SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 13-06-2008   #21
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

[quote=Elvis-Eko;59949]
Quote:
Originally Posted by mersija View Post


Koliko sam primjetio zadnji put kad sam bio dole, najveca briga naseg naroda je mobilni telefon kojeg svaka kuca ima najmanje po 3 dok druge stvari , kao sto je i voda u ovom slucaju "moze da saceka ".
Mersija , neznam koliko dugo nisi bila dole ali ako ikada odes primjetices da taj standard koji ti uporedjujes i nije bas toliko razlicit. Istina je da se na zapadu vise radi i zaradjuje ali i ljudi koji zive dole imaju sve, prate modu vise nego mi ovamo jedino sto je razlika u odgovornosti
Mozda ja puno grijesim ali ja tako mislim
Susta istina!
Vi zapadnajci nas izdrzavate,pa smo rahatniji nego vi!
Al' opet kukamo!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 13-06-2008   #22
dz.biber
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2008
Location: EU
Godine: 52
Posts: 183
Default

U SJENICI ima siromastva ali treba razlikovati da ima onih koji nece da rade a za alkohol, cigare i mobilne ima para a za porodicu i drzavu nema . Imaju i slucajevi gde neko nije u mogucnosti da zaradi iz razlicitih razloga pa nemaju ni za osnovno ali za njih isto neko treba da placa racune (drzava, socijalno, dobri ljudi......).
Svi mi znamo KOMUNALNO jer mislim da nisam jedini koji ce rec kako rade tako se i placa . Direktor preduzeca treba da poboljsa usluge i da se obrati narodu sa rezltatima preko novina , radija ili LICNO sa radnicima pa da vidimo dali ce narod redovnije placat. Kad bude PARA valjda ce zam(ij)enit i te AZBESTNE (koliko para toliko i muzike ), a taj problem je jos i na zapadu aktivan.A da se ja ponasam ko po neki u Sjenici na zapadu imo bi makar jednu kaznu nedeljno jer ovde nije narod genetski da postuje zakon nego po novcaniku ili u nekim drzavama radom (cisti ulice , plaze....).
U Italiji je uveden zakon koga plicija zaustavi pijanog za volanom (ca. 1,5 promíla ???) oduzima se vozacka , dobija se novcana kazna i oduzima AUTO koje se prodaje na AUKCIJI pa izvoli narode .
dz.biber is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2008   #23
malena
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ma kad sirotinju ne mogu da sudski gone(a ne bi ni trebalo) neka se onda preorijentisu na ove sto vazdan kupuju lokale, imaju po 2-3 prodavnice,2-3 auta,2-3 stana po Sa i NP
-nije meni majke mi sto ne placaju nego sto se javno oglasavaju i hvale a vala i prave budale od ljudi koji redovno placaju tu vodu!!!
Dok god bude "nedodirljivih " po Sjenici nece nama bit bolje!!!!!!!
  Reply With Quote
Old 13-06-2008   #24
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by malena View Post
Dok god bude "nedodirljivih " po Sjenici nece nama bit bolje!!!!!!!


Susta istina, malena
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2008   #25
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

Quote:
Originally Posted by supermann2008 View Post
valjalo je skolovati se 20-tak godina pa da te neki lokalni junak u hulahopkama i i pidzami sa veliko S 2008 naziva Kretenom bes te bez ove!!!
jamu se pisam na njegovu skolu a ti kako vidim dasi ti junak u suknji ako sam ja junak u hulahopkama
oj ha ... prodje aksam ljudi, cekacemo jaciju pa da ako se smrkne
jamu i dasi - se pise odvojeno osim ako je dasa htio da kopa s.jamu ali nemoj za to ima komunalno
a nemoj da zaboravis da skines hulahopke inace ces jos i bit "popisan dasa u jami"
pozz i ne vrijedjaj ni covjeka ni njegovu skolu (Univerzitet u Sarajevu - PMF)

jedni su isli u skolu a drugi oko skole
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2008   #26
derim22
Registrovan
Početnik
 
Join Date: May 2008
Posts: 9
Default

Cuj prazna prica!!!
Pa nije valjda da to toliko kosta????
Ja placam mejesecno 60eura vodu(Danska),ali tu je uracunata i topla voda i kanalizacija
derim22 is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2008   #27
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
Originally Posted by nc.biber View Post
jamu i dasi - se pise odvojeno osim ako je dasa htio da kopa s.jamu ali nemoj za to ima komunalno
Nizak udarac!
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2008   #28
Eldin
Registrovan
Početnik
 
Eldin's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Sarajevo
Godine: 40
Posts: 46
Default

Voda nije skupa. Imas vodomer pa platis koliko potrosis , sad ako neko zaliva livade i poji slonove(ovde mislim na zivotnju)
kuci to je drugi problem.

Ko nema vodomer zna se kako placa po clanu u domacinstvu.

Sad dosta njih ne moze da flati jer ne placaju 5 i vise godina, pa se to skupilo(sreca pa ne ide kamata na to).
Siguno mjesecno ne moze bit vise od 500 din racun za vodu(normalna potrosnja)
Eldin is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2008   #29
dz.biber
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2008
Location: EU
Godine: 52
Posts: 183
Default

Znali neko koliko se placa po m3 voda ,kanalizacija i smece u Sjenici ?
Koliko to onda bude za jedno domacinstvo od 5 clanova?
dz.biber is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
dinara, duguju, miliona, sjeniČani, vodu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vlast S.Ugljanina pojela ćevapa za 6.mil.dinara homar Politika Sjenice 18 19-03-2009 16:06
SjeniČko-peŠterska Zima Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 08-01-2009 17:10
Pc Igre Od 40 Dinara dvdzabava Mali oglasi 7 31-08-2008 16:04
DVD filmovi 60 dinara dvdzabava Mali oglasi 1 31-08-2008 10:12
VeČe SjeniČkog Ćilimarstva Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 2 13-03-2008 21:15


All times are GMT +2. The time now is 14:10. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)