SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Old 02-06-2006   #1
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 54
Posts: 391
Default SP 2006 Favoriti...

Ko su vasi favoriti?



Tesko da neko moze a da ne favorizuje Brazil.Ja sam misljenja da imaju previse zvezda u timu a samo jedna lopta na terenu i da zbog toga nece biti prvaci.



Moji favoriti:Argentina,italija,Engleska...



Vole bi da se i clanice ukljuce u dikusiju cisto da razbiju stereotipnu sliku o fudbalu kao muskoj igri!
joku is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 02-06-2006   #2
HaNi
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2005
Godine: 37
Posts: 41
Default

Evo da razbijemo tu sliku, ja navijam za Tursku mada znam da nisu bash najaci.Najbolji igrac u timu je naravno Emre
HaNi is offline   Reply With Quote
Old 02-06-2006   #3
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Meni je nekako najdraza ekipa engleske. Imaju stvarno igracki kadar da je to za svako postovanje, ali im se nekako nijkad ne da da nesto ozbiljnije urade. I naravno Francuska, ali to sdamo zbog Henry-a
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 02-06-2006   #4
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Ko god da pobedi nema veze, ja sam uspeo da dodjem bar do jedne utakmice za svetsko prvenstvo i to 21.06.2006 u minhenu. Utakmica SCG - Obala Slonovace...

Mozda nije neka utakmica i verovatno nece ni biti od nekog znacaja, ali bar sam bio na svetskom prvenstvu!

Moj licni favorit: SCG
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 02-06-2006   #5
Kemoni
Gost
 
Posts: n/a
Default .

Quote:
Originally Posted by HaNi
Evo da razbijemo tu sliku, ja navijam za Tursku mada znam da nisu bash najaci.Najbolji igrac u timu je naravno Emre
[highlight=red:9b251378a5]En Büyük Türkiye Baska Büyük Yok [/highlight:9b251378a5]

Po mojem su : Italia, Engleska, Nemacka, i Brazil
  Reply With Quote
Old 02-06-2006   #6
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja neznam ni ko ucestvuje
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2006   #7
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 54
Posts: 391
Default

Kada bi SCG postala svetski prvak,bio bi to presedan, jer bi prvak postala drzava koja nepostoji.Ja mislim da se to nece desiti i to iz vise razloga.

Prvi razlog je pitanje morala samih fudbalera. Jer mislim da nije jednostavno igrati za drzavu koja se upravo raspala i slusati drzavnu himnu, koju ce navijaci izvizdati.

Druga je grupa u kojoj se nalazi SCG.Za protivnike imaju tri mnogo jake reprezentacije.

I konacno Nepotizam selektora Petkovica,koji je pozvao svoga sina u reprezentaciju i ako on nipocemu to nije zasluzio,osim sto je selektorov sin.

Zanimljivo je da i Hrvati imaju slicnu situaciju,jer je i tamo selektor Kranjcar pozvao svoga sina Niku.Izgleda da je Nepotizam u sportu zajednicka osobina ljudi sa nasih prostora.
joku is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2006   #8
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hehehehe, vala ti je svaka na mestu Kujo. Ja za njih ne navijam kolko da ih ni nema, sve naduvani pojedinci koji bi sami da rijese utakmicu. Nema tu ekipe
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2006   #9
waga
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Godine: 43
Posts: 296
Default

Brazil,Engleska,Holandija i Portugal.
waga is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2006   #10
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default

Pa naravno da ću navijati za Srbiju jer je jako volim. Samo ne znam koliko ću biti u prilici da pratim utakmice... Jer sve preče od prečeg.



Oko slučaja Petkovića se digla velika prašina. Inače, njegov sin u reprezentaciju je ušao zahvaljujući Vidiću koji je bolestan(upala grla) a i svakako ima crveni karton koji je dobio na utakmici BiH-SCG ( NEKADAŠNJA ).
__________________
Oj, Sandzaku, mjesto moje drago.
askica is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2006   #11
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

slm.samo neznam kako se moze voleti futbalska reprezentacija jedne zemlje koja je ubijala nasu bracu i sestre. i koja i danas pokusava sve da nas pobije
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2006   #12
HaNi
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2005
Godine: 37
Posts: 41
Default

Quote:
Originally Posted by liliput
slm.samo neznam kako se moze voleti futbalska reprezentacija jedne zemlje koja je ubijala nasu bracu i sestre. i koja i danas pokusava sve da nas pobije


Slazem se podpuno sa tobom!! Svi znamo dobro sta je bilo na marakani BiH-SCG, i koliko su navijaci iz Torcide Novi Pazar kamenja u glavu dobili od navijaca SCG. Sto jest jest za BiH igra vishe Bosnjaka nego sto ce za Srbiju ikad. A Srbi ne gledaju jesmol mi Bosanci ili Sandzaklije za njih smo svi isti..
HaNi is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2006   #13
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default

Pa dobro ste rekli, UBIJLI SU, i to se završilo. Nemojte pogrešno da me shvatite. To ne treba da se zaboravi ali idemo dalje. Ne daj Bože da se ponovi. Ja je volim zato što sam živela i rodjena tu. A ne zbog ljudi.

Ali veruj mi, Muamere i ti Hana, valjda se dovoljno znamo pa da znate moje mišljenje o svemu.



U ovom gradu u Bosni gde sam, nema nikakve razlike da li si Srbin, Hrvat ili Bošnjak. Svi se slažu, pomažu jedni drugima a međusobno su ratovali godinama.
askica is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2006   #14
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default

Pa dobro ste rekli, UBIJLI SU, i to se završilo. Nemojte pogrešno da me shvatite. To ne treba da se zaboravi ali idemo dalje. Ne daj Bože da se ponovi. Ja je volim zato što sam živela i rodjena tu. A ne zbog ljudi.

Ali veruj mi, Muamere i ti Hana, valjda se dovoljno znamo pa da znate moje mišljenje o svemu.



U ovom gradu u Bosni gde sam, nema nikakve razlike da li si Srbin, Hrvat ili Bošnjak. Svi se slažu, pomažu jedni drugima a međusobno su ratovali godinama.
askica is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2006   #15
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Ljudi ja navijam na prvom mestu za scg, na drugom su sve bivse republike jugoslavije... ja navijam i za njih, pa bilo ih jedna ili vise nije bitno... ja sam navijam za nase...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2006   #16
Kemoni
Gost
 
Posts: n/a
Default

[highlight=red:239bb59813]FORZA ITALIA[/highlight:239bb59813] Samo ako bude Fer sudjenje znase ko ce biti Sampion [highlight=red:239bb59813]ITALIA[/highlight:239bb59813]
  Reply With Quote
Old 04-06-2006   #17
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 54
Posts: 391
Default

Svako ima pravo da navija za onog,za koga on zeli.Smatram da su srecni oni koji nemaju dilemu za koga ce navijati.

Sto se mene tice sve moze da stane u jednu recenicu:



Ne znam za koga cu navijati ali znam za koga necu!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2006   #18
Elvis_A
Registrovan
Početnik
 
Elvis_A's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica,usa,Lincoln,Nebrsaka
Godine: 41
Posts: 129
Default

brazil, italia,
__________________
"just a lil'bit"
Elvis_A is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2006   #19
Marko
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic
Ko god da pobedi nema veze, ja sam uspeo da dodjem bar do jedne utakmice za svetsko prvenstvo i to 21.06.2006 u minhenu. Utakmica SCG - Obala Slonovace...

Mozda nije neka utakmica i verovatno nece ni biti od nekog znacaja, ali bar sam bio na svetskom prvenstvu!

Moj licni favorit: SCG


Ako bog da imace nekog znacaja,nemoj da baksuziras,da neidemo samo onako.Sal je tu samo jos da stignu dresovi i majca
  Reply With Quote
Old 11-06-2006   #20
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 54
Posts: 391
Default

Evo prosla su tri dana prvenstva.Favoriti pobedjuju,mada dosta tesko.Iznenadjenje je laka pobeda Ekvadora protiv Poljske i nereseno Svedske protiv Trinidad i Tobaga.

Atmosfera na ulicama Berlina je prava fudbalska.Nemci su jos jednom dokazali koliko vole fudbal!
joku is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2006, favoriti


Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (0 members and 12 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Slike iz Sjenice 2006 Lakota |ljiv| Slike iz Sjenice 781 05-02-2008 01:06
sandzacke igre 2006 ljela_fr Sport 6 27-11-2007 23:48
22.05.2006 Tahirovce Umrlice... 10 26-06-2007 01:00
japan 2006 liliput Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 19 03-09-2006 14:15
hadzdz 2006 Alien Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 19 12-01-2006 22:52


All times are GMT +2. The time now is 23:17. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)