SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 10-08-2007   #1
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default Pomoc za lijecenje male AJŠE BAKOVIC

Ajša Bakovic,cerka Nedžada i Ajke,rodjena 12.12 1997.g. u Sjenici,obolela je od akutne mijeloblastne leukemije!

Dijagnoza je postavljena u maju ove godine,i lecena je u Univerzitetskoj decjoj klinici u Tiršovoj,a 06.08.premeštena na Institut za majku i dete,zbog progresije(napredovanja)bolesti!

Ovom prilikom,a u ime Nedžada Bakovica-Nena i njegove porodice i uz njegovu saglasnost,od svih naših zemljaka i ljudi dobre volje,tražimo novcanu pomoc za lijecenje Ajše Bakovic!

Novcana sredstva možete uplatiti na dinarski žiro racun broj:

205-1001547676840-33

otvoren kod Komercijalne banke AD.Beograd,filijala Sjenica,ili

devizni žiro racun,kod iste banke.

Za pocetak,dati su SWIFT kodovi za Nemacku i Švedsku,a ako bude interesovanja za druge zemlje,dacemo kodove i za njih!



Takodje,pozivam ovim putem i naše studente i sve Sjenicake u Beogradu,a koji imaju O+ krvnu grupu,ili imaju prijatelje sa tom krvnom grupom,da se jave Nenu na telefone:

062-202-910 i 062-8-491-591!

Krv je potrebna za terapiju trombocitima,a to je nažalost,predfaza za operaciju transplatacije koštane srži!
Attached Images
File Type: jpg Photo-6.jpg (64.4 KB, 7 views)
__________________

Last edited by halilce; 25-12-2007 at 17:01..
halilce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 10-08-2007   #2
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nedzade koliko je novca potrebno???

Vidi da treba i krv O+ to je moja krvna grupa,jel moze i ovde da se da krv ili samo u BG???....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2007   #3
neno
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 52
Posts: 102
Default

KRV MOZE DA SE DA SAMO U BEOGRAD I TO SAMO NA INSTITUTU ALI MORA DA SE PRODJE RIGOROZNA KONTROLA KRVI U SVAKOM SLUCAJU SE SVIMA UNAPRED ZAHVALJUJEM NA SVEMU. A ZA SVE BLIZE INFORMACIJE MOZETE DA SE JAVITE NA TELEFON 062202910
neno is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2007   #4
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Resko, cucemo se ja i ti, da mi pojasnis kako da posaljem ove pare, nisam ovako nikad slao. Moze?



P.S: Ja sam taj koji je ovu temu stavio na vrh. Halilce izvini, ako imas nesto protiv ti vrati, znam da je tvoja tema. Samo sam mislio da je vrijedno da se vidi, ovako ce je malo ko promasit, a stvarno je bez sumnje najznacajnija na forumu. I ja pozivam sve nas da u skladu sa svojim mogucnostima pomognemo maloj Ajsi da sto prije ozdravi.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2007   #5
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Jale,u redu je u vezi teme,ja sam je postavio na brzinu,jer sam žrio na posao!

Oko slanja novca,ne umijem najbolje da ti objasnim,ali mislim da ta banka u Švedskoj ima platni promet sa Komercijalnom bankom!

Koliko novca je potrebno,najbolje će reći Neno!

Znam da je za boravak majke potrebno oko 200eura mesečno(smeštaj u bolnici,uz dete),a svaka analiza krvi vrši se u privatnim laboratorijama i koštaju od 15.000-17.000 dinara(opet oko 200eura)!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2007   #6
feksem
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bihać
Godine: 59
Posts: 77
Default

Sad sam malo pretraživala po internetu o ovoj zloćudnoj bolesti,koja brzo napreduje(jer je akutna)ako se ne liječi.Šanse za izlječenje postoje!Zato trebamo svi mi uzeti učešća u ovoj akciji!Ko može da nas uputi kako da uplatimo sredstva,nek to učini što prije!
feksem is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2007   #7
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Danas sam se raspitivao za način uplate iz Bosne i EU!

Posrednička banka je DRESDEF bank,koja ima platni promet sa Komercijalnom bankom iz EU i Bosne i Švedske,za uplate u eurima,a iz Švedske,za uplatu u krunama,posrednička banka je Swenska banka!

Najbitnije je,da se novac može uplatiti u bilo kojoj banci na račun i swift-bic kod Komercijalne banke ad.Beograd,u korist računa krajnjeg korisnika,tj,Nedžada Bakovića!

Danas mi je uručena pomoć od 50 eura,za Ajšino liječenje,i koristim ovu priliku da se zahvalim darodavcu!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2007   #8
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Danas je naš član,MajkaMaca,priložila za liječenje Ajše Baković,50 eura!

U njeno ime hvala!

Interesovanje je veliko za slanje novčanih priloga,danas sam dobio nekoliko privatnih poruka!

tražiću iz banke podatke za banku koja je ovlašćena za prenos novca iz Amerike!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2007   #9
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Zahvaljujemo se i vlasniku radija AMARO,Fiku Zekoviću,na doniranih 20 eura i obećanim besplatnim oglasima,koji će ići na raduju!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 17-08-2007   #10
frcko
Gost
 
Posts: n/a
Default

evo i ja malo da se javim na ovu temu o pomoci za malu ajsu,,mada sam kasno ovo video,,jer sutra polecem za sjenicu,,,ali sam se malo organizovao,,sa nasim sandzaklijama,,i uputio apel,za pomoc,,,odazvali su se oni s kojim se cujem redovno i vec smo skupili 460 australiskih dolara[22500 dinara],,a bice akobogda jos dok se objavi na radio,,a urucicu to kad dodjem,,ujedno apelujem na nasu dijasporu da to uradi isto,,,nama vani nista ne znaci 10,20 eura a to moze pomoci maloj ajsi,,,sellam i pozdrav svima,,,halilce cujemo se ubrzo,,,



ps. oprostite na pisanju,,davno sam zavrsio gimnaziju,,a inace sam bio los u pravopisu,,tacke,,zarezi i ostalo
  Reply With Quote
Old 18-08-2007   #11
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Zahvaljujem se,frcko,i svim našim sandžaklijama i sandžačkom radiju u Perthu!



Podaci za slanje pomoći iz USA!

SWIFT-BIC:AEIBUS33

Name:AMERICAN EXPRESS BANK,LTD.

Sity,Country:NEW YORK,NY,UNITED STATES




Ostali podaci su isti i za banku i primaoca!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2007   #12
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

odazvaću se na apel danas ,naravno.
suada is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2007   #13
neno
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 52
Posts: 102
Default

JA MOGU DA SE ZAHVALIM SVIM CLANOVIMA A UJEDNO I SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE KOI MI POMAYU DA PREBRODIM OVAJ TEZAK PERIOD.KOLIKO JE NOVCA POTREBNO TO NEZNAM NI JA JER CU MOZDA MORATI SA MALOM DA IDEM ZA ITALIJU NA TRANSPLATACIJU KOSTANE SRZI A TO CU ZNATI KRAJEM SEPTEMBRA. JOS MOGU I DA SE POSEBNO ZAHVALIM KUMU HALILCETU KOI MI MNOGO POMAZE OKO SVEGA.JA NEMOGU CESTO DA POSECUJEM INTERNET ZBOG OBAVEZA KOJE IMAM U BG. JOS JEDNOM HVALA SVIMA
neno is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2007   #14
Hida
Registrovan
Početnik
 
Hida's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Landskrona
Godine: 55
Posts: 629
Default

Mi koji smo u situaciji da pomognemo koliko toliko treba da to i uradimo a sigurno niko od nas ne moze da zna kako je vama. Nadam se samo da ce vam Alah dati snage da to izdrzite i da ce sve to da se zavrsi samo najbolje. Sigurno je veci dio sjenice uz vas a to daje snage. Veliki selam za vas a posebno malu Ajsu.
Hida is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2007   #15
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Moram da Vas obavestim,da ovih dana imam problema sa kompjuterom,izgleda da sam zakačio neki virus!

Trenutno,sedim sa kumom nenom,za njegov komp!

Ovom prilikom se zahvaljujemo Seju-31-de,na upućenoj pomoći od 50 eura,i SJ-FFM,na pomoći u iznosu od 200 eura!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2007   #16
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Grujane,nisam proveravao,da li je na nenov žiro-račun legla tvoja i Hedina uplata!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2007   #17
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Halilce kako napreduje ova akcija prikupljanja novcanih sredstava za nasu Ajsu?Treba apelovati na sve nase ljude,narocito u dijaspori,da se organizovanije odazovu ovoj akciji kako bi ucinak bio sto bolji...Evo prilike da pokazemo nasu slogu i merhamet kada su u pitanju nesrece koje svojim obimom prevazilaze mogucnosti pojedinca.
  Reply With Quote
Old 21-08-2007   #18
zijada slominsky
Gost
 
Posts: n/a
Default

ODAZVACU SE TAKODJE NA APEL STO SE; BRZE MOZE;





MALOJ AJSI ZELIM STO BRZE OZDRAVLJENJE!
  Reply With Quote
Old 22-08-2007   #19
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Evo,ovako stvari stoje u vezi pomoci!

Pokrenuta je siroka akcija,dati su oglasi na TV jedinstvo i Regionalnoj(mada mora da se promijeni ziro racun na ovoj TV),na radiju Amaro!

Takodje,na obe sjenicke internet stranice,postavio sam teme,i od nasih zemljaka koji su na odmoru u Sjenici,prikupljeno je 450 eura!

Takodje,nas clan Frcko je donio novac koji su sakupili sandzaklije u Australiji!O pojedinacnim uplatama,iy inostranstva,nemam trenutno podataka,ali 'ete biti obavesteni na vrijeme!

U svim bankama u Sjenici,postoji oglas,i znam da su pojedine firme uplatile izvesne sume novca!

U firmi gde radimo ja i Neno,u RMU Stavalj,pokrenuo sam akciju prikupljanja sredstava,i uputio zahteve u dva sindikata i direktoru kompanije,da se i oni prikljuce!

U planu imam jos nekoliko firmi,ali otom-potom!

Najvaznije od svega je,da Ajsi bude bolje,i da sve bude kako treba!

A,ljudi smo,da priskocimo u pomoc kad zatreba,pogotovu kad su deca u pitanju!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2007   #20
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

U ime Ajše i Nena Bakovića,zahvaljujemo se Hidi i Jasku Hrkaloviću,na uplaćenih 150 eura,preko deviznog žiro-računa!

Takođe,veliko hvala i Aljku Tandiroviću,na uplaćenih 50 eura!
halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
ajŠe, bakovic, lijecenje, male, pomoc


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Trazim - molim za pomoc!!! NeXeN Muzika i Video 11 21-08-2008 02:29
Problem i Pomoc sa TRACKERIMA I TITLOVIMA STRANAC Hardware - Software - Mobilna telefonija 0 14-07-2008 14:41
Pomoc sa tekstovima Beba Muzika i Video 47 20-06-2008 20:36
TELEFON - pomoc i problemi... STRANAC Ovo i ono 28 05-12-2007 18:07
Udruzenje Za Pomoc Deci I Osobama Ometenim U Razvoju Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 23-05-2007 15:52


All times are GMT +2. The time now is 10:17. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)