SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 04-06-2010   #1
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default FRIZURE ZA SVA VREMENA

Frizure za sva vremena: Žene vole stepenasto, tršavo i paž

Među tri najpopularnije ženske frizure su ona koju je Dženifer Aniston nosila na početku serijala „Prijatelji“, kratak, tršavi stil glumice Meg Rajan i paž koji nosi pevačica Deni Minog, prema anketi koja je sprovedena u Velikoj Britaniji. Naša poznata frizerka Tanja Šobota objašnjava zašto su to frizure za sva vremena i kome najbolje pristaju.


FRIZURA KOJA SVIMA DOBRO STOJI
Ne čudi što je ova frizura najpopularnija − to je dužina koja svima dobro stoji. Ona dobro prikriva nedostatke na licu, što je u slučaju Dženifer Aniston − špicasta brada. Univerzalna je jer dobro stoji i tinejdžerkama i damama u godinama. Damska je i elegantna. Pramenovi boje meda osvežavaju lice i menjaju boju tena. Ova frizura je laka za održavanje i feniranje kod kuće.




ŠAŠAVI ATRAKTIVNI BIČEVI
Frizura koju je popularizovala Meg Rajan dobro stoji osobama koje imaju četvrtasti oblik lica jer ga na taj način mogu izdužiti. Bičevi daju šarm i atraktivnost ovoj frizuri, posebno kada ih prate deblji, konkretniji pramenovi. Ovo jeste frizura za mlađe žene, ali u vreme kad se pojavila tražile su je dame svih generacija, posebno zato jer podmlađuje. Najatraktivnija je na plavušama, ali dobro stoji i na tamnoj kosi. Deluje da je laka za održavanje, ali to i nije baš tako. Lično mi se najviše dopada ova frizura jer je najveselija, ali i zahteva da frizer pokaže umeće.



PAŽLJIVO SA PAŽ FRIZUROM
Paž je jedna od najelegantnijih i najseksepilnijih frizura. Nose je devojčice, tinejdžerke, ali i starije gospođe. Međutim, ona retko kome dobro stoji. Za nju treba imati idealno lice, eventualno izduženo. To je klasična frizura koja može biti sa šiškama , kosinama ili potpuno ravna. Ukoliko se za nju odlučite, treba da nađete frizera koji će dobro proceniti koja varijanta i dužina paž frizure će vam najbolje pristajati. Posebno obratite pažnju na dužinu šiški jer one mogu potpuno promeniti oblik lica. Na taj način možete vešto prikriti bore. Ova frizura je jednostavna za održavanje.






NAJPOPULARNIJE FRIZURE U NAŠIM SALONIMA
Trenutno je u našim salonima među devojkama najpopularnija frizura kakvu nosi pevačica Rijana. Asimetrična je i teška za šišanje, ali se veoma lako oblikuje kod kuće. Ipak, Tanja naglašava da je frizura koju žene u Beogradu već dugi niz godina traže, ona kakvu nose nekadašnji supermodel Sindi Kraford ili Dženifer Lopez.
− To je za mene najženstvenija frizura za sva vremena. Taj oblik, volumen, blagi talasi i prirodni pramenovi, urađeni tehnikom slikanja u kosi, svima dobro stoje − kaže Tanja Šobota.
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 17-02-2012   #2
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

Najpopularnije frizure za kratku kosu

Biti moderan s kratkom kosom nikad nije bilo lakše. Ove godine toliko je različitih stilova moderno, da gotovo svaka osoba može naći modernu kratku frizuru, a da joj pristaje.








Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2012   #3
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default





__________________






Bože, ja te ne molim
da me oslobodiš
od životnih patnji,
nego te molim
da me u patnjama ne napustiš.


R. Tagore

Last edited by STRANAC; 18-02-2012 at 12:54..
misis is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2012   #4
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Imate li preporuku za mene, ja pojma nemam
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2012   #5
akica_90
°Devojčica°
Prijatelj
 
akica_90's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Sarajevo
Godine: 34
Posts: 2,125
Default

Quote:
Originally Posted by Rarica View Post
Imate li preporuku za mene, ja pojma nemam
evo je.............

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
__________________
"Gospodaru moj, nauči me da je tolerancija, najviši stupanj moći, a želja za osvetom prvi znak slabosti. Podsjećaj me stalno, da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu!"
akica_90 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2012   #6
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

sto se tice boje Raruce sve ti fino stoje, ali crvena je vrh, slazem se Akice
Skorpija is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
frizure, sva, vremena


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:28. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)