SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 20-04-2012   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Sajt SJENICA.com nije SDA!

Poštovani i uvaženi posetioci ovog sajta...
Postovani sjeničani i svi ostali koji su svakodnevno sa nama ovde na sajtu sjenica.com i forumu

Juče sam se po ko zna koji put morao konfrontovati sa mojim sugrađanima u dijaspori, koji me manje više i ne znaju, ali kad upoznaju i saznaju za ovaj sajt, kažu, da neće da čitaju jer je to SDA sajt!
Stvarno se osećam grozno što moram ovo da pišem, ali ne dešava se prvi put. Niko ne zna pozadinu svega toga.
Da su naši izvori, snimatelji i sve ostalo, jednostavno dobili zabrane snimanja, izveštavanja itd, preteći im da ce izgubiti posao i sl, ako budu nama davali vesti i snimke! Jer verovatno znaju da smo objektivni i o svemu pišemo, bez razmišljanja ko su i šta su.
Mi hoćemo i da snimamo i da dođemo i uzmemo čak i snimke i članke. Nemojte nam braniti kao što sada radite. Pa proći će i "vama (tamo nekom)" vrijeme. Morate razmisliti o tome. Budite objektivni. Dajte narodu ono što želi. A to su vesti i slike iz sjenice i o sjenici. Dešavanja i zbivanja u i oko Sjenice.


Dakle, još jednom javno pozivam sve sjeničane, nebitno koja stranka, koja nacionalnost. Dajte da se udružimo i pružimo svima vesti koje mogu ovde da čitaju!

Ja garantujem, da će svaka vest biti objavljena onako kako je dobijemo! Naravno pod uslovom da je tačna. Nećemo nagađanja i sl.
Još jednom podvlačim i ovo:


OVAJ SAJT i FORUM NISU DELO STRANKE SDA NITI ĆE IKADA BITI!


Jeste da moji najdraži jesu ljubitelji te stranke, ali zar na osnovu toga ocenjuete koja je stranka neka stranica? Ili možda na osnovu potpisa određenog člana i sl? Niko vam ne brani da stavite i vi vaš potpis!
Možda je i ta familija zbog mene ovde na sajtu, možda je i rečita, zna argumentovano da odgovori, nekad kratko i jasno.
Molim vas uzmite sve u obzir.

Ja lično ne pripadam nijednoj stranci niti ću ikada. Ja samo glasam za Angelu Merkel, jer je ona carica a i žena. A ja jedino žene volim. Onaj ko me zna, zna o čemu pišem.
A vi stvorite sebi lepu sliku o ovom napisanom.
Znam da čitaju ovo mnogi koji ne pišu na sajtu, ali su redovno tu.

Nemojte se primati, sve vas želimo ovde na sajtu.
Čak i one koji su nekad bili ovde pa sad nisu više.

Neki dan smo se mi moderatori dogovorili, uklonili smo sve banove sa sajta! Svi opet imaju pristup.
Verovatno će ozloglašeni reći, pada im poseta pa im trebamo. Ne naprotiv, tendencija nam je rastuća iz dana u dan, nekad manje nekad više. Bitna je ocena sajta na netu, a posetioci će sami doći.
Ja sam inace lider stranke VŽ, ko želi može da mi se pridruži u mojoj novo osnovanoj stranci!

Puno sellama i pozdrav Tahirovic
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 20-04-2012   #2
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Ma da nam nije STRANCA i RARICE.... HALILCETA i ostalih mozda bi i bilo tako...
neznam zasto.....
Evo protestujem..
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012   #3
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

nas troje protiv a samo vas dvojica za...
ostali se ne zanimaju ovom rabotom

salu na stranu...
nije se rodio ko je narodu ugodio niti ce se ikad roditi.
ono sto svi ovde znaju je da nikad niko nije imao povlasceni polozaj,bio da je predsednik,imam,rejs, Obama ovde mu nije pilo vode a kamo li neka stranka.
niko nije kriv drugima koji ne dostavljaju materijal.
svako,ko god se registruje,moze da postavi koji hoce snimak i temu i sta hoce,samo da ne vredja licno clanove,ostalo nema zabrana.
to sto neki,iskusniji,znaju kolika je vrednost i moc sjenica.com
pa materijal dostavljaju blagovremeno je dobro poznavanje javnog mnjenja i moci koju internet ima.
oni drugi misle ako su bili na tv jednu noc,prosli makadamnim putevima po selima,obisli par stala,pomilovali par teladi i jagnjadi da je sve zavrseno,ali nije...
sve to bude i prodje, zivot je jako brz, ljudi ujtru zaborave sta je bilo sinoc,ali oni koji prate internet imaju dostupne podatke non-stop 24 casa dnevno.
e tu je razlika,ovih i onih i tamo njih i svih ostalih
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012   #4
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Evoo..da se oglasim i ja..Reče mi jedan čoek da sam protiv SDA..I to moj...iz moje familije..hahaah...Nemaš samo ti Tahiroviću tvojih u SDA,imam i ja....I On je moj,ma đe bio..U Bambergu,Hanmindenu..ili u SDA,SDP...Ili u Ligi za Sjenicu..prvoj,drugoj ligi..Nikada,na ovom sajtu,a tu sam 6 godina,a već 5 moderator,nije bilo preferiranja i potenciranja,podilaženja jednoj političkoj opciji,jednom kandidatu..Ako je u jednoj temi,poodavno Sulejman Ugljanin dobio podršku,dobio je i Esad Zornić i svi koji su ga podržavali ili degradirali,da iznesu svoje stavove,da postave video klipove i montirane i nemontirane..
I sada..kada su izbori u pitanju,biće članova,koji će se registrovati tendeciozno,sa ciljem i namerom..I biće dobro došli..Doduše,najverovatnije će biti ono "Igrali su samo jedno leto"..za jednu priliku..Ali...ovde će ostati i naši i njihovio tragovi..imaće neko da sudi,ko smo bili,gde smo bili..ali..dajmo od nas,da ostanemo samo jedno..svi mi,da ostanemo..Čovek,koji je živeo,voleo svoj grad,svoje ljude i svaki pedalj ove teritorije i kad je zelen i kad je snijegom od 2 metra prekriven...
Idemo napred..za Nas i Našu Sjenicu...
Pozdrav i Sellam svima..
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012   #5
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja se vise i ne osvrcem na te price, ja sam spreman da poginem za SDA ali sajt i forum nemaju nikakve veze sa mojim opredeljenjem, otvoren je za sve stranke sto se politike tice..
Jos jedan javni poziv za sve stranke, neka nam dostavljaju materijal objavicemo sve kao vijest besplatno, a baner naravno ima svoju cijenu ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012   #6
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Hvala vam na napisanom...
Hteo sam samo da se zna to, da i javno stojim iza svega sto sam nekom rekao juce i svakoga ko me pitao licno...

pozzzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2012   #7
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Ne mogu da shvatim ljude,kako lazu,nas sajt je otvoren za svakoga,koliko ja znam,nikada se nije nijedna politicka stranka posebno preferirala i nismo se nikad ni bavili politickim strankama.Ja sam licno najveci simpatizer SDA,ali nikad nisam,niti ja niti bilo ko,komentariosao na tu temu.Kome li smo sad zgazili na zulj,neka se izjasni..
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2012   #8
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

kom se nesvidja nemoj da gleda
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2012   #9
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Ooooooo,dje si @riki - Kometo Halejeva
Razlika izmedju tebe i Halejeve komete je samo u vremenskom intervali. Ona se javlja svakih 70-tak godina a ti svakih izbora

Pa dje si,kuda si,sa kim se,kakvo je stanje,hajde malo sad kad si probio led ne stedi mastilo
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2012   #10
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

pa po komentaru reklobi se....
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2012   #11
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ma jock bre,nedje @riki ukrivo,sigurno da znas
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2012   #12
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

opet je nesto truhlo u zemlji danskoj
riki is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2012   #13
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Ada Riki nemo bre da mi diras Dansku nije da je nesto truhlo,nego sve je truhlo odje u Danskoj
tidza is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2012   #14
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

tidzo opet vam ta kisa danas
eso brate pojma ti nemam koje dje skim je ko koga dje nista ti neznam
tu sam ja no se neregistrujem al morado da im reknem ono haha selam iz komsiluka
riki is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2012   #15
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ada registruj se pa napisi ono hahahahahaha
nece te kostat vise od 100 banki

ja sam mislio da si uveliko u nekoj akciji,sad si me razocaro...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2012   #16
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

mora da rikiju brani zena da se bavi politikom
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
nije, sajt, sda, sjenicacom


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:48. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)