SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 14-01-2008   #401
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
A koga ti predlazes????
Ja sam neutralan po tom pitanju i nezanima me niko,a pogotovo Ilica nebi..ccc..ko je on..sta je on ??? Cime je to zaslucio, najvise klipova ima o njemu i njegovim bahatim djelima..samo da se smijes...kad nema sanse na izbore neznam sto se kandiduje uopse
ado is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 14-01-2008   #402
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

pa kad si neutralan,sto onda diskutujes.
Mislim da nevalja to sto si neutralan,jer ako bi svi bili neutralni sta onda????
Evo lijepe pouke,pitam ja bracu sa bradama (tzv vehabije) sta misle koji je muftija i koji je sandzacki politicki lider bolji kazu: NEVALJA NI JEDAN,AL OD 2 ZLA BIRAJ MANJE(i slozili smo se koje je zlo manje).
svidela mi se ta izjava,pa eto da je podelim sa vama.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2008   #403
FerhatDinosa
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ma kakav bojkot, oni to foliraju ovako po forumima i malo za raju po njihovim skupovima neke bojkote, neke otpore, a inace, sutradan u beograd promijene misljenje (kao slucaj ljajica i njegovog "bojkota" referenduma za ustav). Kad zovne tadic, pa poruci muameru, ima svi da ga glasaju. I njega i dodika ako treba. A ako nije dovoljan poziv, onda posalje ministra odbrane i zavrseno sa ubjedjivanjem. Poznati su ti njihovi "bojkoti" i "neutralnost" svima
  Reply With Quote
Old 14-01-2008   #404
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

sad nam jos objasni ko su ti "oni"? Sve nas nazivas tako, a ja jos nisam skonto sta to znaci.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2008   #405
FerhatDinosa
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ti, ti, da budem precizan
  Reply With Quote
Old 14-01-2008   #406
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

E vala da mi nebi tebe, ja nebi znao za koga cu da glasam. Eto brate tebi tvojeg muftije iz Bg, pa ti budi veci musliman nego svi mi, ja vise nemam ni zivaca ni volje sa tobom da raspravljam, kad ne vodi nicemu.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2008   #407
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
pa kad si neutralan,sto onda diskutujes.
Mislim da nevalja to sto si neutralan,jer ako bi svi bili neutralni sta onda????
Evo lijepe pouke,pitam ja bracu sa bradama (tzv vehabije) sta misle koji je muftija i koji je sandzacki politicki lider bolji kazu: NEVALJA NI JEDAN,AL OD 2 ZLA BIRAJ MANJE(i slozili smo se koje je zlo manje).
svidela mi se ta izjava,pa eto da je podelim sa vama.....
A sta bi ti uradio da kaze Suljo : glasajte za Tomu ? Sta on to i ti jel ?
ado is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2008   #408
FerhatDinosa
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Crni Gruja View Post
E vala da mi nebi tebe, ja nebi znao za koga cu da glasam. Eto brate tebi tvojeg muftije iz Bg, pa ti budi veci musliman nego svi mi, ja vise nemam ni zivaca ni volje sa tobom da raspravljam, kad ne vodi nicemu.
Znas, znas. Mozes se ti predstavljati ovuda kao neki Bosanski patriot, buntovnik, ali samo dok ne dodje neki beogradski drug. Tada pocinju opravdavanja, izjave ljubavi beogradu. A jos predsjednik drzave kad vas podrzi, ne da cete da glasate jednom rukom, nego i rukama i nogama. Skupo kostaju one posjete i podrske
  Reply With Quote
Old 14-01-2008   #409
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Nemam nameru da se spustam na tvoj nivo. Jesi stariji od mene, makar si tako naveo. A ako stvarno imas 31 godinu, mogu samo da ti kazem da se iskreno nadam da ce ti Allah nekako pomoci, jer drugi ne moze niko. Ovo sto ti pises su pokusaji provokacija koji lice jednom 16-godisnjaku, a ja na takve ne nasedam. Prema tome, to sto ti pises me NE DODIRUJE!!!!

A kao jedan od moderatora ovog foruma cu svaku tvoju uvredu upucenu bilo kome na forumu licno da izbrisem, isto ko i dosad. Pa ti posle kukaj do mile volje.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2008   #410
FerhatDinosa
Gost
 
Posts: n/a
Default

E cuj, a postavljanja pitanja "pa da ti Suljo kaze za nikolica, bil" i jos mnogo drugih cinicnih, sta je sa njima? Pa sad jos i tako fino govorenje "ja ne bih da te uvrjedim, ali ti ko da imas 16 godina". Pa mislis li ti da ako neku pokvarenstinu izneses onako kulturno (srpski, bontonski), da je to onda neka "finoca". Od koga to nauci tako (ti i jos neka tvoja bratija ovdje), mislis da je islamska kultura "djelovati fin"... Cinizam se ne moze nazvati nikako kulturom. A vrati se malo i pogledaj tvoje, i jos nekih komentare, samo na ovoj strani!
  Reply With Quote
Old 15-01-2008   #411
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by ado View Post
A sta bi ti uradio da kaze Suljo : glasajte za Tomu ? Sta on to i ti jel ?
znam da on to nece nikada uraditi,nije on ko rasim i dzemo da pravi koaliciju sa njima,da je hteo napravio bi je davno........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2008   #412
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ministar ODBRANE od Bajrama kod bivseg muftije (a kaze ne bavi se politikom)...


ŠUTANOVAC NA BAJRAMSKOM PRIJEMU U MEŠIHATU U NOVOM PAZARU
</B>Izvor:Tanjug 20.12.2007. 20:46:35 Ministar odbrane i potpredsednik Demokratske stranke (DS) Dragan Šutanovac i glavni muftija Islamske zajednice u Srbiji Muamer Zukorlić poručili su večeras u Novom Pazaru građanima Sandžaka da treba da budu ponosni na svoju zemlju, kao i da iskušenja koja nas očekuju, prolazimo zajedno. "Jesam ministar odbrane i potpredsednik Demokratske stranke, ali sam ovde kao Dragan Šutanovac, veliki prijatelj Novog Pazara, Sandžaka, muftije i jednog mog prijatelja iz vojske, Edipa", kazao je ministar obrativši se gostima na prijemu koji je, povodom Kurban bajrama, u Mešihatu Islamske zajednice, priredio Zukorlić. Šutanovac je rekao da je u Novi Pazar došao da svoje srce podeli sa ljudima koji tamo žive i da im poželi srećan Bajram. On je vernicima čestitao praznik "u svoje ime i u ime svoje porodice, kuma (Borisa) Tadića i prijatelja iz Beograda". "Treba da budete ponosni na ovu zemlju, na sebe i na muftiju, a pomalo i na ministra odbrane", rekao je Šutanovac. Zukorlić je rekao da građani Sandžaka i Bošnjaci u Srbiji hoće da budu građani ove države, ali da traže da i država njih doživljava kao svoje. Bošnjaci, rekao je on, sa drugima žele da žive na ravnopravnoj osnovi i da za to ne moraju nikoga da mole. "Naša uloga je da budemo mostovi saradnje sa svima i verujem da Sandžak može da ponudi više nego što bilo ko očekuje", rekao je Zukorlić, izrazivši očekivanje da će se tenzije u regionu stišati i da će građani Sandžaka imati šansu da u tome pomognu. Osvrnuvši se na protekla dva i po meseca i na tenzije unutar islamske zajednice, Zukorlić je rekao da su vernici koji podržavaku Islamsku zajednicu u Srbiji kojom on rukovodi, pokazali svest i odlučnost da odbrane ono što je, kako je rekao, njihovo, a da su im iskušenja samo pomogla da ojačaju. "Mi umemo sa svima, sa Prištinom, Podgoricom i Beogradom i to smo vežbali celo jedno stoleće", kazao je muftija. Prijemu je prisustvovalo više stotina ljudi, a obraćanja Šutanovca i muftije Zukorlića često su prekidani aplauzima i klicanjem njihovih i imena predsednika Srbije Borisa Tadića. http://radio5.co.yu/portal/moduli.ph...anak&sid=32649
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2008   #413
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

a to tamo tek sad Kurban Bajram jel ?
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2008   #414
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Nesto ga je prenijelo, suti
ado is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2008   #415
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nije ovo bilo puno davno,a moram da potsecam pojedine .......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2008   #416
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Pored Sutanovca(e jes gospoda covek),i Tadic je ,prije neki dan,naglasio da priznaje samo jednu IZ u Srbiji...NASU NARAVNO.
  Reply With Quote
Old 16-01-2008   #417
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Tahirovce,za koga da glasamo na izborima-za Velju Ilica?
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2008   #418
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Rarice ne treba da pitas drugog za koga ces glasati,vec sama da odlucis,ako si pitala za koga cu ja glasati,odgovor imas u svom pitanju..

36310 nemam nista protiv pomenute gospode( Sutanovca i Tadica),vec sam hteo pokazati da bivsi muftija nije apoliticna licnost,i da otvoreno daje podrsku Tadicu i Ljajicu(dok se lutka ne kandiduje)...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2008   #419
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
36310 nemam nista protiv pomenute gospode( Sutanovca i Tadica),vec sam hteo pokazati da bivsi muftija nije apoliticna licnost,i da otvoreno daje podrsku Tadicu i Ljajicu(dok se lutka ne kandiduje)...

Resko,Zukorlic je kao muftija apolitican,osim kada mora da se brani od politicara i politicki instrumentaliziranih medija,institucija...

Kada "oni" njega ostave na miru,ostavice i on "njih".
  Reply With Quote
Old 16-01-2008   #420
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ne obavesten si,ali bez zezanja ti sad kazem..
Znas li kad su pocele nesuglasice izmedju njega i SDA,kad je nepravljen drzavni fakultet i uzdrman njegov licni interes(ima privatni),e od tad je pocelo.
tad je on poceo da se mjesa u politiku,a pozivanje u predizbornoj cutnji na hudbi posle dzume da se glasa za sdp je jos vise uzdrmalo odnose.
toliko o apoliticnosti.....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
mešihat, novi, osnovan, sandzaka


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Novi clanovi borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 90 12-06-2012 22:37
Predlog Himne Sandžaka Talino Politika Sjenice 17 27-02-2009 21:25
Novi Internet Cafe Emotivni_Razbijac Sjenički lokali 12 21-06-2008 23:54
Novi programi za mobilne uređaje Tahirovce Hardware - Software - Mobilna telefonija 7 10-03-2008 10:23
Novi BMW serije 5 iSelektor Automobili 0 17-01-2008 03:02


All times are GMT +2. The time now is 10:36. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)