SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Old 21-07-2006   #1
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default kvalitet priloga na forumu.

Misljenja sam da je kvalitet priloga u poslednje vrijeme drasticno opao!

Ne razumem kakvu svrhu imaju prilozi koji se sastoje od par rijeci,koji su bez ikakve poruke,sadrzaja, znacenja...

Mene u prvom redu interesuje sta je to,sto je dovelo do toga,da nekada aktivni clanovi prestanu da pisu?Zato bi dobro bilo da neko od njih napise sta je razlog sto ne pise vise?



Voleo bih da mi niko ne zameri na ovoj temi,jer zelja mi je da ovaj forum bude vrhunskog kvaliteta a takvim ga mozemo napraviti upravo nasim pisanjem!!



I na kraju neizdrzah a da ne spomenem neke od clanova koji su se "zasitili"foruma(nadam se da mi nece uzeti za zlo):suada,borici,Sead Ljumic,walter,adnan,fraer,STRANAC,Amla, ekipa studenata....
joku is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 21-07-2006   #2
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

znaci li to da ovi novi ne treba da pisu...ja bih to mogla i na taj nacin protumaciti...izvinjavam se ako nisam upravu...
__________________
"Jer jos se taj nije rodio, ko bi me celu dobio"
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2006   #3
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Leyla-cg,nisam spominjao nove clanove,a treba li da pisu?naravno da treba i dobrodosli su na forumu.
joku is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2006   #4
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

e pa dobro onda...izvini sto sam lose protumacila...a i meni je cudno sto malo ljudi pise...i ja bih voljela da ih ima vise zato ja na svaku temu nesto pisem iako nikada u sjenici bila nisam al eto bar nadjem nesto da pitam i dosadjujem hehehhhehe
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2006   #5
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Ma samo ti nastavi da pises,mozda ti je sudbina da budes sjenicka snaha?Zelim ti da nadjes momka kojeg trazis a i ako ne uspes nemoj da se razocaras jer i ovde na forumu ima momaka koji bi ti se sigurno dopali!Salim se, i bez toga si dobrodosla
joku is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2006   #6
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Jos jednom skidam kapu Kujo, za temu. Mislim da si potpuno u pravu, dosta nas je koji smo zapostavili malo ovaj forum. Ja se trudim kolko-toliko da ostavim ponedje koji komentar. Dobro, nisu ti postovi neki naucni radovi, ali eto kolko da se ne zaboravimo. A mozda je razlog sto se ne javljaju oni koje si pomenuo to da su otisli dole na odmor, pa imaju preca posla nego da proveravaju sta ima na forumu

P.S: I ja ih pozivam da se vrate medju nas aktivne clanove!
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2006   #7
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

hehehehe ma ne trazim ja njega da bi mi bio momak onako sam pitala,vjerovatno zato sto ne poznajem nikoga iz sjenice...pa sigurno ima i onih kojima bih se ja dopala jer ako nije obostrano onda nista hehehehehe(sala)

inace ja volim male gradove pa me je to privuklo da posjetim ovaj forum i da znas da mi se jako svidja...cini mi se da je patrijahalnost jos u nekoj mjeri zadrzana sto mi se najvise svidja...jer ovamo to se manje cijeni tako da bih ja radije da se udam u mjesto gdje jos uvjek postoji...poz
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2006   #8
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Jale,hvala ti sto si razumeo temu na pravi nacin,jer tema ovako postavljena moze da se protumaci na razne nacine.Moram da priznam da sam vec dugo imao dilemu da li da je pokrenem.Posto su na drugom forumu pokrenuli slicnu diskusiju(koji je uzgred mnogo aktivniji),odvazih se da je i ja ovde na nasem forumu postavim!
joku is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2006   #9
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

e pa neka si...ajde ljudi vratite se...vidim da je zimus bilo zanimljivije...nadam se da ce u buduce biti bolje...
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2006   #10
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Joku tema je na mestu,razloga moze biti puno.Licno mislim da se pise manje jer je leto,dosta ljudi je na odmoru a i oni koju su kuci radije slobodno vrijeme provedu napolju nego za komp.Ja sam danas sreo u gradu tri aktivna clana koje zive van Sjenice,ali mozda nisam u pravu da cujemo ostala misljenja...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2006   #11
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Odlicna tema!Poslednjih dana sam primetio da nema mnogo komentara,nema novih tema.Sta interesuje vise nekog,konretno mene,sta je bilo u NP prije mesec dana i dali je pobedio ili izgubio Suljo!?

Na forumu nisam procitao,mozda nisam nasao,o prikupljanju potpisa za opoziv naseg predsednika.Pozabavimo se malo nama i nasim gradom,sto me interesuje,sto je Kostunica bio u Briselu,kad Dinkic dolazi sutra u Sjenicu!?
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2006   #12
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

kad bi se kojim slucajem JOKU kandidovao za predsednika Sjenice,mislim da ne bi imao sebi ravnog konkuranta po mnogo osnova,a pogotovu sto ovde,na ovom forumu,iskazuje toliko interesovanja da uspe nesto sto je lepo, kulturno,savremeno,i nadasve nase....

ja sam zbog porodicnih obaveza proveo mesec dana u beogradu,znaci ceo jun,i u Sjenicu sam bio svega dva dana tako da sam,je ostao zeljan i nje i ljudi,svoje porodice i drugara...

isao sam jednim neprijatnim dogadjejem,kojeg ne zelim ovde da pominjem,i zbog kojeg sam svo to vreme proveo u Beogradu...

jos sam pod tim utiskom i ne mogu da se opustim i uzmem ravnopravno ucesce u raduu ovog foruma...

jos sam se na putu ovamo razbolio,i zaista nisam imao volje ni za sta...

ipak.....

postoji i vedrija strana medalje,a to je,evo da se pohvalim,da sam 15.jula postao babo jednom malom decaku oko kojeg pocinje da se vrti ceo moj svet i sve me je to nekeko udaljilo sa ovih desavanja...

sutra mi je i rodjendana ja sam daleko od svojih i sebi dragih ljudi tako da mi ostaje da sa vama podelim tu radost...

inace,skoro svakog dana prelistam forum,jer samo za toliko imam volje i vremena...

i da ne zaboravim da pohvalim aktere pustanja amaro radija putem interneta u rad...

BRAVO MOMCI CISTA DESETKA......



obecavam da u buduce cu nastaviti da budem,kako to vec i na pocetku rekoh,prisutan tek toliko da nikome ne dosadim...



pozdravljam sve ucesnike foruma,onima koji su na odmoru zelim lep provod,a nama koji smo ovde da se pokrenemo kao pre...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2006   #13
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

Nisam se zasitila foruma, svakog dana pregledam da vidim šta mi svi vi radite.Kad se uvjerim da ste dobro ja odem.

Joku je dobro primjetio to da baš u posljednje vrijeme nemamo baš nekih izazovnih tema na kojima bi mogli da vježbamo mozak.

Ovi mlađi vidim da se druže na ovim malo ležernijim temama.A mi malo stariji , gledamo sa strane i upadamo kad se zakuha .

Vidiš Joku da je istina, dok ti daš novu temu ja reagujem i tu sam ,nećete me se riješiti a sad odoh da se pakujem i sutra pravac Sjenica.
suada is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2006   #14
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Suada ocekujem da ces se javiti,voleo bih da te upoznam.Stranac cestitao sam ti u rublici cestitke a evo i ovde,nek je hairli rodjenje sina i rodjendan,hvala za ovu cistu desetku sad se sprema nesto jos bolje ali da vidimo da li ce uspeti da se ne izuvamo prije vode.Halilce sto se tice teme za opoziv naseg presednika ja sam iskreno mislio da je pokrenem ali taj dan kad sam imao nameru nije bilo 100% sigurno tj.zvanicno objavljeno dal ce biti i kad,sad je sigurno da ce biti ali ja sam zaboravio datum kada ce biti odrzan ,od utorka cu biti manje zauzet poslom pa cu detaljno napisati o tome....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2006   #15
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

tahirovče,milo mi je sto si odgovorio svima ponešto,ali mi samo još reci,zar nisi pročitao poruku o tome da ‚‚kaskamo za svijetom čitavih 35.min.‚‚
halilce is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2006   #16
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

evo joku da dodam i ja moj komentar na tvoju temu, pitanje i misljenje.



kao prvo, iz iskustva znam, da kad je vani lijepo vrijeme retko ko sedi kuci za kompom, cak i navece kad su kod kuce... sedi se na balkonu, seta se... rostilja se... sve je vaznije od interneta... ovo znam iz iskustva sa drugog sajta kojim se aktivno bavim.



onda naravno da ima i onih sto su otisli zbog mene i ljiva, jer smo stavili tacku na diskusije koje nikada nece imati mesta ovde... i zbog toga i samo toga ne dolaze, bar ne javno i zvancino... dobro nije mi zao, jer ljudi koji tako razmisljaju, ja smatram suvisnim...

a to sto je neki tamo drugi forum aktiviniji veruj da me ne interesuje... ja ne pisem kao sto gruja kaze, cisto da se nesto napise, nego kad smatram da treba da napisem nesto ili odgovorim ja to uradim, a citam sve...

Zato bi i molio ili zelja mi je, da pise samo onaj ko oseca potrebu i zelju... ovaj forum nije forum napravljen zbog nekog prestiza kao sto radi osoba x na onom sajtu... ja se ne takmicim. Ja sam osetio potrebu za ovom stranicom i napravili smo je zbog nas. A znam da tamo oni neki, je nisu napravili zbog sjenicaka, nega bas zbog nas... i to mi je drago. bar cemo imati vise o sjenici. znaci sluzi samo dobrom...

i opet smo razlog da postoji jos jedan sajt o sjenici... znaci trebaju da nam se zahvale, sto postoje... zar nije tako...



videces joku, kad prodju odmori i malo zahladni bice opet sve aktivnije, ubedjen sam u to milion posto...

a sjenica.com ostaje sjenica.com, sajt koji je radjen sa puno ljubavi i u koje se ulaze puno ljubavi i truda...

radio amaro je jedan od primera, za koji cak ni fiko, vlasnik radija nije znao kad smo to pokrenuli.

takodje spremamo kao sto tahirovce rece jos nesto, a da li ce da nam uspe to je druga stvar. ali o tom po tom...



nemojte ni meni zameriti sto ovako pisem...



budite mi pozdravljeni... sjenico, vidimo se 1. avgusta 2006



tahirovic
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2006   #17
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Zlatko,kada sam spomenuo drugi forum mislio sam na jedan pazarski forum na kojem sam nekada bio aktivan,zato ne razumem kako si povezao moje pisanje sa ovim drugim sjenickim forumom.



Sigurno je lijepo vrijeme i sezona godisnjih odmora dovela do smanjenja aktivnosti na forumu ali je i cinjenica da se aktivnost smanjila malo prije toga.Da imamo kapaciteta,to smo dokazali negde na pocetku proleca gde se mnogo vise pisalo.Prirodno je da neki clanovi odlaze,drugi dolaze ali se dogodilo, da su odjednom mnogi clanovi prestali da pisu.Zato sam i pokrenuo ovu temu da svi zajedno vidimo sta je razlog tome?



Tacno je da ste vas trojica/cetvorica zasluzni za pokretanje ovako lijepe ideje,i zato smo vam zahvalni ali da bi opstao ovaj forum zavisi od toga,koliko clanova ima forum i kvaliteta pisanja samih clanova!!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2006   #18
lejla
Registrovan
Početnik
 
lejla's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Sarasota,FL
Godine: 42
Posts: 482
Default

Leto i lepo vreme su doveli do smanjenja aktivnnosti na forumu.to znam po sebi.Rani je bih bas svaki dan dolazila na net i foum mi je bio zaraza.ali sad nemam vremena i bas mi je zao sto ne mogu svaki dan citati komentare.po ceo dan mislim sta ima no forumu, ima li nekih novosti itd......www.sjenica.com je jedan jedini
__________________
Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni,a jos cudnije kako

nam bas to malo nedostaje
lejla is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2006   #19
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

predpostavio sam joku, mada nije to ni bitno...



neki nisu vredni pomena i uvek ce ostati broj dva, ali dosta zamaranja oko toga...

Znam sta mislis i napisao sam ti sta je u pitanju ali eto i lejla je potvrdila... drugo su neki koji su poslom tako i tako vezani za kompjuter po celi dan, pa su tu... kao na primer ja, mada i meni toliko tesko pada da dodjem na forum ne samo ovaj vec i na drugim forumima na kojima sa aktivan.

Budite mi pozdravljeni i pisemo se!



Pozdrav
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2006   #20
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

iskren da budem ni znao nisam do juce da postoji NEKO DRUGI ali sto rece administrator dobro je da i to postoji, pa makar to bilo i iz inata...

u opste se nisam iznenadio jer je bilo pravo sjenicki,po onoj nasoj,i samo nama svojstvenoj,devizi,DA CE TI SJENICANI SVE DATI ALI TI USPEH NIKAD OPROSTITI NECE...

i to je dokaz da je ovo PRVI VELIKI I PRAVI uspeh i nesto najlepse sto je neko mogao da uradi za sjenicu i sjenicane...

sto se tice kvaliteta tema,nije bas zabrinjavajuce jer su mnogi okrenuti nekim drugim desavanjima i carima koje donosi leto i odmori,a i dobro ce doci da se malo dopune baterije i ubro cemo imati puno novih teme i dogadjaja kad se konsolidujemo posle odmora...

dobro je sto su neke teme zaustavljene,jer nije im ovde ni mesto ni vreme,u ostalom,kad je cela evropa u procesu integracije neki su idalje zeleli da podmecu kukavicja jaja iza maski a na mestima gde su se trebali dokazat i dokazati,ni slucajno ih nije bilo...

ali dobro je kvalitet je ostao a kvantitet cemo shvatiti kao KALIRANJE(prirodno gubljenje tezine)
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
forumu, kvalitet, priloga


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Zasto ne vidim slike na forumu??? edis_mumin Ovo i ono 4 28-10-2008 00:59
Rad na forumu adnan Mali oglasi 1 30-09-2008 22:28
Da li bi ste zrtvovali slike na forumu za rad nove scripte? Crni Gruja Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 51 17-12-2007 19:57


All times are GMT +2. The time now is 02:31. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)