SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 22-01-2007   #61
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Riki mi smo slavili sto imamo vise glasova od vas, a super ce proc jer je restoran skupstine Srbije jedan od najjeftinijih u zemlji, al propasce nam jedini hotel Borici......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 22-01-2007   #62
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

eh evo tacnih rezultata,objavila ih je opstinska izborna komisija



Ukupno izaslih u Sjenici - 13737 biraca - 54.33%

Koalicija lista za Sandzak - 5566 glasa - 40.52%

Demoktarska stranka - 3923 - 28.56%

Srpska Radikalna stranka - 1334 - 9.71%

DSS-NS - 972 - 7.08%

Liberalna - 692 - 5.04%





5566-3923=1643 MASALA........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2007   #63
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

U Sjenici najvise glasova dobila je koalicija Lista za Sandzak (40,52 odsto). Na drugom mestu je DS (28,56), slede SRS (9,71), DSS-NS (7,0, LDP-GSS-SDU-LSV (5,04) i G17 (2,29). Ugljaninova Lista za Sandzak uziva najvece poverenje i u tutinskoj opstini gde je osvojila 50,56 odsto glasova. Druga je DS (32,82), a treca G17 plus (6,05 procenata). Slede LDP-GSS-SDU-LSV (3,64), SRS (1,36) i DSS-NS (1,40 procenata).





Ugljaninov uspeh u Sandzaku (Ljajic pozvao SDA na saradnju)
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2007   #64
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

Ovom prilikom zelim da cestitam SDP na uspesnoj pobedi na izborima u 6 Sandzackih opstina gde zu zabelezili 35 000 glasova za razliku od sda koji ima svega 31 000

Ako pojedini misle da je sandzak samo 3 grada mislim da se grdno varaju jer koliko se sjecam nekada njihov program je bio cjeloviti Sandzak A sad kazu da sandzak ima 3 grada boze svasta hahahhaha
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2007   #65
Sandžacki soko
Gost
 
Posts: n/a
Default

Apsolutna pobjeda Ugljanina u Sandžaku.



Iako su se udružili Tadić, Ljajić, SZS, SA, Stranka Zelenih i Muftija opet nisu uspjeli pobjediti Ugljanina koji je pokazao da je i dalje apsolutni vodja sandžačkih Bošnjaka. Samo u Pazaru, Tutinu i Sjenici je skoro 8.000 glasova razlike u korist Ugljanina. Za Prijepolje i Priboj se ne može govoriti obzirom da je tamo većinsko srpsko stanovništvo koje izmedju ostalog glasa za DS.

Još jedna pozitivna stvar je ta da je SDA u Beogradu dobila više od 1000 glasova, što je jedan novi kvalitet u političkom organizovanju bošnjaka na cijelom prostoru Srbije.

Svaka čast. Šteta štp je cenzus bio velik pa je SDA osvojila 2 poslanika.

Ali se zna da su ta dva BOŠNJAČKA a ne neka darovana i krivena.



Es selamu alejkum.
  Reply With Quote
Old 23-01-2007   #66
Shele
Gost
 
Posts: n/a
Default

Kako vreme prolazi, dr Suljko i ovi iz SDA me sve vise podsecaju na Milosevica i njegovu 'pricu' ... Necemo mi dat Kosovo ni za zivu glavu ( kao sto jedan clan na Forum reche, pricali su da je Sandzak i Prijepolje, Priboj i Nova Varosa, a sad druga prica ... ) Kao SLobodan, nije hteo ziv da ispusti Kosovo pa mu ga oteshe, i ovaj je 'istu' pricu pricao pa se ta prica 'preprica' .. Sandzak drzava, Sandzak svoju vojsku, necemo mi sa 'cetnicima' ( Kostunica solunski Cetnik ) pa bi sta bi ... Ali najgore je u tome sto 'narod' u sve to veruje i sto je najzalosnije povadise oci muslimani izmedju sebe ( SDA vs SDP ) .. Da se neko ne uvredi (nisam clan, niti simpatizer nijedne strane), pricao samo 'realno' stanje ..... Ali dobro, tako i muslimanima treba kad hoce da ih vodi coek sa 'strane' ...
  Reply With Quote
Old 23-01-2007   #67
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default





"ZLA VREMENA NATERASE SOKOLA DA ZIMUJE MEDJU KOKOSIMA"



NJEGOS
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2007   #68
Sandžacki soko
Gost
 
Posts: n/a
Default

kaže nam jedan

Ali dobro, tako i muslimanima treba kad hoce da ih vodi coek sa 'strane' ...



Misliš li ovdje na Tadića, Djelića ili Čedu, na kojeg sa strane?



Evo počeše se javljati i ovi što Njegoša citiraju a još kažu nisam ja nigdje. A najgori su ovi koji kažu nisam ja nigdje a pospu paljbu po nekom ko je kao i svako društveno biće negdje i koji nije sam nego je po prirodi vezan za nekog ili nešto.

Kaže nam nije nigdje a citira Njegoša, e svaka ti čast ali znaj da je taj Njegoš pisao mnogo ružno u svom Gorskom vijencu o Muslimanima ili kako on to sočno kaže poturice. ne ljutim se ja što si ti nigdje jer takve ovce vuk brzo pojede ali se ljutim što si "nigdje" a pljuješ jednu stranu i time se automatski svrstavaš na drugu. Dobri moj prijatelju mene na Miloševića više podsjeća tvoj Ljajić koji ovaj narod gleda u oči i laže ga kako je pobjedio u Sandžaku i u Babušnici, Kladovu, Majdanpeku i u ostalim Bošnjačkim centrima moći ali vi samo tako nastavite jer nam dajete krila za još jače i novije uspjehe u ostarenju ciljeva koje smo još devedesete zacrtali.

Selam alejkumAli dobro, tako i muslimanima treba ...'strane' ...
  Reply With Quote
Old 23-01-2007   #69
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Oho,Barni(lakše mi od ovog drugog)citirao si i Njegoša i Arkana istovremeno!!

Za one koji neznaju,to je izjavio Arkan na suđenju u Bgd 80-tih godina!

A sudija mu odgovorila:-Ne samo da zimuje,nego i da letuje!



Okanite se ćorava posla,priznajte da VOĐA SVIH BOŠNJAKA,to nije odavno,a nijedan neće biti u skorije vrijeme!

Baš bih voleo,da vidim,gde bi po treći put pobegao Suljo,da ponovo dođe gusto u Sandžaku!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2007   #70
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja moram Rikija da demantujem,nije u Sandzaku dobila stranka SDP 35000 glasova,vec DS, tj.tacnije nezna se kolko je dobila DS a kolko SDP jer vec duze vrijeme SDP ne izlazi sama na izbore uvijek u nekim koalicijama(prosli lokalni izbori u N.Pazaru i Sjenici koalcija zajedno sdp-ds-g17+, pa je SDA sama imala vise skoro 30%),zato Riki dogovorite se DS i vi pa recite kolko je imala koja stranka,izadjite sa tim u javnost i onda komentarisi.........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2007   #71
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Nisam clan ni jedne stranke , niti cu ikada bit. Mozda i budem kad vidim da su rezultati neke stranke zaista takvi da vredi glasati za njih. Kazem rezultati a ne programi, jer to sto oni planiraju i pricaju to mozete slobodno macku o rep. Prema tome , ne vidim nikakav razlog za radovanje ni onih koji su simpatizeri pobjednicke stranke a ni za tugovanje onih koji su izgubili. Na kraju krajeva , bice onako kao i do sada sto je bilo, znaci onako kako kazu iz Beograda
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2007   #72
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Molim doticnog gospodina da me ne uplice u polemiku bez veze i da dobro razmisli pre nego li nesto napise.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2007   #73
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2007   #74
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Molim doticnog gospodina da me ne uplice u polemiku bez veze i da dobro razmisli pre nego li nesto napise.


Riječ je o meni!Dobio sam i PM od barnija,a vi prosudite,da li sam mu nešto loše rekao!

Ne smatram da treba da se izvinjavam!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2007   #75
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Bogami Halilce nije ti lako
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2007   #76
Shele
Gost
 
Posts: n/a
Default

Koliko mi se cini, cela 'padobranska' divizija oko Sulja je sa strane ( pocev od Sulja, pa da zavrsimo sa Bajrom ) .. Sandzak nije "Mitrovica' (odakle su oni) .. A i vecina kadrova po NP'u koje su kadrovali, sve ljudi sa strane ( hocu rech van NP'a ) Ne ide sad da nabrajam, ali to je zalosno.. Da se pored toliko uspesnih ljudi, sportista iz Novog Pazara, na chelu predsednika sportskog saveza Novog Pazara nalazi covek sa strane ( tacnije iz K. Mitrovice ) .. Ima tih 'primera' lom ... I zbog toga sam rek'o ' tako muslimanima i treba kad hoce da ih vodi coek (u ovom slucaju ljudi) sa strane ' ....
  Reply With Quote
Old 24-01-2007   #77
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
Riječ je o meni!Dobio sam i PM od barnija,a vi prosudite,da li sam mu nešto loše rekao!

Ne smatram da treba da se izvinjavam___




Dobio si jos jednu PM
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2007   #78
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

Kad ce izbori?
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2007   #79
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Sve zavisi.Ako bog da nece brzo!



A mozda i hoce za 3meseca.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2007   #80
Sandžacki soko
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Koliko mi se cini, cela 'padobranska' divizija oko Sulja je sa strane ( pocev od Sulja, pa da zavrsimo sa Bajrom ) .. Sandzak nije "Mitrovica' (odakle su oni) .. A i vecina kadrova po NP'u koje su kadrovali, sve ljudi sa strane ( hocu rech van NP'a ) Ne ide sad da nabrajam, ali to je zalosno.. Da se pored toliko uspesnih ljudi, sportista iz Novog Pazara, na chelu predsednika sportskog saveza Novog Pazara nalazi covek sa strane ( tacnije iz K. Mitrovice ) .. Ima tih 'primera' lom ... I zbog toga sam rek'o ' tako muslimanima i treba kad hoce da ih vodi coek (u ovom slucaju ljudi) sa strane ' ....


Iako nemam obicaj da diskutujem na ovu temu zato sto je to stara UDBASKA varka koja služi samo razbijanju nacionalnog jedinstva ipak cu odgovoriti. Bas me intersuje Shele odakle si ti i kako se prezivas.

Ja pod pojmom sa strane podrazumjevam nebošnjaka iz Srbije ili Crne Gore ili bilo koga ko nije Bošnjak i ne zivi na prostorima na kojima zive bosnjaci.

Kao što je Tadić recimo koji je tebi bliži od nekog Bošnjaka. A što se tiče porijekla pa i Rasim je ljakse sa dna kace iz D.Poljane



Sto se tice momka (Rifat Mujanovic) koji je direktor sportskog centra u Novom Pazaru mogu samo onima koji ga ne znaju da kazem da je on SVJETSKI VICESAMPION U KARATEU, toliko o tome kakav je to kadar.

A brzo si mi Shele zaboravio da ste vi u Pazaru i Sjenici postavljali Radikale kad ste bili sa njima u koaliciji na najosjetljivija mjesta po interese Bosnjaka.
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2007, izbori, parlamentarni


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Izbori Daki. Politika Sjenice 115 09-07-2008 10:55
Lokalni izbori 2008 - Sjenica Tahirovce Politika Sjenice 279 18-06-2008 18:12
PoniŠteni Lokalni Izbori U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 170 17-06-2008 00:30
Lokalni Izbori U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 13 10-06-2008 22:36
Lokalni izbori 2006 halilce Politika Sjenice 100 12-10-2006 13:07


All times are GMT +2. The time now is 05:49. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)