SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Slike iz Sjenice svaki sjeničak ima aparat za slikanje, svaki od nas je već slikao i pravio uspomene po gradu, ovde podelite slike sa nama...

Reply
Old 24-08-2008   #81
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Bili smo na odmaraliste prava stvar samo je voda puno prljava i ima dosta mulja. Od brane koja je jedno 700 metara dalje nema bas nista pa smo se malo samo kvasili pod otvore da nas prodze zelja.Uvac je pun smeca .Povise odmaralista ima jedno 3ili4 kamijona otpadi.
Dzigal is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 24-08-2008   #82
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Dzigal View Post
Bili smo na odmaraliste prava stvar samo je voda puno prljava i ima dosta mulja. Od brane koja je jedno 700 metara dalje nema bas nista pa smo se malo samo kvasili pod otvore da nas prodze zelja.Uvac je pun smeca .Povise odmaralista ima jedno 3ili4 kamijona otpadi.
steta zaista..o ovako lepom izletistu treba voditi racuna
  Reply With Quote
Old 24-08-2008   #83
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Da treba voditi racuna ali nema. Kada nema pravi covek na vlas da kaze dosta je ovog smeca oko nasi pravi dragulja Uvac,Vapa ,Jablanica,Vrela .Bili smo i u vrelima na brani prosle godine bilo je predivno i za decu i za nas. Aove godine nema nista sem smeca i granja,Bogu zaplakat a ne nama.
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2008   #84
nedzib
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 22
Default Sve Smo Sami Krivi

U nekoliko navrata sam dovodio goste iz Krajine za Sandzak. -Sve je lijepo, kažu, ali imate smeća na svakom koraku, da se disati ne može. Znam da su upravu i nemam odgovra. Sve smo sami krivi. Posmatramo gdje ljudi bacaju smeće, ali im ništa ne kažemo. Posjetio sam sa vojim gostima i ovo kupalište. Nabili ljudi auta da se nema gdje sjesti, a iz njega istresaju i lanjsko smeće i ne daj bože da se nekome desi da pokupi smeće i vrati ga makar do prva kante. ma, kakvi, samo se baca na sve strane, pa kad se kupači i izletnici povuku za njima ostaje ruglo kakvo se rijetko gdje viđa. I čime onda da se hvalimo?
Nije nam tako samo na ovome izletištu, na žalost. Pripremam se da dovedem fotografe , njih oko 50 iz cijelog svijeta, da obiđemo Peštersku visoravan i fotogarfišemo te ljepote, ali prva pomisao mi je smeće. To je naše ogledalo, naša kultura, savjest, svijest, zato ne činimo ništa, atako volimo da se pohvalimo našim prirodnim ljepotama.
Ejvala nam.
nedzib is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2008   #85
dz.biber
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2008
Location: EU
Godine: 52
Posts: 183
Default

Ako hoces da nesto lijepo vide obrati se RAMU Tahirovicu (Kamermanu) moze dati dosta predloga za cijelu Pester a ako ima vremena i da pomogne svojim prisustvom . Ja trenutno neznam boljeg koji koji zna toliko o SJENICI i Pesteri sto se tice prirode i ostalog

Last edited by dz.biber; 30-11-2008 at 20:40..
dz.biber is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2008   #86
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by nedzib View Post
U nekoliko navrata sam dovodio goste iz Krajine za Sandzak. -Sve je lijepo, kažu, ali imate smeća na svakom koraku, da se disati ne može. Znam da su upravu i nemam odgovra. Sve smo sami krivi. Posmatramo gdje ljudi bacaju smeće, ali im ništa ne kažemo. Posjetio sam sa vojim gostima i ovo kupalište. Nabili ljudi auta da se nema gdje sjesti, a iz njega istresaju i lanjsko smeće i ne daj bože da se nekome desi da pokupi smeće i vrati ga makar do prva kante. ma, kakvi, samo se baca na sve strane, pa kad se kupači i izletnici povuku za njima ostaje ruglo kakvo se rijetko gdje viđa. I čime onda da se hvalimo?
Nije nam tako samo na ovome izletištu, na žalost. Pripremam se da dovedem fotografe , njih oko 50 iz cijelog svijeta, da obiđemo Peštersku visoravan i fotogarfišemo te ljepote, ali prva pomisao mi je smeće. To je naše ogledalo, naša kultura, savjest, svijest, zato ne činimo ništa, atako volimo da se pohvalimo našim prirodnim ljepotama.
Ejvala nam.
Nedzibe vec sam napisao u drugoj temi, obavezno nam se javi par dana pred dolazak, i pokazacemo im sve sjenicke lepote, pogledaj po forumu ima dosta slika i video snimaka...

Ej sahadile ....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2008   #87
nedzib
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 22
Default Moji Gosti Su I Iz Hrvatske

Ja organiziram foto susrete na Uni i dodje mi u prosjeku oko 20 fotografa i iz Hrvatske, zanima me imali problema za njih kada dodju tamo? A sto se vas tiče koji se bavite umjetnickom fotografijom, bujrum 17. i 18. 05. 2009. za rodjendan rijeke Une da se družimo, fotkamo i naravno napravimo u Bihaću zajedničku izložbu.
nedzib is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2008   #88
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sto bi bilo problema, dodju ljudi vide, slikaju i snimaju, nikog ne diraju i niko ih ne dira.....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
odmaraliste, uvac


Currently Active Users Viewing This Thread: 23 (0 members and 23 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Jezero Uvac pored Sjenice Lakota |ljiv| Slike iz Sjenice 220 25-12-2014 12:33
Lakše do Ledene pećine uz čuvarsku službu Rezervata ''Uvac'' Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 37 15-10-2008 01:26
Da Li Uvac Nestaje Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 16 26-08-2007 12:12
AKCIJA UREDjENJA SJENICKOG IZLETISTA UVAC Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 51 25-07-2007 21:12


All times are GMT +2. The time now is 19:15. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)