SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Poznanstva znaš nekog iz sjenice ili želiš upoznati, ovde si na pravom mestu!

Reply
Old 15-03-2009   #1
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Smile stari bend iz sjenice

Zna li neko ili se seca odlicnig benda,neznam naziv.Iz Sjenice su.Pevala je izmedju ostalih i jedna zenska,neznam joj ime.Pevac je Bajko,mislim Jukic,a svirao je i neko koga su zvali Ringo.Ima li neko nesto o njima ili bar neku sliku da postavi,bila bi zahvalna.Mislim da je doticni pevac sad negde u Nemackoj,a za ostale neznam.Unapred hvala ziteljima Sjenice.
cobanica is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 15-03-2009   #2
senko76
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by cobanica View Post
Zna li neko ili se seca odlicnig benda,neznam naziv.Iz Sjenice su.Pevala je izmedju ostalih i jedna zenska,neznam joj ime.Pevac je Bajko,mislim Jukic,a svirao je i neko koga su zvali Ringo.Ima li neko nesto o njima ili bar neku sliku da postavi,bila bi zahvalna.Mislim da je doticni pevac sad negde u Nemackoj,a za ostale neznam.Unapred hvala ziteljima Sjenice.
selam.bajko je mujovic zivi u mülheiem,ringo hamidovic je pevo isviro,a te zene se nesecam
  Reply With Quote
Old 15-03-2009   #3
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

hvala senko76.a sto si ljut???

ima li neka slicica benda???
cobanica is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2009   #4
senko76
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by cobanica View Post
hvala senko76.a sto si ljut???

ima li neka slicica benda???
nism ljut nego nemam ni jednu sliku sve su mi u sjenici pozz
  Reply With Quote
Old 19-03-2009   #5
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

hoce li mi neko od admina reci zasto ne mogu otvoriti privatne poruke?????
cobanica is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2009   #6
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Privatne poruke su inaktivirane clanovima koji imaju manje od 20 postova. Verovatno si ti to pokusala kada ti je brojac postova bio m anji od 20. Probaj sad, ja mislim da ce ici.

Pogledaj i u profilu da li su ti ukljucene privatne poruke.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2009   #7
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

Hvala Grujo!
Bas sam se i ja pitala sto nemoze?
Pozdrav
Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2009   #8
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by cobanica View Post
Zna li neko ili se seca odlicnig benda,neznam naziv.Iz Sjenice su.Pevala je izmedju ostalih i jedna zenska,neznam joj ime.Pevac je Bajko,mislim Jukic,a svirao je i neko koga su zvali Ringo.Ima li neko nesto o njima ili bar neku sliku da postavi,bila bi zahvalna.Mislim da je doticni pevac sad negde u Nemackoj,a za ostale neznam.Unapred hvala ziteljima Sjenice.
Cobanice,evo ja ti obecjavam da cju ti slike nabavit i postaviti.....pozzzzz
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2009   #9
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

hvala bakice...

pozdrav i tebi...
cobanica is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2009   #10
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

Quote:
Originally Posted by superbaka View Post
Cobanice,evo ja ti obecjavam da cju ti slike nabavit i postaviti.....pozzzzz


sta bi sa obecanjem,baikce?????????
cobanica is offline   Reply With Quote
Old 06-04-2009   #11
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Baka slike,a ja već imam dvije kasete od dotičnog pevača!
Najverovatnije će biti postavljene na forumu za download!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2009   #12
domen1
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 38
Default

Quote:
Originally Posted by superbaka View Post
Cobanice,evo ja ti obecjavam da cju ti slike nabavit i postaviti.....pozzzzz
Ma,bolje bi ti bilo superbako,da se baviš nečim ozbiljnijim,a ne da se raspituješ za kojekave "osrednje" bendove koji su kao nešto svirali.
domen1 is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2009   #13
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by domen1 View Post
Ma,bolje bi ti bilo superbako,da se baviš nečim ozbiljnijim,a ne da se raspituješ za kojekave "osrednje" bendove koji su kao nešto svirali.


Domen, osnovno pravilo ponasanja je kad negdje ulazis da se pozdravis, kad se negdje prvi put pojavis da se predstavis, ili si mozda propustio tu lekciju.Na ovom nasem forumu postoji tema PREDSTAVLJANJE CLANOVA, vidim da si je zaobiso.
Covjece, tek si dosao , hem sto kritikujes teme, naslove , jos ces nam govorit sta cemo i kako cemo da radimo, spusti se malo i uzivaj
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2009   #14
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by domen1 View Post
Ma,bolje bi ti bilo superbako,da se baviš nečim ozbiljnijim,a ne da se raspituješ za kojekave "osrednje" bendove koji su kao nešto svirali.
domen ti ga malo sad pretera sa citiranjem mojih postova,prvo ja se nisam rapitivala o bendu samo sam dala neku informaciju,malo prati temu od pochetka.A to da li je oserdni ili nije taj nash bend to mi najbolje znamo jer smo porasli uz njih,imash ti u Lipu vashu mnogo bendova pa se malkice o njima ineresuj ili pishi a mi cje mo te ciotirat.......
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009   #15
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

...posle vremena provedenog ovde na forumu,jbg,ja zaboravila pravi razlog zashto sam ovde.mada nisam iz Sjenice,neko meni drag ,jeste.htela sam ,makar na ovaj nachin,bolje upoznati grad,kulturu i sugradjane jedne divne osobe...misleci da ce se odnekud pojaviti. politiku i verske stvari nisam komentarisala ,jer neznam mnogo o tome...
ali zabave i muzike nikad dosta...

..pa kako to obichno biva"trazish andjela-dobijesh vraga" tako i ja...upoznah osobu veoma slichnu trazenoj...i jbg,zbogom pameti...zao mi je shto je tako ispalo,ali nemozesh sopstvenom srcu stati na crtu....nije mi bila namera nikoga smarati,uvrediti....mozda trenutak slabosti,usamnjenosti ili ko zna chega,josh, je uzrok mog trenutnog stanja...
HVALA VAM na pomoci:
-senko 76 za informacije
-halilce za muziku
-e

Quote:
Originally Posted by superbaka View Post
Cobanice,evo ja ti obecjavam da cju ti slike nabavit i postaviti.....pozzzzz
josh baka ,ako zeli da ispuni svoje obecanje!?a nadam se da hoce,i da nije bez razloga ljuta na mene(JA NISAM ONO NAPISALA,BAKO)a bio bi red da onaj ko je izmenio post to i potpishe....imash moj msn,bako,volela bi da svrnesh...

-ostalima na dobroj zabavi....

...da ne bi josh vishe bolelo,ni mene ,a ni charobnog....da izbegnemo uvrede,bezrazlozna prepucavanja i ostalo...ja se povlachim...
nisam kukavica-ipak je ovo njegov grad...ja sam samo zalutali stranac....
..deo mene ostaje na ovom forumu,a deo u dzepu nekog od vas...
nadam se ,da ako ikada dodjem u Sjenicu,mogu s' nekim od vas popiti bar kafu...
a ako neko dolazi u moj kraj nek' se javne...ili na facebook ili msn...

jos jednom ,hvala vam na drushtvu i dobroj zabavi....

i nadam se da ce se odnekud pojaviti...

pozzzz svima

nedostajacete mi...Lena



p.s.zaboravih-hvala charobNom na slomljenom srcu....
cobanica is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009   #16
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ja ovde nisam u toku nikako, niti znam o kojem se postu radi. Ovaj forum, kao i vecina nas smatram mojom drugom kucom, i uvijek me na srce zaboli kad procitam neki ovakav post. Dajte da zajedno nadjemo neko resenje, odrasli smo svi, ne mora niko da napusta nista zbog svadje sa jednim clanom, moderatorom, pa i ako je u pitanju svadja sa adminima. Uvijek smo tezili da ovaj forum bude drugaciji od svih ostalih, i uveren sam da nam je to bar u neku ruku poslo za rukom. Harmonija medju nama je vidljiva iz aviona, ubedjen sam da bi mogli da budemo merilo ostalim forumima kako se to radi.

Zaista mi je zao cobanice sto citam ovakve rijeci iako, eto, nismo bas imali neki kontakt ja i ti. Da li postoji ikakav nacin da se ova tvoja odluka opovrgne, da te makar nateramo da razmislis jos jednom prije nego sto nas napustis? Iskreno bih voleo da cujem potvrdan odgovor, i da nastavis da budes ravnopravan clan ove nase male zajednice, bez obzira na to sto nisi iz Sjenice (nisi jedina).

Imam jos jedno pitanje za tebe. Mozes li mi, ako ti nije tesko nekako dati link tog posta o kome govoris. Moze se desiti da sam ja taj koji ga je prepravio (mada cisto sumnjam, ali eto da budem siguran) pa ako budem, da lijepo kazem sta je i kako bilo.

Hvala ti, uz apel da jos jednom razmislis prije nego sto nam kazes zbogom.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009   #17
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

ne mogu naci link...negde je medju gomilom pesama...uglavnom,ukratko :iznad je pesma nedaj se ines-koju je baka postavila...ja ispod ubacim cecin spot,koga do sutra nema nego pishe -kurvarska...
ja da sam pisala bilo bi -kurvanjska(jer se tako kaze u mom kraju).baka se nasla prozvanom,misleci da sam ja posvetila njoj.jbg,jedino mi zbog tog nesporazuma zao....pa sad ako jesi,znacesh o cemu se radi...ja mislim da je nekog iznervirao spot...ako nadjem postavicu link...inache hvala grujo...
cobanica is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009   #18
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

To nisam bio ja, ali taj ko je obrisao spot ce se javiti siguran sam. To mora da je neki nesporazum, nadam se da ce se sve srediti i da ces ti ostati sa nama
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009   #19
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Cobanice vec sam napisao u temi ne vidim da je neko editovao post, kad neko edituje post ostali clanovi ne vide ali ja vidim to, i sta je pisalo pre i posle izmene.
jesili ti sigurna da nezna niko tvoju lozinku??

Jos jednom ponavljam i MOLIM ako ima nekih prepirkih izmedju clanova na msn ili putem PP nemoj da to prenose na forum,ja to ne mogu niti zelim da resavam, dosta mi je ucenjivanja tipa ja odoh i otvoricu svoj sajt , ako je neko ugrozen od nekog clana na forum neka to napise javno i bice zasticen, kome se ne svidja moze da ode, kome se svidja neka uziva na forumu zajedno sa nama...

Cobanice
post ti nije niko editovao, ako nesto trebam ja da znam da bi te uzeo u zastitu a glupo ti je da pises na ovde napisi mi privatnu poruku, ti razmisli jos jednom ovde si dobro dosla.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009   #20
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

...ma ,nije u pitanju nikakva svadja ni prepiranje...pa nismo deca...
vec slomljeno srce...a gruja je usput pitao...nisi procitao sve Tahirovce,pa da citiram:

Quote:
Originally Posted by cobanica View Post
...posle vremena provedenog ovde na forumu,jbg,ja zaboravila pravi razlog zashto sam ovde.mada nisam iz Sjenice,neko meni drag ,jeste.htela sam ,makar na ovaj nachin,bolje upoznati grad,kulturu i sugradjane jedne divne osobe...misleci da ce se odnekud pojaviti. politiku i verske stvari nisam komentarisala ,jer neznam mnogo o tome...
ali zabave i muzike nikad dosta...

..pa kako to obichno biva"trazish andjela-dobijesh vraga" tako i ja...upoznah osobu veoma slichnu trazenoj...i jbg,zbogom pameti...zao mi je shto je tako ispalo,ali nemozesh sopstvenom srcu stati na crtu....nije mi bila namera nikoga smarati,uvrediti....mozda trenutak slabosti,usamnjenosti ili ko zna chega,josh, je uzrok mog trenutnog stanja...
HVALA VAM na pomoci:
-senko 76 za informacije
-halilce za muziku
-e



josh baka ,ako zeli da ispuni svoje obecanje!?a nadam se da hoce,i da nije bez razloga ljuta na mene(JA NISAM ONO NAPISALA,BAKO)a bio bi red da onaj ko je izmenio post to i potpishe....imash moj msn,bako,volela bi da svrnesh...

-ostalima na dobroj zabavi....

...da ne bi josh vishe bolelo,ni mene ,a ni charobnog....da izbegnemo uvrede,bezrazlozna prepucavanja i ostalo...ja se povlachim...
nisam kukavica-ipak je ovo njegov grad...ja sam samo zalutali stranac....
..deo mene ostaje na ovom forumu,a deo u dzepu nekog od vas...
nadam se ,da ako ikada dodjem u Sjenicu,mogu s' nekim od vas popiti bar kafu...
a ako neko dolazi u moj kraj nek' se javne...ili na facebook ili msn...

jos jednom ,hvala vam na drushtvu i dobroj zabavi....

i nadam se da ce se odnekud pojaviti...

pozzzz svima

nedostajacete mi...Lena



p.s.zaboravih-hvala charobNom na slomljenom srcu....
moram se malo ohladiti,jbg....sorry ako sam neshto poremetila...
samo sam htela reci da ste super i zahvaliti se...

i da ne zaboravim SRECAN TI RODJENDAN
cobanica is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bend, sjenice, stari


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
STARI DOWNLOAD NA FOLKOTECI keiselbach Muzika i Video 7 01-10-2017 10:51
Najbolji bend,grupa,pevac? ALMIR- Muzika i Video 21 22-03-2009 14:03


All times are GMT +2. The time now is 12:54. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)