SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 21-08-2014   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default BOKS: Muamer Hukic VS. Mirko Largeti 30.08.2014.

Konačno opet boksmeč.


Muamer Hukic - Marco Huck vs Mirko Largeti

Naš najpoznatiji bokser Muamer Hukić (37-2-1, 26 nokauta) ovog puta se sastaje sa Italijanom Mirkom Largetijem, koji je već EU prvak i ima za sobom 21 profi meč. Mirko je svaki od ovih mečeva dobio, a od toga 13 mečeva dobio je sa nokautom.

Muamer i Mirko se sastaju na Geri Veber stadionu u Nemačkoj u Halle/Westfalen, a mi ćemo vam obezbediti prenos meča uživo. Inače, meč će zvanično prenositi prvi nemački program ARD.

Dakle, 30.08.2014. Marco Huk brani po 13. put titulu svetskog prvaka. Ako odbrani titulu, oboriće rekord Britanca Džonija Nelsona (WBO prvak 1999-2006).

Sretno Muamere,
želi ti administracija sajta SJENICA.com


Izvor: Muamer Hukić alias Marco Huck boksuje 30.08. protiv Mirka Largetija | www.SJENICA.com - Oficijelni sajt grada Sjenica Muamer Hukić alias Marco Huck boksuje 30.08. protiv Mirka Largetija | www.SJENICA.com
Follow us: @sjenicacom on Twitter
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 24-08-2014   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

jel se on jednom vec sastajao sa ovim ili se meni samo cini???

ili je mozda bila najava da ce boksovati sa njim, pa posle opet boksova sa onim firatom???
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2014   #3
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

trebao je boksovat pa je imao onu povredu..lom je neki bio sake kolko se secam
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2014   #4
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Hukić za anale

Muamer Hukić ima priliku da uđe u istoriju. Ukoliko savlada Mirka Largetija,izjednačiće se po broju odbrana trona u WBA verziji sa Englezom, Džonijem Nelsonom, koji je 13 puta odolevao izazivačima.



Na crtu mu ovog puta staje Italijan,Mirko Lageti, koji do sada nije osetio gorčinu poraza na profi-ringu, boksovao je 21 put, zabeležio isto toliko pobeda, od toga 13 nokautom. Inače, vrlo je iskusan, rođen je pre 32 godine i slovi za izuzetno čvrstog borca. Sa druge strane, Hukić kipti od optimizima uoči ovog duela.

„Nisam umoran da ponavljam, napraviću špagete od Largetija“, rekao je Hukić.

„Largeti je i dalje bez poraza i zato ima izvesnu dozu samopouzdanja. Dolazi 30. avgust i tada će njegovo samopouzdanje nestati jer će i sam biti svedok da smo potpuno različita klasa“, rekao je Muamer Hukić, „Što se tiče mojih planova za budućnost mogu da kažem da me za njih pitate u nedelju pošto sam trenutno fokusiran na borbu u subotu“.

Prethodnih nedelja Huk je trenirao sa Joanom Pablom Ernandesom, koji je u subotu odbranio IBF titutlu protiv Firata Arslana.

„Gledao sam kako Largeti boksuje. Ume da udari, nokautirao je 13 protivnika. Marko mora da bude veoma oprezan i mislim da će ovo biti vraški dobar meč“, kaže njegov trener Uli Vegner.

Inače, meč je trebalo da bude održan još u aprilu,ali je odložen zbog povrede šampiona. Meč: Muamer Hukić-Mirko Largeti počinje u 22:20 na ringu u Haleu,na stadionu Geri Veber, u lakoteškoj kategoriji,WBA verzije.
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2014   #5
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ne zaboravite, sutra palimo uzivo prenos boks meca na linku: PINK | Go to the mp
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2014   #6
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Dragi prijatelji , održano je vagajnje i baš dozvoljeno 90,7 kg sam imao. Radujem se za sutra!
Protivnik je imao 88,6 Kg




preuzeto sa zvanicne fb stranice Muamera Hukica

https://www.facebook.com/marcohuckboxing
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2014   #7
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Boks: Muamer Hukić – Mirko Largeti, meč za titulu prvaka sveta u kruzer kategoriji: prenos.

Takodje ce biti uzivo prenos na linku:

B92 | Go to the mp

ili ovde:

http://www.idi-u.pm/pink-uzivo/

Last edited by iSelektor; 30-08-2014 at 22:47..
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2014   #8
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Muamer Hukić (Marco Huck) "nokautirao" Mirka Largetija u poslednjoj rundi

Izveštaj sa meča.


Hukić - Largeti

Iako je izgledalo da će se meč odlučivati na poenima, naš Muamer Hukić je u poslednjih pet sekundi 12 runde zaređao seriju udaraca u glavu Mirka Largetija i sa zvonom je pao nokautiran.

Muamer u svakom slučaju ostaje svetski prvak i ovom pobedom ulazi u istoriju i postaje po 13. put šampion svijeta.

Za nas je ovo bila čista pobeda nokautom, ali su sudije ipak odlučile da na poene donesu odluku.
Neka im bude, Muamer je SVETSKI PRVAK!



Hukić - Largeti
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2014   #9
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2014   #10
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Huk kao Nelson, Englez razočaran


Muamer Hukic - Marco Huck

Nemački bokser poreklom iz Srbije (Sjenica) Marko Huk 13. put u karijeri odbranio je titulu šampiona sveta u kruzer kategoriji.

Momak iz Sjenice je na poene savladao Mirka Largetija i izjednačio WBO Džonija Nelsona, koji bio u Haleu i gledao ga uživo kako opet brani tron.

Italijan nije mnogo namučio Huka, ali ni šampion nije izgledao preterano dominantno. Na kraju je do 38. pobede u karijeri stigao jednoglasnom odlukom sudija (116:112, 116:112, 118:110).

Nelson, koji se povukao iz ringa 2005, nije bio impresioniran onim što je video, nakon proglašenja pobednika je razočarana odmahnuo glavom, istakavši da je samo sanjao da bi mu Huk bio dostojan rival. Preporučio je zemljaku Toniju Belevu da se bori sa Hukom.


Nelson na tviteru

Nakon sporog starta Largetija, koji je preživeo uvodne runde, Huk je propustio šansu u poslednjim sekundama da nokautira rivala, ali ga je udario nakon zvona koje je označilo kraj runde.

B92
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2014   #11
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Ni malo mi nije delovao sampinski..mozda mu je i dosadila ova kategorija..!!??Zagrijao se na Klitsckova ali kao sto je bila sinoc razlika u klasi izmedju njega i ovog Spagetija ( ) jos veca je razlikulli a izmedju njega i Wladimira..Trebalo bi da poradi i na njegovom ponasanju kao i sto trener Ulli Wegner rece mogao bi malo diplomatski i uzdrzanije prihvati protivnika i odgovarat novinarima.za sad nema sta da trazi protuv wladimira..
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2014   #12
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

B92: Izvestaj sa boks meca Muamer Hukic - Mirko Largeti (30.08.2014.)



I to spada u nas servis, da vam snimamo isecak sportskih vijesti
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2014   #13
Insaninside
Gost
 
Posts: n/a
Default

Uh gadna sporta ??


  Reply With Quote
Old 01-09-2014   #14
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by Insaninside View Post
Uh gadna sporta ??



Gadan,gadan..pogotovu ako se kačiš sa sandžaklijom
halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
boks, box, hukic, largeti, mirko, muamer


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:08. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)