SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Old 08-12-2005   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default Istinite price!

Ovo je istinita prica o grckom vencanju koje je nedavno održano u gradu

Astoria, država New York. O njemu su pisale i lokalne novine, a cak ga je i

Jay Leno spomenuo u svom talk showu. Bilo je to veliko vjencanje sa oko 600 gostiju. Na prijemu, nakon samog cina vjenčanja, mladoženja je izašao na pozornicu i preko mikrofona se obratio uzvanicima. Rekao je da se želi svima zahvaliti na dolasku - a mnogi su doputovali cak iz Grcke - i pruženoj podršci na pocetku nihovog zajednickog života. Posebno se želio zahvaliti svojoj i mladinoj porodici, kao i svome tastu koji im je omogucio tako velicanstven prijem. U znak zahvalnosti svima, za sve je pripremio poseban poklon. S donje strane stolice svih gostiju, ukljucujuci i mladence, nalazila se zalepljena koverta. Rekao je da je to poklon od njega i pozvao ih da je otvore. U svakoj luksuznoj omotnici (izradjenoj od debelog papira oker boje od manila vlakana) nalazila se fotografija na sjajnom papiru dimenzija 20 x 25 cm njegove novovencane supruge kako se ševi s kumom.

Mladoženja je u njih poceo sumnjati još prije nekoliko nedelja i unajmio

privatnog detektiva da ih prati. Pošto što je neko vreme stajao u tišini i

nekoliko minuta gledao reakcije gostiju, obratio se zaprepaštenoj gomili

rekavši im: “Odoh ja, a vi nastavite slaviti s tom kurvetinom.” Sutradan

ujutro ponistio je brak.



Suma sumarum:

Mladini roditelji platili su 92.000 $ za vjencanje i prijem oko 600 gostiju,

i za te pare dobili su ukaljan ugled mlade i kuma pred 600 prijatelja i

clanova porodice.



----

Svaka mu cast za potez! hahahaha
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 09-12-2005   #2
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

Car!

Joj sto me odusevi lik! A zao mi ga!
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2005   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

to je ono duvo kumu ko gumu.......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2006   #4
Zijadina
Registrovan
Domaćin
 
Zijadina's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: xxx
Godine: 45
Posts: 3,921
Default

Meni se desilo da sam ca.10 metara bila udaljenja od coveka kojeg je kratko pre toga voz pregazio.........srecom je bio "celokupan"

i to je bio licem prema meni okrenut....
Zijadina is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2006   #5
edin_mangas
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2006
Godine: 47
Posts: 147
Default

Selam alejkum



Super akcija
edin_mangas is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2006   #6
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

kako pise The Pretoria News najopasniji razbojnik juzne afrike Ananias Mathe uspeo je da pobegne iz zatvora kome to dosad nije uspelo.on je osudzen zbog kradze ubistava i slicno tome.a najzanimljivije je da je pobegao kroz prozor koji je 60cm sa 20 cm.pobegao je tako sto je tijelo izmazao sa vaselinom.strazari celije kazu da su mu ruke i noge bile u lancima i da je bio zavezan za zid...Ananias Mathe je bio vojnik specijalnih jedinica u mozambiku...
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2006   #7
Elvis - KC
Gost
 
Posts: n/a
Default

Sjecam se da sam negde procitao u novinama pricu o Bojanu Timotijevicu koji je na skoro isti nacin pobjegao iz Beogradskog zatvora. To je bilo pre otprilike 15 god, mozda manje. Kaze da se mazao margarinom i provukao kroz resetke. Onda je pobjegao u jednu zgradu i usao u jedan stan da ga opljacka. Komsije su primjetile da se nesto cudno desava u stanu i zvali su policiju. Dok su policajci ulazili u zgradu i trcali uz stepenice , Bojan je vec izlazio iz stana prema izlazu. Na stepenicama je sreo policajce i kad ihje vidjeo rekao im je " hej, u onom stanu gore je usao lopov ". Policajac mu je rekao da znaju za lopova i porucili mu da brzo izadje iz zgrade. Sjecam se tada , kad sam citao clanak o Bojanu u novinama da je pisalo o njemu kao veoma inteligentnom momku.
  Reply With Quote
Old 21-11-2006   #8
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default

Ovo je istinit dogadaj koji se desio sa šejhom Abdullahom Šehatom na programu satelitskog kanala “IQRA”. To je direktan program u kojem gledaoci postavljaju pitanja telefonom a emituje se iz Egipta.







Za vrijeme programa desio se slijedeci razgovor:



Gledateljka: Upitala bih šejh Abdullaha, ako sam ja pocinila veliki grijeh može li mi moj Gospodar oprostiti?

Šejh: Sigurno sestro, Uzvišeni Allah je rekao: Reci: “O robovi moji koji ste se prema sebi ogriješili, ne gubite nadu u Allahovu milost! Allah ce, sigurno, sve grijehe oprostiti; On, doista, mnogo prašta i On je milostiv.

Gledateljka: Ali ja sam strašno dijelo ucinila i ja osjecam da mi naš Gospodar to ne može oprostiti.

Šejh: Sestro, Allah je Onaj koji prašta (Gafur) i On je Milostivi (Rahim). On Uzvišeni je rekao: Allah sigurno nece oprostiti da Njemu druge smatraju ravnim, a oprostice kome hoce ono što je manje od toga.

Gledateljka: Ja za sebe posebno osjecam da mi moj Gospodar ne može oprostiti. Ja sam sedam puta išla na hadž ali Kjabu nikad nisam vidjela!!!

Šejh: Da Allah sakrije i sacuva!

Gledateljka: Ulazila sam u harem Kjabe i gledala ljude kako tavaf cine ali ja nigdje nisam vidjela Kjabu. Cak mi je jedan covjek pomogao da je dodirnem ali ja je uopce nisam vidjela.

Šejh (vidno uzbuden): Sada mi doista reci šta si ti to uradila? Sigurno si nešto ogromno pocinila. Molim Allaha Uzvišenog da sakrije i oprosti. Zamolio bih te da nam odgovoriš?

Gledateljka (odgovara dvoumeci se): Pocinila sam blud sa nekim covjekom kojeg ne poznajem.

Šejh: Nemoguce, ti lažeš, sigurno ima nešto vece od toga što si uradila?

Gledateljka: U pravu si, radila sam kao medicinska sestra i imala sam veze sa sihirbasima, ljudima koji prave sihir i koji rade zla djela koristeci džine da bi naudili i naštetili drugima. Oni su donosili meni svoje vradžbine i zapise a ja sam ulazila u mrtvacnicu medu mrtvace i u njihova usta to stavljala. Poslije sam im usta zatvarala i koncem zašivala i oni su tako ukopavani (sahranjivani). To sam više puta radila.

Šejh: (dobro uzrujan i ljut) Da Allah sacuva, ti sigurno nisi ljudsko bice. Ti si mislila da ce ti naš Gospodar to tek tako oprostiti. Ti si širk pocinila, Allahu Uzvišenom si druga pripisala. Da Allah sacuva! Allah nece oprostiti da mu se širk cini. Ti si Allahu širk ucinila, da nas Allah sacuva.

Ovdje se govor prekinuo.



Dvije sedmice kasnije na istom kanalu i programu u direktnoj vezi desio se slijedeci razgovor:



Gledatelj: Esselamu alejkum!

Šejh: Ve alejkumusselam ve rahmetulahi ve berekjatuhu.

Gledatelj: Zamolio bih vas da me saslušate?

Šejh: Izvolite!

Gledatelj: Ja sam sin žene koja je pricala sa vama prije dvije sedmice i koja je bila medicinska sestra.

Šejh: Izvoli sinko!

Gledatelj: Moja majka je umrla i dogodilo se nešto strašno. Ona je umrla normalnom, prirodnom smrcu. Ali ono što se desilo kada smo je htjeli ukopati nije za povjerovati. Donio sam svoju majku sa ljudima do kabura koji je bio iskopan i desilo se cudo. Nismo mogli ukopati tijelo. Kada god bi sišli u kabur on bi se stijesnio nad nama tako da nismo mogli ostati u njemu.Bili smo prisiljeni da izlazimo iz njega pa smo se ponovo vracali, medutim, on bi postajao sve tješnji. To se ponavljalo sve dok se ljudi koji su bili na dženazi nisu isprepadali i pobjegli ostavljajuci me samog na mezarju. Jedan od nijh mi je rekao:Allahu se utjecem da me zaštiti od onog što je ova uradila! Ostavili su moju majku na zemlji pored kabura. Niko nije mogao da je zakopa. Plakao sam sve dok nisam ugledao covjeka u izrazito bijeloj odjeci. Sva njegova odjeca bila je bijela i njen izgled me je smirivao. Shvatio sam da je to melek, posebno nakon što mi je rekao slijedece: Ostavi svoju majku na njenom mjestu, idi i ne okreci se za njom. Ništa nisam progovorio i otišao sam. Medutim, nisam mogao da izdržim a da ne pogledam za svojom majkom šta ce joj se desiti. Okrenuo sam se i vidio strahovit vatreni plamen kako pada s neba na moju majku i spaljuje je. Svijetlost je bila veoma jaka tako da mi je spalila lice u momentu dok sam bacio posljednji pogled za svojom majkom. Moje lice je još uvijek sprženo i ja ne znam da li je Allah Uzvišeni ljut i na mene zbog svega toga ili nije?

Šejh (placuci): Moj sinko, nadam se da te je Allah Uzvišeni ocistio od onog što je radila tvoja mati, da nas Allah sacuva od toga. Ona je trošila na tebe od tog haram imetka kojeg je tako sticala, pa je Allah htio da te ocisti. Zato se boj Allaha, od Njega traži oprost i budi zadovoljan onim što ti je Allah Uzvišeni propisao i odredio.
__________________
Oj, Sandzaku, mjesto moje drago.
askica is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2006   #9
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Uppsala Svedska



Jedan covek je nazvao policiju iz svog auta i zatrazio policijsku pratnju do porodilista posto je bila guzva u saobracaju a zena samo sto mu se nije porodila. Policija je ubrzo stigla i oslobodila put sa plavim svetlima i sirenama. Kada su stigli do porodilista policajci su izasli i hteli da pomognu porodilji da udje u bolnicu medjutim covek je bio sam u auto. Kada su ga pitali gde mu je zena on im je odgovorio: Pa rekao sam vam, unutra je samo sto se nije porodila.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2006   #10
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

eh da sam ja bio jedan od tih policajaca....
liliput is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #11
kame
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 185
Default


Evo još jedne istinite priče mada bi bolje pristajala u kakav podforum "ViCovi ili Humor" no šta je tu je ..??




Aleksandar Mitrović (19), sin vlasnika Pink televizije Željka Mitrovića, bio je u pravu kada je tvrdio da je prošao na zeleno svetlo u trenutku kada je autom udario Andreu Bojanić (17) u Ustaničkoj ulici u Beogradu.
U nalazu veštaka piše i da se Mitrović automobilom BMV kretao brzinom manjom od 70 kilometara na sat. Devojka je, kako je utvrđeno, pokušala da pretrči ulicu.
Aleksandar Mitrović usmrtio je 18. jula terenskim vozilom „Pinka“ BMV X5 maloletnu devojku, a zatim pobegao sa mesta nesreće.
Saobraćajna nesreća dogodila se u blizini okretnice autobusa na liniji „31“ i „17“, u Ustaničkoj ulici, na pešačkom prelazu koji ima i semafor, a devojka je preminula na licu mesta, piše Telegraf.

__________________
Online
kame is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
istinite, price


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Poucne price-Hikaje Unicknnamed Religija 74 06-09-2010 16:36
BABSKE PRICE adnan Ovo i ono 130 08-05-2009 02:55


All times are GMT +2. The time now is 11:07. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)