SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 14-02-2014   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Los plasman Sjenicana na Olimpijskim igrama u Sociju




Petroviću 77. mjesto, Šmrković odustao

Sjenica - Reprezentativac Srbije Milanko Petrović zauzeo je danas 77. mesto u skijaškom trčanju, u klasičnoj trci na 15 kilometara, na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju, dok Rejhan Šmrković nije završio trku.

Uspješniji od dvojice sportista iz Sjenice trku je završio za 46 minuta, 42 sekunde i dve stotinke i zauzeo je 77. mjesto u konkurenciji 87 takmičara, pošto njih četvorica nisu završili trku, a među njima je bio i Šmrković.

Petrović je nakon trke izjavio da je zadovoljan što je uspio da završi trku i da klasična trka nije njegova primarna disciplina.

“Nakon jučerašnje trke na 20 kilometara, zadovoljan sam što sam uspeo da završim danas. Ovako jake dvije trke u dva dana je teško voziti. Klasika nije moja prioritetna disciplina i ovo je prvi put da je vozim na ovako važnom takmičenju”, rekao je Petrović

Drugi predstavnik Srbije u ovoj trci Rejhan Šmrković rekao je da je povreda zgloba razlog odustajanja.

“Prošle godine sam slomio desni skočni zglob. Nakon trke sprinta bol se ponovo pojavio, ali sam ipak želeo da pokušam da završim trku. Ipak, nakon pola staze nisam više mogao da izdržim i rizikujem da pogoršam povredu, pa sam morao da odustanem”, rekao je Šmrković.

Zlatnu medalju u klasičnoj trci na 15 kilometara osvojio je Švajcarac Dario Kolonja koji je do svoje druge zlatne medalje u Sočiju došao rezultatom od 38:29,7 minuta.

Srebrnu medalju osvojio je Šveđanin Johan Olson sa zaostatkom od 28,5 sekundi, dok je bronzanu medalju osvojio njegov sunarodnik Danijel Ričardson sa zaostatkom od 38,8 sekundi.

izvor:radio100+
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 14-02-2014   #2
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

nek nisi rizikovao, treba se cuvati za vaznije trke ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2014   #3
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Ovi su nam obraz osvijetlili tamo
Svaka vam cast na zavidnom "uspjehu".
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2014   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

na nasoj fejs starnici su se javili "opasni" strucnjaci kojima se ne svidja naslov.
navodno, oskrnavili smo VELIKI USPEH koji su postigli.

istina, plasman na OI je velika stvar, ali rezultat na njima je druga stvar.

kakav bi naslov bio da smo napisali...


FANTASTICAN USPEH NASIH SJENICANA, MILANKO OD 80 NJIH STIGAO JE 77 A FASCINANTNI REJAHAN JE USPEO CAK I DA ODUSTANE !!!!!!


e, to bi bilo ismejavanje i sprdanje sa ljudima, a napisati istinu nije strasno.

najgore, sto kod nas nikad niko nije naucio na istinu, i kad mu je kazes njemu se ne svidja.
svi vole da zive u nekoj lazi, demagogiji, prosipanju suplje.
to se na kraju zavrsava opasno, ovo kako mi radimo tu nema iznenadjenja, uvek smo na cisto i na VI...

kako je - tako je, pisemo kako jeste, kome se ne svidja ne mora da cita, imaju kurir i ostale tabloide, ima i iz sandzaka koliko hoce, svi su placeni, gde god okrenese samo jednu stranu ili stranku velicaju.

cak i hodze po FB pocele da dijele i komentarisu politicke linkove partija i simpatizera.
nije ni cudo ako konobarice pocnu u dzamijama da drze hutbu, jer kada ne radis svoj posao nego se mesas u tudj, morace neko da radi tvoj pa kako bilo.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #5
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Kad moze dzamija u magacin pa iz magacina u bingo salu, moze i konobarica da drzi hudbu
opusteno samo, neka pisu sta hoce ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #6
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

ja cak mislim da je naslov motivirajuci, jer ce se sledeci put boriti da nema tih naslova.
bar bi na mene tako uticalo...

Jer sloboda pisanja je jako bitna stvar... a usput i mislim da je najobjektivniji dnevni list u srbiji bas kurir.

pozzzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #7
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Kurir je sad za vucica kao rts 99-te za sloba, blic mi je nekako najrealniji ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #8
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

blic i b92 to je jedino sto valja.
sve ostalo je da povraca covek kad vidi napisano.
naslovi u kuriru kao na pijaci ili posetku.

ubitacno, haos, krvavo, sve ono sto privlaci paznju i da se vidi, a tamo nista.

nepismenost novinara vrhunska, i po gramatici i kvalitetu.

vesti skoro nikad tacne osim jedne reci od koje oni naprave dramu.

izmisljenih vesti gomila.

sve u svemu, u svakoj normalnoj zemlji takav medij ne bi smeo da postoji, ali u srbistanu je sve moguce.

demokratija, to nije nesto sto radja na grani i mozes da ga uberes kad hoces i to bude tvoje.
to se neguje decenijama, stvara se, posvecuje mu se maksimalan paznja, i onda to moze da bude nesto.
isto je tako i u novinarstvu.
blic i b92 su oduvek bili slobodarski mediji, nezavisni, pisali onako kako jeste.

vucic je urlao na verana matica decenijama, sad mu lize dupe.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #9
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

b92 nisu novine, a blic ne pise nista sto ne pise i kurir i obratno.

i ja sam rekao za sebe, ne gledam ko je ko i kome koje novine pripadaju i kome koje novine se uvlace i koliko.

meni je merodavno ono sto uradim kad se probudim izutra i koju aplikaciju prvo palim da procitam vesti.

kurir mi je na prvom mestu, posle toga blic pa telegraf sto se tice srbije. i pazi sve vesti su u skoro 99% slucajeva iste.

dakle, ne delim miseljnje sa vama, i ne gledam ko je kome uvlakac. cak mi nije ni bitna toliko gramatika i jasno da kad se zuri da se nesto objavi, ili prevede neka vest, da se u brzini pogresi (znam i po nama, kad objavljujemo vesti )

sve u svemu los plasman, ali ponos sjenice... sa ponosom pricam da su rejhan i milanko sjenicaci
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
igrama, los, olimpijskim, plasman, sjenicana, sociju


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:53. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)