SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ljubav i ...još po nešto ...ne postoji ljepša stvar na ovom svijetu... Love is like snow...

Reply
Old 21-02-2009   #1
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Question Šta obuća govori o vama?

Da li ste znali da žene procenjuju muškarce na osnovu njihove obuće?

Šta obuća govori o vama?

Savršeno ste obučeni – ona će zasigurno biti oduševljena vama! I potom ona prilazi i pogleda vašu obuću. Da li je moguće? Zašto? Želeli vi to ili ne – ona će mnogo toga zaključiti o vama na osnovu vaše obuće…

Ako joj pogled padne dole, budite sigurni da merka vaše cipele

Ako ste do tada i bili uspešni u stvaranju slike o “savršenom” sebi, skrivajući se iza slatkorečivosti, privlačnog izgleda i lepih manira, sada dolazi na red procena na osnovu obuće, dvaput razmislite šta ćete obuti pre nego krenete u izlazak. Ženske oči vas prate gde god da krenete!
Ako nosite skupe patike ona će pomisliti:

“O, on je ili vrhunski sportista sa milionskim ugovorom ili je neko ko će mi rado platiti piće, večeru, a možda čak i nešto veće. Ili naprosto voli sportske cipele. Nadam se da nije previše uobražen…”
Ako imate na nogama lagane sportske patike, ona će pomisliti:

Srećno je oženjenje, ima decu i očajan je ljubavnik”
Ako nosite kožne cipele ili čizme sa visokim sjajem, ona će misliti:

“Oh ovaj je ili gej ili zaljubljen u sebe. U svakom slučaju on je samo gubljenje vremena”
Ako nosite retro cipele, ona će pomisliti:

“Vau neko ima visok IQ. Izgleda da ću se odlično provesti večeras sa nekim zanimljivim i načitanim, ali koji verovatno nema dovoljno novca da plati večeru...”
Ako nosite crne cipele sam malom potpeticom, ona će pomisliti:

“Hm… Ovo je neko ko ima odgovoran posao, dobro zarađuje i voli klasiku u modi. Možda je uobražen ili možda razmetljiv.



Ako nosite jednostavne braon cipele na šniranje, ona će pomisliti:

“Braon je boja zemlje, planete, iskrenosti… On je verovatno tip staromodnog muškarca koji će u rekordnom vremenu izvaditi verenički prste iz džepa (naravno uz večeru sa svećama). Da li ja zaista želim uskoro de se udam i imam dacu?”
Ako nosite mokasine, ona će pomisliti:

“Uh, visoka klasa. Verovatno je pobožan i odgajan u hrišćanskom duhu. Hej, jel on to gleda u moje cipele?”
Ako nosite klasične “starke” (Converse platnene patike), ona će pomisliti:

“Još jedan alternativac. Moraćemo da idemo na koncerte i svirke bendova za koje nikada nisam čula. Ako ga pitam nešto o POP muzici može svašta da se dogodi. Nadam se da neće primetiti koliko se dosađujem…”
Ako nosite Dr. Martens cipele, ona će pomisliti:

“Nesumnjivo je u nekom bendu. Ili je bar bio u bendu. Ili želi da bude u bendu. Ili razmišlja o osnivanju benda…”
Ako nosite čizme “kaubojke”, ona će pomisliti:

“Uh, ovo je hodajući testosteron! Razmeće se kao ćuran… da li je neko rekao sirotom momku da su kaubojke u modi jedino na Divljem zapadu?”
Ako nostie čizme “motorke”, ona će pomisliti:

“Da li je on jedan od Anđela pakla? Ili neki motoraš iz neke slične grupe? Uuu moglo bi biti zabavno voziti se na velikom motoru dok me svi zopvu – Mala! Ipak, možda bih se osećala bolje u društvu sa momkom u braon cipelama…”



Ako dođete u sportskim sandalama, ona će pomisliti:

“Hm… Možda voli da surfuje, koketan je i odlično se ljubi. Da, on zaista voli devojke! Možda i previše za moj ukus… Videćemo…”
Ako se pojavite u klompama, ona će pomisliti:

“Jel njegovo srednje ime Sven? Ili je možda mladi lekar iz obližnje klinike na pauzi… odlično! U drugom slučaju ili ima mnogo samopouzdanja ili je čudak...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
govori, obuća, sta, vama


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Pronadjite Osobu Slicnu Vama... STRANAC Ovo i ono 30 07-02-2009 17:00
LHC - po vama,dobro ili zlo za univerzum?? supergirl Ovo i ono 6 14-09-2008 23:59
najbolja komedija po vama ado Ovo i ono 61 23-08-2008 00:27


All times are GMT +2. The time now is 11:50. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)