SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 24-10-2007   #41
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

:P

Eko,je l mi se cini il te nesto pitaju?!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 18-11-2007   #42
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

@Ado legendo,avatar ti je haos
  Reply With Quote
Old 18-11-2007   #43
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Veze to nema
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2007   #44
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Kisa pada ja se klizam ...
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2007   #45
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hahahahahahahahahahahah, naravak nek zakljuce sami
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2007   #46
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

grujane i ti njemu odgovori sa jednim avatarom....
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2007   #47
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

hehehe, da znas da si u pravu. Samo necu avatarom, postavicu mu sliku ovde, da bolje vidi
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2007   #48
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default





Slika govori vise od hiljadu rijeci.....

Al ipak ne mogu da ne pomenem onu narodnu "Ko gubi ima pravo da se ljuti"... a ko se ljuti.... heheheheheheh
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2007   #49
Daki.
Registrovan
Početnik
 
Daki.'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Godine: 32
Posts: 287
Default

Bilo nekad i vise nikad...
Daki. is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2007   #50
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

a ko se ljuti,jel bese dobije zuti ili kruti ??????
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2007   #51
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

ado is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2007   #52
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

ovo je sigurno fotomontaza
liliput is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2007   #53
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

PARTIZAN - C.ZVEZDA





Nedeljno popodne u zimskom Beogradu tog decembarskog šestog dana, nagoveštavalo je

derbi za pamčenje. Na stadionu JNA- u ulici HUMSKOJ sa crno bele strane Topčiderskog brda..kako i ne bi kada je u goste stigao mrski nam klub iz "ulice fenjera crvenih boja“.

Jedan od 50.000 ljudi na stadionu bio je i nas Mane - koji nam je pomogao da sastavimo ovu priču, mada je danas već duboko zašao u osmu deceniju života, poželeo je da autoru ovih redova i "ljudima dobre volje" sa IZABERIPARTIZAN, prenese delić iz nama nezamislivo davne 1953 i jednoj od najvećih jebačina nad komšijama....

Mnogo je mečeva za posebnu priču. Ovo je jedna od onih koje mogu pročitati na stotine puta.

Tada nije bilo kao danas, igralo se srcem za klub i slavu, i za naš PARTIZAN. Nisu postojali ugovori koje ne bi znao pročitati u dinarima, nije se muljala lopta po pola sata, puno se trčalo i ginulo za svaki delić terena.

“Kada se igra sa zvezdom, za nas nije bilo prepreke da dodjemo ma koliko daleko bili udaljeni. Krenuli bi i dan ranije ali to nije smelo da se propusti. Oni su nas te godine dobili sa 4:2 na njihovom stadionu, koji je više ličio na kaljugu, jer to beše u maju ako dobro pamtim te 1953 (i kada smo proverili Mane-i danas perfektno pamti detalje), i tada sam se zakleo da ću otići gde god bio da pomognem da speremo bruku,i nismo dugo čekali na to...“



Tadašnja navala,jedna od najboljih u istoriji kluba predvodjena Milutinovićem ,Bobekom, Mihajlovičem i Zebecom,potpomognuta saČajkovskim,Jovanovičem,Pajevičem i Hercegom ,a kao u kamenu neprobojnim Lazarevićem I Čolićem ispred golmana Stojanovića bila je i više nego ubojita i za danasnje vreme neverovatno efikasna,na ovom derbiju..

„Na ulazu stadiona, od Ljube semekara preuzeo sam pune ruke crno belih zanimacija,i tek iskoračivši na tribinu.....GOLLLL....1:0...bravo majstore,5-ti je minut ,bravo Bobek..... sjajno

Milutinoviću ,ali si odigrao povratnu loptu....i razjebao mi

zanimacije...hehhee...bravooooo,bravoooo,bravooo,b ravooo...PARTIZANE...BRAVOOOO..

kao da je stari penzioner čuo glas JUGA- 50 i kusur godina kasnije....ali ne lezi vraže komsije u 12 .minutu izjednacuju na 1:1...

Ono malo ljudi sto ih je tada pozdravilo aplauzom,toliko me je nasekiralo da sam se zakleo da moram prestati da nosim hranu i flašu kad idem na fudbal u Beograd jer kiselina mi je

krenula...ispostavila se nepotrebno...

Ne ljuti mi grobare...

Napadi Partizana nisu jenjavali,a ovaj gol primljen na glupost razljutio je momke u našim dresovima...kidisali su ka golu kao da im od toga zavisi život i poštenje....u 40.minutu Čajkovski upošlava Milutinovića ovaj "ispreskače i saseče" gotovo celu odbranu,koja kliže i pada,šalje centaršut za primer a gos.Zebec glavom hvata loptu i spusta je u mrežu...2:1 gooooooolllll...jaooo....jaoooo....nismo se ni poradovali ko ljudi a ono u zadnjim sekundima prvog dela naš PARTIZAN postiže treći gol-Mihajlović iz punog trka na Zebecovo dodavanje posle 40-metara sprinta baca me u radost....3:1 gollll....“



-Slusam ovog izboranog starca ,i setno trazim pogledom u daljini ove sadašnje "buzdovane" da čuju kako se borilo za boje kluba,i kako iz šanse treba i šutnuti ...



"Deco moja meni da pozli sudija svira kraj prvog dela,a mi onako prognoziramo konačan ishod....igraju drugovi svaka im čast,rastrčali su se po terenu,sve im polazi za rukom samo tako da nastave,odsekle se noge komšijama biće njima pet komada.....

Evo ih izlaze na teren,sudija svira ..krecemo sa centra....i gollll !!!!

46 je minut a ono 4:1 Herceg na centaršut Milutinovića....srećo moja po kiši i

snegu.....gol ....gol ..ti trenuci u danima koji su sledili ispunjavali su mi srce,dok sam se smrzavao po barakama...tada je vec bilo jasno da će ovo biti meč za pamćenje...a kada je samo četiri minuta kasnije posle "slaloma"Herceg nanizao nekoliko igrača i vratio loptu "na povratnu" do Mihajlovića za novu radost od 5:1 svakom je bilo jasno da na jednoj velikoj fudbalskoj predstavi, više nego deklasirani protivnici idu kući sa još kojim golom u mreži.

"E to je bio fubal,kao sad da gledam" tresu se stare ruke a oči suzne negde u daljini u dubini duše traže davno ispričanu priču.....

"Najbolje je bilo sto ono malo komšiskih navijača-/nije to bilo deco,ko ovo danas da se pobijemo,ali bilo je mangupa i to kakvih/ svaki kontakt sa loptom naseg Čajkovskog ispraćalo aplauzom...pa tako i onaj pred novi pogodak kada se Zlatko na sred centra izborio za jednu loptu,i trk ka golu i iz punog trka opauči loptu strahovitim šutem,koja se odbija od prečke i vraća na šesnaest-drugi,treći....udarac a komšije padaju po šesnaest ko pokočeni da bi se Zebec smilovo i rutinski je ubacio..6:1 gol !!!!

Sledeći minut novi napad nova radost na nasem JNA- gol...7:1.... Bobek centrira Herceg na grudi i unosi je sve sa golmanom u mrežu....dosta za konačnih 7:1....e VRHUNAC....posle toga peva se, veseli kao na saboru,ali tempo je spao a mogli smo još koji dati da nas pamte....jer smo bolji,jači,spremniji I voljeniji tim...a razdragana atmosfera još dugo se prenosila po Beogradskim ulicama,a lepšu čestitku pred novu godinu 1954-tu nisam mogao da dobijem......"

ovde zavrsavamo pricu....

Gledam coveka koji je svoj svet i kazivanje podelio sa nama,čutim samo tišina....a u glavi odzavanja....OD PRVOG DANA ZIVOTA SVOG....

i sveža slika tuge i bola,i nove misli o novim pobedama i novim dokazivanjima....



Posvećeno jednoj od prvih generacija budućih navijača PARTIZANA,ljudima koji su i danas vezani za CRNO-BELU boju..i ostali joj verni do kraja zivota....
ado is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2007   #54
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Razgovaraju dva cigana:



-E, bate jesil cuo da Rolingstonsi dolaze u Beograd

-Rolingstonsi, keve ti? Ma nabice im Zvezda 5 komada.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2007   #55
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

ado is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2007   #56
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Kad to bese '53 ,nesto se ne secam da imaju pehar sa pocetka price Grujane slika je odlicna!
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2007   #57
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 38
Posts: 1,214
Default

Kada su ono pocele slike u boji?

Grujo-uljepso si mi dan sa ovom slikom,ako imas jos neku gde je Pancev posalji-please!
__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2007   #58
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

i meni je uljepsao dan....jer to je bilo nekad i nikada vise..a od proslosti se ne zivi.



dovoljan je pogled na tabelu



al da ne kvarimo temu vise,ev ja predlazem da se vratimo avater-u, i da stavi moderator glasanje za najbolji avater ?



a o partizanu i njegovim uspesima i o zvezdi i njenim neuspesima mozemo da nastavimo u drugoj temi : "za koji tim navijate ".
ado is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2007   #59
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Meni moj avatar dosadio pa ako neko hoce da mijenja nek sa javi.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2007   #60
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Probaj da ga prodaš adnane,hahahahah!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
avatar


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:10. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)