SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Old 01-06-2014   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Dzambo iz Obrenovca uhapsen zbog prevare!? - VIDEO





Autor: mondo

Slobodan Nedeljković zvani Džambo uhapšen je i određen mu je pritvor jer je pljačkao kuće i ljude glumeći spasioca u Obrenovcu, prenose mediji.

Nedeljković je širio lažne informacije o svom životu, pišu "Novosti".
On je navodno izgubio ženu i dvogodišnjeg sina u poplavama, ali je potom spasavao ljude u Obrenovcu.

Nedeljković je pričao da je porodicu odveo u Veliko Polje kod tasta, smatrajući da će tamo biti sigurni od poplava.

"Kako je voda nadolazila, njegova žena, sin i tast su se popeli na krov, tast je otišao u kuću po ćebe, međutim kad sam se vratiožene i deteta više nije bilo", rekao je on.

Mediji su tada preneli i da je Nedeljkovićeva porodica, kad je imao šest godina, ubijena na Kosovu, a da je on kao izbeglica došao u Obrenovac 1999, prenose "Novosti".

Džambo je za kratko vreme postao prava zvezda, pojavljivao se kao gost u mnogobrojnim emisijama i davao intervjue štampanim i elektronskim medijima o "sudbini koja ga je zadesila".




__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 01-06-2014   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

kad jednog dana cujemo da je vucic krao dok je spasavao one

u srbiji je sve moguce i nista nije moguce...!!!
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2014   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
kad jednog dana cujemo da je vucic krao dok je spasavao one

!
cim bude opozicija to mu se zna ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 02-06-2014   #4
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Haj sto je pljackao, ali izjave za zenu i dete i na kraju ih nema... a drzava ga dizala u nebesa...

Pa majku mu jebem eto...
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 02-06-2014   #5
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default DZAMBO RAZNEZIO POLICAJCE: Dok su ga vodili plakao je, a onda priznao sve!

Probao je nešto da improvizuje, da izmisli, ali je ubrzo i sam shvatio da je otkriven
Džambo, Slobodan Nedeljković, obrenovac, hapšenje, poplave,



FOTO PRINTSKRIN PINK


Slobodan Nedeljković Džambo (26), koji je priveden u policiju jer je lagao da ima ženu i decu koja su nestala u poplavama u Obrenovcu, priznao je da je celu priču izmislio kako bi dobio kuću od države. Džambo je u prvi mah pokušao da izbegne saslušanje, ali je pristao da se vidi sa obrenovačkim policajcima u hotelu u ovom gradu.

- Sumnjali smo da laže već duže vreme, ali nismo hteli da dižemo paniku jer su još sveže rane od poplava. Juče smo zajedno sa njim posetili Bijelo Polje, gde je navodno poslednji put ostavio svoju ženu i dete. Dok smo se vozili u kolima delovao je izgubljeno, a zatim je pokušao da se pribere. Probao je nešto da improvizuje, da izmisli, ali je ubrzo i sam shvatio da je otkriven. Počeo je da plače kao kiša. Sve nam je priznao. Bukvalno. Plakao je kao malo dete. Svi smo se naježili – priča izvor upućen u istragu.


Kada su ga inspektori policije upitali kako mu je palo na pamet da izmisli celu priču, Džambo je rekao da ni sam ne zna, ali da je hteo da mu se izgradi kuća.

- Na taj način je pokušao da privoli ljude dobre volje i državu da mu izgrade kuću. Tačno je da je on godinama živeo u teškoj finansijskoj situaciji, da je u poplavama izgubio stvari u iznajmljenoj kući i da je spasavao ljude, ali to što je izmislio za ženu i dete je obmanjivanje javnosti. Nismo mogli da ga urazumimo. Samo je plakao. Odvezli smo ga na saslušanje u Čukaricu gde će ostati u pritvoru – kaže sagovornik lista.

Informer
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 02-06-2014   #6
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Sjebase nam i DZAMBA u pm
A taman sam pomislio bice od njega nesto mozda i bude srpski Rambo.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
dzambo, obrenovca, prevare, uhapšen, video, zbog


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:36. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)