SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Old 30-07-2006   #41
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

to,sto se dva coveka sloze,i misle da su u pravu,ne znaci i DA JESU U PRAVU...

ipak svako ima glavu,valjda ne zbog sisanja,vec da je iskoristi u humanije svrhe...

elem,ovde koliko ja primecujem,rad foruma besprekorno funkcionise cak i kada je posecenost znatno manja...

nelogicno je,i ne treba ocekivati od ovog foruma,da ima rad kao neki npr.beogradski forumi koji imaju na stotine hiljada registrovanih posetilaca,i svakodnevno ih poseti nekoliko desetina hiljada istih...

tim i takvim forumima,okrenuto je celokupno milionsko stanovnistvo srbije i dijaspore, normalno je da tu ima mnogo raznolikolijih tama,sastav clanstva je homogeniji i logicno je da i komentari mogu da budu lezerniji...

ali, ocekivati od varosice sa par hiljada stanovnika da ima takvo sto,po mom misljenju je malo megalomanski ali ne i nedostizno...

mozda bas ovaj forum postane neki koji ce biti ravan nekima koji su danas za njega giganti...

sve to zavisi od nas...

isto tako,mislim da ovde nije mesto nekim temama,jer mi smo mala sredina,predodredjena da svakog dana moramo naleteti jedni na druge i saradjivati,a i ziveti medjusobno...

vrlo je lako nekom nesmotrenom konotacijom,napraviti losu atmosferu,koja moze da ima i dalekoseznije posledice...

covek mora da shvati cinjenicno stanje na terenu i da u skladu sa tim usmeri svoje delovanje i ponasanje...

sjenica je u poslednje vreme mnogo podeljena sredina po skoro svim osnovama,jedino jos nisam cuo da se dele PO BOJI KOSE...za sta me ne bi iznenadilo da se ubrzo pojavi,jer smo podlozni podelama...

nasedamo na svaku glupost koju neko javno progovori,i sve manje koristimo razum i sve vise se nosimo emocijama...

pogotovu,mi koji po ko zna kom osnovu ne zivimo dole,nemamo moralno pravo da govorimo o nekim stvarima,jer treba da njima dole pustimo da odlucuju o svojoj sudbini,a mi jedino da prihvatimo ili ne njihov izbor,ili da ih podrzimo ili ne u tome...

nama se odavde mnoge stvari cine dragacijim,nego sto zapravo dole na terenu i jesu...

zato,ja pripadam onoj grupi ljudi koji OVDE I NA OVOM MESTU zele toleranciju i da sjenicani, ma gde bili, budu ovde,razmene reci,dogadjaje,ideje i da zapravo sjenicane, rasute po svetu sakupimo i napravimo jednu kompaktnu celinu iz koje verovatno moze proisteci nesto korisno...

ZATO,SLOZIMO SE DA SMO RAZLICITI,I SLAZIMO SE KAD SMO RAZLICITI...





ko je razumeo,shvatice...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 30-07-2006   #42
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Mirsade ja se ne secam da je tebi licno bilo ko rekao nesto ruzno ili obrisao tvoj post,jos jednom ponavljam forum je zabavnog i informativnog tipa,malo je mozda skakljivo to sto se ja i Riki natezemo oko stranaka ali verujte da se vise salimo nego sto pisemo ozbiljno o tome,to moze potvrditi i Riki...nego dajte da se ovde malo zabavimo i opustimo, bice nam svima prijatnije....

Eh jos da vam kazem da sam u petak vece sa nasom dragom Suadom bio na pice kod baca,bila mi je cast i zadovoljstvo licno je upoznati, slikali smo se i nadam se da ce postaviti sliku......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2006   #43
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

sto se tice mene i reska mi se i inace i na ulici prepucavamo ali to nema nikakve veze vec je sve vise na salu ipak smo odrasli zajedno bili u skoli sjedeli zajedno sluzili vojsku zajedno jeli iz jednog tanjira sto se kaze znaci i neke nase komentare nemoj ozbiljno da svatis jer to vise pricamo kroz salu politika nikom nije dobro donijela pa ni nama al sta mozemo kad volimo jedan drugom da kontriramo navikli smo to svakako da radimo
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2006   #44
lejla
Registrovan
Početnik
 
lejla's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Sarasota,FL
Godine: 42
Posts: 482
Default

Quote:
Originally Posted by joku
E konacno pametan predlog!!Ovi sto su sada dole bas su egoisticni,uzivaju dole i bas ih briga za nas ovdje.lejla izdrzace mo jos dvadesetak dana ali pazi drzimo te za rijec!!!!!


Ma OK.Obecavam da cu vam se javljati kad budem u Sjenici.Ako treba da obratim paznju konkretno na nesto posebno samo mi recite......
__________________
Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni,a jos cudnije kako

nam bas to malo nedostaje
lejla is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2006   #45
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Mirsade ja bi tebe zamolio da napises sta i ko ti tacno nesto rekao ili napisao, pa da vidimo jeli to razlog sto ne dolazis...

Jedno znam a to je da nikoga ne molim niti cu... kao sto rece stranac ovo je mali forum za nas... gigante je i tesko da prate dva tri coveka.



I ja sam trenutno u Sjenici, a sto se tice desavanja, samo znam da skoro svaki dan cujem svatove...

Puno vamzemljaka... Enes Begovic je gostovao neki dan, veceras cemo postaviti slike sa tog dogadjaja najverovatnije... bilo je zanimljivo... Enes je pevao i pevao a mi smo u 3 ujutru napustili jos skoro pun lokal (peticu).



Pozzzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2006   #46
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

hej, koga nema bez njega se može !?!

A ja mislila da se ovo ne može odnositi na mene već da će biti : poslije Suade potop!

Koga ja zavaravam ? Naravno ,šalim se .

Nego, imam malu dilemu zbog konstatacija da je u Sjenici dosadno, da se ništa ne dešava.

Ljudi moji, svojim očima sam vidjela da je naveče u Sjenici ludnici, da nigdje nema onakvog korza , izlazi se tek od 10,00 sati , diskoteka radi, svaku noć puna kao i sve kafane, ima internet klubova, jezero puno ribolovaca i izletnika. To je što se zabave tiče, jedino nisam sigurna da li se događaju kakve kulturno-sportske manifestacije, to nam ovi iz Sjenice moraju reći ali dešava se pomak, ne može preko noći.



IMAM SAMO JEDNO PITANJE - MOŽE LI MI IKO OBJASNITI ŠTA JE RAZLOG DA MOMCI I DJEVOJKE ŠETAJU ODVOJENO. ONE SE SREDE, LIJEPE, DOTJERANE, OČITO ŠALJU SIGNALE A GDJE GOD SE OKRENEŠ PO DVA TRI MOMKA HODAJU TAKO U GRUPAMA I BLEJE ILI U MOBITELE ILI ODMJERAVAJU AUTOMOBILE KAO DA IH OVE I NE INTERESUJU.

lJUDI MOJI, NE MOGU DA VJERUJEM, ZAGLEDAJTE SE BOLJE PA ĆETE VIDJETI DA SAM DOBRO ZAPAZILA.
suada is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2006   #47
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Haahahaha, bravo za konstataciu Suada, na mestu je.

Ja sam pokusavo da izvadim prosek tim muskarcima, evo Riki mi je svedok al nemoze jedan coek tu nista

Ne, ozbiljno, nije to do muskaraca. Nije da ih branim, nisu ni oni svi cvecke, ali su ipak sjenicanke malo posebne sto se toga tice. Mora covek da trci za njima, bez nogu da ostane da bi ga zapazile. Momcima jednostavno vise dojadilo, nemaju zivaca Al promijenice se i to uskoro, sad cu jos malo ja dole
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2006   #48
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

MA KO RAZMIŠLJA ŽIVCIMA U TIM GODINAMA ?!



Čini mi se da je razlog drugi - kod momaka besparica i besperspektivnost a rado bi dobre aute,mobitele, malo moći



a djevojke, ne bih da se naljute one svjesne, samosvjesne i ambiciozne, ali ostale čini mi se samo gledaju neke druge pasoše da što prije kliznu vani

Razuvjerite me jer ću se razočarati ako sam u pravu
suada is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2006   #49
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Suada,nemoj da se razočaraš!

Momci,sjeničaci,još uvijek zavise finansijski od roditelja.Takva je stvar i sa devojkama.Sav taj"džeparac"je dovoljan samo za kokice.Mnogi od njih,sanjaju,u tim godinama,o OBEĆANOJ ZEMLJI,velikoj lovi,da voze dobro auto i da im pridje neka dobra cura!

Sa platom od nekih 150,200 eura(mnogi nemaju ništa)možeš samo da preživljavaš,i da se zahvališ bogu ako nisi dužan!



Nadam se da se nisi razočarala.BILA SI,donekle,u pravu!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2006   #50
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

ima nešto što je u nekoliko zadnjih godina osvojilo mlade a to je nespremnost ulaska u vezu , bračnu ili vanbračnu ,ako već nisu obezbijedili i "kuću i kućište".

Pa se pitam šta će da rade i stvaraju skupa. Nedostatak samopouzdanja i hrabrosti. Ja i moj muž smo doslovce počeli zajednički život bez ičeg materijalnog , kao i većina .

Naravno da je dobro ako se u brak ulazi i sa nekom nekretninom i lovom ali stanje je takvo da većina tako ne može.



Hrabrosti malo djeco i nafaka dođe .



PS. Galamiće nas Joku - promašili smo temu
suada is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2006   #51
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Suada sta je sa nasom slikom kad ces je postaviti???????????
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2006   #52
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

kad mi dijete dođe iz Sjenice i donese aparat kojim nas je slikala



jesi li ti ženi rekao da će ti na internetu osvanuti slika sa drugom

ha-ha
suada is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2006   #53
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

HA HA HA.Zar ti licim ja na nekog ko je ozenjen

Samo je ti postavi kad stigne ili reci klincima nek dostave meni pa cu ja..........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2006   #54
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Bogami,Tahirovče,ja se začudih da ti uopšte pomeneš ženski rod!

Inače,znam da ti se odseku noge kad ti neko pomene Mušovku!?

HAHAHAHAHA!!!Izgubio mi je tvoj šurak smajlije!!



Ovo ćeš pročitati,podesi sat na forumu,nemoj da kasnimo35 min!!!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006   #55
sulejman
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ovo sto se tice cura i momaka da hodaju odvojeni, ja mislim da ima samo jedno logicno objasnjenje,a to je novac!!!!!!!

Ova omladina koja zivi u Sjenici, jednostavno nema novca,kako ce on curu da izvede na kafu,ako ne radi i nema primanja, ili dobija dzeparac od roditelja koji jedva vezu kraj sa krajem.

Sjenicke cure su naucile jedno pravilo, ato je da pogledaju Pasos!!!!

Sto je rekao moj brat, zabace udicu i cekaju one koji zive vani.

Uopste im nije bitno, dali su stariji, imajuli djecu i tako dalje!!!

Ja sam zivim vani, ali mi je zalosno vidjeti da cure prodaju svoju dusu i tijelo za zivot u inostranstu.Pojedini kada dodzu dole u Sjenicu,misle da su neko i nesto ako imaju par hiljada eura u dzepu,i cure misle da je ovdje sve dzabe samo treba lopata i nakupiti novac.

Ali ne znaju da moraju da zive sa onom koga ne vole,i da mu daju svoju mladost i najbolje godine zivota, koje se nikada nece vratiti.

I kada odu vani dozive razocarenja jer moraju da rade naj mizernije poslove, onda vide da nije inostransvo samo dobro auto i uzivanje!!!!

Ali to je tako!!!!
  Reply With Quote
Old 12-08-2006   #56
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

topik ide u pogresnom pravcu zaustavite se i idite na SJENICANI I SJENICANKE IZ DIJASPORE o ovoj temi
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006   #57
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Halilce to sa satom je do servera,kad god se resetuje pomeri se vrijeme za par minuta, nije strasno napravice Zlatko kad se vrati sa odmora ja to ne umijem.......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006   #58
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

ma nemojte pricat tako o devojkama u sjenici nisu one takve.mozda po neka ali sve nisu.ovo oko novca i pasosa vi ih napraviste kao da su .....(sto nije moguce!!!)po meni sjenicanke su NAJLEPSE Ý NAJPAMETNÝJE devojke u sandzaku!!!!!!!!!
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006   #59
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hahhaha, a i izbor je velik, to nema
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006   #60
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

liliput is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
forumu, kvalitet, priloga


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Zasto ne vidim slike na forumu??? edis_mumin Ovo i ono 4 28-10-2008 00:59
Rad na forumu adnan Mali oglasi 1 30-09-2008 22:28
Da li bi ste zrtvovali slike na forumu za rad nove scripte? Crni Gruja Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 51 17-12-2007 19:57


All times are GMT +2. The time now is 22:50. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)