SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 16-12-2008   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default SDP - Sjenica formirala Opstinsku Vlast u Sjenici

Osecam da polako tonemo u dezinformacije na ovom forumu,i da je nastalo neobjektivno informisanje i propagiranje samo jedne stranke(SDA)
i osecam da je moja moralna obaveza da napisem vise pojedinosti o ovome...

Naime,juce,u ponedeljak 15. Decembra odrzana je redovna sednica skupstine opstine sjenica...
Predsednik skupstine opstine sjenica Zornic zapoceo je sednicu time sto je nalozi sekretaru da izvrsi prebrojavanje prisutnih odbornika kako bi se utvrsio kvorum za rad sednice...

Unapred se znalo da je SDA izgubila vecinu u parlamentu,jer je raskinut koalicioni sporazum sa "Dosta je"-Mensura Gicevica...

U sali je bilo prisutno 24 odbornika novonastale vecine okupljene oko SDP-a Sjenice...

Znajuci da nemju vecinu za odrzavanje sednice,te da ce na istoj sednici biti smenjeni i rareseni duznosti,SDA i njihov komapanjon Zornic pribegli su politici zatezanja tenzija u i oko same zgrade opstine Sjenice,time sto su doveli svoju rodbinu,prijatelje,pristalice i ostale osobe kojima nije mesto bilo da u to vreme budu tu...

Zornic,uvidevsi,i unapred znajuci da su u sali prisutna 24 odbornika zaustavio je brojanje kod odbornika 19 i odmah konstatovao da nema kvorum za rad skupstine i prekinuo sednicu...

Tada su na scenu nastupili batinasi SDA koji su izmaltili odbornika Sandzacek Demokratske Partije, Nikisica i naneli mu lakse telesne povrede koje je morao sanirati u Domu Zdravlja u Sjenici...

Sednica je ipak odrzana nekoliko vremena kasnije,jer je prisutno bilo 24 odbornika sto je vecina od 38.koliko broji skupsina opstine sjenica...

U nastavku sednice izabran je predsednik opstine Sjenica,te je na tu duznost izabran Muriz Turkovic-kako nosilac liste SDP-a Sjenice...

Za podpredsenika je izabran(ostao i dalje na funkciji) Mensur Gicevic
a za predsenika skupstine opstine sjenica izabran je Harun Hajradinovic,
koji je po imenovanju ovih funkcija prekinuo sednicu te ostavio rok za naknadno zakazivanje nastavka ove sednice...


p.s.ovaj izvestaj vam pisem ja licno,a na osnovu informacija koje sam sakupio iz prve ruke od svojih rodjaka,prijatelja i saradnika...

Ensar Turkovic
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 16-12-2008   #2
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
Unapred se znalo da je SDA izgubila vecinu u parlamentu,jer je raskinut koalicioni sporazum sa "Dosta je"-Mensura Gicevica...
A sta im bi sa Gicevicem???
  Reply With Quote
Old 16-12-2008   #3
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Stranac,odbornika je 39,verovatno samo štamparska greška tvoja!
A ovo je potvrdilo riječi Mensura Gičevića(u temi Šta radite,bre)"Koalicija će opstati pun mandat ako SDA bude shvatila da mora da sarađuje sa ostalima za dobrobit građana"!
A,čuo sam i ja da je bilo nekih malverzacija koje je on otkrio....pokazaće vrijeme!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #4
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Link od 11.11.
http://www.sjenica.eu/forum/showthre...t=1149&page=10
halilce is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #5
ALMIR-
Ili jesi ili nisiLAV
Početnik
 
ALMIR-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Sjenica
Godine: 36
Posts: 525
Default

Znaci da ce aerodrom postati nova deponija smeca!!
ALMIR- is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
A sta im bi sa Gicevicem???
informacije koje ja imam,a dolaze iz samog vrha pomenutih,nisu za objavljivanje sa moje strane,tako da cemo sacekati saopstenje za javnost...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #7
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ensare dobro znas da ja ne postavljam ono za sta nemam dokaze, imam snimke prebrojavanja i rado cu ih postaviti,kao i reverse za pecate, zurim na posao pa danas posle podne...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #8
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Aman,shto se vishe trudim da shvatim shta se deshava u Sjenici,ko je u koaliciji sa kim,otkada....shto nije vishe,ko je sad.....manje kontam,ali eto....hajr!
amlA is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #9
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ada i oni su ti pozaboravljali ko je skim bio u koaliciji a ne mi!
  Reply With Quote
Old 17-12-2008   #10
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Kad će i jedni i drugi shvatiti da opozicija ne znači da je neprijatelj, bez obzira ko je trenutno na vlasti a ko u opoziciji.
homar is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #11
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ensare dobro znas da ja ne postavljam ono za sta nemam dokaze, imam snimke prebrojavanja i rado cu ih postaviti,kao i reverse za pecate, zurim na posao pa danas posle podne...
mozemo sve da pogledamo,nije viska...
ali,nemoj da zaboravis da je skupstinska vecina od (39 odbornika) 20 odbornika,pa cu te podsetiti na izborne rezultate...

1.SDA 14 odbornika
2.Liga za SJ 2 odbornika
----------------------------
ukupno 16 odbornika - i oni su sada opozicija...

eh sad

3.SDP - 12
4.NPS - 3
5.DSS - 3
6.Dosta je Gicevic - 2
7.JSL - 3
-------------------------------
ukupno 23 odbornika - sto je dosta vece od 20 i oni su sada vecina u skupstíni...
ako budes uspeo da nas ubedis da nisu svi bili prisutni,svaka ti cast,bices veci mag od Dejvida Koperfilda,jer ces ta tvoja iluzija zaseniti ostatak sveta...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #12
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
Osecam da polako tonemo u dezinformacije na ovom forumu,i da je nastalo neobjektivno informisanje i propagiranje samo jedne stranke(SDA)
i osecam da je moja moralna obaveza da napisem vise pojedinosti o ovome...
Ensare obavestenje koje sam postavio dobio sam od informativne sluzbe Opstine Sjenica, sajt www.sjenica.com ce objaviti sva obavestenja koja su legitimno potpisana i overena, evo i ovom prilikom pozivam i drugu stranu da se oglasi, tj dostavi obavestenje ili demant i objavicu ga - toliko o objektivnosti...

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
Naime,juce,u ponedeljak 15. Decembra odrzana je redovna sednica skupstine opstine sjenica...
Predsednik skupstine opstine sjenica Zornic zapoceo je sednicu time sto je nalozi sekretaru da izvrsi prebrojavanje prisutnih odbornika kako bi se utvrsio kvorum za rad sednice...

Unapred se znalo da je SDA izgubila vecinu u parlamentu,jer je raskinut koalicioni sporazum sa "Dosta je"-Mensura Gicevica...

U sali je bilo prisutno 24 odbornika novonastale vecine okupljene oko SDP-a Sjenice...
tacno je da se znalo da je SDA izgubila vecinu ali i ne da je bilo 24 odbornika u sali SO, postavicu snimak u sledecem postu.
Na skupstini bile su kamere regionalne televizije i tv jedinstvo, sta je zanimljivo ? u njihovim informativnim emisija nema kadrova prebrojavanja prisutnih odbornika, takodje i ako regionalna televizija ima svog novinara i snimatelja u Sjenici salje ekipu "podobnu" iz N. Pazara da radi izvestaj o SO Sjenica ,zasto li boze mili, Ramo i Selma ne umiju ??
Juce je u Opstini Sjenica dolazila ekipa FOX televizije, uzela izjave snimila neke dokaze vezane za aferu PECAT, i pazi slucajnosti - sinoc na kablovskoj nema fox televizije , da napomenemo vlasnik kablovske je direktor regionalne, ali slucajnost je to verovatno....




Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
Tada su na scenu nastupili batinasi SDA koji su izmaltili odbornika Sandzacek Demokratske Partije, Nikisica i naneli mu lakse telesne povrede koje je morao sanirati u Domu Zdravlja u Sjenici...
Niskic nije odbornik u SO Sjenica, vec obezbedjenje zukorliu.Fadil je imao lakse povrede, nista extra, mada zanimljivo je to da je ucestvovao u svakoj guzvi koja ima veze sa IZ i politikom...

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
Sednica je ipak odrzana nekoliko vremena kasnije,jer je prisutno bilo 24 odbornika sto je vecina od 38.koliko broji skupsina opstine sjenica...

U nastavku sednice izabran je predsednik opstine Sjenica,te je na tu duznost izabran Muriz Turkovic-kako nosilac liste SDP-a Sjenice...

Za podpredsenika je izabran(ostao i dalje na funkciji) Mensur Gicevic
a za predsenika skupstine opstine sjenica izabran je Harun Hajradinovic,
koji je po imenovanju ovih funkcija prekinuo sednicu te ostavio rok za naknadno zakazivanje nastavka ove sednice...
ovaj deo neznam, nisam bio prisutan - znam kao i ti iz prica rodjaka, prijatelja i saradnika koji na ovo sve dodase da je veran izabran za direktora direkcije za urbanizam...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #13
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Exclamation gledaj i broj

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #14
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
1.SDA 14 odbornika
2.Liga za SJ 2 odbornika
----------------------------
ukupno 16 odbornika - i oni su sada opozicija...

eh sad

3.SDP - 12
4.NPS - 3
5.DSS - 3
6.Dosta je Gicevic - 2
7.JSL - 3
-------------------------------
ukupno 23 odbornika - sto je dosta vece od 20 i oni su sada vecina u skupstíni...

nema sdp 12 zaboravio si ds i ldp..
JSL cine 3 stranke sps,ns i srs (seseljeva struja).

Sto znaci 8 stranka i jedna GG cine novu koaliciju, Sjenica je mala bara za 9 krokodila

hocel mi neko protumacit jel ovo nps opet sa srs ili nisam ja dobro skonto ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #15
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

po ovom klipu nista ne moze da se blize odredi...
ali,zar nije malo cudno da hoce neko da preuzme vlast,ima za to potrebnu vecinu odbornika i navodno ih nema tu gde bi trebali da budu...
drugo,zasto nije izvrsena POIMENICNA prozivka odbornika i ako se na snimku jasno cuje da se na tome insistira...
ko je taj sto nije hteo da broji,a mora po zakonu da utvrdi broj odbornika...?

a,partije okupljene oko SDP znamo svi ali je ipak nosilac liste bio iz SDP...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #16
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

nosilac jeste iz sdp, ali odbornici ldp i ds su nisu vezani ugovorom za tu listu.
zasto nisu svi odbornici bili u sali to oni znaju, izgleda da su "ucenjivaci" hrabro licitirali do cilja...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #17
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

dobro,prasine je bilo ali vec sutra ce sve biti na sovm mestu-bar se nadam...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #18
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

U to se nadaju svi, politicki i pravno neka se sve resi, samo da ne bude opet frke...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #19
halil krce 2008
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 2
Default

Sramota!Sta rade 2 glasa Gýcevýca
halil krce 2008 is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008   #20
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

koliko vidite zena na snimku ? ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
formirala, opstinsku, sdp, sjenica, sjenici, vlast


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vlast S.Ugljanina pojela ćevapa za 6.mil.dinara homar Politika Sjenice 18 19-03-2009 16:06
Jeste li za to da sadasnja lokalna vlast podnese ostaku Fako Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 156 25-02-2007 17:50


All times are GMT +2. The time now is 11:40. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)