SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Old 26-05-2012   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default TOP 50 razloga zasto je izgubio Boris Tadic!

Ovo sam kopirao od coveka kojeg mnogo gotivim, covek koji nema dlaku na jeziku. Skidam kapu!
TOP 50 razloga zašto je izgubio Boris Tadić!



Prvo, pa muško! Ili beše – prvi se mačići u vodu bacaju? Ne, ni jedno, ni drugo! Ni muško, a još manje mače!
Prvi blog je o BoTi i razlozima njegovog poraza, koji sad dvorski plemići pokušavaju da pretvore u pobedu! Pobedu nad svima nama!
Nisam istraživao, nisam analizirao, nisam vadio statistiku, to neka rade oni debili koji su i Borisa i nas doveli dovde… ovo je samo moje skromno mišljenje. Za razliku od većine mojih kolega, ono je i iskreno i dobronamerno! I besplatno!

DAKLE, ZAŠTO JE IZGUBIO BORIS TADIĆ:

Izgubio je jer je bio ubeđen da, poput Princeze Libuš iz one reklame, na mesto predsednika države ima nasledno, a na mesto predsednika partije – doživotno pravo!
Izgubio je zato što je Dačić pobedio, a on ga je učinio pobednikom, još na prošlim izborima!



Izgubio je jer na SMS poruke koje je slao članovima na dan izbora nije bilo moguće odgovoriti… čak ni psovkom!

Izgubio je jer se ni na jednu njegovu grešku, u poslednje dve godine, nije moglo odgovoriti… čak ni lepom rečju!
Izgubio je jer su njegovi satrapi od urednika i novinara tih istih medija napravili skup poslušnih pičaka, podrepaša i bezmudarevića!
Izgubio je jer su se svi oko njega smejali čak i njegovim glupim vicevima, pa nije uspeo da skonta koji je od njih (viceva) dobar!
Izgubio je jer je poverovao da su ti oko njega dobri!
Izgubio je zato što je poverovao da ćemo pre da glasamo za njega, nego protiv tih nedobrih ljudi oko njega!
Izgubio je jer je na izbore krenuo poverovavši im da je zaista Džordž Kluni!
Izgubio je jer, za razliku od Klunija, ne ume da glumi u svim ulogama i svim žanrovima: Posebno ne u drami, komediji, tragediji i hororu!



Izgubio je jer nije shvatio da se u Srbiji oduvek glasalo „protiv“, a nikada „za“!

Izgubio je jer smo do sada izlazili da glasamo „protiv“, a sad smo glasali „protiv“ tako što nismo želeli da izađemo!
Izgubio je jer nije shvatio da ima nas koji nemamo za koga da glasamo i koji nemamo gde da izađemo!
Izgubio je jer je bio ubeđen da u srpskoj istoriji može da ostavi veći trag od Zorana Đinđića!
Izgubio je jer nije imao muda da, poput Đinđića proguta najveću žabu, ali je imao muda da taj Zoranov citat ponovi bezbroj puta.
Izgubio je jer nije shvatio ko su mu prijatelji, a ko savetnici!
Izgubio je jer nije shvatio da ista osoba ne može da mu bude i prijatelj i savetnik!
Izgubio je jer nije shvatio da u politici prijatelji uopšte i ne postoje, a da su u životu svi savetnici!

Izgubio je zato što se u kampanji postavio iznad glasača, a ispod savetnika!
Izgubio je zato što nije shvatio da predsednik ima prava na sve, osim da se pred izbore deklariše kao navijač Zvezde ili Partizana!

Izgubio je zato što su ga ubedili da se u TV duelu pobeđuje tako što izgovoriš što više reči!



Izgubio je zato što je zaboravio da je psiholog!

Izgubio je jer nije shvatio da je važnije imati čisto oko nego čiste naramenice od raznih tapšača po ramenu!
Izgubio je jer nije znao da je skuplji aplauz u Zvezdama Granda od aplauza na Akademiji nauka! A da ono što je čuo na njegovoj završnoj konvenciji uopšte nije aplauz!
Izgubio je jer ga nisu obavestili da je Toma „možda“ zlo, a možda i nije, a da su oni oko njega sigurno zlo.
Izgubio je što nije učio od Đilasa, nego je probao da uči Đilase!
Izgubio je zato što ga nismo izabrali mi, članovi Demokratske stranke, mi, normalni građani i mi, kojima je stalo do njega.
Izgubio je jer je u toku kampanje poverovao naslovnim stranama dnevnih novina, sramotnih i bednih tvorevina njegove neodemokratije!
Izgubio je jer je od medija napravio mediokritete!
Izgubio je jer je bio neobavešten o uticaju neobaveštenog Koštunice!
Izgubio je jer je poverovao da zaista postoje uticajni Tviteraši!
Izgubio je jer je trčao maraton, a u Srbiji je politika trka na 400 metara… s preponama!
Izgubio je zato što je od „stranih plaćenika“ iz 90-ih napravio „domaće paćenike“!
Izgubio je jer nije shvatio da je “vlast” – ružna reč!
Izgubio jer nije znao ko mu je guru, ko savetnik, a ko šaptač!

Izgubio je jer mu nisu šapnuli koliko je koštao evro na dan izbora!

Izgubio je jer, za razliku od Velje, nije dozvolio da se oko njega “samo kraducka”!
Izgubio je jer nije shvatio da postojimo mi koji smo ga kritikovali iz dobre namere!
Izgubio je jer nije shvatio da sme da primi krv samo od nas koji smo ista krvna grupa! I da ne sme da dozvoli njegovim vampirima da nam tu istu krv otimaju i piju!
Izgubio je jer je bio ubeđen da diploma čini čoveka, u zemlji u kojoj decu uče da diploma ne čini ničemu!



Izgubio je jer je mislio da može svima da nam pravi decu! Bez diplome!

Izgubio je jer je slušao pesme “Idola”, a ne pesme “Beogradskog sindikata”!
Izgubio je jer nije čuo one koje je slušao tokom predizborne kampanje! One obične likove iz reklama… iz rudnika, obora, sa ulica, mostova!
Izgubio je jer nije shvatio da ne treba podizati mostove, već učiniti da se ljudi ne bacaju s njih!
Izgubio je jer će i sada poverovati svojim savetnicima da je ovaj tekst zlonameran! Umesto da ih pobaca s mostova!

********
Za razliku od ovih što su glasali za Tadića, slikali tiket, pa sad znoje muda, ja priznajem: Nisam glasao! Tadić mi to nije dozvolio! I krivo mi je! Ne zbog Tadića, već zbog mene! Toliko krivo da ne bih glasao ni da sad ponove izbore!
Umesto post skriptuma, kratko:
„Nije pobeda baš svaka pobeda, još je manje poraz kad te poraze! Pobeda je kad smeš ponosno pred sebe, Boga i ljude, a poraz kad te ostave i zaborave!”



Sa izrazitim poštovanjem i uvažavanjem, Aleksandar Saša Jovanović, član Demokratske stranke od 1996. i onaj isti koji Vam je pre godinu dana u Pressu javno rekao da gubite! I kome ni tada, a ni sada niste poverovali!

Preuzeto sa Aleksandar.rs

@SirOliverrr imas pozzz od tviterasa @folkoteka
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 26-05-2012   #2
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Sve tačno..u bobu...Potvrdilo se da je "pravovremena informacija"najskuplja i da se neobaveštenost,uljuljkanost u lažnim informacijama,potkupljenim analizama rejtinga,plaća debelo...
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2012   #3
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

izgubio je jer je milorad dodik pricao kao kocijas,sto zapravo i jeste, na borisovoj konvenciji ili politickoj komemoraciji - kako se sada ispostavilo...
nece kulturni i pametni ljudi onaj ton,znao je to i boris,videlo se da mu je zao i tesko kad ona pijana laktaska seljacina "tepa" za govornicom ali je pokusao da bude veci katolik od pape,pardon, srbin od tome...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2012   #4
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

Izgubio je zato što je poverovao da ćemo pre da glasamo za njega, nego protiv tih nedobrih ljudi oko njega!
__________________






Bože, ja te ne molim
da me oslobodiš
od životnih patnji,
nego te molim
da me u patnjama ne napustiš.


R. Tagore
misis is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
boris, izgubio, razloga, tadic, top, zasto


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:29. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)