SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Old 25-07-2008   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Čeka 14. dete sedam meseci posle poslednjeg porođaja

Samo sedam meseci nakon što je rodila svoje 13. dete, zgodna mama Džoan Votson (37) je presrećna što može da objavi da je ponovo u drugom stanju, piše Dejli mejl. Ova vitka mama kaže da obožava da je u drugom stanju, ali i da je srećna što posle svakog porođaja ima figuru kakvu je imala i pre rađanja. Samo pet dana nakon što je rodila 13. dete, ćerku Talulu, ova supermama nije imala problema da uđe u svoj uske farmerke. „Ja imam dosta sreće zbog toga što uvek lagano prolazim kroz trudnoću i nemam nikakve simptome”, kaže Džoan koja je u trećem mesecu trudnoće. Njen suprug Džon (42), koji je prevoznik, dodao je: „Ja sam najsrećniji otac na svetu. Imam toliko zdrave i srećne dece ali i ženu koja ima savršenu figuru”.Džoan Votson, koja je ranije govorila za Dejli mejl o problemima s kojima se susreće pri pripremanju obroka za 14-oro kaže da nema nikakve tajne o vraćanju na staru kilažu.
„Ne držim dijetu kad se porodim, ali imam veliku slabost prema čokoladi i kao i sve mame uživam u njoj tokom trudnoće. Ali, ja se nikad puno ne ugojim tokom trudnoće, a nemam ni pojačan apetit i to onda sve ide lako posle. Pretpostavljam da s obzirom na to da non stop trčkaram okolo za decom, vodim ih u školu, pravim im obroke i vodim ih u kupovinu tako moram da budem fit htela, ne htela”.
Sa deset sestara i tri brata, nova beba će imati dosta društva za igru u četvorosobnoj kući i to Natašu (19), Bredlija (1, Šanis (16), Maraju (13), Džordžiju (11), Kejtlin (devet), Britani (osam), Febrijana (sedam), Čarlija (šest), Liljarnu (četiri), Nerili Džejd (tri), dvogodišnju Arni, kao i sedmomesečnu Talulu. Nažalost, čevrta po redu beba ovog para Augustina je rođena prevremeno i umrla je dan po rođenju.
Kada su ih upitali da li će im ovo biti poslednje dete, Džoan je rekla da će prestati da imaju decu kada budu spremni, a da ona nije ni blizu toga da odloži svoju odeću za trudnice. (Blic)
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 25-07-2008   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

jos samo da dodam,da jako volim velike porodice sa puno dece,sto vise to bolje...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2008   #3
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default


Ovoj treba preporuciti nase teme o imenima!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2008   #4
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Kad malo bolje razmislim,i meni se ovo svidja!
Rahat zenski fudbalski klub da osnuju,sa sve trenerima,sudijama i ostalima....cak i potencijalnom zamenom.


Ovo me je stvarno zaintigiralo!
Attached Images
File Type: jpg forum1.jpg (76.1 KB, 22 views)
File Type: jpg forum2.jpg (34.3 KB, 17 views)
File Type: jpg forum3.jpg (103.2 KB, 17 views)
File Type: jpg forum4.jpg (61.1 KB, 10 views)
File Type: jpg forum5.jpg (31.1 KB, 10 views)
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2008   #5
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 36
Posts: 2,266
Default

Valja ovo sve izvesti na pravi put...da joj Bog dragi pomogne...svaka njoj cast toliko puta, toliki bol pretrpjeti...
__________________




Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2008   #6
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

... nemoj ba na put da ih izvodi zakrcice saobracaj nece moci vise niko nikud

sva sreca pa vecinom curice inace bi berber moro radit prekovremene da posuneti
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2008   #7
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

blago njoj...najbogatija zena na svetu
  Reply With Quote
Old 06-08-2008   #8
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

... nek su zivi i zdravi.....al' sto Chupka napisa, toliko puta i toliki bol podneti....svaka cast...
__________________
Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2008   #9
sabina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 279
Default

nek su ziva i zdrava, ali me interesuje kako stvarno ta porodica zivi i u kakvim uslovima. i koji je razlog sto ima toliko dece. znam, dece nikad dosta, deca su najvece bogatstvo, kad ga je Bog dao, dace mu i nafaku.... ali ipak?!
sabina is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2008   #10
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Verovatno je to uredjenije nego cijela Srbija, imaju silnu podrsku i pomoc od drzavnih institucija (u stvari u Americi su i to neki sponzori,verovatno).Pogledaj ih samo kako su obuceni!!!!
Nagadjam,al cisto sumnjam da je to kao sto bi,npr bilo ovde....
A ima i ovde slicnih primera,gledala sam razne emisije,i obicno je glavna konstatacija bila:"Nemamo sporet...a ni tv....jedna patike,na troje dece...pomozite!....."
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2008   #11
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Mislia bih da ce biti teze nac dokaz....
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2008   #12
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

zalosno,mislim na ovu nasu familiju.neuporedivo!nek su sretna i ziva sva decica zajedno,al dusa me zabole za ovu curicu koja zeli barbiku,koja je za nju nedostizna,a tek krov nad glavom,uhhhhhhhhh...zalosno...
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2008   #13
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by MajkaMaca View Post
zalosno,mislim na ovu nasu familiju.neuporedivo!nek su sretna i ziva sva decica zajedno,al dusa me zabole za ovu curicu koja zeli barbiku,koja je za nju nedostizna,a tek krov nad glavom,uhhhhhhhhh...zalosno...
jeste vala..bolje da ne ulazih u ovu temu
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
Čeka, dete, meseci, porođaja, posle, poslednjeg, sedam


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ko ce posle mene doci? Musko Ovo i ono 28268 24-03-2019 18:42
Za Godinu Dana Postojanja, Osam Meseci U Vlasti Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 4 31-03-2009 04:55
U Lokalnom Parlamentu Sjenice Sedam Lista Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 15-05-2008 16:24
PRVI PUT U SJENICU POSLE 7 GODINA sejo79 Poznanstva 34 02-11-2007 20:21
Aja Sofija medju sedam novih svjetskih chuda borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 32 27-03-2007 22:37


All times are GMT +2. The time now is 18:54. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)