SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 13-05-2014   #1
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default Vucic u Sarajevu

Дошао сам као пријатељ

Ја сам председник Владе Србије, изабран можда не уз највећи број мандата, али уз највећи број гласова у савременој историји Србије. Дошао сам као пријатељ у БиХ, поштујући њен територијални интегритет, поштујући Републику Српску, поручио је Вучић
Вјековслав Беванда и Александар Вучић Фото Танјуг

Сарајево – У посету БиХ дошао сам као пријатељ и као неко ко поштује територијални интегритет БиХ, Републику Српску, Дејтонски споразум и све народе који живе у БиХ, изјавио је у Сарајеву председник Владе Србије Александар Вучић након разговора са председавајућим Савета министара БиХ Вјекославом Бевандом и састанка делегација Србије и БиХ.
Он је нагласио је да је његова посета БиХ, која је прва иностранству откада је преузео дужност премијера, израз његове жеље за успостављањемшто бољих односа две земље, али и поверења и неупоредиво бољих односа са свим грађанима БиХ.
„Уверен сам да и грађани БиХ то желе. Не мора да буде велике љубави, али мора да постоји уважавање и поштовање, а од Србије то имате и тоговорим без икаквог додворавања, поштено”, рекаоје Вучић наконференцији за новинаре.
Напоменуо је да ово једнако говори у Сарајеву, Београду, Бриселу, Москви, наглашавајући како се чуди онима који би од Србије покушали да праве нешто друго, а не пријатеља.
„Што се мене тиче, неће успети. Србија је пријатељ БиХ, а ти који немају паметнија посла не раде добро за своју земљу”, казао је Вучић иподвукао да нико не може да уништи ни БиХ нити Републику Српску, додајући да су важни само договори народа.
У обраћању новинарима,премијер Србије поновио је да је за Србију важна стабилност целог региона и да се радује сваком успеху БиХ. „Богатија БиХ значиће и прилику за богатију Србију. Ту нема никакве љубоморе.” Осврћући се на сусрет са председавајућим Савета министара БиХ, председник Владе Србије напоменуо је да је са Вјекославом Бевандом разговарао о конкретним питањима билатералне трговинске размене, привредне сарадње и сарадње на пољу туризма, као и о пројекту „Средња Дрина”.
Напоменуо је да је у првом кварталу 2014. године у односу на исти период претходне године забележен раст међусобне трговинске размене између Србије и БиХ за 20,9 одсто и да је Србија за БиХ други најзначајнији инвеститор. Од 2005. до 2013. њене инвестиције износиле су 842,4 милиона евра, док су предузећа из БиХ у овом периоду у Србију уложила 110 милиона евра.
Према Вучићевим речима,разговарано је и о спровођењу споразума ЦЕФТА, посебно када су у питању примедбе БиХ у вези са дуготрајним поступком добијања дозвола за увоз оловних акумулатора.
„У наредних 10 дана у потпуности ћемо показати да желимо најбоље могуће партнерство са БиХ и отклонити проблеме који су постојали”, нагласио је он и додао како се нада да ће „Превент група” из БиХ ускоро постати власник Ливнице у Пријепољу, која треба да запосли 500 радника.
„Посебно после великих пројеката, који ће у Србији и Београду бити завршени у наредне две до три године, очекујемо драматично већи прилив грађана из БиХ, Сарајева, Мостара, не само из Републике Српске, као што очекујемо да грађани Србије посећују све крајеве БиХ”, рекао је Вучић. На крају је још једном нагласио да је у БиХ дошао на своју иницијативу, без жеље да се било коме додворава.
„Ја сам председник Владе Србије, изабран можда не уз највећи број мандата, али уз највећи број гласова у савременој историји Србије. При томе сам Србин, поносан што сам Србин, поносан на своју земљу и све грађане Србије. Дошао сам као пријатељ у БиХ,поштујући њен територијални интегритет, поштујући Републику Српску”, поручио је Вучић.
Вјекослав Беванда истакао је да је састанак између њега и Вучића договорен без посредника и да је реч о континуитету добрих односа који су успостављени на њиховом приватном нивоу, али и на нивоу државе. Он је захвалио премијеру Србије и министру финансија Србије Лазару Крстићу на посети Сарајеву, наглашавајући да је сарадња са суседима за њега увек била приоритет, а да су данашњи састанци били обележени дубоким уважавањем и без комплекса,те да су били прилика за разговор о отвореним питањима, међу којима су граница и сукцесија.
„Ми смо суседи и то је чињеница коју нико не може избрисати. Заједничка је оцена да треба да гледамоунапред, што мора бити приоритет. Дотакли смо се отворених питања као што су граница, сукцесија и све остало, али исто тако сложили смо се да је економија најважнија. Говорили смо и о одржавању заједничке седнице Савета министара и Владе Србије”, навео је Беванда.
Он је оценио да је заједничким напорима могуће постићи више у робној размени, која бележи узлазни тренд, и заложио се за наставак добрих односа који би, како је казао, омогућили бољи проток људи и капитала.
Председавајући Савета министара БиХ приредио је јуче Вучићу испред зграде заједничких институција свечани дочек,уз војне почасти и интонирање химни Србије и БиХ, којису све време обезбеђивале јаке полицијске снаге.
Осим са Бевандом,премијер Србије је током радног боравка у Сарајеву разговарао и са члановима Председништва БиХ, руководством оба дома Парламента БиХ, министром иностраних послова БиХ Златком Лагумџијом, а посетио је и Савет за регионалну сарадњу на је чијем челу Горан Свилановић. Посетио је и Општу болницу „Абдулах Накаш”,где је Одељењу за гинекологију уручио донацију –сто за грејање новорођенчади, Саборни храм Рођења пресвете Богородице, Бегову џамију и Башчаршију.
Лич*на до*на*ци*ја бол*ни*ци „Аб*ду*лах На*каш”
Са*ра*је*во – Пре*ми*јер Ву*чић по*се*тио је ју*че оп*шту бол*ни*цу „Аб*ду*лах На*каш” у Са*ра*је*ву и Ги*не*ко*ло*шко-по*ро*ђај*ном бло*ку уру*чио лич*ну до*на*ци*ју – уре*ђај „беј*би терм”. Он је ди*рек*тор*ки бол*ни*це др Се*би*ји Изет*бе*го*вић и ле*ка*ри*ма ре*као да је же*лео да до*при*не*се њи*хо*вом ра*ду и да омо*гу*ћи да ма*кар јед*но де*те има на рас*по*ла*га*њу овај уре*ђај.
При*зна*ју*ћи да ни*је знао о ка*квом се тач*но уре*ђа*ју ра*ди и че*му он слу*жи и да му је Ве*ран Ма*тић су*ге*ри*сао да би то био до*бар по*клон, он је ис*та*као да је то ма*ла по*моћ, лич*не при*ро*де и да ни*је пи*та*ње ни др*жа*ве, ни вла*де.
Он се за*хва*лио ди*рек*тор*ки што су га при*ми*ли и што су би*ли отво*ре*ни за са*рад*њу, под*се*тив*ши да је и сам имао те*шка лич*на ис*ку*ства, и ре*као: „Ако бу*де*мо ви*ше ми*сли*ли о бу*дућ*но*сти и де*ци, би*ће*мо не*у*по*ре*ди*во срећ*ни*ји”.
Др Изет*бе*го*вић ра*ни*је је Тан*ју*гу из*ја*ви*ла да је реч о ле*пом ге*сту срп*ског пре*ми*је*ра и на*ве*ла да не зна ка*ко је из*бор пао баш на „ње*ну” бол*ни*цу, али је под*се*ти*ла да је пре го*ди*ну и по да*на раз*го*ва*ра*ла са Ве*ра*ном Ма*ти*ћем у ве*зи са ак*ци*јом „Бит*ка за бе*бе” и да је та*да ре*кла да је сва*ка по*моћ до*бро*до*шла.
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 13-05-2014   #2
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Morao sam da postavim ovu temu,da bih pokusao da citiram Reska..
On bi napisao sledece....

halilce is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2014   #3
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Дошао сам као пријатељ


Лич*на до*на*ци*ја бол*ни*ци „Аб*ду*лах На*каш”
Са*ра*је*во – Пре*ми*јер Ву*чић по*се*тио је ју*че оп*шту бол*ни*цу „Аб*ду*лах На*каш” у Са*ра*је*ву и Ги*не*ко*ло*шко-по*ро*ђај*ном бло*ку уру*чио лич*ну до*на*ци*ју – уре*ђај „беј*би терм”. Он је ди*рек*тор*ки бол*ни*це др Се*би*ји Изет*бе*го*вић и ле*ка*ри*ма ре*као да је же*лео да до*при*не*се њи*хо*вом ра*ду и да омо*гу*ћи да ма*кар јед*но де*те има на рас*по*ла*га*њу овај уре*ђај.
При*зна*ју*ћи да ни*је знао о ка*квом се тач*но уре*ђа*ју ра*ди и че*му он слу*жи и да му је Ве*ран Ма*тић су*ге*ри*сао да би то био до*бар по*клон, он је ис*та*као да је то ма*ла по*моћ, лич*не при*ро*де и да ни*је пи*та*ње ни др*жа*ве, ни вла*де.
Он се за*хва*лио ди*рек*тор*ки што су га при*ми*ли и што су би*ли отво*ре*ни за са*рад*њу, под*се*тив*ши да је и сам имао те*шка лич*на ис*ку*ства, и ре*као: „Ако бу*де*мо ви*ше ми*сли*ли о бу*дућ*но*сти и де*ци, би*ће*мо не*у*по*ре*ди*во срећ*ни*ји”.
Др Изет*бе*го*вић ра*ни*је је Тан*ју*гу из*ја*ви*ла да је реч о ле*пом ге*сту срп*ског пре*ми*је*ра и на*ве*ла да не зна ка*ко је из*бор пао баш на „ње*ну” бол*ни*цу, али је под*се*ти*ла да је пре го*ди*ну и по да*на раз*го*ва*ра*ла са Ве*ра*ном Ма*ти*ћем у ве*зи са ак*ци*јом „Бит*ка за бе*бе” и да је та*да ре*кла да је сва*ка по*моћ до*бро*до*шла.


sto imas neke fine zvezde u tekstu, haj me nauci kako to
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2014   #4
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Ovaj gest Vucica treba pozdraviti!kao sto treba kritikovati uvek kada uradi nesto lose,tako treba pozdraviti kada napravi nesto dobro!A ova njegova poseta Sarajevu je dobra stvar!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2014   #5
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
sto imas neke fine zvezde u tekstu, haj me nauci kako to

МИСЛИМ..ШТА ДА ТИ РЕЧЕМ..
halilce is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2014   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

vidim da analiticari imaju pozitivne ocene o ovoj poseti.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2014   #7
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Analiticari,mediji..svi od reda...
kritikovace oni koji ne zele normalan odnos BiH i Srbije,poput Dodika(ako bude smeo)i nazovi opozicionara u Srbiji,koje je Vucic isprasio na izborima
halilce is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2014   #8
Neznanka
Registrovan
Prijatelj
 
Neznanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 2,726
Default

Bravo Janjo, sedni krivo reci pravo


Neznanka is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2014   #9
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Neznanka a sto po svaku cenu trazis i velicas sve "negativno"...
Jel ne treba pruziti sansu svemu i svakome?
Pa i svabe se dobile sansu i evo gde su... a koliko znam nasih mnogo zivi u toj istoj svabiji koja je zna se sta radila...

Ne razumem bas ne razumem... a ovoj janji fali kita siguran sam!
Izvinjenja su vec bila i to ne jednom... sta treba svaki put?
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2014   #10
Neznanka
Registrovan
Prijatelj
 
Neznanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 2,726
Default

Po meni nije "negativno" vec "realno" . Mada imalo bi se jos sto sta dodat...

Eto ima on svoju sansu pa nek je iskoristi.
Ali javno je govorijo, mogao se javno izvinuti..., a ne ono ni luk jeo, ni luk mirisao idemo dalje nista bilo nije.

Koliko je meni poznato u Nemackoj nacisti, radikali.., nikada vise nisu dosli na vlasti.

A sto se Janja Beč Neumann tice, je srbijanski sociolog, istraživač genocida, pisac i predavač. Diplomirala je tehnologiju na Beogradskom univerzitetu, a doktorirala sociologiju na Zagrebačkom univerzitetu i Univerzitetu Cambridge. Mozda joj kita fali, 100% sigurna pameti joj ne fali.
Neznanka is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2014   #11
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Moram da uputim kritiku moderatorima a narocito gazdi ovog sajta!Braneci lik i delo ovog Vucica,tretirajuci ga kao svetu kravu i davaju ci mu blanko podrsku,promace vam jedan pravi ljudski gest,Novaka Djokovica!Covek je pozvao cijeli svijet da pomogne ne samo Srbiju,nego i Bosnu i Hrvatsku!Svaka mu cast,u ovoj nesreci nije zeleo da dijeli ljude po nacionalnosti!
Zanimljivo je da Djokovic pomaze Srbiju preko svoje fondacije a ne preko vlade!Isto to rade i drugi sportisti,Dejan Stankovic i mnogi drugi!
Ljudi nisu ludi da daju kozi da cuva kupus!
Takodje mi je palo u oci izjava Vucica,koji na sednici vlade a pred novinarima,obraca se svojim ministrima i opominje ih da ne kradu pomoc koja se prikuplja za nasdradale!Cista demagogija a i ponizavajuce za ministre!Valjda ih je on birao,i valjda je proverio moralni kredibilitet istih?
joku is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2014   #12
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Joku..mnoge stvari promaknu,mnoge stvari se ne objave iz prostog razloga što ne možeš ispratiti sve,što ne želimo da budemo kao drugi i prenosimo vesti iz Indije,da bi ih ljudi čitali i time "podizali"posećenost sajta!
Činjenica je,možda smo napravili propust i za Novaka ali i za Džeka,za Dinu Merlina..ali smo zato ispratili i Asmira i naše reprezentativce u skijanju...sva dešavanja iz Sjenice smo uvijek ispratili..Toliko je vijesti bilo,koje su se smenjivale iz sata u sat i jednostavno..nismo stalno za kompom da bi smo ih objavljivali odmah.

A što se tiče Vučića i njegovih izjava..pa čovek zna godinama šta se dešavalo i kad je javno iznosio da se krade,mi smo mu se smijali..a sad se vidi gde smo..I zato što je Ilić izjavio "da njegovi iz Puteva Srbije kraduckaju",naravno da čovek zna ko je sklon čemu..i treba im čvrsta ruka,uzde pojedinim ili jaram pa da vuku zajedno a ne svak na svoju stranu.
halilce is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2014   #13
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Quote:
Originally Posted by joku View Post
Moram da uputim kritiku moderatorima a narocito gazdi ovog sajta!Braneci lik i delo ovog Vucica,tretirajuci ga kao svetu kravu i davaju ci mu blanko podrsku,promace vam jedan pravi ljudski gest,Novaka Djokovica!Covek je pozvao cijeli svijet da pomogne ne samo Srbiju,nego i Bosnu i Hrvatsku!Svaka mu cast,u ovoj nesreci nije zeleo da dijeli ljude po nacionalnosti!
Zanimljivo je da Djokovic pomaze Srbiju preko svoje fondacije a ne preko vlade!Isto to rade i drugi sportisti,Dejan Stankovic i mnogi drugi!
Ljudi nisu ludi da daju kozi da cuva kupus!
Takodje mi je palo u oci izjava Vucica,koji na sednici vlade a pred novinarima,obraca se svojim ministrima i opominje ih da ne kradu pomoc koja se prikuplja za nasdradale!Cista demagogija a i ponizavajuce za ministre!Valjda ih je on birao,i valjda je proverio moralni kredibilitet istih?
Kakve to veze ima jedno sa drugim?

Nama je prvom planu sve sto je vezano za sjenicu, a na forumu postavljamo koliko stignemo...
Da nismo napisali za dzeka, novaka... ali poznatih ima koliko hoces koji su to uradili, ne mozemo sve da ispratimo...
Bitno je da ispratimo sjenicake sto nam je najbitnije...

Kada bismo bas svaku vest pisali, ne bi se razlikovali od drugih sandzackih sajtova, kojima je po svaku cenu bitno da objave sve i svasta. A mi opet poseceniji i ako ne pisemo o svemu...

I jos jednom da napisem... NE BRANIM COVEKA, ALI NE VOLIM DA SE PLJUJE NEKO KO JE TEK DOSAO NA VLASTI I NIJE MU SE PRUZILA SANSA.

Gde su suljo, rasim, muftija, bili su na vlast... sta su uradili? Pomene se branite ga odmah... Covek sam ima najvecu vlast u drzavu i dajte mu / im sansu...

Tako da joku, ne smatram se prozvanim, samo REALNIM, kao sto napisa neznanka
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2014   #14
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Nista lose nisam mislio,jednostvano mislim da gest Novaka Djokovica treba pozdraviti i da mu je mesto na ovom forumu!
Sto se tice Vucica,mora priznati da i mene ponese njegova prica!U trenutku pomislim da je konacno dosao pravi covek na pravom mestu i onda vidim na TV,kako pomaze pri istovaru pomoci za nastradale i kako pomaze deci da se iskrcaju iz camaca i to sve pred kamerama i citavo vrijeme davaju ci izjavu!Setih se i onoga zimus kada je spasavao dijete iz vejavice!
Nije u redu da koristo ovu nesrecu,radi sopstvene promocije!Mukami je od toga!
Moze On da izigrava supermena ali ne sada i ne u ovom trenutku!
Mnogo prica i o postenju,kako nece dozvoliti da se ukrade ni jedan dinar a znA se da navise lopovi pricaju o postenju!
joku is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2014   #15
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Opravdano smo malo skepticni jer posle ovolikog propadanja Srbije tesko neko da poveruje u njegova obecanja.Kao sto rece Zlatko treba sacekati i dati sansu,nesto ce se desiti..
Primetio sam da pokusava da nekom diktatorskom politikom odrzava sednice vlade.Trazi izvestaj ministra sa terena pogodjenih poplavom da mu iznese u dvije recenice,prekida ih u izlaganju.Mislim malo preterano. Kakva je situcija bila tesko neko da sve to obijasni u polucasovnom izlaganju a ne u dvije-tri recenice.Razumno isto, nema se vremena za gubljenje aliii...Na sednici kriznog staba,nekom je mobilni zazvonio naredjuje da se iskljuce telefoni sa "jel jasno",mislim da u takvim situacijama mora biti neko od tih ljudi dostupan,vanredno stanje je.Preterano pred kamerama..
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2014   #16
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

@joku to tebi na TV-u izgleda smesno, ali onome ko je u nevolji i koji su u nevolji znaci podrska, nismo zaboravljeni...
Ne daj boze da si pogodjen necim slicnim, pa koliko bi ti znacilo da je neko tu i hoce da ti pomogne?
To je psiholoski momenat...

@sejo da je i moja drzava krala vise od dva veka unazad i ja bih trazio malo vise postovanja... a ne znam da li si gledao sve... momenat pre toga je kad mu srbijastruje traze 80€ po kilovatu a bosna 30€, pa se naljutio, a isto se desava, pocela sranja, a tamo neki direktori na vlasti otisli van drzave na neke sednice...

A sve sto citam ovde, su ustvari komentari koje sam i ja procitao na drugim portalima...

POZZZ
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2014   #17
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Potpuno se slazem sa tobom kralo se i kralo, pa da je Svajcarska bila nestala bi do sasd sa geografske karte. To sam video, zapazio i zapalo zaoko da hoce malo vise da se dokaze uz prisustvu novinara i TV kamera..

P.S. Licno moje zapazanje nisam nigde kopirao
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2014   #18
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

mislio sam u globalu...

Pozz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2014   #19
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Ne razumem ili ja toliko nerazgovetno pisem da se ne moze razumeti ili Ti Tahirovic,ne mozes ili ne zelis da shvatis o cemu ja pisem!
Ne,meni nije nimalo smijesno ovo stradanje ljudi!Ne dijelim nastradale po nacionalnoj pripadnosti!Meni je samo muka od ovog samoreklamiranja premijera Srbije!Ima dovoljno volontera za istovaranje kamiona ili pomoci oko iskcavanja nastradalih iz camaca i on ne mora to da radi! Narocito ne dok su kamere ukljucene!

Sto se tice ovih tvojih optuzbi oko kopiranja sa drugih portala!Mislim da u najmanju ruku nije korektno od tebe!Ako vec optuzujes,kopiraj te postove,postavi ih ovde i tada optuzi!
A ja ti tvrdim da sve sto sam napisao su moje misli i da nikada ne kopiram!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2014   #20
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

A koji to politicar ne radi?
Pa ko ga je izabrao? Kome da se prikaze...

Da li mislis da bi suljo kurcem mrdnuo da nema medija da to prenose?

Daj nemojmo se zavaravati... to je osnovno sto se radi... radili pre njega i radice posle njega... ali je fokus sad na njemu i jasno i drago mi je sto je tako...
Sto su svi lopovcici tu i tamo negde svasta napisali, sto je lenje bube isterao i primio nove.

Da li ce biti dobar, vreme ce pokazati, sad ima sansu i pustite ga da kreira, nemojte suditi na osnovu par meseci vlade...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
sarajevu, vucic


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:55. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)