokotala ko sto i jedna ...isto je....
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2008   #34
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
E ovooga zene nema sanse da uhvate u svaleraciji
haahahahahhahahaha e vala bas
  Reply With Quote
Old 23-08-2008   #35
Musko
Soldiers of fortune
Prijatelj
 
Join Date: Jul 2007
Location: Highway to hell
Godine: 58
Posts: 2,544
Default

Tinejdžeri koji prave milione dolara na internetu

Autor: CDC/JS | Foto:CEO | 22.08.2008. - 06:18
Časopis „Čif igzekjutiv ofiser“ (CEO) objavio je spisak deset najmlađih uspešnih poslovnih ljudi današnjice. Na spisku se nalaze mladi ljudi koji su postali poznati u celom svetu po tome što su svoju poslovnu imperiju stvorili do 30. godine. Zanimljivo je da su praktično svi oni ostvarili uspeh zahvaljujući internetu i najsavremenijim tehnologijama.



1. Met Malenveg (SAD, 24 godine), osnivač sajta worldpress.com, jednog od najpopularnijih besplatnih blog servisa. Ovaj talentovani mladić je počeo da radi na „Vordpresu“ sa 19 godina, a već sa 24 dao je otkaz u firmi CNET da bi se potpuno posvetio razradi svog servisa.
2. Mark Cukerberg (SAD, 23 godine), osnivač sajta za druženje „Fejsbuk“ i najmlađi milijarder na svetu koji je sam stvorio bogatstvo od 1,5 milijardi dolara.
3. Amerikanka Ešli Kvols (1 sa 15 godina napravila sajt za devojčice whateverlife.com. Danas taj sajt višestruko premašuje popularnost sličnih sajtova.
4. Suhas Gopinat (Indija, 22) je osnivač kompanije „Globals Inc“ koja pravi vebsajtove. Sa 14 godina ušao je u Ginisovu knjigu rekorda kao najmlađi šef jedne firme.
5. Čad Harli (SAD, 31 godina). Osnivač je „Jutjuba“, koji je prodao „Guglu“ za 1,65 milijardi dolara.
6. Tom Tarlou (Engleska, 19 godina). Kao školarac je uspešno realizovao projekat „Epikalčer“, kompanije koja trguje dečjim knjigama . Trgovao je i „Harijem Poterom“.
7. Ben Kasnoča (SAD, 21 godina). Osnivač „Komkejta“. Biznisom je počeo da se bavi sa 12 godina.
8. Endru Gouer (Engleska, 30 godina) je kao student na Kembridžu smislio onlajn igricu „Raniskejp“, koju igraju milioni ljudi.
9. Noa Glas (SAD, 27 godina) je smislio „Mobo“, sistem naručivanja hrane putem mobilnog telefona. Danas se taj biznis proširio po svetu.
10. Gurbakš Sing Čahal, 26-godišnji Amerikanac, koji je svoju agenciju onlajn reklama „Blulitijum“ prodao gigantu „Jahu“ za 300 miliona dolara.
Musko is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2008   #36
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2009   #37
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2009   #38
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009   #39
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2009   #40
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

vredi pogledati...

http://www.filecabi.net/video/50d14f45a8f1.html
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
nema, sta, umetnost


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tadić: U Srbiji nema mesta govoru mržnje STRANAC Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 7 14-02-2009 21:26
Dvoje Obolelih Nema Mesta Panici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 1 21-11-2007 19:02
U Sjenici vec nekoliko dana nema interneta! iSelektor Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 25 02-10-2007 21:50
Umetnost u Sjenici Lakota |ljiv| Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 32 07-03-2006 12:45


All times are GMT +2. The time now is 20:21. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)