SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 16-05-2012   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Tadic i Nikolic u TV duelu veceras

Uoči večerašnjeg TV-duela, predsednički kandidati Boris Tadić i Tomislav Nikolić u intervjuima beogradskim dnevnim listovima zatražili podršku za sprovođenje svojih politika.



Tadić i Nikolić pozvali građane da glasaju u nedelju (Arhivska fotografija)


U intervjuima dnevnim listovima "Blic" i "Politika", predsednički kandidat Demokratske stranke Boris Tadić poručio je građanima da su predsednički izbori 20. maja sudbonosni za budućnost zemlje, a lider SNS i kandidat te stranke za predsednika Srbije Tomislav Nikolić je u intervjuu "Danasu" rekao da njegov izbor donosi neophodne promene.

"U nedelju biramo budućnost" naslov je intervjua koji je Tadić dao "Blicu", a slična je poruka i u njegovom intervjuu "Politici", pod naslovom "Ovo su sudbonosni izbori".

"Moramo da promenimo ono što nije bilo dobro i da nastavimo posao koji smo zajedno započeli. To je važno jer neizlazak na izbore ili pogrešan izbor mogli bi trajno da osujete Srbiju u evropskom napretku", rekao je Tadić.

Nikolić je u intervjuu "Danasu" pod naslovom "Neće biti haosa, već promena" rekao da ljudi u Srbiji žele promene i da će ih on omogućiti.

"Nemam pravo da bojkotujem izbore jer ljudi u Srbiji žele promene koje ću ja omogućiti", rekao je Nikolić i ponovio tvrdnje o izbornoj krađi, ali je dodao i da se nikada nije za vlast borio na ulici, već je njegov način borbe glasački listić.

Tadić i Nikolić će se večeras suočiti u televizijskom duelu, za koji je objavljen i protokol, pred drugi krug izbora za predsednika Srbije, koji će biti u nedelju, 20. maja.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 17-05-2012   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2012   #3
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2012   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2012   #5
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

definitivno je u ovom duelu tadic bio spremniji i recitiji...

gledao sam ceo duel uzivo dok je bio!
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2012   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

nije slucaj samo u duelu, slucaj je u zivotu, porediti ova 2 coveka u svemu je kao porediti BMW M5 i Yugo Coral 45

ali dobro, ima i onih koji ga podrzavaju upravo zbog one njegove prostote i malogradjanstva...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2012   #7
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

To je glupo i porediti ...
Pobedice ga Tadic 15-20 % ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2012   #8
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

svaku recenicu je zapocinjao recima "zao mi je", "zao mi je"

!
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2012   #9
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

I meni je zao njega i zukorlia al ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2012   #10
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Pobjeda razuma nad Ne- razumom,pismenost naspram NE-pismenosti,visoke diplomatije naspram Kafanske politike,duel Gradjanina naspram Seljaka,Covjek naspram NE-covjeka.
Da je smijesno koliko je zalosno da jedna zemlja poput Srbije polarizira na tako drastican nacin,birajuci izmedju dvije krajnosti,put ka humanom drustvu u kome ce se kako gospodin Tadic kaze samo diplomatskim putem gladiti nesuglasnost polticikih stavova ili put u pakao i propast citavog jednog naroda u kome se samo krvlju i gubitkom ljudskih zivota trebaju izgladiti suprotnosti.
Nije Tadic a to treba da je jasno i ptici na grani a ne gradjanima Srbije manji Srbin zato sto zahtjeva da se promjeni nacin razmisljanja o svim segmentima gradjanskog drustva,on se i te kako bori za svoj narod i svoju zemlju ali na jedan novi nacin na koje treba navici i nauciti srpski narod.Nije "Velika Srbija" ona koja ratovima pokusava dobiti vise teritorije vec ona koja razvije u sebi ono sjeme demokratije,vrati ponos i skine ljagu sa svog imena.Ona koja razvije ekonomiju ,diplomatsku svijest,humano drustvo u kome se svak osjeca kao na svome neovisno od svoje vjeroispovjesti i nacionalne pripadnosti.
Ja zelim vjerovati u pobjedi Tadica jer ako nista drugo onda je garant mira i simbol pismenosti naspram onog jadnika koji je bog jedini zna kako i gdje sticao svoju kvazi pismenost i obrazovanje.
Ako se propusti ova prilika ni Bog nece pomoci Srbiji,vec je ostaviti da kleca i nikad ne ustane na nogama,da svo vrijeme bude u zadnjim redovima historije.
__________________
Love Means Never Having to Say You're Sorry
hurmasica is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2012   #11
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

Lako je tebi Stranac sa zapada praviti poređenje BMW I Juga....ajde probaj uporediti Jugo i šinska kola...
Jugo je brate naš autu,kakav god da je hranio je jedan grad....a i dalje se poistovećuje sa propašću...ma znam da si se zezao ,al eto došlo mi...isto kao što se reč-imenica SELJAK koristi kao zamenica za nepismenost,nerazum,nekulturu i ostalo..
Gledala sam tu sprdnju od reči i jednog i drugog...I KAO GRAĐANIN SRBIJE KOJI ŽIVI I RADI U NJOJ,ŠKOLUJE SVOJU DECU,LEČI SE,sa punim pravom mogu reći da ni u jednoj reči bilo koga od njih dvojice nisam prepoznala boljitak za sebe kao običnog građanina Srbije...
E da ,koga još u Srbije briga ko je veći ili manji Srbin od njih dvojice...ne bih rekla da se ijedan bori za svoj narod,a da se bore za SVOJU zemlju tu se apsolutno slažem......i još da dodam,nikad veći napor nije trebao biti ulošen nego sad da bi jedna prosečna porodica Srbije opstala...ljudi su na izmaku snage...ja lično ni u jednoj reči ,opet ću reći ni jednog od učesnika,nisam prepoznala izlaz ili ublažavanje ove situacije ....TAKVO RAZVIJANJE EKONOMIJE MOŽE USKORO DOVESTI SAMO DO GRAĐANSKOG RATA...
cobanica is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2012   #12
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Upravo sam procitao njihove biografije i jasno je ko dan o kakvim ljudima se radi.
Sto se tice glasaca ove koji su za Tadica razumijem jer ima ona narodna od dva zla uzmi ono manje.Ne razumijem ljude koji glasaju za Nikolica kao sto niti njega razumijem za sta se on to bori.Cini mi se da je ta zemlja ukleta jer nikako nemoze naprijed taman kad je Djindjic hteo nesto napraviti oni su ga smaknuli i od tada sve vise tonu u sopstvenim g....!
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2012   #13
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

A znate li vi da je predizborna tisina

Sutra vece vam zakazujem druzenje od 20:00 pa do kasni u noc kada cemo skoro pa biti sigurni ko je novi oredsednik....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2012   #14
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Vidim ovi zukorlijevi montiraju neke spotove protiv Tadica, sto mu jednostavno ne daju podrsku..
Pobedice Tadic al me nerviraju sa ovom pederskom podrskom ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2012   #15
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

I tebi zakazujem druzenje za sutra....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2012   #16
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

Osvanuo i ovaj dan...idem obaviti svoju gradjansku duznos....ispostovacu predizbornu sutnju i ako bog da vidimo se veceras...
uca odsmijeha:
__________________






Bože, ja te ne molim
da me oslobodiš
od životnih patnji,
nego te molim
da me u patnjama ne napustiš.


R. Tagore
misis is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2012   #17
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

i tebi zakazujem druzenje za nocas
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2012   #18
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Da ne otvaras ti neki swinger klub sto nam zakazujes, ja nisam iz te cuzamen price ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2012   #19
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default


Fuk ofni se bre....
Ja vas zlvem na politicki muhabet
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2012   #20
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Valla Enko politicka scena je i jedan veliki swinger klub,ne zna se ko koga da prostis ali vazno je biti ucesnik.
hurmasica is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
duelu, nikoli, nikolic, tadic, veceras


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:36. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)