SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 02-04-2008   #21
Musko
Soldiers of fortune
Prijatelj
 
Join Date: Jul 2007
Location: Highway to hell
Godine: 58
Posts: 2,544
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Licno ne vjerujem, iz tog razloga sto se ljudi na netu obicno predstavljaju u boljem svjetlu ali moguce jeste, ima i toga
sto bi rekao jedan moj drug ,,Nije ovo nista da vidis kako sam lijep na slici,, ovo cudo tehnike je cudo svako sebe predstavlja kako zeli a ne kakav je u stvari. Prijateljstvo preko neta !!!!!
Musko is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 02-04-2008   #22
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

I sa mnom je slicno.
Mada nisu ta "prijeteljstva" na nekoj cijeni.
Previse lazi i rizika.
S tim sto,kad se sa nekim pises toliko dugo (kao npr. ja na forumu) i znas o njemu toliko toga,nije moguce da budes ravnodusan onda kad prodje pored tebe na ulici.
To je pogotovu izrazeno za msn-kontakte.
Kad je bilo manje interneta u Sjenici (prije 5godina sam prvi put imala pristup internetu kuci),i slucajno se na nekim sajtovima nasla sa nekim odavde,obavezno bih stupila u kontakt,pocela dopisivanje,druzenje..pa cak pocela i na ulici da se pitam sa njima i sl.
Sad to izbegavam.
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2008   #23
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ja mislim da se mozi naci drug onako za zabavu, ali pra vi prijatelj se ne nalazi tako lako. Sto se mene tice imam par drugova za koje mogu reci da su mi bas prijatelji, i njih nisam stekao tako lako.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2008   #24
Beba
Srećno zaljubljena
Početnik
 
Beba's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Beograd
Godine: 42
Posts: 417
Default

Ja bogme, verujem u poznanstva a i prijateljstva stecena preko neta.
Moze svako da te isfolira i ovako, realno, ne mislim da je veca sansa ako se ne gledas sa osobom...Oduvek imam stav da je pisana rec mnogo teza nego izgovorena, i ako te neko farba i maze, kad tad ces to provaliti...i stvarno mislim da dosta dobro mozes da upoznas osobu preko izrazavanja, pisanja, vidis kako razmislja, mnogo bolje nego da ga upoznajes na kafama npr...I posle u realnom susretu, samo vidis finese, da tako kazem, neke detalje koji finisiraju sliku o osobi, i koji su zavrsnica - da li ti lezi osoba ili ne

Cak mislim da si postedjen nekih smaranja i gluposti kad upoznajes nekog ovako. Ako na samom pocetku vidis da ti ne prija osoba, bilo sta u vezi sa njom, prednost je sto mnogo lakse mozes da izadjes iz cele price.

Internet je cudo

__________________

...
Sta to ima u ljudima tuzno
da ulaze u tudje zivote...
Beba is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #25
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Slicno i ja to vidim bebo...
Ali to je "jahanje na duge staze"... sto znaci, da treba da prodje postova i postova, da bi ti citanjem upoznao nekoga... Neko ko ima 5-6 postova, moze da se folira kako hoce...
"Ja bate imam kucu, auto, motore (na selu, konjska kola, pokvarene motore u supi)"... Te stvari bas moraju da prodju i prozvacu se...
Ne moze neko ko je po ceo dan na forumu i pise o raznim misljenjima da se pretvara nonstop, dakle moze se upoznati kakva je osoba i to mnogo bolje nego u pravom zivotu... jednostavno mozes sam sastavljati puzle... I to mnogo cenim...
Ja sam tako na primer gruju upoznao - iskrena dusa, adnana - ljudina, supergirl - odusevljava me njeno razmisljanje, tahirovce - zalutao u politici itd itd a ima i onih negativnih koje necu nabrajati...
Sve u svemu moze da se upozna dobar drug i preko neta, cak sam i stekao drugare velike preko neta sa kojima imam i licni kontakt...

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #26
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Jednom smo raspravljali oko ovog pitanja,ali nije na odmet ponovo!

Preko interneta se dopisujem sa mnogo ljudi,ne samo na ovom forumu!
Upoznao sam ljude ,sa ovog foruma a i sa drugih!
Tada sam se osećao kao da se znamo bog te pito od kada,i znam da od tih ljudi 95%neće da se naljuti na ovog drugog,iako imaju različita mišljenja!
Mislim da čovek na internetu,nema potrebe da se folira,jer ko zna dali će se nekad sresti sa tim što se dopisuje!
U svakom trenutku sam spreman,ispod svakog mog posta da se potpišem punim imenom i prezimenom,jer znam da nemam čega da se stidim i koga da foliram!
Imao sam priliku,da me prošle godine zajedno sa zlatkom i reškom,posete i dva člana sa folkoteke!
Hteli su da me upoznaju i privatno,i još uvek mi je žao što je bilo kasno i što sam trebao da radim ceo dan(Uskrs je bio),pa nismo bili u prilici da popijemo kafu!
Donekle,ta greška je ispravljena skoro,ali samo sa jednim članom!
U svakom slučaju,prijareljstvo na internetu-DA!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #27
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 37
Posts: 2,266
Default

i ja takodje vjerujem u poznanstava preko neta...upoznala sam masu ljudi i neki su mi pomogli i privatno a i ja njima....neki moji poznanici koje znam cio zivot to ne bi uradili sigurno....
cak sam i rodjendanske poklone na kucnu add dobivala

sto se tice tog pretvaranja oko auta, kuca i fazoona mislim da to nije vazno i da svaki covjek koji nesto ima ima za sebe, ako ne govori istinu...laze sam sebe...meni to ne pridaje neku vaznost...ima takvih ljudi mnogo...ali cim pocnu da pricaju o materijalnim stvarima ja to odmah ignore...

ja licno volim provoditi vrijeme na forumu i komunicirati sa ljudima nego izaci u kakvu diskoteku, gdje me svi guraju, kosa mi se usmrdi od dima a do mene neki likovi cugaju pivo i bale grrrrrrrr....
__________________




Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #28
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Talking

Quote:
Originally Posted by Crni Gruja View Post
Ja mislim da se mozi naci drug onako za zabavu, ali pra vi prijatelj se ne nalazi tako lako. Sto se mene tice imam par drugova za koje mogu reci da su mi bas prijatelji, i njih nisam stekao tako lako.
Potpisujem....Do pravog prijetelja je veoma tesko doci a na netu ponajmanje...(moje misljenje)..Ovde se svi predtavljaju u nekom boljem svetu i malo je onih koji govore iskreno i od srca...najcesce forum posecuju ljudi koji su vani u zelji da se priblize Sjenici..ili iz dosade,a sto je najzastupljenije ''lijece svoje komplexe'' stecene tokom zivota,sa zeljom da se dokazu u sto boljem izdanju da bi se osoba s druga strane ekrana odusevila tom ''dobrotom''i ''ljepotom''..*Malo je njih kojima se netu predstavljaju u svom svijetu,i svoje osobine iskazuju pisanjem..jer lakse je napisat nego izgovorit..dakle pisanjem govoris neke stvari koje nikada ne bi izgovorio,rekao...Internet je jedan vid komunikacije gde smo svi na istom nivou..Svi se nalaze u ''isti kos''...(ljudi kojima do juce ne bi rekao zdravo na ulici ili sl.)..I svi imaju pravo na neko svoje misljenje,i iznose ga u nekom svom fazonu ili sta znam..dok nesuglasice najcesce dolaze zbog nekog primitivizma..(npr @prijepoljka komentarisala @cupku da nije lijepa i odmah ''ban''..ili komentari viva-vavazu)..Ovde postoje neke grupice,rodbina ili sta znam i zive u nekom svom svijetu,osecaju se kao u ''mahalu'' ..ili njima je mozda forum jedini provod koji imaju u zivotu..ako je to,onda im treba priustiti to zadovoljstvo...

Do prvih prijatelja je veoma tesko doci..kad mi budu bili potrebni (za sad ih imam dovoljno) potrazicu ih na drugom mestu,forum je poslednje mesto kao i internet gde zelim steci prijatelje..jer za pravo prijateljstvo je potrebno mnogo vise...

ps.Postoji par osoba koji su ostavili neki utisak na mene,..pozitivan naravno..a jednog clana posebno izdvajam @borichi-dama u svakom smislu i pogledu, svaka cast..
__________________
Ja volim da preteram,ne zameri,ja radim to iskljucivo iz ljubavi..
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #29
Musko
Soldiers of fortune
Prijatelj
 
Join Date: Jul 2007
Location: Highway to hell
Godine: 58
Posts: 2,544
Default

po meni ljudi koji traze prijateljstvo preko neta nisu bili u prilici da se druze sa ljudima van toga pa nalaze satisfakciju u netu (Izvinjavam se unapreed ako se neko prepozna u ovom tekstu). Meni ovaj net sluzi SAMO da se razonodim i malo odmorim mozak od svakodnevnih obaveza a moje prijarelje nebih menjao nikad za neko prijateljstvo na netu.
Musko is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #30
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by GREENEYES View Post
nesuglasice najcesce dolaze zbog nekog primitivizma..(npr @prijepoljka komentarisala @cupku da nije lijepa i odmah ''ban''........................
Ma daaaaaaaaaaaaj, sta je tu primitivizam!? I dalje stojim iza svojih reci, i svog misljenja, to sto se ti ne slazes nije moja stvar...
__________________

Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #31
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 37
Posts: 2,266
Default

.........oni koji nemaju prijatelje u privatnom zivotu a traze ih na netu onda neka stave prst na celo.....

niko od nas nije rekao...EH SAD IDEM NA NET DA TRAZIM SI PRIJATELJA....svi smo tu zbog konverzacije i opustanje od svakodnevnice, a ako se nadje neki novi prijatelj, tj ako dodje do novog prijateljstva...nije na odmet...
covjek je bogat onoliko koliko prijatelja ima...ja ih hvala Allahu imam mnogo, mnogo....pa zasto ne i ovde...
Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #32
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by GREENEYES
npr @prijepoljka komentarisala @cupku da nije lijepa i odmah ''ban''

Prijepoljka nije dobila zbog toga ban nego sto je bila skinula sa vilice u drugoj temi.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #33
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

...skinula sa vilice..
E otkad to nisam cuo ....
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #34
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Jos kad bih znala sta to znaci...
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #35
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Mora biti da si nedje puno "pricala"...
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #36
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Ihhhhhhhhhhh! Mozda sam pricala nesto sto doticnom smeta! Al' dooobro, sta da se radi... NIKO NIJE SAVRSEN!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #37
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Prijepoljka nije dobila zbog toga ban nego sto je bila skinula sa vilice u drugoj temi.
e ne znam..meni se ucinelo zbog toga..nije ni bitno...
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #38
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Prijepoljka nije dobila zbog toga ban nego sto je bila skinula sa vilice u drugoj temi.
.....
  Reply With Quote
Old 03-04-2008   #39
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Quote:
Originally Posted by Perica View Post
...

evo jedno interesantno pitanje"

Koji je glavni razlog vaseg posjecivanja foruma Sjenica.com?

Halilce je kriv.....


Salu na stranu.....ovde ima dosta mojih drugara (posto ih ja vec smatram drugarima), sa folkoteke..... a ujedno saznam nesto vise o Sjenici i ljudima koji u njoj zive..........
__________________
Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2008   #40
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Uzgred, pozdraqv za sannu od drugara, pa da se vratimo na temu
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
anketa


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
ANKETA: Citate li duge postove? adnan Ovo i ono 29 10-09-2008 05:05


All times are GMT +2. The time now is 07:57. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)