SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Mediji tv, radio i ostali mediji iz sjenice. prijem kanala, emitovanja itd...

Reply
Old 29-10-2008   #41
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
...ali ne volim kada neko...
Ehhh,sta ja sve ne volim pa trpim...
Ucimo se demokratiji!!!
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 29-10-2008   #42
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Ucimo se redu.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2008   #43
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Devojčica nadmašila Kapetana Fantastičnog u dužini imena

Jedan mladić iz Glastonberija u Engleskoj promenio je svoje ime u Kapetan Fantastični brži od Supermena Spajdermena Betmena Volverina Halka i Fleša zajedno, što mu je omogućilo da nakratko bude čovek sa najdužim imenom na svetu.

Džordž Garat (19), student muzike, ozakonio je promenu svog imena kod sudskog pisara i dobio potpuno legalni papir o odustajanju od starog imena i korišćenja novog. Kako prenose agencije, taj dokument ima važnost samo unutar Velike Britanije.
Kapetan Fantastični saopštio je da je njegovo ime duže za 24 slova od najdužeg imena registrovanog u Ginisovoj knjizi rekorda. Međutim, njegov rekord je bio kratkog veka pošto je jedna jednogodišnja devojčica iz Volverhemptona, takođe u Engleskoj, prijavljena kod matičara pod imenom koje se sastoji od 27 reči. Njeno ime je za 104 slova duže od imena Kapetana Fantastičnog.
__________________
Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2008   #44
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Medeni mesec u svemiru

Mladenci će do kraja ovog veka moći da provedu medeni mesec u hotelima u svemiru, predviđaju finski stručnjaci, navodeći da će to biti rezultat brzog razvoja avioprevoza.
Tako bi romantični zalazak sunca mogao u dogledno vreme da bude zamenjen ništa manje romantičnim "zalaskom" Zemlje iza Meseca.
Stručnjaci navode da bi noćenje u svemiru moglo da košta oko 5.000 funti, a da bi se putovanja obaljala velikim svemirskim letilicama po principu krstarenja sa 850 putnika. Oni, takođe, tvrde da će uskoro avioni leteti brzinom pet puta većom od brzine zvuka, tako da bi putovanje od Evrope do Australije, na primer, trajalo svega tri sata.
Ova futuristička predviđanja izneli su stručnjaci Finera, finske aviokompanije koja ove godine slavi 85-godišnjicu. Predstavljajući projekat "Polazak 2093.", predstavnik Finera je rekao da će avijacija imati dosta problema u narednih godinu dana, da će mnoge aviokompanije bankrotirati ali da će od 2010. sve krenuti na bolje. Finski stručnjaci veruju da će novi pronalasci iz korena promeniti vazdušni i kopneni saobraćaj i da će interkontinentalne letilice leteti četiri puta brže od brzine zvuka. Po njihovim rečima, svemirska putovanja će postati normalna stvar između 2020. i 2040. godine.
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2008   #45
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Lutao po aerodromu sedam dana

Često se dešava da se ljudi izgube na velikim aerodromima širom sveta, ali nikada niko nije bilo toliko zbunjen da oko aerodroma luta punih sedam dana. To je, ipak, uspelo tridesetosmogodišnjem Grku Kristijanosu Kaklamanisu.
Čitavu sedmicu lutao po aerodromu u Hanoveru i oko njega, a službe bezbednosti sada istražuju kako je bilo moguće da ga niko ne uoči i vidi u čemu je problem.
"Videla sam ga nekoliko puta i baš sam se zapitala kako je moguće da
taj čovek iz dana u dan negde leti. Na kraju sam zaključila da nešto ipak nije u redu i odlučila sam da pozovem policiju", rekla je Sabine Berger, koja radi na aerodromu u jednoj agenciji.
Ispostavilo se da nesrećni čovek ne zna ni reč bilo kojeg stranog jezika i nije se usuđivao da bilo koga pita kako da stigne do terminala koji mu je trebao. Američki glumac Tom Henks glumio je u filmu Stivena Spilberga "Terminal" čoveka koji je, zbog nestabilnih političkih situacija, ostao bez svoje domovine i ne može da putuje nigde jer nema pasoš ni jedne države. Zbog toga je primoran da živi na aerodromu.
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2008   #46
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

IZUMIRE LI MUŠKI ROD?

Zbog sve više urođenih defekata i neplodnosti među muškarcima diljem svijeta znanstvenici se pitaju da li je muški rod postao ugrožena vrsta.

Sve više dječaka rađa se s defektnim genitalijama i pate od poteškoća u učenju, od autizma i Touretteovog sindroma do mnogih drugih poremećaja, a priču o tome donosi CCBC-ev dokumentarac naziva "Muškarci u nestajanju".

Razina muške neplodnosti je u velikom porastu, a kvaliteta sperme prosječnog muškarca je u opadanju, pokazale su neke studije.

Ipak, podatak koji najviše zabrinjava je rastuća nejednakost među spolovima, ponajviše u industrijskim zemljama, gdje već godinama opada broj rođenih dječaka.

Iako veza između zagađenog okoliša i ljudske reprodukcije nije službeno potvrđena, postoje dokazi koji govore kako je omjer spolova, ali i plodnost, uvjetovana izlaganju određenim kemikalijama poput dioksina ili pesticida.
  Reply With Quote
Old 15-11-2008   #47
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Thumbs up Neimar


Hadžija Ramo Čupović iz Novog Pazara jedan od rijetkih koji zida minareta na džamijama. Ovih dana završio najveći, visok 50 metara

Hadžija Ramo Čupović (72) uživa u Novom Pazaru ugled i poštovanje. On je graditelj minareta, a tim majstorlukom, koji je on izučio za posljednjih tri-četiri decenije, bavi se u Srbiji veoma malo ljudi.

- Zidanje minareta uči se godinama. Treba sticati iskustvo, voljeti taj posao, ali, treba za ovo i čovjek da se rodi. Mnogi su ovaj zanat počinjali, ali, malo je onih koji su u njemu ostali - kaže hadži Ramo.

Iako već u osmoj životnoj deceniji, ovih dana se uveliko sprema za zidanje minareta na džamiji u novopazarskom naselju Ćeremidžinica. Nedavno, završio je 50 metara visok minaret na Hadži Mehovoj džamiji u Ulici Ive Andrića u Novom Pazaru. Zidao ga je više od tri mjeseca, metar u visinu dnevno, od uranka do zaranka, uzidao 12.000 cigli i prekjuče ujutru, ponosno je stajao kraj visokog, u bijelo okrečenog minareta.

- Ovo je najveći minaret koji sam u svom vijeku ozidao. Čovjek, eto, bude i prođe, nestane kao pjena sa morskog talasa, a djelo ostane... Jednom, kad mene ne bude, ovaj minaret stajaće ovdje, a neko će možda reći evo, ovo je davno zidao hadži Ramo - veli hadžija.

Minaret na Hadži Mehovoj džamiji na samom vrhu uži je za 50 santimetara nego u osnovi.

- Znači, na svakih metar, minaret sam morao da suzim za po pet milimetara sa svih strana. Istina, koristi se tu i metar, ali potrebno je i oko... Okom moraš gledati i paziti da minaret ne iskriviš, da kosina, oblina svugdje budu iste...

Prvi minaret ozidao je 1979. godine. Od tada do danas, od Novog Pazara, Tutina i Sjenice, do Bijelog Polja, Rožaja, Prijepolja, ozidao ih je 60. Visoki su od 20 do 50 metara.

Dobru graditeljsku školu hadži Ramo završio je, kaže, dok je bio u vojsci, u inženjeriji. Poslije je zidao kuće, a tek dvadesetak godina kasnije počeo je da zida džamije. Nije imao učitelje. Čitao je knjige, obilazio već izgrađene minarete, „krao“ zanat...

Tokom zidanja minareta, cigle se slažu uvijek po dužini. Majstor uvijek stoji u sredini i cigle polaže oko sebe. Sa unutrašnje strane istovremeno se podižu i četiri armirana betonska stuba, od kojih je jedan u sredini, a tri su uz zid od cigle. Unutra se grade kružne stepenice koje se jednim krajem oslanjaju na stub u centru, a drugim na cigle u zidu. U Hadži Mehovoj džamiji, u minaretu je postavljeno 140 takvih stepenika.

- Te stepenice su uz zid i najvažnije za stabilnost minareta, one mu daju čvrstinu - završava Ramo.

SIN NASLEDNIK

Ramov sin Ramiz, poslije završenog fakulteta pridružio se ocu u zidanju minareta, uči zanat, i sam zida minarete, ali, oko hadži Rama i dalje je nezamjenjivo.
- Hvala Bogu, imam naslednika, imaće ko i poslije mene da radi ovaj posao. Treba čovjek u životu da je zadovoljan onim što ima, a ja imam dovoljno... - zaključuje Ramo.


Izvor: www.sandzaknews.com
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2008   #48
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
IZUMIRE LI MUŠKI ROD?

Zbog sve više urođenih defekata i neplodnosti među muškarcima diljem svijeta znanstvenici se pitaju da li je muški rod postao ugrožena vrsta.

Sve više dječaka rađa se s defektnim genitalijama i pate od poteškoća u učenju, od autizma i Touretteovog sindroma do mnogih drugih poremećaja, a priču o tome donosi CCBC-ev dokumentarac naziva "Muškarci u nestajanju".

Razina muške neplodnosti je u velikom porastu, a kvaliteta sperme prosječnog muškarca je u opadanju, pokazale su neke studije.

Ipak, podatak koji najviše zabrinjava je rastuća nejednakost među spolovima, ponajviše u industrijskim zemljama, gdje već godinama opada broj rođenih dječaka.

Iako veza između zagađenog okoliša i ljudske reprodukcije nije službeno potvrđena, postoje dokazi koji govore kako je omjer spolova, ali i plodnost, uvjetovana izlaganju određenim kemikalijama poput dioksina ili pesticida.
Ovo je stvarno zabrinjavajuce,
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2008   #49
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 49
Posts: 6,463
Default

Lopov se htio žaliti upravi banke jer nije bilo novca


Ogorčeni lopov zaprijetio im je da će prije odlaska ispuniti pritužbu upravi. Prolaznik je nazvao policiju, koja ga je uhitila nekoliko ulica dalje Neimenovani 48-godišnjak iz Pennsylvanije (SAD) pokušao je orobiti banku Susquehanna, ali ga je omela prazna blagajna.

Šef policije Springettsburyja, Scott Laird, rekao je da su djelatnice čekale novac kada je ušao. Nakon što se jedna onesvijestila, druge dvije pokazale su prazne kase.

Ogorčeni lopov zaprijetio im je da će prije odlaska ispuniti pritužbu upravi. Prolaznik je nazvao policiju, koja ga je uhitila nekoliko ulica dalje. Optužen je za pokušaj razbojništva i pušten da se brani sa slobode nakon uplate jamčevine u protuvrijednosti 40 000 maraka.

Izvor:Pincom
__________________
Nista nije vazno , kao vjestina nasih osjecaja kad primi boje ljubavi
i nista ne treba osporiti promjenama koje nastaju u vremenu cekanja


mersija is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #50
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Bračni par tuži Mekdonalds zbog "golih" fotografija

Bračni par iz savezne države Arkanzas tužio je poznati američki restoran
brze hrane "Mekdonalds" od kojeg traži tri miliona dolara odštete
nakon što su fotografije gole žene, koje su se nalazile u mobilnom
telefonu njenog supruga koji je zaboravljen u restoranu, završile na internetu.

Kako prenosi BBC, Filip Šerman je u julu ove godine slučajno ostavio
mobilni telefon u restoranu u Arkanzasu, ali je odmah kontaktirao osoblje
tog restorana, koje mu je obećalo da će sačuvati telefon dok ne dođe po njega.
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #51
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Seljaci prokopali planinu



Meštani jednog kineskog sela uspeli su, posle pet godina mukotrpnog rada, da prokopaju tunel kroz planinu, tako da sada do najbližeg grada ne moraju da idu uskom stazom preko strme litice.

Iz sela Matigou do grada Šijana do sada se stizalo uskom planinskom stazom, koja je u toku zime bila opasna po život. Godišnje je ginulo pet do šest meštana nakon što bi se okliznuli i pali u provaliju.

"Morali smo da prokopamo tunel da bi selo preživelo. Da to nismo uradili, svi bismo izginuli na tom putu", rekao je Ven Cangfa, predsednik sela koje živi od poljoprivrede.

Put kroz tunel dugacak je cetiri kilometara i pešice se prede za nešto više od jednog sata, a seljanima je do sada trebalo bar pola dana da stignu do grada, gde na pijaci prodaju svoje proizvode.

Tunel su prokopali koristeci iskljucivo alatke koje imaju. "Ponekad bismo, kada skupimo malo novca, kupili malo eksploziva, jer sve stene nismo mogli da razbijemo maljevima i pijucima", rekao je Cangfa.

Iako je tunel širok 1,8 metara, a toliko je i visok, seljani su oduševljeni, jer više ne rizikuju život da bi stigli do pijace.
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #52
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Obavezna gimnastika za sve građane



Vlasti ruskog grada Anapa odlučile su da uvedu obevaznu jutarnju gimnastiku na otvorenom porstoru za sve gradjane.

Anatoli Pahmomov, gradonačelnik tog letovališta na Crnom moru, kaže da je akcija pokrenuta kako bi se smanjili neželjeni oblici ponašanja kao što su opijanje, pljuvanje ili psovanje, kao i u pokušaju da se podigne moral stanovništva u uslovima globalne ekonomske krize.

Stanovnici Anape će morati svakog jutra da ustaju pre sedam sati i da rade vežbe ispred svojih zgrada i kuća. Ostaje nejasno kako će gradske vlasti sprovesti svoj program, osim što će lokalni funkcioneri snositi odgovornost ako ne budu u stanju da izvedu bar deset svojih komšija na jutarnju gimnastiku.

Grad namerava, takođe, da na javnim mestima zabrani pušenje, konzumiranje alkohola i psovanje.

Pahmomov se nada da će ta akcija podstaći ljude da žive zdravije. "Ne verujem da će sada svi ostaviti cigarete i piće, ali ako to uradi i svaki peti biće veliki uspeh", rekao je on.

sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #53
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by sanna72 View Post
Obavezna gimnastika za sve građane



Vlasti ruskog grada Anapa odlučile su da uvedu obevaznu jutarnju gimnastiku na otvorenom porstoru za sve gradjane.

Anatoli Pahmomov, gradonačelnik tog letovališta na Crnom moru, kaže da je akcija pokrenuta kako bi se smanjili neželjeni oblici ponašanja kao što su opijanje, pljuvanje ili psovanje, kao i u pokušaju da se podigne moral stanovništva u uslovima globalne ekonomske krize.

Stanovnici Anape će morati svakog jutra da ustaju pre sedam sati i da rade vežbe ispred svojih zgrada i kuća. Ostaje nejasno kako će gradske vlasti sprovesti svoj program, osim što će lokalni funkcioneri snositi odgovornost ako ne budu u stanju da izvedu bar deset svojih komšija na jutarnju gimnastiku.

Grad namerava, takođe, da na javnim mestima zabrani pušenje, konzumiranje alkohola i psovanje.

Pahmomov se nada da će ta akcija podstaći ljude da žive zdravije. "Ne verujem da će sada svi ostaviti cigarete i piće, ali ako to uradi i svaki peti biće veliki uspeh", rekao je on.



joj rusijo zivoteeeee....
eh,da je atomska malo jeftinija da im je posaljem...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2008   #54
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Čovek koji je oslepeo ženu kiselinom biće kažnjen istom merom

Irački sud presudio je da se čovek koji je oslepeo ženu kiselinom, nakon što je ona odbila njegovu prosidbu, takođe oslepi kiselinom, preneo je BBC.

Ovakva presuda je dozvoljena prema Šerijatskom zakonu o jednakosti, koji omogućava odmazdu za nasilne zločine.
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2008   #55
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by sanna72 View Post
Irački sud presudio je da se čovek koji je oslepeo ženu kiselinom, nakon što je ona odbila njegovu prosidbu, takođe oslepi kiselinom

  Reply With Quote
Old 01-12-2008   #56
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Glad za informacijama o Britni Spirs

Povodom gostovanja američke pop zvezde Britni Spirs u Londonu, britanski dnevnik Gardijan danas prenosi da je taj događaj, prema posetama britanskih korisnika interneta stranama koje informišu o njenoj poseti preko mreže Jahu, zasenio čak i "epohalnu" izbornu pobedu Baraka Obame.

Kako prenosi BBC na srpskom, "uprkos" činjenici da je izdržala još jednu tešku godinu, ili baš "zbog te činjenice" - Britni Spirs je izbila na prvo mesto liste najposećenijih tema na internet mreži Jahu u Britaniji. Popularne TV emisije "Faktor iks" i "Veliki brat" su na drugom i trećem mestu baš zbog njenog gostovanja, dodaje Gardijan.
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2008   #57
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Kažnjavanje muzikom

Da se ugrožavanju javnog reda i mira može stati na kraj, i to na kreativan način, dokazuje priča koja dolazi iz mesta Fort Lupton na severu američke savezne države Kolorado. Naime, lokalni sudija Pol Sako dosetio se da sve izgrednike koji slušanjem preglasne muzike narušavaju kućni red kazni tako što će isti - opet slušati muziku!
Da ne bude zabune, u pitanju je puštanje vrste muzike koju prestupnik inače ne sluša, štaviše i ne voli. Svi kojima je ovakva vrsta kazne izrečena moraju se četiri puta godišnje okupiti u prostorijama zgrade suda i prisustvovati jednočasovnom slušanju odabranih izvođača. Kako prenosi australijski "Dejli telegraf", sudija Sako je na ovu ideju došao pre nešto više od deset godina, shvativši da opomene ili novčane kazne nisu dovoljna vaspitna mera za one koji prave prekršaje tog tipa. Kako je među ljubiteljima glasne muzike najveći broj tinejdžera, Sako je primetio da većina ne uviđa poentu svog prekršaja i da se mnogi od njih vraćaju u sudnicu.
- Mlade generacije, pored činjenice da često ne shvataju ozbiljnost svog postupka, ne znaju da pored narušavanja javnog reda i mira doprinose još jednom ozbiljnom problemu - svojevrsnom "zvučnom" zagađenju životne sredine - izjavio je Sako.
Na sudijinom "kaznenom repertoaru" našli su se imena poput Berija Meniloua, "Pletersa" i Džoni Mičel. Sako ipak priznaje da kazna ne utiče podjednako na sve, navodeći primer da je on lično veliki ljubitelj pomenutih izvođača i bendova.
Mnogi stanovnici Fort Luptona imaju reči hvale za ovakav postupak Sakoa i nadaju se da će se smanjiti broj onih koji prelaze granice diskretnog uživanja u muzici.
sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2008   #58
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default Nikada se nisu poljubili jer se čuvaju za brak

Oboje su nevini i čekaju prvu bračnu noć da bi spavali...

Dvadesetosmogodišnja Laluz Melodi (Melody) i njen 30-godišnji zaručnik Fabijen Klodenijel (Fabien Claudaniel) iz SAD zaručeni su i nikada se nisu poljubili. Oboje su nevini i čekaju prvu bračnu noć da bi spavali.

Kada svećenik kaže Fabijenu da može poljubiti mladu, to će im biti prvi poljubac. Oboje predaju apstinenciju u osnovnim školama u Čikagu. Odlučili su se čuvati za vjenčanje, pa se nikada nisu poljubili osim jednom u obraz, tokom probne večere za vjenčanje.

- Ne znam koliko će trajati poljubac i kako ću to izvesti, ali mislim da će biti savršeno. Jedva čekam - rekao je Fabijen.

Na početku veze uspostavili su pravilo da nema ljubljenja. Tokom izlazaka pazili su da nikada ne ostanu sami, a kod kuće bi filmove gledali na određenoj udaljenosti i uvijek u sjedećem položaju.

- Nije bilo lako i to je bio pravi test za nas. Još smo se više zbližili i sada smo srodne duše - kaže Fabijen.

Izreke o tome da automobil prvo treba iskušati na probnoj vožnji prije nego što se odlučite za kupovinu, Laluz ne brinu. Ona ima svoju teoriju.

- Ne možete odvesti auto s parkirališta dok ne platite račun - kaže Laluz.

Dnevni AVAZ
  Reply With Quote
Old 02-12-2008   #59
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Quote:
Originally Posted by sanna72 View Post
Kažnjavanje muzikom
Ovo je vec poznato izdrzavanje kazne na ovom forumu. (citaj Adnan iskusio)
kad me izivcira dobije hip-hop/rap pjesmu.
borichi is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2008   #60
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Oboje su nevini i čekaju prvu bračnu noć da bi spavali...

Dvadesetosmogodišnja Laluz Melodi (Melody) i njen 30-godišnji zaručnik Fabijen Klodenijel (Fabien Claudaniel) iz SAD zaručeni su i nikada se nisu poljubili. Oboje su nevini i čekaju prvu bračnu noć da bi spavali.

Kada svećenik kaže Fabijenu da može poljubiti mladu, to će im biti prvi poljubac. Oboje predaju apstinenciju u osnovnim školama u Čikagu. Odlučili su se čuvati za vjenčanje, pa se nikada nisu poljubili osim jednom u obraz, tokom probne večere za vjenčanje.

- Ne znam koliko će trajati poljubac i kako ću to izvesti, ali mislim da će biti savršeno. Jedva čekam - rekao je Fabijen.

Na početku veze uspostavili su pravilo da nema ljubljenja. Tokom izlazaka pazili su da nikada ne ostanu sami, a kod kuće bi filmove gledali na određenoj udaljenosti i uvijek u sjedećem položaju.

- Nije bilo lako i to je bio pravi test za nas. Još smo se više zbližili i sada smo srodne duše - kaže Fabijen.

Izreke o tome da automobil prvo treba iskušati na probnoj vožnji prije nego što se odlučite za kupovinu, Laluz ne brinu. Ona ima svoju teoriju.

- Ne možete odvesti auto s parkirališta dok ne platite račun - kaže Laluz.

Dnevni AVAZ
Purity Movement -(purity- cednost, cistoca, Movement - pokret)

Pokret koji stice sve vecu popularnost u Americi ne samo medju Evangelistima nego i sire. Prakticira se kao i religija, u crkvama se slavi i istice svako sexualno suzdrzavanaje kod mladih do ulaska u brak.

U vezi svega ovoga misljenja su vrlo kontraverzna, neki ovo smatraju besmislicom.

Gledam na tv-u nedavno imali su jedan veliki prosvjed u Californiji, pederi i ostali liberali (kojih je i previse u toj totalno opicenoj drzavi) napadali su ih fizicki,,,neke su i dobro natukli.
A ovi cedni/cisti otisli tamo (zamisli u Californiji) da ih poducavaju cistoci, i odricanju i samodisciplini, hahah koje gubljenje vremena ..
Sav nemoral je iz Californije..
borichi is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
zanimljivosti


Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Zanimljivosti borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 33 29-05-2006 02:02


All times are GMT +2. The time now is 19:45. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)